Opinie o Profim Sp. z o.o. w Turek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Profim Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Dobity

(usunięte przez administratora) Rozmawiałem z ludzi, którzy pracują dookoła mnie i każdego to bawi a jednocześnie są zmieszani tym gestem dlatego, że z tą międzynarodową korporacją już nikt się nie utożsamia. Smutek po pożarze mieli tylko ci co pracowali na g16 i nadal tam chcieli robić bo ci co nie chcieli to było im to obojętne. Jak dla mnie to mogłaby spłonąć nawet ósemka i nie odczuwałbym z tego powodu żadnych emocji.(usunięte przez administratora) Mistrzowie z którymi niegdyś szło pogadać teraz tylko mówią "pracujcie" ewentualnie słychać "za mało" (a to "za mało" bierze się z tej prześmiesznej organizacji pracy, a wina jest zwalana na pracownika, że mu się nie chce) . Człowiek to nie maszyna i nie chce mu się być skupionym cały czas na pracy. Jest to męczące stać i cały czas robić a na plecach mieć oddech kierownika, że jak chwilę się oddalisz to czeka cię kara w postaci zabranej premii. Ja rozumię, że do pracy przychodzi się pracować ale żeby do pracy chciało się iść pracować to musi tam panować atmosfera a nie tak jak teraz, że każdy robi jak pod napięciem. Nerwówka i stres czy ktoś nie patrzy zza ukrycia czy aby na chwilę nie odszedłeś od stanowiska. (usunięte przez administratora) Firma przyniosła zyski, do pracy chciało się iść. Siłą rzeczy człowiek wykazywał ruchy bo był akord (który de facto był mniej męczący niż ta godzinowka teraz i to jest największy paradoks tej korporacji) ale chciało się iść do pracy ponieważ było coś czego teraz nie ma i czego Pan chyba nie zrozumie czyli atmosfera. Wiem, że korpoludzie sterujący tą firmą tego nie zrozumieją dlatego liczę, że złapie się na te kilka wypłat i odejdę z tej międzynarodowej korporacji. Czekam tylko na ten moment. Jeśli się nie złapie to i tak stamtąd wyfrunę bo mam przeczucie że dobrze to już było a będzie tylko gorzej. Dziękuję za uwagę i niestety nie pozdrawiam.

Zwolniony

Do tych którzy się zastanawiają czy tu zostać czy nie. Jak macie możliwość (macie w postaci inteligentnego drażnienia przełożonych dając im do zrozumienia, że macie w pupie wszystko, olewający tryb pracy) to uciekajcie stąd. Ja mam wtyki tu i ówdzie i mnie zwolnili. Będziecie zaskoczeni nowymi wypłatami. Teraz tylko się domyślcie czy pozytywnie czy negatywnie. Ta firma jest jak pacjent w stanie wegetatywnym. Utrzymywana jest przy życiu tylko dlatego żeby góra zarabiała. Mnie zwolnili i w końcu mi się fajnie pracuje, nie ma stresu nic cię nie obchodzi, wiedzą że mi nie zależy. Tak mógłbym robić cały czas ale jak sobie przypomnę czasy kiedy '' '' ''jeszcze mi zależało'' to bierze mnie na wymioty. Jak tylko mnie zwolnili to ja też od razu zwolniłem :)

Xxx

(usunięte przez administratora) ile jeszcze wypłynie pieniędzy na niepotrzebne bzdury, najpierw wartościowanie stanowisk trzeba było wynająć firmę i wszystko o kant (usunięte przez administratora) Rozbić teraz badanie zaangażowania wśród pracowników do reszty was już poje.. Czy kznajomym którzy mają takie firmy napychacie kieszenie naszym kosztem bo na podwyżki jakoś pieniędzy nie ma

No

Tak tak chodzi o Anie W

Y Y

Mam pytanie gdzie w Turku można znaleźć dobrą pracę ? Czy istnieje jakiś dobry zakład pracy?

Karambol
@Y Y

W Profim jest dobrze bo szanują ludzi ekipa oki i każdy ci pomoże i doradzi naprawdę polecam

@Karambol

Hahahahahahaha ale głupoty gadasz hahahaha każdy ci pomoże akurat hahahaha nie rób śmiechu i wstydu... każdy wie że profim to gó... Ja z góry polecam Sun Garden ale jeśli nie jesteś nauczony pracy to unikaj mebli parasoli i materacy. Polecam rozkrój pianki albo produkcję pianki. Na szwalniach też jest całkiem spoko

hapol
@Y Y

Na pewno nie w sg...

XD Nowy wpis
@hapol

No ta. Czyli nie nauczony roboty jesteś Dwie lewe łapki poszły do sg i sobie nie poradziły hahaha

Pracownik Nowy wpis
@XD

Jeżeli pracujesz w Sg to po co wchodzisz na opinie Profim, a może cierpisz na jakąś dwubiegunowosc

Ipipipi Nowy wpis
@Pracownik

Serio bierzesz go na poważnie? Przecież to zwykły trol jest, który swoimi wpisami chce przykryć kompleksy wynikające z tego, że jest bezrobotny albo jest zwyczajnie gnębiony w pracy. Inaczej co by tu robił?, a tak cały czas tęskni za firmą. Swoją postawą pokazuje swoją głupotę tylko i szuka przeciwników do walki na wpisy, aby czerpać z tego przyjemność. Nikt normalny nie cieszy się, że komuś coś się spaliło i nikt inteligentny nie mówi, że coś się nigdy nie spali bo zna prawa fizyki.

XDD

no. I tym sie różnimy SG nigdy by się CAŁE nie spaliło bo tam jest inny układ hal. Wszystko jest zabezpieczone i odgrodzone. Porównaj nasz a wasz zakład i jak to się paliło bo oba przeszły pożary. Nie ma możliwości by SG się spaliło. Po drugie... sg nie zwolilo ludzi z spalonych działów i sg zaoferowało pomoc dla was właśnie gdy wam się spaliło

@XDD

Ale też pomoc zaoferowali od 1 marca przyjęli a 31 marca zwolnili tak było np na monzie ,a ci co poszli na inne działy to pracujący tam traktowali jak intruzów tylko jedno pytanie zadawali ,,ile kto dostał odprawy,, i dopiero jak kto prawdę powiedział to żal d......e ściskał. Może parę osób tam pracuje do tej pory z Profim ale sądzę, że jest to garstka na pewno nie 300 osób jak było założone. .

@Ktoś

A no jak się nie umieli dostosować to mówi się trudno... trzeba sobie dawać rade wszędzie i przełamać trudności a nie uciekać :) Podkreślam jeszcze ze na monzie to praca sezonowa/ dorywcza a nie na cały czas więc proszę bez szoku jak kogoś tam zwolnili xd No chyba ze s nie dał rady i uciekł

@XDD

Ale za to dostalem tyle odprawy co robotnicy w sg nie zarobią w dwa lata xd

@Baltazar

Odpowiadając :) średnia pensja w sg to 2600 2700. Licząc to na dwa lata wychodzi ponad 60 tys złotych. Wątpię abyś tyle dostał odprawy więc jeszcze raz proszę nie manipulować ;) Atencji szukasz? :D

@XD

45tys dostałem i aktualnie pracuje za 3,5 tys zl(usunięte przez administratora)

@Baltazar

Gratulacje twojego życiowego szczęścia i nie manipuluj ze przez 2 lata nie zarobią :) pozdrawiam

Baltazar Nowy wpis
@XD

I tak już dawno przetraciłem tą kaske

SG pozdrawia

A wy co? Hahahaha. My dostaliśmy po 200 - 300 zł podwyżki :) ale dla profimowców nadal będzie że SG to najgorsza firma hahaha. Żal... jak tam wam się robi ? SG było jest i będzie górą nad profim... przynajmniej nie ma takiego rygoru jak w tym waszym profim

ha ha ha xd
@SG pozdrawia

Ta nie ma takiego rygoru xd czy ty człowieku przepracowałes choćby jeden dzień w sg np na napelnianiu materacy ?

Były sg
@SG pozdrawia

Nie podważam kwestii podwyżki bo wiem ,że była super gratuluje myślę, że teraz zarobicie na rękę 3 koła, pracując w Profim my takie pieniądze oglądaliśmy już parę lat wcześniej tak więc nie masz za bardzo czym zabłysnąć a co do rygoru to uwierz mi nie jest tak źle a co u was taka słodycz nie sądzę, nie ciśnie przełożony to cisną ludzie bo akord zbiorowy i w sumie nie wiadomo co gorsze. Mam nadzieję, że po tej podwyżce będziecie królami życia.

Hahaja
@ha ha ha xd

(usunięte przez administratora) Sun garden na szczęście jest jednym z lepszych pracodawców w regionie. I na napełniania materacy akurat pracuję i jest dobrze ale jak się ma dwie lewe ręce jak TY to się nie dziwię ze po dwóch dniach uciekles

Były sg
@Hahaja

Skoro pracowałeś w Profim to znaczy ,że też po dwóch dniach uciekłeś i niby taki robotny ,czytając twoją opinie i jad jaki sączysz to w głowie mi się nie mieści jakim trzeba być człowiekiem, żeby pisać takie rzeczy, powiem krótko żal mi ciebie.

nugus
@Hahaja

W profim przepracowałes 5 lat do pożaru dostałem odprawę a w sg wytrzymałem miesiąc i uciekłem z tego (usunięte przez administratora) u xd

@Były sg

Ja juz w 2015 roku 3 koła se wyciągnąłem gdzie w sg można było 1400zł zarobić Max...

Hahahahaha
@Baltazar

Jakie 1400 w 2015 człowieku lecz się(usunięte przez administratora). jak się normy nie umie wyrobić to może te 1400 było... w sg trzeba umieć sobie pracę zorganizować a nie tak jak u was... wiem że was to boli że profim nie jest już najlepszą firmą ale mówi się trudno

Hahahahaha
@Były sg

Nie dwa dni a prawie 4 lata... przed Ikeą fakt było dobrze ale potem aż do teraz co raz gorzej... pomyśl człowieku trochę.

Onan
@Hahahahaha

No jeszcze w tamtym roku ludzie mieli wypłaty 1900zl z groszami w sg wiec gdzie tu do 2015 roku...

@Hahahahaha

Wiem bo tam na początku roku 2015 pracowałem... (usunięte przez administratora)za max 1400zl w akordze zespołowym plus krótkie umowy na sezon nie jak w profim na 7 lat od razu po okresie próbnym :)

@Onan

1900 bo siedzieli masowo na chorobowym bo się wielce wirusa bali... bądź byli zakażeni więc nie manipuluj tu profimowski ludziku...

@Baltazar

To nie wiem gdzie tam wszędzie masz sezon hahahaha jedynie na SUSIE i monzie ale tylko dla kobiet tak dodatkowo do pomocy więc ty też nie manipuluj bo widze że nie w temacie jestes

XDD

Ipipipi
@XDD

Obyś się czasem kiedyś przykro nie zdziwił! PS "xD" używają osoby tęskniące za rozumem.

@Ipipipi

No to chyba się nie zdziwię :D Szanuje sg bo nie ma takiego metliku jak u was. Pamiętam jak kierownik szedł to już panika aby udawać że coś się robi i żeby był porządek na linii hahahahahahah strach jak nie wiem i to jest praca? U nas na szczęście jest normalnie...

Jack

Do wypłaty na święta dostaniesz pomarańcza i cukierka

@
@Jack

Tam gdzie ja pracuje nawet tego nie dadzą ,a nie czekaj ci wybrani tzn pracujący na innych zasadach dostaną dużo więcej jak pomarańcza i cukierka.

Staż
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Ostatnio byłam na rozmowie dotyczącego stażu w biurze. Po krótkiej rozmowie i nie zbyt mądrych pytaniach zadanych przez Panią od HR powiedziano że się odezwa i cisza do dziś ...

Pytania

Otrzymalam pytanie czy potrafię obsługiwać komputer, odpowiedź brzmiała oczywiście. Przemek zapytał mnie jaki mam telefon pokazała i odpowiedział że podolam.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mam nadzieję że zarząd w końcu da nam pracownikom fizycznym coś na 30lecie firmy bo póki co cisza. Wiadomo pożar itp ale już się podnieśliśmy z popiołów i produkujemy na 100%. Więc może jakieś dodatkowe bony na święta lub kasa do wypłaty będą mile widziane. Piszę teraz żebyście mieli czas na ustosunkowanie do mojej propozycji. Koledzy co Wy o tym myślicie? Wyraźcie swoje opinie na ten temat żeby "góra" wiedziała czego oczekujemy.

Obserwator

Witam no to w końcu doczekaliśmy się odbudowy spalonej hali G16 , mam nadzieję że trochę miejsc pracy się utworzy.

@Obserwator

Serio?

Kaśka
@Były g16

A co przed chwilą z księżyca wylądowałeś, że zdziwiony i zaskoczony, wejdź na net turek i poczytaj bo widzę, że kiepsko u ciebie z informacją.

@Kaśka

Od dawna pracuje już w innej firmie za lepsze pieniądze i nie sprawdzałem informacji. Chcecie wrócić na g16? xd

@Były g16

To gratuluję, że ci się udało z pracą ale wierz mi nie wszyscy mieli tyle szczęścia co ty, takie życie i z pewnością będą osoby ,które jeżeli zakład przyjmie to wrócą na g16 , no ale Tobie taka informacja nie jest już potrzebna do szczęścia bo jesteś spełniony i szczęśliwy w każdym aspekcie życia.

@Ja

W każdym to raczej nie xd aczkolwiek to już nie będzie raczej to samo g16 i moim zdaniem jak ktoś robotę ma to nie ma sensu jej dla nowego g16 rzucać ...

@Były g16

Zgadzam się ale jest jeden warunek zależy jaką sie ma te robotę, na jakich warunkach.

Fallus

Ja za mniej niż 5 tys nie wrócę robić w tym (usunięte przez administratora) xd

Zaapierdzialam ciężko fizycznie tak jak na g16 więc różnicy nie ma

@Były g16

Nie chodzi o zapierdziel a umowę czy jest różnica

najlepszy ślusarz
@Obserwator

A slusarnia będzie?

info
@najlepszy ślusarz

Lakiernia ma być na pewno

Osoba
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Mam pytanie odnośnie nowego g16 jakie działy dokładnie zostaną utworzone i ile w związku ze wznowioną produkcją zostanie utworzonych miejsc pracy ?

Profim

Oby nowa 16 nie była obsiana takim chamstwem i brakiem szacunku do nowych i młodych pracowników jak na 8 ...

Ktoś

Czy w tym roku ruszy jeszcze budowa hali po spalonym G16, czy raczej to będzie bardzo daleka przyszłość i raczej dzisiejsi 40 latkowie nie powinni się nastawiać, że np zdążą jeszcze w tym zakładzie pracować, raczej to mogą być ich wnuki oczywiście jak dobrze pójdzie.

Miki
@Ktoś

Człowieku co ty za pytania zadajesz .Wnioskować można ze od czasu pożaru siedzisz w domu i czekasz na odbudowę by tam się zatrudnić. Wszyscy obrotni i zaradni z G16 gdzieś tam się załapali i pracują A ty siedzisz i czekasz .Nawet jak to odbudują to nie w takiej formie jak to istniało Po drugie narzekacie na Fllok a chcecie u nich pracować. Uwierz mi są tez inne zakłady na terenie Turku i w okolicach gdzie można pracować Pomijając SG w Malanowie.

@Miki

O widzę ktoś tu jest z lekka nerwowy, nie rozumiem o co się tak spinasz, człowiek zapytał zwyczajnie o to kiedy ruszy budowa a ty z góry go oceniłeś, że siedzi nic nie robi i czeka w domu ,żeby tu pracować, najłatwiej jest kogoś na starcie ocenić i skreślić zanim zdąży cokolwiek powiedzieć wytłumaczyć. A co do tych innych zakładów na terenie Turku i okolic co są i czekają z wyciągniętymi rękami na pracowników to trochę się mylisz ,ostatnio wszędzie jest redukcja i zwolnienia nawet sg zwalnia pracowników tzn nie przedłuża umów, tak więc nie ma za bardzo perspektyw w naszym rejonie.

Spawacz fachwiec
@Ktoś

Powinieneś już znaleźć se innego pracodawce a co do sg sie zgadzam ale jakbyś był dobrym fachowcem to nawet tam byś zarobił konkret kapuste

@Spawacz fachwiec

Wiedziałem na tym forum nie da się z ludźmi normalnie pokonwersować bo od razu atak, a tak dla wszystkich którzy z góry mnie ocenili, że siedzę nic nie robię to musze Was rozczarować mam dobrą pracę za dobre pieniądze i mam w czterech literach Wasze gorzkie żale.

darek
@Ktoś

To czemu chcesz wrócić na g 16? Kasa czy robota była lepsza?, ile tam przepracowałes?

@darek

Nigdzie nie pisze, że chce wrócić ponieważ wiem że jest to niemożliwe, zadajesz zbyt dużo pytań ,które w obecnej chwili i tak już nie mają znaczenia, powiem krótko na g16 było ok.

Firma

Dziś pozegnaliśmy dyrektora produkcij odszedł i zakończył u nas kariere w firmie to juz 3 dyrektor który odszedł od nas dziś pożegnał sie z kazdym pracownikiem życzymy dalszych sukcesów

Bombelnaryju
@Firma

Chwalisz się czy żalisz?, bo mnie go jakoś tam nie szkoda.(usunięte przez administratora) PS Ochraniaczy na kolana nie zapomnij z biura zabrać.

Bombelnaryju

Satyry? Chyba jak już to sarkazm. Mylisz pojęcia, ale jak już chciałeś błysnąć to lepiej było się brokatem obsypać. Mojej wiadomości również nie zrozumiałeś.

on

Dlaczego palacze są obciążani dwa razy za czas spędzony na palarni.Raz za czas spędzony na palarni,a drugi to premia jest mniejsza bo od przepracowanych godzin odejmowane są te spędzone na palarni i przliczana jest premia. Dwa razy jest kara za to samo .Pytanie drugie,dlaczego pracownicy wychodzą pięć minut wcześniej na autobus co przeciętnie w skali miesiąca daje jedną godzinę i czterdzieści pięć minut mniej pracy dla zakładu nie ponoszą strat w wynagrodzeniu jak palacze a mają z tego tytułu dwa przywileje ,mniej pracują i jeszcze zakład im do biletów dopłaca, gdzie tu sprawiedliwość!

SkrzynkaNaPomysły
@on

Niech (usunięte przez administratora) oznajmia w ogloszeniach o pracę że szuka pracowników niepalących a nie stawia palarnie a później za karze za palenie w pracy. To tak jak by karać za to że ktoś robi w rękawiczkach. Udostępniacie ale ze ponosicie z tego tytułu większe koszty to karać.

Tu to jedna drugą osobę o 1 grosik więcej na wypłacie by sprzedała

Bezrobotny

Mam pytanie czy osoby pracujące na G16, które po pożarze zostały zwolnione z dniem ostatniego lutego 2020 mogą przykładowo ubiegać się o pracę w tym zakładzie ,czy z racji ,że wzięli odprawę musi upłynąć jakiś okres czasowy ,żeby mogli starać się o przyjęcie do tego zakładu, jak to wygląda i czy takie osoby w razie przyjęć mają pierwszeństwo.Pytam grzecznie bardzo proszę o powstrzymanie się innych od złośliwych komentarzy. Pozdrawiam.

@Bezrobotny

Powiem tak ,odpowiedzi tu na tym forum na to pytanie nie dostaniesz, ponieważ wszyscy narzekają, że źle i nie dobrze ale trzymają się tej roboty rękami i nogami ,a Ciebie potencjalnego kandydata traktują jak zagrożenie, bo się boją, że ich zwolnią a Ciebie zatrudnią, proste.

Fallus
@Bezrobotny

Przy jakim stanowisku pracowałeś na g16?

Ooooo
@Gość

To jest cała prawda każdy dużo mówi że ma wyrąbane na zakład ale (usunięte przez administratora) nie brakuje i się trzymają roboty jak by to tylko jedna była szkoda mi tych ludzi a na forum to tylko swoję żale opisują jak nie pasują to nara

Bezrobotny
@Fallus

Stanowisko ślusarskie

Abraham
@Bezrobotny

I z takim fachem w rękach jesteś na bezrobociu? Pracowałeś gdzies w innej firmie po pożarze ze chcesz wrócić?

odmundziarz
@Bezrobotny

Pamiętam robote na slu, człowiek zarobił se te 4tys w akordzie a robił spokojnie, faja itp a teraz zapiernicz za 2tys...

SkrzynkaNaPomysły

Mój pomysł polega na tym ażeby firma miała większe dochody bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w związku z tym ulepszeniem. Trzeba oznajmić pracownikom żeby robili więcej sztuk krzeseł wygodnoobrotowych. I tyle. Koniec pomysłu. Myślę że przejdzie, jeśli tak się stanie proszę o informację tutaj a tutaj podam numer konta do przelewu. Ożyg bierze za takie pomysły duże pieniądze a mi wystarczy że dacie jakąś nieporównywalnie śmieszną jałmużnę. Pozdrawiam.

Molik

Czy firma z okazji 30lecia pamiętała o swoich pracownikach, otrzymaliście coś?

Nic
@Molik

Tak, nic.

Molik
@Nic

Serio Nic!? A na Facebooku taaaaaaaka impreza, że hoho.

Cud
@Molik

Góra potrafi się bawić i pewnie przyznali sobie jeszcze nagrody z tego tytułu a pracownik jak zwykle nic, i jak tu wierzyć w ich hasła że dla nich pracownik jest najważniejszy chipokryzja w czystej postaci. Wszystko odbyło się po cichu żeby tylko pracownicy się nie dowiedzieli, i jak tu utożsamiać się z taką firma gdzie pracownik jest (usunięte przez administratora)i pomijany na każdym kroku.

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Mam pytanie czy obecnie są jakieś przyjęcia do zakładu na produkcję?

Urlopowicz

Czy wszyscy pracownicy wypełnili ankiety na ekspozycij chodzi o ankiety zaangazowanie pracowników ? Bo nie wszystkie działy z g8 brały w tym udział co te ankiety nam pracownikom przyniosą ?

Tych
@Urlopowicz

Jak to co przyniosą, kolejne pieniądze w błoto a pracownikom nic.

@Tych

Zapraszam do sg tam was uszanują na produkcji

!!!!!

Jest proste wyjście trzeba jak najszybciej z tego zakładu uciekać bo tu już nic się nie zmieni , a jest coraz gorzej

Wyjście awaryjne
@!!!!!

Jak masz gdzie uciekać to uciekaj tylko pamiętaj nie z deszczu pod rynne, powiem Ci jedno wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Wyjście awaryjne

Pamiętaj, że czasem lepiej zmoknąć pod rynną niż zostać przewiany na deszczu. Może gdzieś zarobisz mniej, może roboty będzie więcej, ale spokój psychiczny jest bezcenny. Bo stres jak zacznie ciebie zżerać to wypłata z profim na leki ci nie starczy.

Wyjście awaryjne
@Hasiek

To w takim razie życzę miłego zmoknięcia pod rynną a i jeszcze jedno nie sądzę, że jak gdzieś zarobisz mniej a roboty będziesz mieć więcej to będziesz mieć z tego tytułu spokój psychiczny.Ale cóż twoja sprawa twój wybór.

@Wyjście awaryjne

Myślę, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, ale ci wytłumaczę. Spokój psychiczny dla mnie to po 1. nie ilość pracy, a brak dopier..alnia się o byle co i ganianie. Mam na myśli, że staniesz chwilę odpocząć i już karierowicze pokazują swoje nadmuchane ego bo góra się kręci i trzeba się pokazać, a po 16 już jakoś ich nie widać albo udają kolegów. Po 2. spokój psychiczny to pewność o pracę, a tu nie wiesz czy pod koniec miesiąca nie dostaniesz czasem kwitka i żyjesz sobie bo żyjesz, ale wewnątrz stres zżera bo nie wiesz czy brać kredyt na coś czy lepiej czekać i tak czekać pogłębiając ciągły stres, którego możesz nie okazywać, ale takie myśli psują organizm. Nie od dawna wiadomo, że ryba psuje się od głowy.

Spartakus

Witam wszystkich. Pytanie do zarządu!!! Mieliście nam dać odpowiedź po trzech miesiącach, co udało się wam zrobić w związku z tymi zmianami z systemem wynagradzania. Minęły 3 miesiące i cisza. Czy wy naprawdę chcecie byśmy znowu zaczeli walczyć o swoje?? Nie można normalnie dotrzymać słowa i zejść poinformować nas, jak mają się sprawy?? Czy to tak trudne jest dla was zrobić te parę kroków?? To chociaż przekażcie informacje naszym przełożonym, a oni nam!!! Wy naprawdę nie wyciągacie żadnych wniosków z swoich błędów. Myślicie, że macie doczynienia z małpkami w cyrku?? Nie chcemy być traktowani, jak powietrze. Czekamy!!!

@Spartakus

I co zrobicie, staniecie w miejscu?. Staniesz, a dwóch kolegów obok pójdzie robić z podkulonymi głowami bo "mam kredyt, mam rodzinę". Tak to wygląda.

@Spartakus

Przecież o to im chodziło żeby wyciszyć złe nastroje, żeby ludzie wrócili normalnie do pracy i zapomnieli i rozejdzie się po kościach, od początku traktują ludzi jak półgłówków z małego miasteczka którzy nic nie rozumieją i można ich wykorzystać na maksa.. Tylko w jedności siła inaczej wszystko o kant (usunięte przez administratora) rozbić.

@Spartakus

No to jak wezmą pod uwagę lokalne zarobki to się okaże że zarabiamy za dużo, a przecież wiadomo że wszyscy na około płacą najniższa a resztę pod stołem

Xy

Mam pytanie czy w dalszym ciągu są z zakładu zwalniani pracownicy ,czy już ten etap jest zakończony? Drugie pytanie to czy w ostatnim czasie były lub będą jakieś przyjęcia, w głównej mierze chodzi mi o produkcję?

Lulka
@Xy

Szukają ludzi do pracy przez agencję

@Lulka

A dlaczego przez agencję, czy są jeszcze zakłady w okolicy ,które przyjmują normalnie przez zaklad pracy?

SprawdzUTechnologa.

Jak tam wartościowanie stanowisk idzie? Bo z tego co słyszę to firma zewnętrzna nie daje rady tego ogarnąć hyhy. Takie to skomplikowane. Teraz pora zatrudnić nowa firmę i kolejne 3 miesiące mydlenia oczu.

@SprawdzUTechnologa.

Teraz wartościowaniem zajmują się nasi specjaliści tzn. zamydlili ludziom oczy że będą się tym zajmować bo tak naprawdę to nic nie robią chodziło tylko o to żeby wyciszyć złe nastroje w firmie, a pieniądze które wzięła firma poszły w błoto, a teraz kolejne pieniądze w błoto na ankietę wśród pracowników, dajcie ludziom podwyżki to pracownicy będą zadowoleni bez żadnych zbędnych ankiet które tak do końca wątpię żeby były anonimowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Profim Sp. z o.o.