Opinie o Furnmaster Sp. z o.o. w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Furnmaster Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Furnmaster Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Furnmaster Sp. z o.o. w Świebodzin

Praca na magazynie to -brak organizacji pracy , jeden pracuje , a trzech się śmieje i obgaduje każdego. Pan kierownik robi wywody 20 min i zmienia polecenia co chwilę przez co marnuje czas i wprowadza haos.Sam zagaduje pracowników , przy czym przymyka oko na tych co nic nie robią lecz umieją donosić i przytakiwać. NIE JESTEM SLABY PSYCHICZNIE . KIEROWNIK POWINIEN WIEDZIEC CZEGO CHCE I ZE Z LUDZI NIE POWINNO SIE SMIAC ANI ICH OCZERNIAC PO KATNIE. Płaca marna i trzeba się nie szanować by tam pracować. Byłem, doświadczyłem odradzam

@Paweł

Ale firma respektuje wszystkie zmiany, jeśli chodzi o podwyższanie się minimalnej krajowej? Od stycznia w sumie spora podwyżka idzie. Do tej najniższej nie dochodzą żadne dodatki, premie? Teraz święta idą, może coś dostaliście?

Jaki jest wkład kierownictwa Furnmaster Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Lila
@Abc

Rozumiem, no faktycznie zagmatwane. Panują w firmie jeszcze jakieś "specyficzne" zasady, jak ta tutaj? :P Co z przerwami, sa jakoś regulowane? Czy możesz dopasować wszystko pod siebie? Odbijacie się jakoś w pracy elektronicznie, czy ręcznie prowadzona jest ewidencja? :)

Dzień dobry. Dziś pani z Pzu przedstawiła ofertę za którą płaci pracodawca haha. Na premie nie ma a firma zaplaci grube tysiące za opieke medyczną. Poczytajcie opinie zanim do tego przystąpicie. Chyba że lubicie karmic hieny. (usunięte przez administratora)

@Remek

Witam czy macie może jakiś numer kontaktowy do tej firmy?

Tarul Nowy wpis

Bród, smród biegające szczury, praca na kilku stanowiskach(klejarz robi na pakowaniu klearjni i montażu,tapicer na tapicerni montażu i transporcie)nie równe traktowanie marne zarobki. Z pozytywnych rzeczy 1 zmiana,możliwość palenia kiedy się chce śmiech na sali z zarobkami wszędzie patrzą byle ci jak najwięcej zabrać

Sonia Nowy wpis
@Tarul

W jaki sposób zabrać, jako kara za nieobecność, czy jeszcze za coś innego? I może napisz, ile się zarabia bo tu piszą, że wszyscy od tapicera po montera mają tyle samo (Ty też piszesz, że każdy to samo robi), ale nikt nie pisze ILE złotych miesięcznie konkretnie. Chyba nie macie zakazu?

Jak szukali pracowników produkcji, to wymagali doświadczenia, a w zestawie obowiązków było przyuczanie do tapicerowania mebli za pomocą pistoletu tapicerskiego. Ja nie rozumiem, kogo przyuczanie? Też nowych zatrudnionych, ale bez doświadczenia? To kto wie, jaka różnica w zł jest między takim, co go będę uczył, a mną, starym tapicerem

Inez

Może nie reaguje, bo nie wie? Pisanie po forach nie rozwiąże problemu, może zgłoście to bezpośrednio do "góry"? Mnie jako kobietę to zastanawia, że też same te dziewczyny nie dążą do ukarania sprawców. No bo chyba nie pisałbyś tutaj, gdyby dążyły, tak?

Xyz

Za moich czasów jak pracowałam na tym dziale nikt nikomu nie wystawiał opini na jakiś forach,szkoda że osoba która zamieściła ten post nie jest tak odważna aby powiedzieć to prosto w twarz. osobiście pracowałam z Panem P. H I Panem P. P i uważam że są świetnymi pracownikami, dzięki nim bardzo dużo się nauczyłam, zawsze pomocni i kolezenscy. kiedyś na naszym dziale było bardzo wesoło i każdy z każdym się dogadywał, to tyle ode mnie, pozdrawiam serdecznie

Wzx

Niestety wszystko zaczęło się od tego że zachciało się romansowania w pracy od tamtej pory atmosfera jest nie do wytrzymania . Atmosfera jest ciągle napięta , nikt ze sobą nie rozmawia . Panowie są wulgarni wobec kobiet i ich żarty słowne jak i czynowe nie znają słowa STOP . Myślą, że na zakładzie są bóg wie kim bo dobrze pracują ( ale to w pracy nie jest najważniejsze skoro podburzają i nie szanują innych pracowników )…

Ja Nowy wpis
@Xyz

Tak oczywiście, zgodzę się, że kiedyś było fajnie, miło oraz wesoło, ale to już przeszłość...Teraz niestety to królewicze, najlepsi tapicerzy w firmie, im nie można nic zarzucić.. Co powiedzieć prosto w twarz ?To jaką jest osobą? jak odzywa się 8h do kobiet w pracy? Chcesz wiedzieć? Czy może wiesz, bo przecież pracowałaś tu. Również pozdrawiam

Znalazłem ofertę pracy jako pracownik produkcyjny. Wiecie może ile wakatów jest do obsadzenia? Bo z tego co wyczytałem, to szukają więcej osób. Niby piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu i premii, ale co to dokładnie znaczy? Poda ktoś konkretne kwoty? Szykują się jakieś podwyżki w tym roku? No i co w chodzi w socjal? Wspomnieli też, że jeśli ktoś ma predyspozycje, to jest szansa na przyuczenie do zawodu tapicera. Polecacie zainteresować się tym stanowiskiem? Pozdro:>

Ostudzę troszkę Twoje oczekiwania w temacie tapicera. W tej firmie bycie tapicerem nie oznacza jakichkolwiek profitów. W kategoriach płacowych na jednym poziomie z pakowaczem czy kimś z montażu. Nie ma innej firmy w kraju która plasuje ww stanowiska na jednych zasadach. Tak tylko jest w furnmaster. Jedynym plusem firmy to jedna zmiana i na tym zalety się kończą.

No właśnie a to zmiana jest 12 godzinna ? W jakich godzinach pracujecie w nowym roku, bo to dla mnie istotne ze względu na dojazd. A co do plusów, to czy stawka nie jest tez w jakiś osób plusem ? Zastanawiam się czy każdy na rozmowie ustala indywidualnie stawkę czy faktycznie jest jedną stawka na każdego pracownika

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Furnmaster Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Koordynator/ka działu zakupów ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Czy firma Furnmaster Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@Paweł

Dokładnie. Traktowanie pracownikuw to ttagedia, to że ktoś dostał awans i przeszedł wyżej nie znaczy, ze może się panoszyć i rozliczać innych. Nie zapominajmy sie, ale magazyn już pod pewnego Pana nie podlega a kierownik jest inny od rozliczania nas

Sznick

Z doświadczenia

Mike

Bo to prawda

Grz
@Paweł

Bo tam pracuje od kilku lat

@Grz

Jak kilka lat robisz to masz spore doświadczenie. Faktycznie kierownik się zmienił i atmosfera jest lepsza? Płacą nadal marnie jak pisał Paweł czy to też lekko się ruszyło do przodu i można liczyć na więcej. Daj mi trochę konkretów.

Tobi

Z tą godzinę wcześniej dostaje jakąś zapłatę? Albo może potem odebrać jako wolne? Bo w skali miesiąca trochę się uzbiera nie? Firma dla tonących tylko z powodu słabych zarobków czy też marnej perspektywy rozwoju?

Jadzia
@Paweł

Czyli z tego wynika ze zakończyłeś współpracę z firma ? Ciekawa jestem czy sam zrezygnowales ? Co masz na myśli ze marna płaca, najniższa krajowa ? Wiesz dla każdego niski hajs jest inny ;p

@Jadzia

Jadwigo Tak najniższą krajową Tak sam I nie rzycze nikomu pracy w miejscu gdzie z nowego robi się (usunięte przez administratora)przed kierownikiem który notabene sam nie pamięta jakie polecenie wydał 5min wcześniej

@Paweł

Tak patrzyłem po starych ogłoszeniach z PUP i wychodzi, że w 2019 roku magazynier zarabiał minimalną krajową. Jak to teraz wygląda? 3600 brutto? Czy polepszyło się tak, że będzie czwórka, ale na rękę, nie brutto? I co z tą opieką medyczną, niedobrze, że jest jako socjal?

Demer

Witaj. Czwórki nie ma nawet główny magazynier tu. Facet zaczyna od 5tej do 14stej i 4tys wyciąga tylko z sobota

To chyba na plus że firma chce dać dla pracownika dodatkowy benefit. Nie bardzo rozumiem co ci nie pasuje. Pewnie premie idą z innego funduszu niż pozapłacowe dodatki i dlatego na jedno jest, a na inne nie. Wiesz czy można do tego pakietu podłączyć rodzinę?

Ona
@Marcin

Hm opieka medyczna wszystko ładnie pięknie i znowu nas (usunięte przez administratora) ....kierują do lekarzy specjalistów którzy nie mają umów z NFZ i a i owszem wizyta jest za darmoszke ale recepty piszą na ???? procent.i jak nie patrzyć znowu nas wl (usunięte przez administratora) kopneli

Remek
@Ona

Czyli wizyta w pakiecie firmowy ale leki bez refundacji? Rozumiem że wybrali prywatną klinikę ale nie mogli takiej co ma podpisany kontrakt z NFZ? Ktoś z pracowników to zgłaszał? Co jeszcze dają z benefitów?

@Remek

Witam czy macie może jakiś numer kontaktowy do tej firmy?

Adekwatny do danego pracownika. Atmosfere budują współpracownicy, nie kierownictwo.

Edyta

czyli kierownictwo nie wykazuje tutaj zbyt specjalnie umiejętności miękkich jeśli o zarządzanie chodzi? To współpracownicy w jaki sposób się angażują w tę atmosferę, są organizowane jakieś wspólne inicjatywy, wyjścia itp?

@Edyta

A co ma atmosfera w pracy do wyjść itp? Kierownictwo jest od kierowania jak sama nazwa wskazuje a nie od przyjaźni po pracy czy w pracy. Robią co do nich należy i jak widać są tego efekty bo gdyby było inaczej nikt by ich nie trzymał w firmie. Kierownictwo oprócz obowiązków jaki mają są też normalnymi ludźmi z którymi o wszystkim można porozmawiać i rozwiązać problemy zawodowe czy nawet prywatne a to jest bardzo duży plus z ich strony i wpływa pozytywnie na atmosferę. Jednak nic tak nie wpływa na jakość pracy i efekty jak my sami tworząc miłą atmosferę.

Aleksandra

Czasami kierownicy przyjaźnią się z podwładnymi, wolą mieć koleżeńskie stosunki niż bawić się w tzw. służbistów...a możesz powiedzieć czy kierownicy w firmie są wybierani spośród pracowników, jeżeli ktoś jest długo stażem i zna firmę jak własną kieszeń, czy może wybierają za pomocą rekrutacji zewnętrznych? Piszecie o budowaniu atmosfery przez współpracowników, a mógłbyś powiedzieć jakie panują relacje w firmie?

Monia

Ale w każdym aspekcie tak jest źle z dogadaniem się z liderami i kierownikami? Jakbym wzięła UŻ lub potrzebowała wyjść wcześniej z pracy to też kręcą nosem?

Abc
@Monia

Jak chcesz wyjść wszczesniej to musisz później to odpracować i zostać po godzinie 14 tyle ile czasu potrzebowałaś na wyjście np 1 godzinę szybciej wysyłać to odpracować musisz 2 dni po 30 minut to takie głupie to jest bo RCP nie chce im się zmieniać godziny wyjscia

Lila
@Abc

Opinia

Ostatnio Kierownik Fm2 i Fm1 do wszystkiego ma problem. Kiedyś chyba był bardziej wyluzowany, teraz stanowisko to całkiem się zmienił. Jeszcze cokolwiek jego pupilek sprzedawczyk nie powie to jest święte. Jako kierownik nie powinno być takich grupek. Ale do czasu.

Aleksandra
@Opinia

Dokładniej do czego ten kierownik ma problem? Na każdej zmianie panuje taka atmosfera? Zgłaszałeś wyżej takie zachowanie?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Furnmaster Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 2 lipca na Pracuj.pl.

Smiech na sali

Konkurencja znana z produkcji mebli E.M daje więcej pracownikowi zarobić bez premi gdzie ich hale produkcyjne odstępują od FM3 to i tak potrafi zadbać o pracownika względem finansowym.Najgorzej jest na Fm3 gdy ma przyjechać ten pan z Danii to panika na hali jak nwm co jak by putin miał zaatakować tak samo brygadzisci patrzą na wydajność pracownika i mówia o premi która została obcięta o 50% Ta firma to porownanie z pisem (usunięte przez administratora) nie kradnie ale FM tak

Fg

Cyrk na kółkach.Po dzisiejszym dniu już wiem że nic mnie w życiu już nie zdziwi.Dyrektor firmy nie zna chyba co to znaczy pracownik roku smutne to jakim cudem ta pani z F2 nim została hm no chyba że jest najlepsza.Wszyscy się śmieją

Grażyna
@Fg

A na jakiej podstawie je zazwyczaj przyznają, że akurat ona nie mogła wg ciebie jej zdobyć? Jakie są kryteria? A tak w ogóle to za tym tytułem pracownika roku idzie jakaś premia albo bonus?

@Fg

A na 3 też wybierali? Nic nie słyszałam.

@Grażyna

Było jakieś głosowanie wśród pracowników i to chyba oni decydowali

Tak. Pracownikiem roku wybrali pana który bez głosowania już na to zasługuje.

@Fg

Wybór pracownika roku to nic innego jak głosowanie przez pracowników. To pracownicy wskazali osobę a nie pan dyrektor. Proszę się doinformować. Jeśli ta pani została wybrana to tylko zasługa współpracowników. A swoją drogą jeszcze nie jedno w życiu Cię zdziwi.

Fajna sprawa zostać pracownikiem roku szczególnie że to inni zatrudnieni wybierają. Dostaje się wtedy jakąś nagrodę np. dodatkową premię czy tylko zadowolenie że się udało?

M

Niech zgadnę. Turema? Facet ma złote ręce i osobowość jak nikt inny.

Gryba
@M

Zgadłeś ????

Jarooo

Hej ile można zarobić na magazynie? jest jakaś premia w to wliczana? Praca na 1 zmianę czy więcej? są jakieś przyjęcia?

Zks

P
@Mu

netto ?

Adac

Przyjmują do Furn Master ? Czy bez zmian jak inflacja jest i jak zarobki na dobre wyszły czy na złe

@Adac

Nie mam pojęcia. Wysyłałeś cv? Jak tak to na jakie stanowisko? Też szukam pracy. Dasz znać jak zaproszą Cię na rozmowę? Jakie pytania zadawali?

@Adac

Zarobki prawdopodobnie najniższe w regionie jak nie w kraju. Plus to jedna zmiana. Jeśli chcesz się rozwijać i w miarę zarobić to ta firma nie jest dla Ciebie.

Czesław

Czyli nawet z czasem nie ma opcji na awans? Bo napisałeś, że rozwinąć tu się nie da. Awanse tylko dla wybranych, czy po prostu są wewnętrzne rekrutacje? To mnie ciekawi i to bardzo.

Pracownik007

Magazyn: jeden z liderów chyba zapomina kim jest. Nie jesteś żadnym kierownikiem, żeby się tak panoszyć. Sodówa widać każdemu liderowi do głowy uderzyła, żebyście się nie zdziwili

belweder
@Pracownik007

bo jest nikim udaje kogoś kim nie jest a jest zwykłym (usunięte przez administratora)ciągle sie kimś wysługuje a sam nic nierobi na magazynie (usunięte przez administratora)nie dość ze fizycznie to jeszcze w systemie i ciągłe pretensje do pracowników o braki przy wydawaniu komponentów a sam nie pilnuje swoich stanów magazynowych i brak koordynacji magazynu brak jakiej kolwiek myśli kreatywnej tego gościa tylko ciągłe pretensje do wszystkich lecz nie do siebie ale od siebie jak najbardziej nie polecam tej firmy !!!

Kiki
@Pracownik007

Jeśli chodzi o liderów, to Stachu jest spoko. Konkretny, można pogadać, pośmiać się i roboty dobrze uczy. Jak każdy dobry kierownik wymaga. A plotki tutaj chyba są wyssane z palca.

Ewelina
@belweder

To może żeby poprawić atmosferę trzeba z kimś o tym porozmawiać, zgłosić to komuś. Atmosfera się oczyści i wszyscy będę zadowoleni. Myślicie że to mozliwe? A maja jakiś system premiowy ?

Pracownik007
@Kiki

Co ty gadasz? Chyba tylko dla swoich pupili. Zarozumiały gość, co wszystko umie najlepiej.

@Pracownik007

Dla pupili? To są równi i równiejsi? Nie traktuje wszystkich jednakowo? Coś ci chyba podpadł, co?

W firmie Furnmaster Sp. z o.o. podobno płacą nawet 3500 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Referent? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Referent.

Brutto????????????

Michael

Na ręke w tym zakładzie zarobisz 2500

Weronika
@Michael

A nie podnieśli nic ze względu na inflacje? :/ jak zakład sobie w ogole z nią radzi, rekrutuje normalnie czy raczej cięcia etatów?

Jurek

Kto otwiera firmę, żeby komuś zrobić nadzieję, że będzie miał pracę w tych czasach i zaraz go zwalnia? Tylko FurnMaster

Po otrzymaniu informacji,że firma ma zamiar prowadzić działalność w Kożuchowie już na początku stycznia wraz z kolegami złożyliśmy podania po uprzednim skontaktowaniu się z Panią odpowiedzialną za rekrutację.Do dziś nikt się nie odezwał,nawet nie było informacji zwrotnej na adres e-mail,że rekrutacja wstrzymana albo szukają pracowników innego profilu.Jednym słowem totalnie niepoważna firma,jak myślicie,że dacie 2500 netto i będą kolejki to się zdziwicie,jeżeli na tak wstępnym etapie tak to wygląda to wolę sobie nie wyobrażać co jest dalej.Może przyjdą jakieś okoliczne pijaczki-z tego co czytałem opinie innych użytkowników ze Świebodzina dołączą do sporej rodziny.NIE POLECAM!

wolf

Nic nie straciłeś a poszła informacja że jednak się nie otworzą i ludzie mają nadal do Świebodzina jeździć więc wiesz

Gregor

Pewien majster z ciekawą historią jest człowiekiem niepoważnym. Nie wiem co robi na tym stanowisku, brak szacunku do ludzi....

Zostaw merytoryczną opinię o Furnmaster Sp. z o.o. - Świebodzin

• Jak się pracuje w Furnmaster Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Furnmaster Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Furnmaster Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Furnmaster Sp. z o.o.