Opinie o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. w Katowice

Panienki

Chłopcy piszcie sobie na prywatne maile, a nie zachowujcie się jak dzieci, a jak chcecie sobie natłuc to pełno miejsc jest do tego.

Hit

Absolutnym hitem ostatnich lat okazała się firma Barma Meble Biurowe Sp. z o.o., Katowice, [usunięte przez moderatora], której wzrostu w ciągu jednego roku do tak ogromnej korporacji nikt się nie spodziewał.Zakres usług świadczonych przez to przedsiębiorstwo to przede wszystkim meble biurowe , meble metalowe , fotele i krzesła. Oprócz tego firma ta zajmuję się także kompleksowym wyposażeniem wnętrz co stanowi dodatkową jej usługę. Wstępny kontakt może się okazać początkiem długotrwałej współpracy na najwyższym poziomie i dzięki zastosowaniu rabatów można dość sporo zaoszczędzić. Sprawdzenie, jakie firma Barma Meble Biurowe Sp. z o.o. ma warunki, może się okazać całkiem dobrym interesem, a konkurencyjne ceny są doskonałe dla wybrednych, bo jakość oferty jest na najwyższym poziomie.

monter

Ciekawe czy szukają montażystów? Naperno wyślę do nich swoje CV.

A.

nowe oferty dla Nas!! APLIKUJCIE! Kierownik Działu Handlowego Fabryka Mebli Massoni Z-ca Dyrektora Działu Handlowego Fabryka Mebli Massoni Projektant-handlowiec Fabryka Mebli Massoni [usunięte przez moderatora]

Firma BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. szukała nowego pracownika na stanowisko panowie do pakowania. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Świstak ten prawdziwy

Ja na czas dostaję ok. dostawałem, z tego co wiem biuro też, montażyści podstawy na czas, premie później ale dostają. Nie siejcie defetyzmu. Ja chciałem więcej zarabiać to zmieniłem prace i tyle. Stara zasada jak mi nie pasuje to idę gdzie indziej i tyle.

a

Atmosfera w pracy tragiczna,(usunięte przez administratora) , nie polecam.

Edwin

Nie rozumiem czegoś tu. Szukam roboty bo się trochę na stolarce znam. Robiłem u wielu z racji swoich lat. Tyle tu co narzekają. Przecież to takie proste, jak mi się nie podoba to zwalniam się i już, szef mi wypłaca co mi się należy i tyle, a se szukam nowej roboty. Przecie jak wam nie płacom, to ino zwolnienie dać i po sprawie, zabrać swoje zaległości i poszukać se innej roboty. Ja chyba za głupi na to jest, no bo jak mi nie płacom to ide kaj indziej, a i tak co sie nalezy muszą dać. To chyba za trudne dla mnie, gadanie, że nie płacom. Przecież jak jestem caly czas w firmie i robię, to znaczy chyba że płacom. Ja tam was nie słuc (usunięte przez administratora) , sam sprawdzę a miało mi to pomóc. Dziwnie to, czyli chyba płacom jak jeszcze siedzicie w tej robocie. Ja tam mam jedną kumpelę i mówi, że płacom. To coś chyba nie tak. To jak jednym płacom drugim nie płacom. Coś dziwni jesteście.

pracownica

Ok, ok, troche mnie poniosło, przyznaje sie do kłamstwa, za co bardzo przepraszam wszystkich pokrzywdzonych i wprowadzonych w błąd.

KLIENT DO PRACOWNICY BARMY

Cytat:\"Kliencie nie martw się firma spełnia wymagania programu rzetelna firma\".Czy może mi Pani wytłumaczyć jak można spełniać wymagania programu,jeżeli na Państwa głównej stronie po kliknięciu w w/w logo ukazuje się informacja:\"Firma Barma Meble Biurowe Sp.Z.o.o przystąpiła do Programu Rzetelna Firma, jednak na chwilę obecną nie spełnia warunków uczestnictwa w programie\".Żywię nadzieję że Pani będzie potrafiła najlepiej to wyjaśnić,bo przecież jak sama Pani napisała ja posiadam nieaktualne dane. Pozdrawiam

My w firmie mieliśmy podobne problemy z terminowością wypłat. Jak pracodawca spóźni sie chociaż jeden dzień należy się Wam odszkodowanie, tzn odsetki. Do tego dochodził [usunięte przez moderatora], szykany i groźby ze strony prezesa. Mieliśmy dowody w postaci nagrań komórką na to jak nas traktuje. Zgłosiliśmy sprawę gdzie trzeba. Kontrole ujawniły szereg nieprawidłowości i przekrętów. Prezes zapłacił niezłą karę i do teraz nie wie, kto nasłał kontrole. Więc jeśli tak jest u Was, to nie bójcie sie tylko reagujcie, Wam nic nie grozi i nikt nie ujawni waszych danych, GoWork tez nie! pozdrawiam i do dzieła.

obserwator

Żałuje,że mam rację ale wiem jak jest z autopsji.Pieniądze są ważne ale trzeba mieć również szacunek do samego siebie i nie dać się w ten sposób traktować.Inaczej się pracuje,jeżeli widzisz że pracodawca również ma do Ciebie szacunek i o Tobie \"myśli\"w dniu wypłaty gdy wchodzisz na konto i jest \"upragnione\" wynagrodzenie w całości(o premii nie wspomnę),które i tak zaraz wydasz na płatności związane z budżetem domowym Pozdrawiam.

Karola

Po raz drugi, wy naprawdę nie macie co robić. Ja to zaraz do pracy idę i całe 8 godzin na nogach. Fajną macie robotę biurową, że takimi pierdołami się zajmujecie. Lepiej do roboty się weźcie, a nie piszcie tych głupot których nikt nie czyta. Już znikam i mnie tu niema, czytanie idiotyzmów to nie moja specjalność

Mumin

A mnie tu dobrze, a jak komuś nie pasuje, to przecież może sobie poszukać innej pracy. Przecież, to takie proste, daje wypowiedzenie i już. Po co narzekać i tyle gadać niepotrzebnie.

Karola

Co wy tak z rana , spać nie możecie. Ale pierdoły tu piszecie. Kto to czyta, takie głupoty. Ja pracuję gdzie chcę i głupot nie piszę. Barma nie barma, każdy pracuje tam gdzie chce i mu dobrze. Idę spać, bo nie ma co czytać.

świstak

ja idę spać, bo jutro w barmie będę niewyspany i tym samym nieefektywny. Już widzę miny tej piatki co dostaną wypowiedzenia, haha

Świstak

A wszyscy wiedzą, kto neguje te zlecenia. To tak jak się w pracy firmy nie uczestniczy to się nie wie co się robi i co dzieje się w firmie. Dobranoc, świstak mówi : jutro leci dwójka, ale jaka i kto to zobaczycie. A mnie trójca nic nie zrobi bo lubią świstaki

Antoni Wierzbicki

Dobry wieczór. Reprezentuję bank, który niebawem otwiera 17 placówek w woj. ślaskim. Szukamy firmy, która umebluje te biura. Sprawdzam opinie o firmach z branży meblowej, aby złożyć ofertę, szczerze mówiąc po analizie wpisów mam wątpliwości.

Świstaki

Toż to wojna, między wszechwiedzącym a świstakami. My świstaki też wiemy kto ty jesteś wszechwiedzący. Świstaki górą.

matematyk

tzw. 3+2+5+4+1 ? , 3-zarząd, 2-asystentki, 5-handlowcy, 4-montażyści, 1-magazynier.

Marzena (nie świstaczka)

Jak dzieci z przedszkolaka, jeden na drugiego. A świstaki to chyba jacyś nienormalni. A trójca to chyba zarząd. Oni pewnie nawet tego już nie czytają, bo po co. Poczytajcie lepiej wiadomości i to co się dzieje na świecie, idzie kryzys, że aż hej. Zostaną tylko najsilniejsi z zapleczem finansowym lub jakimś innym majątkiem. Lepiej doceniajcie pracę i nie słuchajcie idiotów, od razu widać, że Was podpuszczają, żeby wskoczyć na Wasze miejsce. Trójcy życzę powodzenia, a świstaków się pozbądźcie dobrze radzę, lepiej firma na tym wyjdzie. Ciekawi mnie tylko co to tzw. 3+2+5+4+1 ? , może ktoś napisze..................A już wiem, jak to dobrze mieć kogoś mądrego przy sobie, a to gratuluję jak tak trójca chce zrobić to dobrze myśli, porządek w firmie wtedy trojaczki zrobicie i będzie Wam lepiej. Tylko się nie wycofujcie, pomysł dobry, bardzo dobry. Oby tak dalej

Zostaw merytoryczną opinię o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. - Katowice

• Jak się pracuje w BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.
3.9/5 Na podstawie 876 ocen.

BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.