Opinie o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. w Katowice

Świstak

Ale jaja znowu zawrzało, dobrą robotę robimy chłopaki. Lista to już dawno była, tak trójca ją robiła, tylko ten co nam wypłaca ją pierwszy zrobił. Pewnie wielka trójca ma plan, ciekawe co to będzie. Ja wam gadam, że coś na rzeczy jest. A tą 15 to im księgowa pewnie podpowiedziała, w innej firmie jak robiłem to to samo było, mówili, że książkowo. Pozdrowienia na świstaka 6

anonim2

Tak, też tam byłem, podkupują z konkurencji, a potem albo chodzisz tak jak Ci zagrają i na ich warunkach, albo wara, a wtedy wiadomo powrotu do dawnego pracodawcy nie ma. Ja tego błędu nie zrobię, a poza tym trzeba mieć dojścia do wielkiej trójcy, nic nie mówią, ale ja wiem, że szykują trzy mega kontrakty, robota pewna przez co najmniej dwa lata na okrągło jak nie dłużej, dlatego gromadzą środki na ich realizację. O liście też słyszałem i widziałem co nieco, personalnie nie wiem, ale coś mówili o systemie 3 + 2 + 5 + 4 + 1, ten kto mądry to wie o co chodzi mamy 15. Zresztą cały czas gadają, że 15 się utrzyma i zarobi na siebie. No i naboru już nie robią , tylko coś tam na stronie jest, bo podobno też już wybrali CVki na wszelki wypadek, i jakieś umowy z firmami montażowymi też mają zawierać, podobno z góry płacone od kontraktu. Ja tam poczekam. Za długo w tym robię, żeby nie wiedzieć, że co ileś lat przychodzi kryzys w tej branży

chłopie 2 konkretne firmy szukają montażystów w Katowicach. Nie dali ogłoszenia, tylko podkupują z konkurencji. Ja już byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i jak tylko dostane te robote to spadam z barmy. Inni też chcą odejść ale czekają na moją opinie o nowym pracodawcy. Więc jak dobrze pójdzie to barma zostanie bez montażystów. Mam nadzieję, że sobie poprawię. Jeśli nie finansowo, to przyjajmniej odpocznę psychicznie. Ta atmosfera w robocie odbija się na moim życiu rodzinnym. Trzymajcie za mnie kciuki. P(usunięte przez administratora)

Niuniek

Ludzie, co tam jakoś to będzie. Takie listy to są we wszystkich firmach. Jak kogoś chcą, to się zawsze zostanie. Lista to lista nie ma co myśleć. Nie ta robota to inna.

Firma BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. szukała nowego pracownika na stanowisko panowie do pakowania. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
Świstaczek

Czy to prawda, że jutro zwalniają ? Słyszałem, że redukują kadrę do 15 osób. Jest podobno jakaś lista, jeden z wielkiej trójcy ją zrobił. Czy ma ktoś do niej dostęp ? Czy coś może wiecie. Jak jestem na liście to żona mnie zabije, co ja zrobię bez roboty, kurcze było jak było, ale zawsze lepsze coś nic nic. Jak ktoś coś wie o tej liście to napiszcie. Bo pewniaków do pozostania znamy, ale co z resztą.

Normalny

Witojcie. Ciekawość zżera. Chociaż jestem z konkurencji i o tej firmie słyszałem wiele, to jedno mogę powiedzieć, na pewno mają tam kilku wyśmienitych handlowców wysokiego lotu i kilku montażystów. Reszta cała to odpad , który łapie się wszędzie na kilka miesięcy. Z tym co wyżej pisał zgadzam się, żadna kasa nie pomoże jak ludzie nie chcę robić. Z tego co wiem to w tej firmie ponad 20 osób jest, jak nie 30 bo jakieś takie słuchy były. To nie ma bata, żeby 4 czy 5 dobrych handlowców to utrzymało. Widzę, że coś tam o zarządzie piszą, ja tam świstakiem nie jestem, ani nie byłem, ale nazwiska z rynku znam. Szkoda chłopów, stracą kasę i tak ludziska to gdzieś mają i pójdą gdzie indziej. Restrukturyzacja potrzebna jak nic, zwłaszcza, że dzisiaj rynek mebli kuleje. A rzetelną firmę to ma dzisiaj każdy, to już nic takiego, jedni kiedyś tak zrobili i teraz każdy w meblach to ma. O atmosferze się nie wypowiadam, bo tam nie pracuje, jak nie zobaczę to nic nie powiem, a plotki z rynku, to jak plotki, a w ogóle ten rynek to jedno wielkie (usunięte przez administratora) . To naraziska ludzie, nie ma co więcej gadać. A i ni jestem świstak , bo to jakiś chyba nawiedzony pisał.

Świstak

Fajnie piszą, no to jutro pewno będą zwolnienia. Ja tam w zadłużenia nie wierzę, tu jako świstak się znam. Jak takie firmy komuś wiszą to pewnie handlujący słabi, albo nie zaradni. A to tylko czcze gadanie. W nie jednej handlowej firmie byłem, nie jedno widziałem, a w jednej to świstaków było, że hej, ale jak są tam ludzie w handlu nie zaradni to żaden zarząd, czy zwał jak zwał rządzący nie pomogą, choćby wpompowali kasy ile w lezie to i tak nic z tego. No chyba, że świstak 6 coś wie więcej i powie nam wkrótce

Pracownica Barmy

Drogi kliencie, niestety masz nieaktualne dane. Według ostatnich informacji, Barma to 3 wspólników, dane z dnia 07.08.2012 r. z uchwały spółki zatwierdzonej u notariusza. Ale przecież wspólnicy nie mają tu znaczenia, bo istotą sprawy jest zarząd firmy, a zarząd pozostał niezmienny. Jeżeli ktoś pisze o wspólnikach to znaczy , że nie zna prawa spółek handlowych. Najważniejszy w spółce jest zarząd czy rada nadzorcza, wspólnik to tylko ktoś kto inwestuje w interes i albo straci, albo kiedyś na tym zarobi. Na szczęście po dzisiejszych informacjach wiemy, że w Barmie się nie dzieje nic złego, a okres dużych inwestycji już minął, teraz tylko realizacja dużych kontraktów. Kliencie nie martw się firma spełnia wymagania programu rzetelna firma. Z tego co usłyszałam to jakiekolwiek drobne zaległości reguluje w przyszłym tygodniu. Firma właśnie pozyskała środki obrotowe do realizacji większych kontraktów, które na dniach będą uruchomione. Szkoda, że jesteś takim małym klientem, tym bardziej nie powinieneś się martwić. A i przepraszam nie wchodzę w polemikę. Tylko widzę, że zarząd robi wszystko, żeby firma funkcjonowała prawidłowo. I wiem, że będą przypuszczać kto mógł to napisać, ale oni tego portalu już nie odwiedzają na szczęście, i nie jestem z zagłębia, jak ktoś to wyżej napisał i nie jestem też świstakiem, tylko myślę logicznie. Nie muszę też szukać adresów IP, żeby wiedzieć kto tu pisze za świstaka, ja to wszystko dobrze wiem. Mam nadzieję, że zarząd taki głupi nie jest i pozbędzie się wkrótce tej osoby, a z tą drugą z którą już nie współpracują też się pożegnają na amen. I nie podlizuję się trójcy bo nie muszę, znam swoją wartość i tyle.

montażysta teraz w Anglii

Przyjechałem do kraju, do Katowic, złożyłem CV, wszystko tak jak pisałem wcześniej ale po tym co tu zastałem, wracam do Anglii na zmywak. Ale się tu pozmieniało, nadal jestem w cięzkim szoku. Powiem szczerze, to jest tragedia!!

xxx

Masz wątpliwości któremu kolego? To przecież oczywiste.

Świstak 6

Święta prawda.

Świstak 5

A ja nic nie napiszę. No może faktycznie troszkę, tak rozglądajcie się za nową pracą. Im mniej darmozjadów tym lepiej. I nie jestem z jakiejś trójki, dwójki czy czwórki. Zostaną tylko najlepsi i nam się wtedy poprawi.

Świstak 4

A co tam, jak ten świstak co zawija sreberka , damy to jeszcze raz : Absolutnym hitem ostatnich lat okazała się firma Barma Meble Biurowe Sp. z o.o., Katowice, Chłodna 17 a , (32) 254-08-26, której wzrostu w ciągu jednego roku do tak ogromnej korporacji nikt się nie spodziewał.Zakres usług świadczonych przez to przedsiębiorstwo to przede wszystkim meble biurowe , meble metalowe , fotele i krzesła. Oprócz tego firma ta zajmuję się także kompleksowym wyposażeniem wnętrz co stanowi dodatkową jej usługę. Wstępny kontakt może się okazać początkiem długotrwałej współpracy na najwyższym poziomie i dzięki zastosowaniu rabatów można dość sporo zaoszczędzić. Sprawdzenie, jakie firma Barma Meble Biurowe Sp. z o.o. ma warunki, może się okazać całkiem dobrym interesem, a konkurencyjne ceny są doskonałe dla wybrednych, bo jakość oferty jest na najwyższym poziomie.

Świstak 3

Świstak 2

To jeszcze raz : No to żeby znowu zawrzało, cytuje : No to żeby znowu rozpętać dyskusję dla kolejnego podkręcenia spirali cytuję : Bardzo fajnie napisane powyżej, no to żeby podkręcić spiralę : Absolutnym hitem ostatnich lat okazała się firma Barma Meble Biurowe Sp. z o.o., Katowice, Chłodna 17 a , (32) 254-08-26, której wzrostu w ciągu jednego roku do tak ogromnej korporacji nikt się nie spodziewał.Zakres usług świadczonych przez to przedsiębiorstwo to przede wszystkim meble biurowe , meble metalowe , fotele i krzesła. Oprócz tego firma ta zajmuję się także kompleksowym wyposażeniem wnętrz co stanowi dodatkową jej usługę. Wstępny kontakt może się okazać początkiem długotrwałej współpracy na najwyższym poziomie i dzięki zastosowaniu rabatów można dość sporo zaoszczędzić. Sprawdzenie, jakie firma Barma Meble Biurowe Sp. z o.o. ma warunki, może się okazać całkiem dobrym interesem, a konkurencyjne ceny są doskonałe dla wybrednych, bo jakość oferty jest na najwyższym poziomie.

Albert

Dzięki portalowi GoWork.pl przynajmniej wiem z jakimi firmami nigdy nie współpracować. Pozdrawiam ze słonecznej Toskani. Albert

Świstak

Bardzo dobra firma, świetne produkty i rewelacyjny zarząd jest też świstak który nad wszystkim czuwa i zawija w te sreberka. Mam nadzieję ,że nie uraziłem godności osobistej świstaka jeśli tak to od razu przepraszam.

Pan Ktoś

Drogi montażysto,teraz za granicą- \\\"pracowałem\\\" ,\\\"było\\\" , \\\"nie narzekałem\\\" to czas przeszły. Wracaj do Polski i składaj CV to czas teraźniejszy bardzo ci się spodoba :) W dobie współczesnej techniki zweryfikował byś te plotki bardzo szybko nawet będąc w Anglii no ale trzeba mieć swój rozum i głowę. Mimo wszystko powodzenia przy składaniu CV. pozdrawiam!

Pozytywny

Zostaw merytoryczną opinię o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. - Katowice

• Jak się pracuje w BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.
3.9/5 Na podstawie 876 ocen.

BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.