Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

baner wywiady
Nitro

Firma w złej kondycji ,jest na wykończeniu, zmierzająca ku upadkowi,runie z impetem tak jak kominy tuż obok.Szkoda tylko ludzi,którzy tam pracują bez żadnego poszanowania i godności,wycisną cie jak cytrynę, a potem zwolnią bez żadnych skrupułów.Flokk stosuje bardzo nieuczciwe praktyki,będą zwalniać pracowników pojedyńczo, pokolei do odstrzału,aby uniknąć należnych odpraw.Uciekaj póki możesz nim ten "Titanic" pójdzie na samo (usunięte przez administratora)..

@Nitro

A cóż to za wylew gorzkich żali, skoro płyniesz na innym statku to co cię interesuje ten ,,Titanic,,

!!!!!

Jeśli dadzą odprawę to nawet minuty nie zostanę w tym zakładzie

@!!!!!

Też skorzystałbym z odprawy ;) Ponoć ma być, gdy będzie więcej niż 5 osób, które nie podpiszą. Takie info padło od związków

Sułtan Brunei

Dlaczego w nowym kodeksie jest napisane że nie ma dyskryminacji w wynagrodzeniach? Będą jakieś wyrównania/podwyżki czy ktoś to tak dla picu napisał?

@Sułtan Brunei

Trochę późno się obudziłeś. Te sprawy były regulowane w maju w zeszłym roku. Przespałeś to?

Ludzie co się dzieje z tymi cenami w sklepach i na stacjach to masakra jakaś. Inflacja szaleje raty kredytów do góry ceny opału tragedia A pensje stoją w miejscu. Zróbmy jakieś spotkanie z zarządem. Może uda nam się wynegocjować jakieś podwyżki. Jeszcze trochę to starczy nam tylko na paliwo do pracy i opłaty. A za co jeść? Przecież to chore co się teraz dzieje. A te wyrównania na wiosnę były śmieszne. Co o tym myślicie? Ktoś ma jakieś pomysły co możemy zrobić?

Gigi
@Pracownik

Trzeba było dobrze wybierać w 2018 roku...., A nie czekaj... "Wina Tuska i wojny"...

Kolega z pracy Nowy wpis

I co będą zwolnienia ?Bo miały być w marcu niby 80 osób czy to tylko plotka.

Ja Nowy wpis
@Kolega z pracy

Trochę to pewnie potrwa zanim tych co im się stołki poprzyklejały odkleją, to nie jest taka prosta sprawa.

Sułtan Brunei

eR
@Sułtan Brunei

Być może 1000zl różnicy na tym samym stanowisku produkcyjnym mieści się w granicach braku dyskryminacji.

Kot Filemon
@eR

Tak musi być i podwyżek nie będzie ,bo jeden musi zarabiać mniej ,żeby inny mógł zarabiać więcej wykonując tą samą prace.

SułtanBrunei
@Gość

Mówisz o tych regulacjach gdzie jeden dostał stawkę 4k, drugi 5k, a jeszcze inny 6k?

Gostek
@SułtanBrunei

4 k netto to już jest spoko stawka jak na nasz region

@SułtanBrunei

Śmiech na sali z tymi wypłatami

T.
@Gostek

To są stawki brutto.

gostek
@T.

To w takim razie lipa jak na dzisiejsze czasy

@Gość

To czemu godzicie się na to? Nawet nie próbujecie zrobić cokolwiek.

Odważny
@Gość

Tak każdy siedzi cicho i nic z tym nie robi. Co spotkanie jest poruszany temat podwyżek

Bolo były kolo
@Odważny

Ano ci którym zależało i coś walczyli to ich już w tym zakładzie nie ma. Bo albo ich zwolnili albo sami odeszli. Teraz tylko zostali ci co płaczą tutaj na forum albo między sobą gadają, ale odwagi i siły nikt już nie ma.....

Mądry
@Odważny

Cały czas tylko podwyżki byście chcieli jest kryzys nie przesadzajcie jeszcze nie macie tak źle ludzie pracują gdzieś indziej to nawet 3 tys nie zarabiają i dobrze a wy byście chcieli 4 tys bez przesady, pracujecie na jedną góra dwie zmiany a dodatków byście chcieli jak za nocki ,trochę pokory życzę.

@Mądry

To, że gdzie indziej zarabiają mniej to żaden argument. Nas interesuje ile my zarabiamy. Kierownictwo zakładu niestety nie chce się z pracownikami dzielić zyskami w sposób uczciwy. To nas boli. Inna sprawa, że załoga godzi się na to, bo nic nie robi w tym kierunku.

Mądry
@Gość

Dla ciebie żaden argument ale dla kierownictwa jest to duży argument ponieważ zarobki jak na rejon turecki nie macie złe w porównaniu z innymi zakladami ,tak więc nie narzekaj, acha zawsze możesz otworzyć swój biznes i to wtedy ty będziesz się dzielił zyskami z pracownikami w sposób hojny.

Mądrzejszy
@Mądry

Tu raczej chodzi o to że jeden ma tyle a drugi tyle robiąc dokladnie to samo a piszą coś o braku dyskryminacji. Niestety tak jest. Jakby to byly roznice 200zl to ok ale tutaj rozbieżność stawek jest ogroooooomna. Niektórzy pewnie pracując 4 soboty nie zarobią tyle co np inny ma bez żadnych nadgodzin. Pozdrawiam.

walikonik Nowy wpis
@Mądry

Dajmy na to w 2017 roku zarabiało sie w profim 3-4k netto, w zależności od akordu ale jakie w tedy były ceny w sklepach?. Teraz widzę nie wiele sie to zmieniło XD, wiec myślę ze chyba warto się wybrać i wyjechać pracować do Niemiec. Ja na szczęście dostałem odprawę w 2020 roku jako zwolniony po pożarze...

Były Nowy wpis
@Bolo były kolo

Potwierdzam. Ja odszedłem i mam dużo lepiej teraz. Owszem godzin zrobię więcej, ale zarabiam 2x więcej. Po 5 miesiącach dostałem 2zl podwyżki na godzinę. Tutaj przez 9 lat nie dostałem nic!!!

Patryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jak tam wypłaty za zeszły miesiąc, była poprawa?:)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy od czasu ostatnich opinii w Profim (Flokk sp. z o.o.) zaszły jakieś zmiany?

logo firmy Pracownik zakładu produkcyjnego
Turek
SFS International Sp. z o.o.
(441 opinii)
Służba Cywilna
(131 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Taki łysy :)
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak tam na MWG ? Tak z ciekawości pytam jako były pracownik ?

Kandydat

Witam jak tam u was z pracą, dużo jest czy warto złożyć cv do firmy ,pracujecie na 2 czy na 3 zmiany ,chodzi mi głównie o pracę na produkcji ? A zarobki jakie macie w jakich przedziałach ?

@Kandydat

Chłopie, (zakładam, że jesteś facetem), zadaj sobie choć trochę trudu i poczytaj posty. ZWALNIAJĄ.

@Gość

Słuchaj , aż tak leniwy i (usunięte przez administratora) to nie jestem ,żeby nie przeczytać powyższych opinii ,faktem jest ,że ludzie różne rzeczy czasami piszą i tak do końca to nie wiadomo, która jest prawdziwa a która nie, zadając powyższe pytanie chodziło mi głównie o, że skoro zakład się odbudował, firma zainwestowała grube pieniądze w rozbudowę to dziwi mnie fakt ,że zwalniają, w takim razie po co to wszystko było???

Kamila
@Kandydat

O, a co do tych zmian, to czy w biurze też jest praca zmianowa? Gdzieś widziałam w necie że szukali na posadę Specjalista ds. obsługi klienta. Czy tutaj jest praca na zmiany czy stałe jedne godziny?

@Kandydat

To się nazywa zrównoważony.rozwój.

As
@Gość

Co to znaczy wytłumacz bo słabo rozumiem

@Gość

a czemu mieliby dziękować właśnie za współpracę? szukają ludzi o innym profilu jeśli o kwalifikacje chodzi? jakie ich mogą teraz interesować, określają to jasno?

@Agata

Szukają ludzi wykwalifikowanych, inteligentnych którzy potrafiliby zarządzać na stanowiskach kierowniczych ,pracować w jednym zakładzie przeszło 20 lat to zbyt niezdrowe, każdy potrzebuje zmiany a przede wszystkim trzeba się rozwijać a nie przykleić się do stołka po to aby co miesiąc kasa na koncie sie zgadzała. Dajmy szanse nowym osobom, którzy kończą studia wyższe i nie mogą pracować zgodnie ze swoim wykształceniem. Pozdrawiam.

przyjecaia
Kandydat

Czy są jakieś przyjęcia dla kobiet?

@przyjecaia

Aktualnie są zwolnienia

Hapol
@K

Ale to raczej tylko nygusow zwalniają

Kicia

A lizusy zostają

Takie życie

Teresa
@przyjecaia

Wczoraj o godz 12.30 było pożegnanie najstarszego pracownika firmy pana Andrzeja S. który odszedł na emeryturę w firmie pełnił funkcje kierownika

Nygus

Hapoli też zwalniają

@Teresa

I co w związku z tym ? Każdy kiedyś odejdzie na emeryturę

Irena
@K

Ale czemu te zwolnienia maja miejsce? Firma planuje kogoś zatrudniac w zamian za te osoby? Warto w ogóle wysyłac cv?

@Irena

Dzień przed pierwszymi zwolnieniami było zebranie i słodkie słowa, podziękowania dla pracowników i życzenia na święta a na drugi dzień zaczęli wręczać wypowiedzenia. Sama sobie odpowiedz na to pytanie czy warto... Od dłuższego czasu dobrze się nie dzieje, tu mówią że zwolnień nie będzie a na drugi dzień ludzie muszą szukać nowej pracy.

@Irena

Dobrze by byłoby aby firma zatrudniła nowych mistrzów i kierowników, powinny to być osoby z wyższym wykształceniem i umiejętnością zarządzania ludźmi.

T
@Pracownik

Ludzi z wyższym wykształceniem pracujących na podrzędnych stanowiskach w tej firmie nie brakuje. Znalazłyby się też wśród tych osób takie które mogłyby pełnić role które wymieniłeś. Chodzi tylko i wyłącznie o to, że ci co są teraz to zainwestowane pieniądze w to, aby były idealnymi marionetkami. Poza tym to (usunięte przez administratora) znajomi znajomych itd. jeszcze z czasów R.R. za czasów którego wg starszych pracowników było tak świetnie bo firma się rozwijała i zatrudniała.

VV
@T

Szkoda ,że firma nie chce zainwestować w nowe osoby na kierowniczych stanowiskach ,które byłby obiektywne ,bezstronne, nie powiązane w żadne układy , byłby to na pewno świeży powiew powietrza dla firmy ,więcej nowych pomysłów, kreatywności, inne spojrzenie na wiele spraw.

Beka
@VV

Wysokie czoło, wez ty sie w to czoło puknij porzadnie, nie zostaniesz ani mistrzem a tym bardziej kierownikiem, zostań przy wykazywaniu sie na produkcji i opowiadaniu wszystkim tych swoich wymyślonych opowiesci o tym jak miales zostac mistrzem, jak byles tlumaczem na wyjezdzie itd. Innych głupot juz nie wymienie bo nie ma sensu...

Były Pracownik
@Beka

Widzę, że cyrk tutaj cały czas trwa. Jeden na drugiego jedzie. Hmm nic się nie zmieniło. Pięknie;) Tak trzymać. Ps. Podwyżki były czy nadal w (usunięte przez administratora) was robią??

Niskie czoło
@Beka

On zawsze taki był. Wybujałe ego i fantazja. Podobno nawet donosił do mistrza. Nie zapomnę jak latał za łysym bo chciał być kaizen. Łysy go olał a po powrocie ze Szwajcarii opowiadał że łysy go chce do zespołu ale on odmówił bo słaba kasa. Śmiech na hali ????

Dorosły
@Niskie czoło

Czytając powyższe wpisy to dochodzę do wniosku, że piszą je dzieci z przedszkola, ale to nie dzieci to dorośli co przykleili się do stołków

Czy od czasu ostatnich opinii w Profim (Flokk sp. z o.o.) zaszły jakieś zmiany?

Zainteresowany

Dostali może niektórzy z was wypowiedzenia juz czy jeszcze czekacie ?

A co mają zwalniać ?

Tak
@Ja

Tak mają zwalniać bo jest za dużo ludzi

xx
@Tak

W pierwszej kolejności powymieniać wszystkich mistrzów i kierowników na osoby z zewnątrz

...

Taka firma dzisiaj pracujesz jutro już nie , żadna umowa o niczym nie świadczy , niech się każdy dobrze zastanowi zanim tu przyjdzie

@...

Nie ma żadnego okresu wypowiedzenia ani nic?

uy
@Agata

No jest ale to nic nie zmienia bo np mając umowę na czas nieokreślony tak samo mogą zwolnić albo kończą się umowy i wtedy mówią ci dowidzenia a nie raczej żegnaj

@uy

Tzn., no myślałam o tej na określony, bo raczej zasady powinny wtedy być jasne. No dobrze ale przy tych na nieokreślonym jak ktoś z wyprzedzeniem dopyta to chociaż dadzą rzetelne info? Szkoda tak z ręką w nocniku bez alternatywy zostać

YY
@Agata

Co masz na myśli, że ktoś z wyprzedzeniem dopyta przy umowie na czas nieokreślony? Może słabo myślę ale dostajesz stosowne wypowiedzenie zależne od długości pracy w zakładzie tzn. 2t tyg , miesięczne lub 3 miesięczne i do widzenia, tu nie ma sentymentów ,każdego można wymienić na nowszy model począwszy od zwykłego pracownika na produkcji ,mistrza, kierownika i wyżej nie ma ludzi niezastąpionych z drugiej strony jaka to lekcja dla tych co wysoko siedzą im wyżej wejdziesz tym z większym hukiem w razie czego spadniesz , jakie to mądre i życiowe.

nie stąd
@Agata

hmm... nie bardzo rozumiem, jak firma ma z wyprzedzeniem dać Ci informację, że cię zwolni (i to jeszcze z podaniem daty). Wtedy następnego dnia wszyscy będą na chorobowych ciągnących się miesiącami.

Nick
@nie stąd

To kwestia zwykłej, ludzkiej uczciwości i szacunku dla pracownika, o której dużo się mówi w tej firmie. Wielu pracowników (może nawet wszyscy), którzy dostali lub wiedzieli o wypowiedzeniach nie poszło na L4.

Mandaryna

Owocowe wtorki: Te baby z działu kanap zachowują się jak by nigdy nie widziały owoców. Sprzątaczka wykłada owoce na przerwę dla magazynu linii Astor i giroflex. A ludzie z kanap przychodzą przed naszą przerwa z reklamówkami i zabierają ile się da. My przychodzimy na przerwę i nie ma ani sztuki! Gdzie przed przerwą dla kanap owoce znowu są dokładane. Ludzie ogarnijcie się to jest dla wszystkich a nie tylko dla was!!!

....

Wstydu babska nie maja

Gruszka
@Mandaryna

Dokładnie z gruszkami to samo zrobili. Jak by owoców nie widzieli czuby normalnie

Cebula
@Mandaryna

To nie jest pierwszy raz. Jak by w życiu owoców na oczy nie widziały. Cebula po całości...

Kanapkowy
@Mandaryna

Na przerwie kanap były 3mandarynki które nie nadawały się do spożycia więc nie były dokładane....owocowe wtorki dobre mydlenie oczu jak to firma dba o pracownika.

xzx

dlaczego portierzy rezerwują miejsca sobie i mistrzowi szczecińskie... pachołkami że nikt tam nie może wjechać

Monter
@xzx

To nie wiesz co się robi z pachołkami? Bierzesz i odstawiasz je na bok! Nikt nie ma prawa rezerwować sobie miejsc!

gosc
@xzx

To co nie macie parkingu, dlaczego taki problem

.....
@gosc

Problem jest taki, ze sprzątaczki i portierzy nie sa jakimis wyjątkami zeby sobie miejsca parkingiwe klepac! Tyle w temacie

Wiem co jem
@.....

Wy naprawdę nie macie większych problemów? Ile osób poszło na bruk w tym tygodniu ?

Ciekawy
@Wiem co jem

No właśnie ile ? Jak wiesz to powiedz

Obserwator

Jak ma być dobrze w firmie jak na niektórych działach na produkcji płaci się pracownikom za siedzenie wynikające z braku pracy, dla pracownika super sprawa ale dla firmy raczej nie , ale jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Farmazoniarz
@Obserwator

Ale Ty chłopie farmazony piszesz. A może zajmijmy się ta różnicą stawek na gniazdach za taką samą wykonywaną pracę? Dwóch pracowników wykonuje ta sama pracę i jeden ma 4 tys. wypłaty, a drugi za ta sama pracę 3,2 tys. złotych. A może popatrzmy na inne działy? Przykład? Proszę bardzo, na magazynie nowy Pan mistrz ma pod swoimi skrzydłami swoją (usunięte przez administratora). I to jest w porządku? No powiem Ci ze można znaleźć na tym zakładzie wiele ciekawych kwestii do rozwiązania....

Gość

Czy są aktualnie przyjęcia na produkcję, czy warto zatrudnić się w tym zakładzie i na jakie zarobki plus minus można liczyć, jak kadra kierownicza chodzi mi o podejście do nowego pracownika i jak przyjmują nowego potencjalnego kandydata starsi pracownicy ,chodzi mi głównie czy można liczyć na pomoc czy jakaś instrukcję ze strony kolegów czy koleżanek?

Olo
@Gość

Póki co z robotą słabo. Ostatnio zwalniali ludzi przyjętych przez agencję. Najlepiej zadzwonić i zapytać czy są przyjęcia ewentualnie zostawić CV i czekać może się odezwą. To co zaproponują na początek różni się od tego co zarabiają starsi pracownicy. Podejście kadry kierowniczej to kwestia indywidualna ponieważ każdy wydział ma swojego kierownika i mistrza zmianowego. Podejście do nowych pracowników jest ok. A starzy pracownicy są pomocni także bez obaw.

@Olo

Nie prawda ,że podejście do nowych pracowników jest ok ,starzy pracownicy nie chcą uczyć nowych pracowników bo się boją, ze uczeń przewyższy mistrza a wiec po co robić sobie konkurencję.

Roman
@Pracownik

To jakaś zasada, czy zależy kogo zapytasz? I, czy orientujesz się, ile mogę zarobić, jako specjalista wsparcia sprzedaży? Dali teraz ogłoszenie bez podawania kwoty.

Kierowca
Klient

Na magazynie przyjęć w okienku w niebieskim kontenerze jest gość o bardzo niskim stopniu inteligencji i ubogim słownictwie. Grzecznie poprosiłem tego pana o szybki rozładunek, ponieważ mam mało czasu pracy i 15 km dojazdu do domu. W odpowiedzi dostałem że po (usunięte przez administratora) przyjechałem i kilka innych obraźliwych słów. Ten człowiek nie umie współpracować z ludźmi i nie nadaje się na to stanowisko.

Obserwator

Atmosfera fatalna w zakładzie ludzie boją się zwolnień, trzeba uważać co i do kogo gadać bo nikt nie wie kto następny do zwolnienia i kto komu donosi, cały czas zmiany i rotacja w sumie to na żadnym stanowisku nie ma pewności jutra.

Klient

Witam czy są jakieś zwolnienia?

@Zainteresowany

Tak z ciekawości dlaczego akurat zwolnienia Cię interesują a nie przyjęcia?

@Agata

A co cię to babo obchodzi?

Kot

Cały czas

@Zainteresowany

Bo zastanawiam się skąd ten pesymizm. Widząc nick "zainteresowany" uznałam, że chcesz się przyjąć. Ale jeśli uraziłam tym pytaniem to przepraszam. :(

Porażka

Zwolniłam się z zakładu żeby przejść tutaj, wzywano mnie na rekrutację ale nie mogłam się zwolnić odrazu więc miałam oznajmić kiedy będę mogła podjąć prace, po tygodniu pani z agencji juz zwlekała z proponowaną wczesniej ofertą, po kilku miesiącach znowu dostałam telefon i tym razem spróbowałam swoich sił w tym zakładzie. Nie dość że wymagają żeby umieć wszystko odrazu to marne pieniądze z umową przez agencję.. Podziękowali po trzech miesiącach i co najlepsze mówią ze się odezwą jjak robota się ruszy. Teraz cięzko o stabilną pracę tym bardziej tutaj

...
@Porażka

Tak sobie wyrabiaja wlasnie opinie, nikt nie bedzie traktował tego zakłady poważnie skoro oni w ogole sie z ludźmi nie licza, jest robota to zatrudniają na potęgę, jest mniej zamówień to do widzenia, zamiast przerzucić tych ludzi tam gdzie pracy jest wiecej

Johny

Firma bez perspektyw na lepsze zarobki, wymagają ciągłego uczenia się nowych rzeczy skakania po stanowiskach nie dając nic w zamian tylko obiecując. Zarobki niedługo dogonią miminalna krajowa, brak podwyżek od x lat. Zostaną tylko osoby które zostały "docenione" Przez kierowników i mają blisko 4 a nawet pod 5 tys

gosc
@Johny

To co tam jeszcze robisz???

Ok!
@Johny

Niektórzy mają nawet 5200 ha ha ha!

Fallus
@Johny

Co to jest 4-5 tysięcy ZŁOTYCH w dzisiejszych czasach?, przecież za takie pieniądze mieszkając samemu ponad połowę wydasz na mieszkanie do tego rachunki czy inne losowe wydatki i taka wypłata nie wystarczy nawet do następnej xD

Marek
@Johny

znam dział w firmie Flokk na g8 co pracownicy mają miesiecznie tylko 2300 zł netto i pracują

Gyu
@Marek

Sprzątaczki?

Ok!
@Marek

Kiedy wrócą karty multi Sport dobre chociaż te karty były

Porażka
@Fallus

to i tak sporo jak na flokk chyba że jest się starym pracownikiem

IP u technologa

Kiedy w końcu będą te zwolnienia? Bo wszystkie inne zakłady już wiedzą, w urzędzie pracy też już wiedzą a w profim nikt nic nie wie. Wszystko owiane tajemnicą jak premie dla przełożonych. Będziecie w ogóle dawać jakieś odprawy czy każdego po cichu kierownik zwolni? Co za kartonowy zakład.

@Ja

Widocznie prawda kogoś boli....

@Nitro

Raczej ciebie coś boli ......

@Ja

Twój ból jest większy niż mój.....

@Nitro

Jednak twój ból jest większy stąd te gorzkie żale

@Ja

Nie bez powodu flokk ma takie opinie, a nie inne.Poczytaj sobie większość komentarzy na temat tej firmy,a wtedy znajdziesz odpowiedź.

@Nitro

Prawda jest taka ,że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma a co uważasz, że gdzie indziej jest tak cudownie ,otóż tak nie jest i gdziekolwiek wejdziesz na opinie jakiegokolwiek zakładu pracy to wszędzie jest coś nie tak ,chyba najlepszym wyjściem jest mieć swój biznes i nie być zależnym od nikogo ,jeżeli tak źle piszesz o tym zakładzie to napisz mi gdzie jest taki super zakład to sam odejdę stąd gdzie jestem i tam pojde ,być może się nawet tam spotkamy :)

IP u technologa.
@Nitro

Conajnniej 100 osób do odstrzału jest do końca roku, więc kolego masz racje.

Sg
@Nitro

Odbudowali g16 i zamiast przyjęć mają być zwolnienia?

....
@Sg

Nie sluchaj tych baranow, jedna zwolnili na wlasne zyczenie, wiecej jej nie bylo niz byla, jak nie chorobowe to na zadanie i nagle zdziwiona ze ja zwalniają mimo wczesniejszchych rozmów, wiec pewnie ona ten ferment sieje

@....

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 287.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 279, z czego 113 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 117 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

3. olx.pl - praca 3 255 228
Profim Sp. z o.o.