Domator24 Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Domator24 Sp. z o.o.

anonim
Inne

Z pół roku temu pojawiła się opinia dotycząca tego, że firma tworzy dodatkowe stanowiska. Skoro tak to czy może mi ktoś opisać ten cały rozwój? Jakie powstały w ostatnim czasie? Wcześniej po prostu pokazała mi się opcja na prace jako dodatkowy magazynier, polecają ją w opisie głównie studentom. Jaka macie ocenę z bieżącej współpracy?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@anonim

W tym roku już pojawiło się w firmie pewnie z 8 osób więc widać że zatrudniają we wszystkich działach.

anonim Nowy wpis
Inne
@Pracownik

O, czyli oferty pracy świadczą o rozwoju, a nie o rotacji wśród pracowników?:D Podpowiesz mi czy warto tu aplikować? Zarobki są ok? Były jakieś podwyżki w tym roku? Myślę o dziale marketingu, niby nic dawno nowego pod względem ofert pracy się nie pojawiało, ale może warto poczekać?

Potencjalny pracownik Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko kontrolera jakości ? Jakie są wymagania co do potencjalnego pracownika ? Jest to nowy dział czy już wczesniej obsługiwany i są osoby doświadczone które wdrożą nowego pracownika ? Czy pensja na tym stanowisku jest składowa podst+premia ? @Pracodawca

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak w Domator24 Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Motorynka
Pracownik

Jeśli chodzi o rekrutacje to nie wiem jak to wyglada, ze mną było bardzo spoko. Odkąd jestem tu to zatrudniane są nowe osoby, i tworzą nowe stanowiska, wiadomo czasem ktoś komuś nie lezy albo ktoś nie pasuje na dane stanowisko. firma zalicza duże wzrosty i się rozwija, szkolà ludzi.Podstawiaja nam foodtrucki:) Także ja naprawdę zastanawiam się kto pisze te komentarze… Pozdro dla frustratów!;)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Domator24 Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Pytanie
 Pytanie

Czy w Domator24 Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Bineka
Pracownik
@Pytanie

Nie wiem jak w innych działach u mnoe na okresie próbnym nie mam jeszcze dodatkowej kasy. Mam przyobiecaną premie po tym okresie. Kierownicy jeżdżą tu autami premium wiec liczę że się podzielą :)

Bineka
Pracownik

Ja tu obecnie pracuje w Domatorze od niedawna, uważam że dostanie się tu do pracy mile mnie zaskoczyło , ludzie z mojego działu są naprawdę mega spoko i o dziwo bardzo pomocni ( nie będę pisał nazwy poprzedniej firmy gdzie wyciskali nas od góry jak cytryny ). O innych działach jeszcze kiedyś napisze później jak popracuje tu dłużej , Napewno Jest tu trochę inny system zarządzania , mimo że domator to korpo to i tak jest tu dużo swobody w podejmowaniu decyzji ,dla mnie to spoko, bo mam względnie no stres :)… zobaczymy potem

Bodziu
Pracownik

To prawda, domator podobno chce być większy niż eobuwie, stad ich restrukturyzacja i nowi pracownicy z Warszawy, cześć ludzi zwolniono i zatrudniono nowych

Ewelina
Inne
@Bodziu

No i jakie dalsze skutki to za sobą pociągnęło skoro już o tym piszesz? Opowiesz coś więcej o tych zmianach? Co w warunkach pracy się zmieniło z tego powodu?

Pracownik
Pracownik
@Ewelina

Zmieniło się bardzo dużo i to zmieniło się na plus. Domator nigdy nie był takim miejscem jak teraz. Jestem przekonany że większość pracowników dobrze się czuje z tymi zmianami, bo teraz w końcu panuje tu kultura pracy.

5
Ewelina
Inne
@Pracownik

Kultura pracy? Co przez nią masz tak naprawde na myśli? Jaka obowiązuje obecnie tu w firmie i czy trudno było się do niej dostosować?

1
Kandydat
Kandydat

2 tygodnie i zero odpowiedzi

Kandydat
Kandydat

Nie polecam, brak szacunku do osoby ktora przyjeżdża z daleka i jest zainterestowana pracą. Rozmowa o prace miała trwać co najmniej godzinę, ale trwała 10 minut. Wyglądało na to, że podczas przerwy na kawę szybko poszli ze mną na rozmowę o pracę. Głupie 2 pytania, które mogliby mi zadać przez telefon. Dramat

Wiktoria
Kandydat
@Kandydat

Ale to o co pytali właściwie? Długo czasu już minęło od rozmowy? Dostałeś już odpowiedź zwrotna?

X
Były pracownik
@Kandydat

Nie ma w tym nic dziwnego. Domator w ostatnich czasach zalicza wielką restrukturyzacje, gdzie kilka osób z kadry kierowniczej i dyrektorskiej opuściło szeregi domatora. Aktualnie osoby które rekrutują nie mają wiedzy ani doświadczenia w samym procesie rekrutacji - oczywiście nie wszyscy, więc niestety takie kruczki będą się pojawiały.

XY
Kandydat
@X

Nazywanie KRUCZKAMI sytuacji, w których chodzi o zlekceważenie człowieka, jego czasu i wydanych na podróż pieniędzy bo zależało mu na pracy w konkretnej firmie, chyba najlepiej oddaje jaki dana firma ma szacunek do pracowników. Ja podziękuje.

Kandydat
Kandydat
@Wiktoria

Minęły dwa tygodnie i żadnej odpowiedzi. Pani w firmie wiedziała, że ​​będę jechała pociągiem 3 godziny bo nie mieszkam w pobliżu. Praca miała być zdalna potem.

Kandydat
Kandydat
@XY

Dokładnie, zapłaciłem ponad 100 zł za wycieczkę, 3 godziny pociągiem na miejsce i potem kolejne 3 godziny z powrotem. Spędziłem też cały poprzedni dzień przygotowując się do rozmowy i dostawałem pytania, które nawet nie były związane z moim stanowiskiem.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@XY

Dokładnie, zapłaciłem ponad 100 zł za wycieczkę, 3 godziny pociągiem na miejsce i potem kolejne 3 godziny z powrotem. Spędziłem też trochę czasu przygotowując się do rozmowy i dostawałem pytania, które nawet nie były związane z moim stanowiskiem. Dużo mówi o firmie. Ta jedna pani nawet nie wiedziała na jakie stanowisko aplikuję, musiała zapytać. Jak traktują swoich pracowników?

Kandydat
Kandydat
@Wiktoria

2 tygodnie i zero odpowiedzi

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Domator24.Com Paweł Nowak?

Ewelina
Inne

Jeju to przykre. :( Ale osób poszło do odstrzału wtedy? Ogólnie jaki stosunek oni mają do tego? Każdy ma pretensje czy trafiają się wyrozumiałe jednostki?

1
ŻYCIE
Pracownik

(usunięte przez administratora)jest dobrym i kierownikiem i kolegą , jeśli ktoś ma problem zawsze go wysłucha i pomoże, nigdy nie zdarzyło się ani jedna sytuacja która została powyżej napisana. Od 6 lat współpraca z nim to czysta przyjemność,stop oczernianiu !

Pracownik
Pracownik

Problem z wypłatą wynagrodzeń na czas. To chyba mówi wszystko.

Ewelina
Inne
@Pracownik

No nie do końca. A co podawane jest jako przyczyna tego problemu?

1
anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Ewelina

Ale masz na myśli, żeby po prostu wpuścić tu inspekcję i oni dokończą badanie terenu? Czy raczej to ostateczność?

Pracownik
Pracownik

Ja się nie zgadzam, pracuję w firmie i nie mam poczucia, że dzieje się coś złego. Zwolnienia są w każdej firmie - jakoś mnie to nie dziwi. Jak dla mnie plany są, pracy sporo / nie wydaje mi się, że statek tonie- jak tu ktoś napisał

1
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Iza

Tonie naprawdę, czy piszesz tak, bo zostałeś zwolniony? Może napisz coś więcej, skoro się ujawniłeś, to i tak w firmie wiedzą, że Ty to Ty. Co tam Twoim zdaniem było nie halo?

Prawda
Pracownik

Podejmowanie decyzji o zwolnieniach nie jest łatwe, to nie powód żeby obrażać szefa. Jeśli chcesz porozmawiać o swoich emocjach to zapraszamy

Nowy
Pracownik

Bardzo dobra firma na zielonogórskim rynku. Z potencjałem, młodym zespołem. Szef nie wprowadza korporacyjnej i stresującej atmosfery. Praca twórcza, kreatywna i samodzielna. Firma się rozwija

3
Mark

Nieprofesjonalne zachowanie. Po dwóch rozmowach, mimo że mieliście się odezwać i dać znać jaki jest wynik rekrutacji to nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej.

3
Edyta
Inne
@Mark

Czy coś w sprawie rekrutacji i samej pracy tutaj się poprawiło, czy może lepiej temu pracodawcy podziękować? Szukam stałej pracy w dziale handlowym, ktoś może tam ostatnio pracował? Nikt nic nowego nie wie, czy może coś o warunkach chociaż wiecie?

Karol

Pierwsze dwa dni szkolenia, patrzenie w monitor. Umowa o prace na czas próbny 3 miesiące okazał się być umową na 2-3 tygodnie. W ostatni dzień okresu próbnego usłyszałem, ze niestety umowy nie przedłużymy, co pozostawiło mnie bez pracy przed samymi świetami, gdzie kompletnie nie byłem przygotowany na znalezienie nowej pracy. Wspomoglem jedynie firmę w wytężonym okresie black friday.

Zostaw merytoryczną opinię o Domator24 Sp. z o.o. - Zielona Góra

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Domator24 Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Domator24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Domator24 Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domator24 Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii