Opinie o Furnmaster Sp. z o.o. w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Furnmaster Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Furnmaster Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Furnmaster Sp. z o.o. w Świebodzin

Dośka

@Ola a to skoro jest wirus to nie zamykają firmy?

Ola

Hej czy to prawda, że w firmie panuje coronavirus? Podobno ludzie na urlop wyganiają zeby nie wydało się. To prawda czy plotki?

Grigorij

Praca na magazynie to katorga. Kierownik z oczami zamglonymi nie zauwaza brakow w ludziach. Roboty na 10chlopa a ten obsadza jedna Matrone przy kompie druga Lale u siebie. Paniusie nic prawie nie robia, a szczuja jednych na drugich i zajmuja etat. Ci co za nie odwalaja robote pensje maja zalosne. "Mamcia z corcia" pojeczaly do dyrka, ze im zle, zmeczone itp to im dozucil extra. Drugi sposob na polepszenie to zostac nadwornym pupilkiem kiero i tez masz premie exta. Podsumowanie - jesli lubisz pracowac za innych i brac za to glodowa pensyje aplikuj smialo. Madrym - odradzam.

Marian
@Grigorij

Ano tak, takich mamy kierowników. Cóż możemy poradzić. ????????

Piter
@Grigorij

Jak zazdrościsz pozycji pupila to się więcej napracuj, zdobądź więcej wiedzy, a może też będziesz doceniony jak on. Jak Lala i Matrona nic nie robią, to czemu ty tam nie siedzisz? Jeśli uważasz się za lepszego to wykaż się w pracy a nie w internecie.

@Piter

Nie siedzę, bo ktoś musi pracować. Wykazuję sie w pracy i dzięki temu, że nie ściemniam nie musze być pupilkiem by pracy nie stracić.

@Piter

Nie mam zamiaru wchodzić nikomu w ty... Robię swoje i mi to wystarcza. Krew tylko zalewa, że wszyscy robimy taką samą pracę, a wypłaty mamy różne. Choćby w tym miesiącu dwóch (bo już jest nowy pupil) z nas ma prawie trzy, a reszta sporo mniej. To jest motywacja

Bogu BOGU

Witam,jaka praca na magazynie i jakie zarobki?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Furnmaster Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Koordynator/ka działu zakupów ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy Furnmaster Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa o pracę. W tym akurat jest firma ucziwa.

Casablanca Świebodzin

FurnMaster a co to u was się dzieje za impreza ? ;)

Mag@

To są właśnie skutki tego że zakład pracy nie stosuje się do wytycznych sanepidu .Brak pomiaru temperatury ,brak noszenia maseczek przemieszczając się z hali na halę.Nie wspomnę już o rozmieszczeniu stołów na stołówce .Ale pracownicy sa sobie sami winni bo kazdy ma swoj rozum i powinni tego wymagac od pracodawcy.

@Mag@

Zgadzam się z Tobą

@Mag@

Tu musisz się prosić o przepustkę na pół godziny a co dopiero takie coś ...

Beee

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi.. Mam rozumieć że w firmie był przypadek koranowirusa???

@Beee

Teraz jest laska chodziła ma potwierdzonego i zarazala jej mąż miał od 2 dni pozytywny i ona normalnie przychodziła

Płytka
@Beee

Nie był tylko jest

Pracownicy

Rozumiemy że już mamy czuć się bezpieczni , ponieważ post o wirusie zniknął . W tej firmie liczą się tylko ilości nie zdrowie pracowników . Gdzie kierownik każde pracować osobie chorej .a teraz afera ...

@aaa
@Pracownicy

Bezpieczni.Przez takich pracodawców którzy tylko liczą zarobek ludzie tracą zdrowie.Nikt nie pomyślał jakie mogą być konsekwencje ich decyzji .Jak można wiedzieć że ktoś może być zarazony i kazać mu przychodzić do pracy. .

Acer
@@aaa

Tam nie trzeba być królem by mieć koronę auuuu najlepiej pracownice trzymać gdy z tego co wiadomo powiadomiła przełożonych ze ma męża z pozytywnym wynikiem na convid 19

Zagrożenie

Racja. Winny jest zarząd, bo zamiast zgłosić zamiatał pod dywan. Interesujące czemu magazyn nie przebadali

To że nosicielem może być każdy ok masz rację. Nie rozumiem tylko po co przychodziła do pracy po potwierdzonym u jej męża??? I nie zganiajcie na kierownika że wiedział i kazał jej przychodzić

@XXX

Nie pisz głupot jak nie wiesz,po potwierdzonym teście męża już nie przyszła i nie siejcie propagandy nie przyszło wam do głów że ona może to czyta.Przecież specjalnie tego nie zrobiła,mógłby to być każdy z nas takie czasy

Jaś fasola

Z tego co wiadomo to mówiła że czkeca na wynik a i tak kazali jej pracować . Zresztą w tej firmie prawdy się nie dowiesz nigdy

Rob2
@@XXX

Jak wiedziała że mąż ma robiony test to powinna zostać już w domu a nie przychodzić do pracy i zarażać.To jest właśnie nieodpowiedzialność.Ale zakład pracy ma to gdzieś najważniejsze że pracownik jest w pracy i wykonuje robotę.Wlasnie o takich bezmyślnych ludziach codziennie mowi telewizja

@XXX
@Rob2

A jakby był ujemny to czemu miała siedzieć w domu,od tego chyba też jest sanepid.

Zadziwiające ze ty tyle robisz w pracy a inni tylko siedzą... Jeszcze masz czas na pisanie... Złoty pracownik

Hehe

To chyba się ktoś wnerwił haha nie ma co się dziwić ale chyba prawda boli

Zona

Witam. Jestem zona jednego z pracowników firmy. Czy ktokolwiek piszący tu zdaje sobie sprawę z konsekwencji jeśli zamkną zaklad i wprowadza kwarantanne dla wszystkich pracowników? Wy, wasi bliscy przez dwa tyg. będziecie zamknięci w domu. Testy można przeprowadzić od 8dnia kwarantanny. Co z wasza pensją? Pomijając to , dlaczego winicie pracownika który z tego co czytam zachował się zgodnie z wytycznymi? Jeśli boicie sie (ja również mam obawy, lecz zdrowy rozsądek bierze gire) poproście o urlop. Nie siejcie paniki pomówień. To małe miasto szkodzicie tym innym.

Mhm
@Zona

Urlop hehe dobre!!!. Większość pracowników już jest bez urlopów, jedynie zostają bezpłatne. I to trzeba się prosić. Dla bezpieczeństwa pracowników powinni zrobić postój tygodniowy do wyjaśnienia sprawy. Ale cóż zamówienia zamówienia i zamówienia. A pracownicy to co ? Narażają sobie i swoich bliskich. Tego nie widzisz? Bo liczy się tylko kasa, dla firmy. Bo na konto strach wchodzić. Wykorzystują sytuację, i ucinają pensję pracowników. Więc Żono, zapytaj męża ile zarobił. I napisz, albo I nie bo wstyd...

Yeti
@Mhm

Dla tego siedzieć lepiej w domu ? I mieć kwarantanne?

@Yeti

Tak wychodzisz jak na L4 i zapłacą ci za te 4 piątki. I nie robisz z siebie debila bo nie ma pracy a każą robić ..

@Mhm

O kwarantannie i ilości pracowników na niej decyduje sanepid! Jeżeli tak bardzo boisz się o swoje zdrowie zadzwoń tam!

@Mhm

2400 z groszami na rękę. Ja też mam obawy o bliskich. Zwłaszcza, że maz ma kontakt z pracownikami obu zakładów. Postojowe mowisz? To przecież prawie jak bezpłatny urlop, więc poproś o taki. Pomyśl wpierw - Ty się boisz s co powiedzą ludzie z miasta kiedy pojda pogłoski, ze stoicie z powodu wirusa. Kto Ci uwierzy, że Ty cxy Twoi bliscy nie jestescie zarażeni. Wy sami jak zareagowaliście na koleżankę.?! Pomysł. Swoją drogą ciekawe , że wciąż piszecie a niby ciężko pracujecie. Spytam o to gdy wróci, skąd macie czas na internet

@Zona

2400 mówisz chyba z twoja wypłata, a skąd masz pewność że to piszą pracownicy którzy aktualnie pracują?

Zona

Może i masz rację, może to złośliwe istoty które z nudów robią nagonke na Wasz zaklad. Tylko po co? Ja, po informacji dziś rano od meza , że macie przypadek na jednym z zakładów sama szukałam wszelkich informacji o Was. Chciałam wiedziec czy przypadkiem nie chce mnie uspokoić żebym za bardzo się nie bała. Niestety ta strona nie pomaga. Dużo szumu a mało istotnych rzeczy. Ps. Wyplata tylko jego :(

Czytam te wasze komentarze i nie wiem czy macie tak niski poziom inteligencji czy poprostu kretyni piszą cokolwiek żeby się pokazać !!! Pretensje do pracownika który ma pozytywny test jak by to była jej wina a może to któryś z was jest bezobjawowym nosicielem i ja zaraził a ona męża !!! Może to wy jesteś powodem dramatu tej rodziny !! A teraz uderzcie się w pierś i odpowiedzieć na jedno pytanie kto z was przestrzegał zasad sanitarnych? Kto był w maseczce i zachowywał dystans? I co robi się głupio ? Zanim ocenie innych zacznijcie od siebie. Zamiast okazać wsparcie to tylko hejt poprostu wstyd !!!!

Produkcjia

Właśnie zasady sanitarne kto odmówił sobie ploteczek czy wspólnej kawy no dobrze wiecie jak bylo.

Yeti

Nikt nie ma do tej dziewczyny pretensji, jedynie do zarządu i do tej firmy. Zapytajcie pracowników kiedy i w jakich godzinach mieli mierzoną temperaturę. Kpina jednym słowem. Rozmawiałem z kolega który pracuje na jednej z hali. Normalnie aż się wierzyć nie chce, co tam się dzieje

Robol

A ile punktów :)?

Bambusek

Przestańcie oglądać TVP to chorzy nie będziecie , pozdrawiam

Zagrozenie

Zmowa milczenia. Mamy siedzieć cicho, żeby nie siać paniki. Zakład ma w poważaniu zdrowie nasze i naszych rodzin. Ma iść produkcja, a komu nie pasuje pa pa. Zapraszamy rekrutacja otwarta.

Miki
@Zagrozenie

Pomyśl co piszesz, jak mają w poważaniu? Przecież zastosowali się do procedur sanepidu. Jak czujesz się zagrożony jeden z drugim zgłoście się też na kwarantanne. Podziękowania tylko dla koleżanki. Co byście chcieli aby cały zakład stał 2 tygodnie? Jakie to straty dla zakładu pomyślał jeden z drugim? Gdzie do pracy obecnej byście nawet mogli nie wrócić. Tak jest wszędzie nie tylko w furn master

Jaś fasola
@Miki

A jakie straty dla nas pracujac 4 dni w tygodniu , brak premii , robota jest a i tak trzeba robić za 1800 zł bo niby zamówień nie ma i kryzys . O nowym aucie dyra nie wspomnę.

Zagrożenie
@Miki

A Ty myślisz, że mi to na ręke? Kwarantanna , zakaz wyjść, bez pracy?!! Człowieku mam żonę, dzieci jeśli będzie kwarantanna to i ona w pracy będzie musiała zgłosić. To kolejne osoby będą pod obstrzałem. Paniki nikt nie sieje ludzie mają prawo się bać o swoje rodziny

Robol

Tam tylko się liczy produkcja meble mają wyjechać i tyle a jak nie to wyjazd albo w sobotę przyjść i to jeszcze jakieś paragrafy wystawiają w ogłoszeniu o pracującej sobocie

Robol 2
@Robol

A teraz jeszcze ściemę wciskają, że mają pod kontrolą przypadki zakażeń. Oba zakłady mają kilkanaście osób na kwarantannie. Inwentaryzację były kilka dni temu pytanie za ile dni kolejnych odeślą na kwarantannę?!

Widzę że ktoś mądry kazał wykasować komentarz o zarazonej z furnmaster.Mozna się tylko domyśleć kto tak manipuluje wszystkim.Dzis właśnie sanepid zajął się pracownikami którzy mają mieć kwarantanne.Do tego cale rodziny które mają kontakt z pracownikami są również objęte.Mozemy tylko podziękować naszej kolezance ktora wiedziała że jej mąż miał wymaz a dalej chodziła do pracy bo jej kazali.Oczywiscie kierownictwo i kadry próbują wszystko złagodzić.Niech nie myślą że mają doczynienie z bezmozgami.

Aldi

Teraz wszyscy Ci którzy czekali z powiadomieniem sanepidu powinni zostać ukarani.Ci co są na kwarantannie powinni to zgłosić. Ciekawe czy się pochwaliła w pracy koleżanka i kolegą że może być zarazona. Wiadomo o kogo chodzi.

Mila

Tak właśnie wygląda praca w tym zakładzie. Za wszelką cenę ale trzeba pracować.

@lllol

W niedzielę zostało potwierdzone że pracownica Furnmaster jest zarazona koronawirusem.Kilku pracowników zostało poddanych kwarantannie a co z pozostałymi przecież też mieli z nia kontakt.Zaklad pracy powinien chronić pracowników a nie im szkodzić. No ale przecież ktoś musi zarabiać na ich premię. A pani która tak świetnie radzi sobie z usuwaniem opini dziękujemy.Sama jesteś mama masz rodziców którzy są narażeni bardziej i robisz to co ci każą. Nie masz sumienia.

Zainteresowana

Czy istnieje nr kontaktowy do firmy?

Młody

Czy w firmie można się przyuczyć do zawodu tapicer? Jak wyglądają zarobki? Stawka godzinowa czy na akord?

@Młody

Tak, prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Furnmaster Sp. z o.o. - Świebodzin

• Jak się pracuje w Furnmaster Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Furnmaster Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Furnmaster Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Furnmaster Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zachodnia 15
    66-200 Świebodzin