Profim Sp. z o.o.
3 380 3307 5 1
Co Wy na to ?

jezeli podpiszecie rozwiazanie umowy za porozumieniem stron, to pracodawca nie bedzie mial obowiazku ponownego was przyjecia po 15miesiacach. stracicie status takiego przywileju,w przypadku zwolnien gropowych.

Tak to wygląda Nowy wpis
@Co Wy na to ?

art.9 ustawy,w którym ust.1 stanowi iż" w razie ponownego zatrudniania pracowników w tej samej grupie zawodowej pracodawca powinien zatrudnić pracownika, z ktorym rozwiązał stosunek pracy w ramach grupowego zwolnienia,jeżeli pracownik zgłosi zamiar podjęcia zatrudnienia u tego pracodawcy w ciągu roku od dnia rozwiązania z nini stosunku pracy"Zgodnie z ust .2 art9 pracodawca powinien zatrudnić pracownika(poprzednio zwolnionego w ramach zwolnień grupowych)w okresie 15 miesięcy od dnia rozwiazania z nim stosunku pracy w ramach grupowego zwolnienia

gość Nowy wpis
@Co Wy na to ?

Plus strata kuroniówki na 3 msc

pati Nowy wpis
@Tak to wygląda

Zatrudnić na okres próbny?

Gość 2 Nowy wpis
@gość

To są zwolnienia grupowe, które rządzą się innymi prawami, zanim coś napiszesz sprawdź

Nazwa działu: Produkcja

Panie Ożóg to do Pana te kilka słów. Co Pan zrobił z tą firmą w imię pieniędzy. I nie chodzi tutaj o całą organizacje pracy którą jest wg pracowników prześmieszna ale o atmosferę. Domniemam, że skoro składał Pan życzenia na święta to jest Pan chrześcijaninem ale chyba takim bez sumienia. Ewentualnie mogę zakładać że to była pokazówka jak z tym podnoszeniem ręki, które wymusił Pan na ludziach podczas spotkania w showroomie zaraz po pożarze (międzynarodowa firma... tfu tfu... korporacja to i dziwnobrzmiąco - już nie po polsku - nazywana jest zwyczajna ekspozycja). Można Pan powiedzieć, że nikogo Pan nie przymuszał do uniesienia ręki ale jest Pan wyszkolony w takich tanich zagrywkach i nawet ja który w ogóle już nie identyfikuje się już z tą firmą dałem się nabić w ten tani chwyt. Rozmawiałem z ludzi, którzy pracują dookoła mnie i każdego to bawi a jednocześnie są zmieszani tym gestem dlatego, że z tą międzynarodową korporacją już nikt się nie utożsamia. Smutek po pożarze mieli tylko ci co pracowali na g16 i nadal tam chcieli robić bo ci co nie chcieli to było im to obojętne. Jak dla mnie to mogłaby spłonąć nawet ósemka i nie odczuwałbym z tego powodu żadnych emocji. Dobra ale wrócę do tego pańskiego sumienia. Czy w imię pieniędzy można stać się tak nieludzkim? Kiedyś PAN RYCHLIK mówił że będziemy dumnie mówić o tym, że pracujemy w profim i człowiek czuł, że w tę stronę ta firma zmierza. Teraz jeszcze ta korporacja ma jako taką opinię tylko dlatego, że to bagaż, który wypracował lokalny człowiek PAN RYCHLIK. Powoli zamienia Pan to w tzw. (usunięte przez administratora). Mistrzowie z którymi niegdyś szło pogadać teraz tylko mówią "pracujcie" ewentualnie słychać "za mało" (a to "za mało" bierze się z tej prześmiesznej organizacji pracy, a wina jest zwalana na pracownika, że mu się nie chce) . Człowiek to nie maszyna i nie chce mu się być skupionym cały czas na pracy. Jest to męczące stać i cały czas robić a na plecach mieć oddech kierownika, że jak chwilę się oddalisz to czeka cię kara w postaci zabranej premii. Ja rozumię, że do pracy przychodzi się pracować ale żeby do pracy chciało się iść pracować to musi tam panować atmosfera a nie tak jak teraz, że każdy robi jak pod napięciem. Nerwówka i stres czy ktoś nie patrzy zza ukrycia czy aby na chwilę nie odszedłeś od stanowiska. Wg mnie jest Pan tzw. korpoludkiem. Wiem, że pieniądz nie śmierdzi ale czy dla pieniędzy można być aż tak pozbawionym empatii człowiekiem? Jak się kieruje firmą mógłby was uczyć PAN RYCHLIK. Firma przyniosła zyski, do pracy chciało się iść. Siłą rzeczy człowiek wykazywał ruchy bo był akord (który de facto był mniej męczący niż ta godzinowka teraz i to jest największy paradoks tej korporacji) ale chciało się iść do pracy ponieważ było coś czego teraz nie ma i czego Pan chyba nie zrozumie czyli atmosfera. Wiem, że korpoludzie sterujący tą firmą tego nie zrozumieją dlatego liczę, że złapie się na te kilka wypłat i odejdę z tej międzynarodowej korporacji. Czekam tylko na ten moment. Jeśli się nie złapie to i tak stamtąd wyfrunę bo mam przeczucie że dobrze to już było a będzie tylko gorzej. Dziękuję za uwagę i niestety nie pozdrawiam.

Tak33Nie11
@Dobity

Nie zapomnij synku po obfitej defekacji spuścić po sobie wody w ubikacji. A teraz idź, chłopcze złoty i zmień obsr*nr galoty.

Tak10Nie10
@Dobity

Aha i zapomniałem dodać że przed Panem Poradą wystawiłem zapewne Panu laurkę gdyż on takich ludzi właśnie potrzebował. Pewnie dzięki takim opiniom klepie Pana po barku i skina głową mówiąc dobra robota Tomek.

Tak13Nie8
@Babcia klozetowa

Woda spuszczona, idź spryskać zapachy fetyszysto odorów.

Tak4Nie12
@Dobity

Czyżby kupa w majtach się Tobie zawiesiła i w zły humor od rana wprawiła?

Tak8Nie7
Goguś
@Babcia klozetowa

Rymujesz tak bracie bo masz obe..ne gacie, a poeta z ciebie jest gościem marnym, niczym więzień w zakładzie karnym. Jesteś tak mocno zboczony, że na punkcie gów.a, aż podniecony. Idź się udaj do oczyszczalni, a poczujesz się jak na pływalni. To się w poradni leczy i nikt mi tego nie zaprzeczy!!!

Tak11Nie10
No i co
@Dobity

Ludzie z korporacji nie mają sumienia a czasy pana Rychlika juz nie wrócą czas sie przyzwyczaić albo odejść niestety życie jest okrutnie szkoda tylko ze ludzie zapominają o wartościach i dla swoich ambicji sprzedają własną siostrę przyjaciela żal

Tak7Nie
Niewiarygodne
@Dobity

ZGADUJE ze jesteś jedną z osób której kierownik pwmt1/2 zabrał wczoraj premie za nierobstwo. A za Rychlika wcale lepiej nie było więc nie pierdziel glupot...to właśnie wtedy zaczęło się (usunięte przez administratora) bo swoich ziomków sadzali na stanowiskach. Ludzie z wyższym wykształceniem i lepszymi predyspozycjami zostawali na produkcji a glaby po zetce czy technikum zarzadzali.

Tak10Nie1
Pracownik.
@Dobity

Zgaduje że ci co bronią dyrektora dostali za te wpisy pizze albo cukierki haha. I pewnie siedzą u Tomcia pod biurkiem. Żalosne jeśli nie widzicie co ci ludzie robią z ta firma... Ale w sumie nie ma co się dziwić... Jesteście tacy sami jak on... Dlatego wam pasuje wychodzenie do toalety z zegarkiem w ręku. Pasuje wam ciągły mobbing. Obserwowanie każdego waszego kroku. Nie pracowałem w żadnym zakładzie gdzie stanowisko można opuścić punktualnie o godzinie zakończenia pracy. O tej godzinie to się firmę opuszcza. To już jest czas dla nas a nie wyścig do szatni żeby jak najszybciej udać się do domu na odpoczynek. Jeszcze sporo można wymieniać przykładów dy..nia pracownikow... Ale szkoda na to moich nerwów... Słupki się muszą zgadzać... Góra musi zarabiać ile zarabiała a z nami się nikt nie liczy... Mimo że to dzięki naszej pracy i doświadczeniu to firma funkcjonowała... Teraz idzie na (usunięte przez administratora)

Tak12Nie2
@Goguś

Nie zapomnij spuścić wody po realizacji swej narracji, by nie narazić się na gniew babci z ubikacji :)

Tak7Nie5
Mistrz
@Dobity

Człowieku, weź się lepiej do roboty, a nie wypisujesz pierdoły w internecie. Jak jesteś taki odważny, to zapraszam na początku zmiany do biura, będziesz mógł wylać swoje żale.

Tak8Nie8
@Mistrz

Mistrzowie hahaha widać jaki reprezentujecie poziom... Skoro w firmie jest tak super to co was ruszają takie komentarze? Siedzieć cicho u Tomka pod biurkiem... Jeszcze zobaczycie jak nasza firma padnie że też dostaniecie kopa w cztery litery... Skończy się kozaczenie... Do Afryki bykom jaja myć pojedziecie...

Tak9Nie2
Goguś
@Babcia klozetowa

Twoje rymy coraz gorsze, tak mi szkoda- Nie zazdroszczę.

Jabba
@Mistrz

Hmmm a gdzie mistrzu masz biuro? Zapomniałeś że dyro zajął twoja kanciape?

Mistrz
@Pracownik

"Też dostaniecie" - czyli ty już dostales, hahaha, wszystko jasne. Prawidłowo, takich leszczy jak ty trzeba eliminować. Jesteś zwykła zakompleksiona mamoła. W Sun Garden zrobią z Tobą porządek, będziesz siersciuchu chodził na wysokości lamperii. Popisz jeszcze jakieś (usunięte przez administratora) cała zmiana z ciebie wali. Nudno w robocie to sobie chociaż siedzimy na telefonach i poczytamy humor w wykonaniu takiego frajera jak ty, hehe.

Tak2Nie7
@Mistrz

Widzę że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja najmocniejsza strona... Pokazałeś klasę wyzywając się na jakimś typku co już jak rozumiem nie pracuje... Brawo... Mam nadzieję że kierownik oraz dyrektor to czytają i zobaczą jacy ludzie sa w naszym zakładzie mistrzami...

Tak7Nie2
Jesteś gównem
@Babcia klozetowa

Weź zamknij ryyj mamoło, pierd...... Takie (usunięte przez administratora) że szok. Idź possać gałe. Won pod biurko rodzyny lizać. Zajmi się swoim życiem prywatnym bo masz duże braki.

Tak2Nie3
@Jesteś gównem

Poziom frustracji niewspółmierny do narracji. Zalecam skorzystanie z kabiny w ubikacji :)

Toplin
Nazwa działu: Produkcja

Już widzę jak Pan dyrektor produkcji utożsamia się z tą firmą? Ehe śmiech!!!! Po pożarze na stołówce prawie płakał ale litości przyszedł tutaj tylko dla lepszych pieniędzy i lepszych socjali, jak paliwo, mieszkanie itd. ma w (usunięte przez administratora) ludziz martwi się żeby jemu było dobrze i udawał wzruszenie, przejęcie przed pracownikami

Tak10Nie
No i co
@Toplin

No raczej a co myślisz że pan dyrektor martwi się o nas to naiwne ale ja myślę że to dopiero początek jak usiądzie w nowym biurze to dopiero zobaczycie co 5 minut będzie nad nami stał to jest chyba mobing

Tak7Nie
@No i co

Ludzie jacy wy jesteście naiwni. Skoro wam nie pasuje ciągle przyglądanie się dyrektora to dlaczego nie przetwórców pracy i nie staniecie z nim. Wystarczy żeby jeden z was zatrzymał produkcję to reszta się dostosuje a wtedy dyrektor będzie na dywaniku u prezesa. Jak magazyn się postawił to dyrektorzy chodzili na wysokości lamperi. Myślicie że osoby z g16 będą tu chcieli pracować? Teraz każdy czeka za odprawa i nikt nie myśli o powrocie.

Tak6Nie

Przetwórców - przerwiecie

ania
@Ja

Dokładnie a później do pracy w sg

Raz
@ania

Mają 400 Ukraińców pewnie pójdziemy na ich miejsce

Monterek
@Toplin

Przynajmniej mamy prace

Ablublug

Dyrektorze od kiedy to małżeństwo może robić na jednej zmianie.Tym bardziej że, mąż tej pani jest mistrzem plogu a Ona zwykłym pracownikiem plogu. Ps dotyczy to Panstwa Jagodzin.......

Tak8Nie3
Dobre
@Ablublug

Wkoncu ktoś się wziął za tych mądrali bo przez tego mistrza jest mobing dać innego nam a pana J wypiepszyc rozdzielić ich panie Dyrektorze

Tak7Nie3
Ranking
Profim

Ale to już było i nie wróci więcej...Profim tylko logo...

@Profim

Szczególnie bez g16

Jugo

Samo życie.

Ses

Kto broni założyć własną firmę?Załóż i rządź! Jesteś tu po to żeby wykonać pracę za którą masz zapłacone.I tyle w temacie.

Nazwa działu: Produkcja

Grupowe zwolnienia 340 os? Nieciekawa. Sytuacja. Pytanie czy zarząd jest świadomy tego że z dnia na dzień nawet konkurencja nie przyjmie takiej ilości osób. Pojawiła się wzmianka o 14 firmach które są w kontakcie z Profim i wyrażają chęć zatrudnienia pracowników. Czemu nikt nie ujawnił jakie to firmy? Zachęcanie do zadawania pytań na które zarząd sam nie jest w stanie odpowiedzieć jest nie na miejscu. Jeśli nie macie konkretnych odpowiedzi dla tych wszystkich ludzi to darujcie sobie zachęty do zadawania pytań, na które nie potraficie odpowiedzieć.

Tak5Nie3
@Pracownik

Ale przecież to zarządu nie interesuje czy te 340 osób znajdzie pracę, na co Ty liczyłeś?

Tak2Nie2
On
@Jeszcze pracownik

Zaniedbania bhp zarządu jeśli chodzi o g16 doprowadziły do tego że doszło do pożaru stara instalacja z lat 90 nawalila to nie jest ludzi wina lecz właścicieli firmy. Teraz340 osób chcą zwolnić to jest właśnie skutek tych zaniedbań. Trzeba było sprawdzić instalacje i urządzenia elektryczne a nie skupiać się tylko na słupkach i bicia rekordowych dochodów.

Tak3Nie2
Mim
@Pracownik

Mialo byc 300 a jest 340 do zwolnienia ? To kto wylatuje wkoncu ? Tylko pracownicy pogorzeliska czy ktos z innych dzialow tez? Hmm 340 osob nie przyjmnie tak nagle nawet to 14 firm - glupie mydlenie oczu. Czyli odbudowy profim nie bedzie w przyszlosci? Deginitywny koniec z chromownia i reszta. Tak?

@On

Ale co to ma do rzeczy? Rozmawiam o tym, że ich to nie interesuje czy znajdziesz pracę czy nie. Zwolnienia i tak miały być, tylko pożar im przeszkodził i musieli zmienić strategie. Popatrz jakie firmy są w grupie Flokk, ile ludzi zatrudniają, na jakich zasadach działają.

@Mim

I tak dobrze ze możemy liczyć jeszcze na dwie dodatkowe wypłaty

historia
@Pracownik

ludzie czy Wy wszyscy wierzylisce w to ze firma da prace tylu ludzia, widac ewidentnie ze nie potrzeba tylu ludzi w profim Predzej czy puzniej i tak by do tego doszlo. a tu prosze luty jeszcze zaplaca bajka. + trzy miesiace wypowiedzenia.

@Pracownik

Do tych 340 osób doliczcie jeszcze osoby, którym kończą się umowy...

tomek
@historia

Dokładnie mogło być gorzej. W sumę trzy miesiące dostaliśmy za darmo plus odprawa i jeden miesiąc jak ktoś podpisze porozumienie

@Mim

Sun Garden nie poniosło dużych strat w pożarze to może nas przyjmą xd

Frog
@Jeszcze pracownik

Z końcem roku 70 osob straciło już robotę przez nie przedłużenie.

@Frog

To jeszcze nie wszyscy, którym kończą się umowy... W styczniu też się kończą umowy...

bajkopisarze
@tomek

nie tak za darmo w akordzie dymaliśmy aby miecpóźniej nie najgorsze godzinówki teraz powinni nam coś wyplacic

Pra ownik
@Pracownik

Co mowisz ze nie ma kto przejac pracownikow 340 osob przeciez sun garden sie deklaruje

@Pra ownik

Oni pewnie tylko dla jaj tak piszą

Bary

Poprzednicy szybko by odbudowsli i nie było by tylu zwolnień

@Bary

Poprzednicy by już dawno zakład zamknęli

@Bary

Raczej byś trzech wypłat za darmo nie dostał

Ahaha

Zamknąć by nie zamknęli, ale zostałoby z 300 osób

Co Wy nato

Rewelacja Sun garden chce wchlonac pracownikow z Profim 340 ale cyrk. Ciekawe ile sa warci pracownik dla Profim a ile dla Sun garden. Teraz maja dylemat jakich ludzi zwolnic.

Tak2Nie2
Gosc

Skąd te rewelacje?

Rej
@Gosc

Są na turkowskiej stronie.

Picer
@Co Wy nato

tak jasne . Wezma na sezon a potem narazie.....

Sun
@Co Wy nato

Przyjdziecie robić do Sun Garden?:)

@Sun

Czemu nie, zawsze to lepiej niż bezrobocie:)

Zainterezowany

Zgadzam się z przedmówcami, tych wędrujących niby specjalistów i mistrzów grających na komórkach no i śpiących jakościowców, to jest szok, czy nikt tego naprawdę nie widzi, jak oni ściemniają, kto ich z pracy rozlicza, przy lini rano stoi 6 osób i patrzą się cały dzień oparci o regał, to jest parodia, za co im się płaci, dyrektor narobił koordynatorów, to jest dopiero hit, ci ludzie to ściema, co godzinę fajka i komórka, firma im płaci, zero z nich pożytku, a ludzie i tak sami ustawiają sobie stanowiska pracy, bo oni po prostu o niczym nie mają pojęcia.

Tak10Nie2
Matematyk
@Zainterezowany

Bardzo prosto wyliczyć ich pracochłonność i efekty. Trzeba ich pensje porównać z wynikami nowej linii. Czyli jeżeli linia przynosi 18 tys oszczędności więcej co miesiąc ( zakładając ze każdy ma po 3 tys - a napewno ma więcej)- to ok.Jezeli nie wykorzystać tych ludzi gdzieś indziej albo dać wypowiedzenia. Panowie to jest prywatna firma a ktoś chce jà tymi ruchami zrobić państwową.Gdzie na zyski przyjdzie czas albo i nie przyjdzie itd. Panie Prezesie to nie korytarzowe wieści proszę wziąć kalkulator i to przeliczyć . Bo efektywność długoterminowa na lini będzie ujemna .

Tak4Nie2
Mick
@Zainterezowany

Weź się lepiej do roboty zamiast wypisywać (usunięte przez administratora) niedouczony tłuku czepiasz się wszystkich i wszystkiego a sam jesteś nie lepszy, nic nie robisz tylko narzekasz tego się nauczyłeś na G8.Kiedy wreszcie administrator tego serwisu dojdzie do wniosku że takie posty powinien natychmiast usunąć.

TakNie6
@Mick

Proponuję rozładować napięcie w klozecie. Kabina jest wolna. Tylko nie zapomnij użyć papiru do podciru.

@Babcia klozetowa

Potem będziesz sprzątać po mistrzu?

Tak1Nie2
@gość

Otrzyma zakaz wstępu do ustępu i będzie mógł jedynie walić z rury na łonie natury. Narazie jest dużo pracy i sprzątania, bo sporo ludzi popuszcza w galoty, bo w Sun Garden nie będzie już takiego markowania roboty. Macie pełne wsparcie Babci klozetowej, zawsze zwartej i gotowej.

Krzywy

Poeta. Pewnie mistrz?

Adolf
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś robił odbiór palarni na g8?. Gdzie są wentylatory do wyciągania dymu!!!!. Gdzie jest BHP!!!

Tak3Nie3
@Adolf

Najwidoczniej trzeba rzucić fajki:)

floda
@Adolf

a kartę odbiłeś cwaniaczku?

Nazwa działu: Finanse
@Adolf

Zamiast palić byś sie do pracy zabrał zwiększać produktywność nygusie...

Zaz
@gosć

Parodia ile można

Adolf
@Adolf

O jakim Bhp ty mówisz przecież oni nie mają zielonego pojęcia co to jest oni mają tylko być...

Tak1Nie3
magazynier
@Adolf

o następny "ekspert od wszystkiego" idź to może ciebie zatrudnią i zrobisz porządek będziesz siedział w palarni 8 godzin i pilnował porządku, potraficie tylko siedzieć pochowani po kontach i w telefonach pół zmiany

Var
@Adolf

To do ilu nagród mieli startować...

Chwała
Nazwa działu: Magazyn

Bardzo dobrze że są te zwolnienia, skończą się chowania po szatniach i walenie w... Kilka dni patrzę co robią ludzie z Ikei i zalamac się idzie, 4 robi 8 się patrzy i nic nie robi. I nikt nie reaguje w tym kierunku, w pierwszej kolejności powinni seniorzy odpasc które plotkują na innych ciągle

Tak1Nie7
Kotek
@Chwała

Masz gościu bardzo smutne życie interesując się innymi. Przynajmniej mówią otwarcie, a ty swoje żale tu wylewasz.

@Chwała

A co jak ciebie zwolnią?

Mirek
@Chwała

co ci seniorzy zawinili ze wystawil bys ich jako pierwszych za drzwi? Tak naprawde to m.in. na nich budowalo sie profim - wiec oni prawdopodobnie wiedza wiecej niz ty o prawdziwej robocie. A ze sa starzy i zrzedza - coz - ciebie tez to czeka... Napewno nie jestes idealem. Szanuj co masz a nie interesuj sie innymi bo przyjdzie czas ze sytuacja sie odwroci. Zreszta czy to czyjas wina ze nie ma roboty a przyjsc trzeba ... zawsze cos tam ktos pomoze ...

Tak6Nie1
Jolka
@Chwała

Seniorzy to nie pionki do przestawiania i nie od ciebie to zalezy. Kazdego latwo wystawic za drzwi. A ja bym powiedziala zeby usunac tych najmlodszych z najmniejszym stazem pracy. Firma duzo zawdziecza stalym pracownikom ktorzy tu spedzili pol zycia. Senior tak jak i mlody ma 2 rece do roboty. A doświadczenie to doświadczenie.

Tak1Nie4
Xxx

Ikea pewnie czeka na pociąg z Chin!

Stoch

Smialista się z kopalni hanysy a w kopalni ludzie robotaju nadal a wy na bruk. (usunięte przez administratora)

TakNie2
Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Jeśli chodzi o te zwolnienia, to zarząd sam będzie się kontaktował czy sami pracownicy mają się kontaktować że chcą odejść za porozumieniem stron proszę o jakieś info, i z góry dziękuję??

Stary
Nazwa działu: Produkcja

Szkoda ze dla firmy wazniejszy jest mistrz z 5letnim stazem niz zwykly pracownik z 20letnim doswiadczeniem....

Tak4Nie2
@Stary

Mistrz zrobi więcej bo mistrz w końcu

Tak2Nie6
prof
Nazwa działu: Marketing
@gosc

Tak mistrz zdziala cuda dzieki swemu zaocznemu wyksztalceniu, dzieki dobrej gadce i dyktowaniu kto ma vo zrobic - ewentualnie wcisnieciu jakiegos guzika. A zwykly pracownik fachowiec , swoimi wlasnymi rekoma harujacy przez lata nagle do niczego nie jest potrzebny.

Tak7Nie3
Pudel
@Stary

No mistrza mają zwolnić, przecież to kierownik podejmie decyzję a skoro ktoś został mistrzem to kierownikowi wszedł w 4 litery. Kierownicy to też ludzie bez szkoły l, języków, każdy kierownik wydziału produkcyjnego są tu bo są od czasów Pana Rychlika. Weźmy kierownika szwalni: zna się na maszynach tych zarówno szyjących, tnących l, materiałach itd rozkręcił szwalnie od podstaw na każdej szwalni sobie poradzi i firmie co szyję a teraz kierownik PWMT1 co zrobi? NIC więc czym jest pistolet tapicerski, ale to wie cały zakład i co to chyba wszystko, jego mistrzowie, tu komentarz zbędny kto wie jakich ma to wystarczy, albo ci co byli mistrzami a teraz są specjalistami da usprawniania produkcji za ponad 4 tys na rękę do nich się dobrac

Tak3Nie5
@#$
@Pudel

Ty poruwnujesz mistrza z pwmt1 który ma pod sobą iluś ludzi a co z mistrzem modelarni który ma 4 osoby na wszystkich zmianach łacznie i całą zmianę ściemnia i nikt tego nie widzi a ludzi którzy ciężko pracują do zwolnienia sprawiedliwości przede wszystkim

Olek

Moze mi ktos powiedziec ktodo zwolnienia idzie , ktore dzialy ?

Pracwonik
@Olek

Wszystkie działy, a kto dokładnie to się okaże.

Byly

Ludzie szukajcie pracy a nie winnego bo nie nakarmcie tym rodziny.

Popolpoo
Nazwa działu: Produkcja

I znowu się zaczyna przestuj. Tak jak w tamtym roku wysylaja na urlopy, a czy to nasza wina że czegoś brakuje dajcie nam pracę zastępcza. A nie wysyłacie na urlopy to jest niezgodne z prawem!!!

Tak10Nie
Rexona
@Popolpoo

Zacznijcie szukać nowej pracy .Nie ma co się oszukiwać pracy brakuje bo brak stelaży z G16 .Na co wy liczycie że nagle wszystko będzie jak dawniej w lutym w marcu kwietniu w maju itd.Dawne Profim się skończyło już nie będzie tak jak dawniej .Trzeba to zrozumieć i przestawić myślenie .I tak dużo dla was zarząd robi że was nie pozwalnial od razu .Trzeba się spodziewać dużej redukcji osób już nie mających co robić .Profi to nie zakład opieki ani przytułek dla bezrobotnych .Nie ma pracy nie ma was .Rynek pracy jest otwarty i zacznijcie się starać o nowe miejsce pracy u innego pracodawcy w Turku i w okolicach .Głowa do góry koko Jumbo i do przodu.

Produkcja
@Popolpoo

Wszystkich nie zwolnia ale kierownik metalowego swoich (usunięte przez administratora) już wcisnoł. Uważajcie na nich, bardzo mają długie języki. Dzięki temu tylko zostali wybrani

Tak12Nie
Pololpolo
Nazwa działu: Produkcja

No jak to jakie Ci wszyscy co przyszli z g16. A zwlasza Ci , którzy pierwsza tura trafili do nas. Wczoraj na przykład przyszło z 8 osób i co chodzili cała zmianę. Nic zupełnie nie robili a ty stań na chwilę to już cie do dyrektora podjebi....... bo nie robisz,lub rozmawiasz. A ci wszyscy mistrzowie z G 16 czy kim oni tam byli to tylko się chowaja po 16 do góry po biurach i obserwują i donosza. Właśnie za to im płacą bo żeby pracować to nie bo po co lepiej donosić. Czy to nie podchodzi pod mobbing??

Tak8Nie4
Xmen
@Popolpoo

I jakie nastroje po spotkaniu z prezesem firmy Profim.

hapol
@Xmen

Katastrofy nie ma tego sie spodziewałem. Zastanawiam sie tylko czy podpisać porozumienie o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron w zamian za jedną wypłatę czy lepiej nie

Milenium

Wszystkim którym dadzą wypowiedzenia zapraszamy do sun garden , a nie czekaj też płonie

Tak2Nie4
Turek
@Milenium

Ale ty zabawny jesteś po prostu jak... Profim nigdy nie lubiłem ale jak Sun garden się spaliło to całkowicie roboty nie będzie w Turku.

Pr
@Milenium

Widac ze z twoim beretem nie halo .Zeb ys jeszcze n a kolanach nie przy s zedl do s g

Sg
@Milenium

Teraz obrazasz SG a za moment z rykiem tam pójdziesz bo cię z profim wywalą, Sun Garden jest o wiele większą i potezniejszą firmą i ona z łatwością odbuduje się, liczę sukcesu dla SG bo jak by nie SG to podejrzewam że ciebie dawno by tu nie było więc się odczep

Malanowianin
@Milenium

Takie to dla Ciebie zabawne że ktoś pracę straci?? Rzeczywiście poziom myślenia imponująco wysoki.

Tomek

Kurde Turek to chyba jakieś przeklęte miasto. Drugi najwiekszy zakład płonie :(

bamboo
@Milenium

Nie stresuj się za bardzo w Malanowie spaliła się mało znacząca część zakładu tak ze Sun garden spokojnie utrzyma produkcję . ;)

koniec jest bliski

15 stycznia . juz jutro a wtedy bedziemy wiedzieli ilu ludzi jest potrzebnych. Prawda bedzie gorzka dla wszystkich tych ktorzy naprawde pracowali dla profim przez tyle lat. a prace moga niedlugo stracic nie tylko pracownicy profim. Utrzymanie pracownika kosztuje w polsce coraz wiecej srednia idzie do gory.a wtedy pracodawca zwija interes i ucieka tam gdzie jest tania sila robocza.

Tak6Nie1
Dosyć

Nie rozumiem waszej logiki, szukacie na siłę jakieś roboty i boicie się jak nie wiem co, macie prawo chodzić po halach i nic nie robić bo to nie przez was nie ma roboty tylko przez nich i ich głupi błąd, nie musicie się chować kryć i Bóg wie co jeszcze, to w ich interesie jest znaleźć wam pracę a nie wy sami

Tak5Nie1

Mysle ze firma nie upadnie po tym co sie stalo. Predzej do zwolniej pracownikow doprowadzi dyrektor produkcji, przez ktorego dzialania ( ciagle obserwowanie pracownikow, straszenie zwolnieniami itd). Ten czlowiek nie zdaje sobie sprawy jak tym strofuje swoich pracownikow. Caly czas trzeba sie pilnowac i ogladac za siebie czy akurat cie nie obserwuje. Wprowadza bardzo nerwowa i stresujaca dla pracownikow atmosfere, bo jesli przez chwile staniesz bo nie masz przez chwile pracy to lepiej łap za szczote i zamiataj! Takie sa opinie pracownikow którzy jeszcze tam pracują a z tego co wiem ludzie maja juz dosc takiej chorej sytuacji w firmie i szukaja innej pracy...

Tak16Nie
...
@Były pracownik

Skoro nie pracujesz to nie rozumiem po co sie wypowiadasz na temat pracy w firmie . Ludzie zawsze beda niezadowoleni .

TakNie9
Gość
@...

To jest opinia wielu pracownikow którzy tam jeszcze pracuja. Tylko ludzie boja sie o tym mowic

Tak9Nie
...
@Gość

Bardziej chodziło mi o to że ludzie wygrali by w lotto głowna wygrana to mieli by pretensje bo trzeba do warszawy jechac. Dałbyś im diament to by narzekali ze nie wiedza co z nim zrobić

Bor
@...

Nie zmienia to faktu ze ludzia przez takie dzialania dyrektora odechciewa sie przychodzic do pracy, zeby z byle powodu nie podpaść...

@Były pracownik

No w końcu za coś ten dyrektor bierze pensje i to dużą.

Operator
@Były pracownik

NIE Polecam DREWTUR - umowa śmieciowa, najniższa krajowa na konto(usunięte przez administratora). 2300-2500 netto max. Idziesz na urlop, zabierają część premii, idziesz na chorobowe, premii nie dostaniesz (marne 150zl). Na produkcji brud, zapylenie i zimno. Odlicz kasę na paliwo - wychodzi lipa.

Tak8Nie
@Operator

Ogólnie u nas też za chorobowe zabierali

@Były pracownik

Taka kontrola pracownika nazywa się mobbingiem. Jeżeli zgłosicie to do prokuratury to dyrektorek pójdzie siedzieć, a zakład zapłaci ogromną karę. Wtedy się nauczą szacunku do pracownika.

Tak8Nie

I co bedą tam robić

Monter
@gosc

I bardzo dobry pomysł ze dyrektor przejął ich pomieszczenie .My pracownicy z linii będziemy mogli w końcu ich obserwować bo tak w tej kanciapie to potrafili przesiedzieć prawie całą nocke bawiąc się telefonami lub pijąc kawkę herbatkę i pierdu pierdu .

Tak7Nie2
Obserwator cieniasie w interne
@Monter

Nie podszywaj sie pod linię w opiniach cieniasie napisz chociaż z jakiego działu jesteś

Monter
@Obserwator cieniasie w interne

Lizus?

Ano tak
@Były pracownik

Trzystu czeka, także mają wystarczająco ludzi żeby was zastąpić/wymienić. Za miesiąc połowa będzie z G16 i nie będą stękać tylko (usunięte przez administratora) Poczekajcie jak przyjdzie nowy mistrz na linie.

ZENON
Nazwa działu: Produkcja

ale cuda się zdarzają a marzenia nie spełniają

Halina
Nazwa działu: Produkcja

Czy to prawda ze od stycznia zatrudnili kolejnego nowego dyrektora w profim no tak mówią na g10 i g8

G 16

lawina zwolnien zaraz ruszy. Tego juz nikt nie zatrzyma, firma zaplacila za wakacje. nikt nie bedzie trzymal ludzi zadarmo a ludzie czekaja, na manne z nieba. g16 to juz tylko historia,bylo milo ale sie skonczylo. a cuda to tylko w filmach.(usunięte przez administratora) z powdu likwidacji stanowiska w trybie natychmiastowym. a Turek to nie Warszawa myslicie ze praca czeka na Was na kazdej ulicy. Powodzenia

@G 16

Nawet jakby to przysługuje na 2 lub 3 miesięczna odprawa

Kobiety

A co to za dyskryminacja KOBIET ??

Tak1Nie2
Witek

Ty masz mòzg czy sieczke do czego teraz babki potrzebne a jest ich dużo faceta wcisną jeszcze a kobity nawet do sprzatania jest za dużo już powinny cos szukac a nie chrabianki czekajã za zaproszeniem żeby przyszły do pracy (usunięte przez administratora)

Arjo
@Witek

Do kogo ta mowa xd Na g8 do spawania nie będą chyba przyjmować

TakNie

a czemy na palarni kamery ?skoro zgodnie z nowym regulaminem nie powinno ich tam być!!

galanonim
@anonim

a co chcesz tam robić oprócz palenia?

@galanonim

Choćbym nawet dlubał w nosie nic ci do tego kolego! !

Zostaw opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie