"Meblodex-bis" Piotr Kwiatkowski w Kielcach

Kielce

Opinie o "Meblodex-bis" Piotr Kwiatkowski w Kielcach

wkurzyli_mnie_tak_ze_az_musze_

Dramat. Trzeba mieć nerwy ze stali, żeby z nimi pracować. Terminy są tylko dla zlecającego, Właściciel obiecuje, że ich dotrzyma, ale mam wrażenie, że w momencie mówienia już wie, że to nieprawda. Kłamie na potęgę - nawet w dniu montażu, po 12h spóźnienia pracowników, tłumaczy, że "już jadą". Reklamować można w kółko, bo jak już jedna rzecz jest dobra - druga się rozsypuje. NIE POLECAM!

Jagoda

Super firma! Polecam, umeblowałam całe mieszkanie.

Piotr

Jestem pracownikiem firmy, która miała wątpliwą przyjemność współpracy z Meblodexem na przestrzeni 1,5 roku. Na podstawie przygotowywanych przez nas projektów meble były produkowane oraz montowane przez ową firmę. Obecnie stwierdzam, iż to był błąd. Właściciel ma ogromną wiedzę na temat materiałów i produkcji. W kwestii realizacji i instalacji jest już niestety tragicznie - posilę się poniższymi punktami: 1. Meble są produkowane na ostatnią chwilę i później reklamowane. Motto firmy powinno brzmieć "będziemy przyjeżdżać, aż do skutku". Od strony klienta trudno być tym usatysfakcjonowanym. 2. Pracownicy ciężko pracują i mają do tego serce. Niestety zawsze są spóźnieni, niezależnie od zapewnień właściciela (powodów jest wiele, najczęściej zepsute auto). 3. Mimo rozmów i ustaleń z właścicielem, często trwających tygodniami, montażyści nie wiedzą co i gdzie montować, wymagają stałego nadzoru. 4. W przypadku reklamacji można usłyszeć, że winny jest klient, który źle używa mebli, bo oczywiście to jest bardziej prawdopodobne niż niewłaściwe prowadnice do szuflad, ale nie spójność koloru w stalowych ramach. Podsumowując - nie polecam.

klient 13

firma nie dotrzymuje terminów, nie da się z nimi dogadać zarówno z szefem jak i resztą. Jak już się zapłaci to nie ma co liczyć na jakiś serwis czy reklamacje. Jakość jak za te pieniądze BEZNADZIEJNA(mała kuchnia w bloku bez sprzętów i wymysłów 12000zł) wszystkie wolnodomyki nie działają po 5miesiącach, blaty źle założone podchodzi woda i długo by wymieniać. OMIJAJCIE Z DALEKA!!!!!

klient

Firma nie dotrzymuje terminów i nie pisze w umowach tego co klient chce. Jestem bardzo niezadowolony z kontaktu z klientem wręcz rozgoryczony. Szef firmy jest beznadziejny. Meble beznadziejne. Trzeba było interweniować wiele razy żeby poprawiali, przyjeżdżają wiele razy i montują meble. Ceny - kosmos. NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MASAKRA

Krzysztof N

Bardzo dobra firma , rodzinna borykająca się jak każda firma z codziennymi problemami ale jeśli chodzi o podejście do pracowników jest bardzo dobre - właściciel jak każdy Polak ma swoje fochy ale jest wypłacalny i na czas otrzymuje wynagrodzenie.

były pracownik

Jeśli chodzi o pracę w firmie Meblodex może kiedyś było źle .. obecnie każdy pracownik który naprawdę pokaże że umie a przynajmniej chce pracować zarabia godziwe pieniądze i jest szanowany i pracuje latami. Jeśli ktoś chce przychodzić do pracy dla zabicia czasu to naprawdę szkoda zachodu ... Pracodawca wypłacalny .. musiałem zrezygnować z przyczyn losowych parę miesięcy temu ale .. kiedyś tam wrócę ...

no

Jeśli szukasz pracy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzie czas jest nienormowany to możesz spróbować,ja generalnie nie polecam,wyzysk za 8zł/h netto, praca po 10-13 godz dziennie z jedną 15 min przerwą.Kombinacje z umowami-w przypadku wypadku w pracy strach pomyśleć co by było bo większość nie ma umowy z ubezpieczeniem ZUSowskim.

ciochu

Witam. Co do firmy MEBLODEX to NIE POLECAM nawet wrogowi - zamówiłem u nich kuchnię - byli na montażu ok 11 razy (dodatkowo ok 14 razy przekładali montaż lub nie przyjeżdżali na umówiony termin) - do dnia dzisiejszego kuchnia nie jest skończona (brak kompletu, fornir ma przebarwienia, drzwiczki popękane, płytki na podłodze porysowane), a sprawa zaczyna się w sądzie. Więc jeżeli chcecie mieć "szopkę" i macie dużo czasu i nerwów do "fachowców" to bierzcie :) "BĘDZIE PAN ZADOWOLONY"

uglyanna
@ciochu 20.07.2015 10:48

Witam ;) Bardzo się ucieszyłam gdy zobaczyłam pana opinię. Zamówiłam sobie zrobienie kuchni w firmie "MEBLODEX-BIS", miała być gotowa na początku grudnia 2014. Niestety do tej pory nic z tego nie wyszło :/ . a 90% kwoty jaką miałam zapłacić za meble, oczywiście zapłaciłam. I ani kuchni ani pieniędzy. Jeśli mogę bardzo proszę o kontakt ( agnieszkaa.skrzeczynaa@gmail.com) w tej sprawie pana i inne osoby poszkodowane jeśli takowe są.

jan.kupis

Witam, Chciałbym zamówić meble w firmie MEBLODEX-BIS, jednak nie udało mi się znaleźć zbyt wielu opinii na ten temat. Jeśli ktoś z Państwa korzystał z usług tej firmy bardzo proszę o kontakt na e-mail: jan.kupis12@o2.pl . Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Jan.

jan.kupis

Witam, Chciałbym zamówić meble w firmie MEBLODEX-BIS, jednak nie udało mi się znaleźć zbyt wielu opinii na ten temat. Jeśli ktoś z Państwa korzystał z usług tej firmy bardzo proszę o kontakt na e-mail: jan.kupis@o2.pl . Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Jan.

Klient Bodzentyn

Również jak poprzednik jestem zadowolony z tej firmy. Zaczęło się od sofy, a umeblowałem kuchnie szafy i bardzo fajne łóżko do sypialni. Właściciel Pan (usunięte przez administratora)zrobił projekt, a w rzeczywistości meble wyszły lepiej niż oczekiwałem. Widać, że zależy im by się wybić na rynku.

ZADOWOLONY

Jestem klientem tej firmy wyposażyłem całe mieszkanie w meble robione na wymiar, projekty dopracowane przez projektantkę spełniają moje oczekiwania, fachowa obsługa i dobra jakość materiałów, Polecam Firmę MEBLODEX.

Zostaw opinię o "Meblodex-bis" Piotr Kwiatkowski w Kielcach - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Meblodex-bis" Piotr Kwiatkowski w Kielcach