Opinie o Travcorp Poland Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Travcorp Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Travcorp Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Travcorp Poland Sp. z o.o. w Katowice

Rekrutacja

Rekrutacja: pierwsze zetknięcie z firmą za sprawą super sympatycznej rekruterki na ogromny plus. Później drugi etap też w miarę płynnie zorganizowany. Rozmowa z team liderem po której odniosłem wrażenie że wszystko zagrało. Rozmowa ta trwała sporo dłużej niż była zaplanowana pokazane było już konkretne środowisko pracy wyłącznie z otwartymi projektami ich szczegółami itd nie mam 20 lat więc wiem że albo na rozmowie się klei i jest dobrze albo czuć takie nieprzyjemne wrażenie. Dodatkowo miałem dostać jakieś materiały za dwa dni żebym już się wdrażał. I od tego momentu zero kontaktu ze strony firmy. Nic. Ani słowa. Jedna z bardziej chorych sytuacji jakie miałem. To wyższy poziom niż standardowy brak feedbacku. To Himalaje absurdu. To właśnie sprawia że nie polecam nikomu nawet wysyłania tam cv i podaje nazwę firmy wszystkim jako antyprzyklad po pytaniu czego się spodziewam po nowym pracodawcy

Rozczarowany
@Rekrutacja

Dokładnie taka sama sytuacja jak powyżej, pierwsza rozmowa - super miła Pani rekruter, obiecywanie stabilnego zatrudnienia, zapewnianie że cały proces powinien pójść szybko ponieważ zależy im na czasie i potrzeba pracownika na już, niedługo potem rozmowa techniczna na której wydawałoby się że wszystko zagrało i byliśmy obustronnie zadowoleni z jej przebiegu. Niestety po rozmowie technicznej brak jakiegokolwiek odzewu. Po tygodniu czekania postanowiłem się dopytać na jakim etapie jest moja kandydatura, wiadomości były odczytywane ale nie dostałem żadnej odpowiedzi. W końcu zadzwoniłem do firmy, dowiedziałem się, że osoba z którą miałem rozmowę jest na urlopie i wróci po weekendzie w poniedziałek. Pomyślałem "jasne, zdaża się, każdy ma prawo do urlopu chociaż to dziwne jak się szuka kogoś 'na już' ". W poniedziałek zadzwoniłem znowu, i znowu usłyszałem tę samą historię, że osoba z którą rozmawiałem pojechała na urlop i będzie po weekendzie w kolejny poniedziałek, ale nie chcą mnie zatrzymywać więc jak mam inne oferty to żebym korzystał. Zapewniłem że nie śpieszy mi się z podejmowaniem decyzji i że spokojnie mogę poczekać. Po tej rozmowie nie było już więcej żadnego kontaktu z firmą. Bardzo niedojrzałe podejście do prowadzenia rekrutacji.

Dorota

Pracuję w Travcorp Poland od 2.5 roku i jest to zdecydowany top w moim prywatnym rankingu organizacji, z którymi przyszło mi współpracować w trakcie ponad 20-letniej kariery zawodowej. Jak w każdej firmie, są lepsze i gorsze strony, ale w ogólnym rozrachunku - polecam. Za co cenię najbardziej? 1) świetny zespół w Polsce, wspierający, kompetentny, motywujący do stałego rozwoju; 2) inspirujący szef, otwarty na komunikację z pracownikami, 3) realne szanse rozwoju zawodowego, zarówno pod kątem awansów jak i stałego poszerzania wiedzy i kompetencji, 4) dział People& Culture, który bardzo serio traktuje opiekę nad pracownikami - absolutnie najlepszy, z jakim miałam do czynienia ????

Alutka Nowy wpis

W mojej firmie też sie zarzekali ze można awansować i sie rozwinąć a jakoś tego nie widzę. tutaj w zeszłym roku ktoś zapewniał ze sa na to realne szanse. Jeśli to prawda to podajcie chociaż jakiś przykład albo to oceńcie dla pewności

Rekrutacja

Rozczarowany Nowy wpis
@Rekrutacja

Wczoraj dodano ofertę na frontend, są też inne ale to akurat moja broszka. :) tu aktualnych komentarzy nie widzę a napisze wprost ze interesuje mnie porównanie zarobków, gdyż będę wkrótce kończyć projekt i nie wiem czy się przenosić. Tegoroczna współpracę tutaj jak oceniacie?

Dorota Nowy wpis

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Travcorp Poland Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Office Specialist?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Analityk Systemowy IT
HR Bank sp z o.o.
Zniesmaczony rekrutacja

Naprawdę mega dno rekrutacyjne, kobieta dzwoni niby się umawia nagle 0 odpowiedzi ani kontaktu również nie odbiera telefonu i wsumie jaki tego jest efekt - żaden więc albo sobie zbierają informacje HR i bududja sobie bazę albo są bardzo i to bardzo nieprofesjonalni

Eliza

Drodzy, ile czasu trwa staż na stanowisku Tour Operations Associate? Umowa stażowa, jak to wygląda, czyli czy są odprowadzane składki, jakie stawki zarobków, czy jest ubezpieczenie? No i ogólnie, czy polecacie i można się nauczyć sporo?

Kos

Przeszedłem do firmy kiedy zaczynała się pandemia, szukałem miejsca w którym poczuję się bezpiecznie i stabilnie. Za chwilę miną mi 3 lata od zatrudnienia i nie zamierzam niczego zmieniać. Jestem bardzo zadowolony

Firma jest częścią korporacji. Travcorp Poland to jednak najgorsza część tego korpo, przede wszystkim jej "szef", który nie wie co się dzieje w projektach, większość pracowników to korpoludki. Oczywiście tylko B2B. Nie polecam!

Witam wszystkich, Szukam kogoś kogo można zapytać odnośnie możliwości współpracy z firmą Travcorp Poland Sp. z o.o.. Czy w firmie można awansować? Dziękuje za podpowiedź.

Adamus

Jest wiele różnych ról w katowickim oddziale, w ciągu kilku ostatnich miesięcy co najmniej 5 osób awansowało. Jeśli ktoś wykazuje zainteresowanie innymi obszarami to jest możliwość przejścia do innego zespołu. Ambitne i wartościowe osoby dla firmy są doceniane, a elastyczność we współpracy jest ważna chyba dla każdego z nas.

Aleksandra
@Adamus

Nieźle to brzmi, a jeśli chodzi o mozliwości rozwoju, to czy firma oferuje jakieś szkolenia dla pracowników? No i czy wraz ze wzrostem kwalifikacji albo przy awansach można liczyć na podwyżki?

@Aleksandra

Jeśli szkolenie jest drogie to firma dorzuca część, jeśli koszt szkolenia mieści się w budżecie rocznym (chyba jakoś 2k na pracownika) to wtedy pokrywa całość.

Iwona
@Adamus

Ooooo super. A mnie ciekawi w tym kontekście lekcje angielskiego. Bo jest rekrutacja teraz na posadę Business Analyst. Tam podane jest właśnie to jako benefit. On jest całkowicie dofinansowany i też wchodzi w zakres tego rocznego budżetu?

Kamil
@Iwona

Lekcje angielskiego są otwarte dla wszystkich pracowników firmy, budżet szkoleniowy można wykorzystać w całości niezależnie od tego czy się z nich korzysta :)

Beata

Czy ktokolwiek tutaj pracuje na umowę o pracę? Widzę, że Business Analyst też rozliczany będzie na fakturę. Może chociaż podzielicie się widełkami na to stanowisko (bez VAT)? Z góry dzięki.

Nie polecam. Pracowałem jako programista w jednym z projektów, e-commerce. Klimat typowo korporacyjny, gdzie nie liczy się człowiek, a wyniki działu/projektu. Zarządzanie przez niekompetentnych, stresujących i krwiopijczych anglików. Angielski "Tech lead" z rażącymi brakami w wiedzy, bez dobrych programistycznych praktyk, tworzący kod wołający o pomstę do nieba - ambitny junior zrobiły to 10x lepiej. Bardzo wygodne (dla pracodawcy) zatrudnianie na umowę B2B, bez dostarczenia sprzętu, czy czegokolwiek. Wszystko po stronie (i na głowie) pracownika. Projekty mało ambitne, w starych technologiach, przynajmniej na backendzie. Podsumowując, szkoda czasu na nich.

@Anonim

Nie ma klimatu korporacyjnego, wg mnie panuje tu kameralny klimat. Czysty b2b daje większą swobodę i więcej $$$ na koncie.

Korporacja pełną gębą

Paulina

Pracuję w firmie od kliku miesięcy w dziale związanym z contentem. Od samego procesu rekrutacji firma zaskoczyła mnie pozytywnie otwartością, szczerością i fajnym podejściem do pracownika. Ogromnym plusem jest praca zdalna i elastyczne godziny pracy. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a współpracownicy mega pomocni, szczególnie, że jestem nowicjuszem w branży. Po wcześniejszych doświadczeniach zawodowych z ręką na sercu mogę powiedzieć, że wreszcie znalazłam miejsce dla siebie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Travcorp Poland Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Travcorp Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Travcorp Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Travcorp Poland Sp. z o.o.?

Travcorp Poland Sp. z o.o.
  • Wrocławska 54
    40-217 Katowice

Travcorp Poland Sp. z o.o.