Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Widać, że potrzebujesz pomocy z pewnością za dużo było procentów w ostatnim czasie ,zalecam przewietrzenie mózgu pod warunkiem ,że taka część ciała u Ciebie występuje

Witajcie w nowym roku jak tam pracy macie dużo, pracujecie na dwie czy na trzy zmiany?

PWMT1

Witam wszystkich ;) Mam pytanie. Czy wiecie może, dlaczego 2 stycznia zaproponowano nam stawkę w wysokości 45zl, a pracownikom działu jakości już np 65zl. Czy ktoś mi wyjaśni, dlaczego jest taka rozbieżność?? W końcu to jest nagroda, więc wszyscy powinni być równo traktowani. Wychodzi na to, że my jesteśmy gorszym sortem czy jak??

@PWMT1

Człowieku skąd ty bierzesz takie wiadomości, pierwsze słyszę o takich stawkach i w takiej wysokości, jeśli coś bierzesz, bierz połowę.

XD
@PWMT1

To chyba w Norwegii takie stawki są albo mowa jest o dniówce

@Xxx

on idzie na 1 dzień do pracy czyli tylko drugiego w niedziele.

Zaszczepiona

Jako osoba zaszczepiona nie godzę się na wprowadzanie segregacji sanitarnej. Jest to dyskryminowanie osób niezaszczepionych, dzielnie ludzi na lepszych i gorszych.

???
@Zaszczepiona

Na czym ma polegać segregacja? Zmiany będą dla zaszczepionych albo nie?

Nie było

Czy są przyjęcia?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Panowie Prezesi,Panowie Dyrektorzy, Panowie Kierownicy czekamy na obiecane podwyżki i wyrównanie stawek w styczniu. Mamy nadzieję że nie rzucacie słów na wiatr na odczepne. Podobno pracownicy których zwolniliście a teraz zatrudniacie ich z powrotem dostają wyższe stawki niż my którzy zostali. Zacznijcie nas traktować poważnie i w końcu nas doceńcie. Jeśli nie otrzymamy obiecanych regulacji zwolnimy tempo pracy i przestaniemy przychodzić w soboty. I znów będą zaległości a tego chyba nie chcecie.

A

Dokładnie. Tym bardziej że pewną premię mamy tylko do końca roku. A co po nowym roku? Jak to będzie wyglądać? Może trzeba zrobić jakieś spotkanie i poinformować pracowników co i jak. Ceny żywności, paliwa i mediów są coraz droższe. Najniższa krajowa co roku idzie do góry,a nasze pensje stoją w miejscu. Nie dziwi mnie fakt że nikt nie chce tu przyjść do pracy. Doceńcie pracowników których macie i dzięki którym to wszystko się kręci.

gosc

No ale chyba nie masz żalu, że przyjmują pracowników których zwolnili po pożarze zresztą co ich tam mogą przyjąć pewnie ma palcach rąk by policzył, przecież spalona hala jeszcze nie odbudowana a na g8 za mało miejsca ,po drugie to ze zostali zwolnieni to nie była ich decyzja

O

Czas ucieka, już za chwilę styczeń, czujecie to ryzyko?

On

To że inflacja jest wysoka i rośnie to chyba każdy czuje na własnej kieszeni tylko że w telewizji mówią też o tym że z roku na rok pensje Polaków idą w górę Polacy zarabiają więcej haha a tutaj od chyba 4 czy 5 lat nie było zlotowki podwyżki a to przecież skandynawska firma z siłą polsko-ukrainska. Sprzedaje się w euro produkuje w PLN. Co widać po nowych BMW ładne fury wypasione. O ludziach zapomnieli od tych paru lat.

(usunięte przez administratora) I tak dalej będziecie robić po 12h, do tego soboty i święta jak da radę. I tak ma być, to jest życie.

@5005

Takie jest życie nigdzie nie ma lekko a w naszej okolicy nie ma w czym wybierać

Ok!
@5005

Tak jak piszesz po 12 godzin a normy niewyróbka pisanie potajemnie petycji o podwyżki kto nimi kieruje za (usunięte przez administratora) i manipulant każdy o nim wie,wstyd i żenada wobec innych współpracowników!!!

Sun garden a profim

SG 400 zł na święta i podwyżki. A profim? Hmm.. ale jak zwykle profimowcy będą bronić hahahaaa

Heh

Oj dzieciaku... takie bajki to se możesz. Moco ty tak manipulujesz i bronisz tego (usunięte przez administratora) xD... to jest po prostu beka. No ale jeżeli jest się ograniczonym No to trudno

Leser
@Heh

Niedługo stuknie mi 30 lat na karku to bo ja wiem czy taki dzieciaku xD Zwyczajnie pisze jaka jest prawda...

@Leser

Ja wiem wy profimowcy bronicie tego całego zakładziku No ale takich bajek nie trzeba opowiadać... sam niestety musiałem tu 3 lata pracować i to nie było nic fajnego powiem wsczerze. Za duży rygor nie sympatyczni ludzie. O najmniejsze głupstwo się czepiali i wykorzystywali. No więc... moral z tego taki ze nie opłaca się u was robic

J23
@Heh

Marka Flokk/Profim będzie zawsze wyżej jak Sun Garden.

Ach

Witamy naszego buntownika z sg jak to miło spotkać sąsiada za miedzy

Xx

Ok miałeś 4 z przodu, tylko jak już się chwalisz to napisz ile godzin w ciągu MC byłeś w pracy.

@Xx

160 czyli 20 dni roboczych. Dziecko sun garden się zmieniło i też zaczęli płacić wiec... to nie 2010 chłopcze

Find
@Heh

Już to widzę jak przy 160 godz masz 4 z przodu, takie bajki to możesz dzieciom opowiadać, jesteś lepszy w opowiadaniu bajek niż kobuszewski.

@Find

To trzeba było iść do sg a nie pracować w tym profimowskim sypie... ale tak jak mówiłem i mówię Jak się jest ograniczonym to nie przyswaja się pewnych wiadomości i żyje się przeszłością ( wyplaty za ten miesiąc były duże bo bon i motywacyjny był duzy) oczywiście nie wszyscy umieją to zrozumieć bo trzeba reprezentować zacofanie umysłowe

Xyx
@Heh

Weź załóż gumiaki i idź na swoją miedze i nie zawracaj głowy ludziom ,potem odpal neta i pisz głupoty na opiniach tam gdzie pracujesz

@Xyx

No i to jest śmieszne. Jak was to boli że jest lepiej. Ze sg się rozwija i otwiera kolejne działy produkcyjne. Taki biedny z ciebie chłopczyk aż mi cię przykro hahaha ale chociaż jest ske z czego śmiać

@Heh

Otwierają dzięki wyzysku tanich robli z ze wsi oczywiście w profim tez idealne nie jest.

Heh

Mysle ze za Twoje określenie o pracownikach SG mogę spokojnie to zgłosić na policje, ze względu że jest to jawne obrażanie i na pewno tego nie zostawię Dziękuję

Punkt G

...i tak nie zgłosisz...

Xx
@Heh

I sam sobie odpowiedziałeś dlaczego miałeś większą wypłatę, dostaliście bony i dodatek motywacyjny bo gdyby nie to, to miałbyś najniższa, następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz

??

Administrator odbiera wolność słowa i nie pozwala wyrażać poglądów, co to za serwis ??

Tak właśnie jest

Mam pytanie skoro akordu u was nie ma co jest bardzo dobre oczywiście to ile teraz na godzinę dostanie nowy pracownik i na jaką umowę może liczyć chodzi mi czy zatrudnienie jest przez zakład pracy ,ponieważ z góry zaznaczam ,że śmieciowe umowy przez agencję mnie nie interesują.

Profim a sun garden

Hahaha beka z profim... serio macie nakaz noszenia maseczek? Nie wiem co za ludzie tam pracują na produkcji u was ale widocznie beż rozumu. W sg nikt Ci nie zrobi problemu ze nie mamy maseczki bądź koszulki zakładowej. Normalnie się robi i nie ma dyktatury jak u was. Jeżeli jest "napad" sanepidu to dostajemy wcześniej cynka aby zakładać maski. Ale jeżeli jest sie ograniczonym człowiekiem jak w profim to trudno. Dużo ludzi z profim przyszło do sg. Praktycznie wszyscy sobie chwalą bardziej robotę tutaj bo mamy więcej luzu i nie ma nagonki na pracowników. Nie wiem też chorych pomysłów zarządu bo jednak my nie mamy 50 dyrektorów tylko 4 i oni potrafią zagospodarować tak dużym zakładem. Powiększyli zakład o nowe działy produkcyjne gdzie profim nadal kwiczy na kolanach i została przy niej garstka ludzi z produkcji którzy chcą się ograniczać bo niby profim fo taka duma... z profim już każdy ma beka na ulicy ale okej... wy profimowcy śmiejecie sie z ludzi z sg bo większość zakładu to ludzie ze wsi.. Może i jest to większość ale to bardzo sympatyczni ludzie z którymi umie sie dogadać tylko trzeba chcieć. Profim dzwoniło ostatnio do mnie czy chce wrócić po budowie g16... szczerze? Wyśmiałem bo nie mam zamiaru tracić swojego etatu w sg i wracac do tego niezorganizowanego zakładu gdzie o 3 miesiącach mnie zwolnią. Tak czy inaczej to nie profim a sg jest głównym żywicielem rodzin w turku. Zakład który się rozwija i jest w nim potencjał i daje ogromny luz dla pracowników... nikt o maskę i koszulkę nie będzie ganiał... szacun dla zarządu sg ( dodam że jak idziemy na papierosa to też nie mamy czytnika z którego musimy się odbić i nic odrabiać nie trzeba... )

Halo
@Profim a sun garden

O czym ty piszesz sam nie wiesz o czym, kto do ciebie dzwonił Profim akurat nie wiem po co jak zaklad jeszcze nie postawiony

Zak
@Profim a sun garden

Kiedyś też mieliśmy tylko 3 dyrektorów, byliśmy więksi od Malanowa i dobrze zarabialismy, stare dobre czasy

@Zak

To prawda im więcej w biurach tym gorzej dla zakładu, rządzić jest komu tylko pracować nie ma komu , jeszcze trochę to na produkcji nie będzie ludzi do fizycznej pracy tylko do rządzenia wszyscy ,ale kto na nich zarobi w takim układzie.

Robol sg

A ja tam chciałbym wrócić do pracy w profim na g16:/

@Zak

Było trzech i ogarniali cały zakład który liczył prawie 2000 tys ludzi, dzisiaj co drugi to dyrektor lub kierownik a zakład liczy nawet nie połowę tego co było a najgorsze w tym wszystkim jest to ze te stanowiska są obsadzone ludźmi którzy nie mają pojęcia o tej branży. To już nie jest ta firma z którą ludzie się utozsamiali dzisiaj to bezduszna korporacja która wysysa ludzi, przeżuwa i wypluwa i ciągle jej mało. Po pożarze gdyby ktoś rzucił hasło ze trzeba odgruzowac plac to ludzie gołymi rękoma by to zrobili tak byli zżyci z zakładem, dzisiaj nawet palcem by nie kiwli ale do tego doprowadzili rządzący ta firma, jak się nie szanuje pracownika to vice versa

Nygus
@Profim a sun garden

Myśle ze przy powrocie powinni oferować uowe na czas nieokreślony a nie próbny skoro dzwonią do sprawdzonych pracownikow

Hjshsj

Do mnie też dzwonili i zaraz pytanie bo kierownik prosił czy miał bym ochotę wrucic do pracy bo produkcja się rozwija ale jak zwalniali to się nie pytali czy mam jakąś pracę i czy bede miał na życie a teraz myślą że na kiwnięcie palca ludzie wruca do tego (usunięte przez administratora) i teraz to niech te osoby co podjęły decyzję o zwolnieniu robią na produkcji i brygadziści bo oni też wybierali ludzi.pozdro i miłej pracy

Xyx
@Hjshsj

Przepraszam jaki kierownik do ciebie dzwonił i gdzie niby ta produkcja sie rozwija na dworze bo jakoś nowej hali tam nie widzę, jeszcze jedno jacy brygadziści podjęli decyzję o zwolnieniu pracowników ,coś ci się pomyliło i jeszcze jedno patrząc na twoje błędy ortograficzne to ty najpierw wracaj do szkoły podstawowej a dopiero do roboty.

@Xyx

Z tego co mi wiadomo a mam sprawdzone info to nie brygadziści a już wtedy mistrzowie zmianowi typowali niektórych ludzi do zwolnienia. Może nie wszystkich ale mieli w to także wkład własny. Więc kolega dobrze napisał.

Wer
@Xyx

A gdzie masz napisane że kierownik dzwonił? Czytaj ze zrozumieniem. Napisane jest ze kierownik prosił a nie dzwonił. Więc raczej prosił osobę dzwoniąca o zapytanie. Ja tak to rozumiem.

Dziwne
@,

Skoro mistrzowie zmianowi typowali ludzi do zwolnienia to czyżby sami siebie też skoro ich zwolnili

@Wer

W takim razie co to za kierownik ,który rzekomo prosił a nie dzwonił,, prosił osobę dzwoniącą o zapytanie ,, ?

Tak

Boicie się o swoje tyłki że ściągają ludzi z zewnątrz , ano nie trzeba cały czas narzekać tylko się brać do roboty

Mesjasz
@Tak

Do mnie nikt jak narazie nie dzwonił w sprawie powrotu na g16

Prawda

Może jesteś zdziwiony ale akurat wydzwaniają do ludzi żeby wrócili ale po co żeby ucierpieć na zdrowiu , to już jest wasza bajka , będziece pracować coraz więcej za mniejsze pieniądze a to wszystko ze względu na brak ludzi , ludzie sa tylko ludźmi a nie jakimiś maszynami no ale górze to na rękę kosztem pracowników

Do Pani od BHP

Pani czepia się ludzi na produkcji o maseczki. A dlaczego nie czepia się Pani pracowników z górnych okien planistów czy tych od jakości. W czym oni są lepsi od Nas!!! że oni nie muszą mieć.Zresztą nie tylko to a chodzi Pani po hali i nie widzi jak są skladowane komponenty nic tylko czekać aż paleta z czymś spadnie na głowę komuś. Brawo Wielkie dla Pani

Romek

Ludzie jak czytam wasze wypociny to aż mi się chcę wymiotować tylko żale ale jak nie pasuję to do kierownika pisać wypowiedzenie i nara.Mam nadzieję że góra wogule wam nie da tej podwyżki i tak bedziecie tam robić i lizać (usunięte przez administratora)

Haja

Witam .Sylwester na 2 zmianę do roboty.Po nowy roku podwyżki,super tylko że premi nie będzie już żadnej .3 króli do roboty po 3 królach też do roboty.Za Sylwka wolne w ciągu kwartału oddadzą.Filma jest super może czas najwyższy zacząć protestować tak jak tapicerzy(usunięte przez administratora)

@Haja

A kto cie zmusza przyjść, przecież to nadgodziny chcesz przychodzisz nie chcesz nie przychodzisz. A jak wszyscy się zgadzają to jest jak jest i o podwyżkach można zapomnieć przy takim podejsciu

Linia astor

Wiadomość od prezesa na FB to jakieś nieporozumienie. Szczepcie się ale nie dlatego żeby chronić siebie i bliskich, nie dlatego żeby łagodniej przejść ale dlatego że spadną nam obroty, nie zarobimy pieniędzy nie wykonany planu. Nie o zdrowie chodzi a o wykresy w excelu, no czego robotnicy nie rozumiecie!

@Linia astor

Dokładnie, i jak się okazuje to zaszepieni nie zarażają ! Kasa kasa kasa . A ty chodź w jednej maseczce 8 h! Bo więcej ci nie dadzą bo kasa !

Bizon
@O

Jak nie zarażają, nie są wysłani na kwarantannę nie mają testów, a zarażać mogą

@Linia astor

Z każdej strony w tej firmie słyszę zrób to zrób tamto zachowuj się tak i tak, szczep się, nos maskę a kiedy w końcu usłyszymy (usunięte przez administratora). Kiedy podwyżki, bo narazie to tylko wymagacie od nas. Zeby nie skończyła się czasami nasza cierpliwość i zaczniemy wymagać od was.

@Xxx

Najwyższy czas zacząć wymagać podwyżek i to w sposób zdecydowany

"""""
@O

A co to według ciebie oznacza ta podwyżka w sposób zdecydowany ,że co uważasz należy zrobić, rozejrzyj się dookoła sobie i zobacz co się dzieje, powiem tak nawet jak ci obetną wypłatę to nic nie zrobisz, co najwyżej możesz się zwolnić.

@"""""

Więcej wiary. Dlaczego uważasz, że to niemożliwe? W niedługim czasie odbędzie się spotkanie MZZP "Zjednoczeni" z kierownictwem firmy by omówić kilka nurtujących nas spraw. Między innymi: -Ekwiwalent za pranie( wysokość, podstawa prawna, wartość rynkowa?). Nie chcemy prać odzieży roboczej. To obowiązek pracodawcy. - Poprawa warunków pracy: - § 49 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.; Praca w pozycji siedzącej; - praca w ustalonym z góry tempie; dodatkowe przerwy -Wypowiedzenia zmieniające - konsultacje; odprawy; nieprawidłowości w procesie zmian warunków wynagradzania; -Informacja o wynikach prac zespołu w sprawie nowych zasad wynagradzania; - Praca w godzinach nadliczbowych; -Regulaminy - nieprawidłowości/propozycja zmian; -Partycypowanie pracowników w większym stopniu w zyskach firmy czyli wzrost wynagrodzeń. Chciałem aby to spotkanie odbyło się jeszcze w listopadzie ale nie udało się. Padła propozycja w terminie 14 grudnia. Być może dojdzie do skutku. To nie jest tak, że pracownicy mogą występować tylko w roli proszącego. Mamy pewne prawa a pracodawca obowiązki względem pracowników. Zamierzamy to wyegzekwować. Jeśli kogoś interesują szczegóły np. czego dotyczy § 49 Rozp. Min. pracy, albo praca w ustalonym z góry tempie, to jestem do dyspozycji. (usunięte przez administratora)

@anonymous

To tylko puste słowa i obietnice juz to kiedyś było przerabiane ale co niektórym taka reklama dobrze robi na wizerunku

Xyz

Przynajmniej gość stara się coś robić a nie jak związki zakładowe siedzą cicho i mają wszystko i wszystkich w czterech literach bo się boją. Na tamte związki chociaż są spoza zakładu można bardziej liczyć jak na te nasze. Wcale się nie dziwię kiedy pracownicy z SG naśmiewają się z nas, bo u nas nigdy nie było i nie ma jedności wśród załogi inaczej by już dawno były wywalczone podwyżki. Widać to zwłaszcza w soboty. W ten sposób nigdy nie będzie podwyżek, myślicie czemu flokk przeniósł Giro i ofecta do Polski - bo tu ma tania siłę robocza glupole.

Pracuję tu dwunasty rok. Nie zauważyłem żeby to było już przerabiane. Ale może coś mi umknęło. Co do pustych słów....ja nie rzucam słów na wiatr. S. Witczak.

Zwolniony
@anonymous

To wielki szacun ,że udało Ci się i pracujesz już dwunasty rok zauważ, że nie wszystkim było dane i pomimo umów na czas nieokreślony zostali zwolnieni po pożarze, możesz czuć się wybrany.

Gostek g16

Mija już druga rocznica jak sie spaliliśmy, jak sobie radzicie? :)

G16
@Gostek g16

Średnio w Turku nie ma za bardzo w czym wybierać

@G16

No niestety trzeba pomyśleć o wyjeździe

XD
@Gostek g16

Lepiej niż przed pożarem :) tylko trzeba umieć robić

G16
@XD

To gratuluję, że jesteś cudowny pod każdym względem i wszystko Ci się super ułożyło a Twoje życie to bajka. Jest tylko jedno małe ale ,że łaska pańska na pstrym koniu jeździ, no ale Ciebie z pewnością to nie dotyczy.

@XD

Robisz w Turku?, przy czym?

@

Czy ktoś coś wie konkretnie na temat wolnych dni pod koniec roku? Niby coś słychać ale oficjalnie cisza. Macie może jakieś info odnośnie wysokości bonów w tym roku na święta?

Xyz
@@

Podobno 24 30 i 31 mają być wolne. Ludzie z astora dostali takie info. Co do bonów póki co cisza.

Astor
@Xyz

Ja robie na Astorze i wiem po ile bonów dostaną pracownicy a po ile dzieci a co do tych dat to cisza. Za 24 mieli oddać 25 a za 31 mieli oddać za 6 stycznia. Także chłopczyku nie opowiadaj bajek bo skończysz jak kolega z Giro od sprawdzania "lewych L4" ????

@
@Astor

To po ile tych bonów?

Wrrr

Jakim trzeba być frajerem żeby się tak zachować jak mu nie jest wstyd przychodzić do pracy ja już mu ręki na powitanie nie podam

Cipięga tomasz

I tak fucha na pewno lepsza jak w sg xD

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 115 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.