Opinie o MAZOWIANKA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MAZOWIANKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAZOWIANKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAZOWIANKA w Warszawa

Czy MAZOWIANKA oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Fabryka Nowy wpis

Dzień dobry, Z niewielkimi wyjątkami, co do zasady fabryka zawiera umowy o pracę. Pozdrawiamy Mazowianka

SzymAs Nowy wpis

Normalna fajna firma. W życiu bym nie pomyślał że produkcja sprężyn moze być tak ciekawa. Tu pracują wybitni specjaliści. A co najważniejsze, nowych serdecznie przejmują do załogi i rozpoczęcie pracy z takimi kolegami jest naprawdę bardzo ok. Dziękuję i pozdrawiam!

Peter Nowy wpis

Nie ma co narzekać, jest ok, tak jak koledzy napisali. Ekipa jest świetna

Dobrze mi się pracowało w @Pracodawca Polecam

Handlowiec

Rzeczowo i konkretnie.

Pytania były w normalne

Leszno
Вася

Якби я міг приїхати до Польщі, я б із задоволенням працював там знову

Seba

Najpierw mi się wydawało ze gdzie indziej znajdę coś lepszego, ale jak tak pomyśle to w Mazowiance było fajnie.

Józef

Nowoczesny park maszynowy, koledzy na poziomie.kolezanki też bardzo miłe. Fajnie się pracowało.

Dobrze się pracuje tutaj. Ja lubię pracować z ludźmi którzy swoją prace lubią i są w swojej dziedzinie fachowcami, jeśli jeszcze jest dobry humor i wypłata punktualnie to czego więcej chcieć ? Jest ok

Magda

Firma naprawdę jest ok. Jestem pracownikiem firmy i jestem bardzo zadowolona. Normalna praca, normalni fajni koledzy i szef z którym można wszystkie problemy omówić i rozwiązać.

Torwel

Firma jest OK, pracownicy kompetentni. Dobrze sie z nimi współpracuje

Mnie się pracuje bardzo dobrze, praca jest i kasa się zgadza

robcio

duży wybór towarów, sprzedaż hurtowa

Milana

Polecam Fimę Błyskawiczna i profesjonalna transakcja, najlepsza Firma jaką można spotkać :). Dziękujemy

kontrahent

Bardzo profesjonalnie współpracuje mi się z Mazowianką, mam pełną informację na temat zleceń i ich terminów.

Gosia

Pracuje w Mazowiance od ponad miesiąca. Każdy kto ma doświadczenie pracy w dużej korporacji przychodząc tutaj czuje się jak w domu. Bardzo fajna atmosfera, kompetentni koledzy. Wszyscy zainteresowani są rozwojem firmy co pozwala na rozwinięcie skrzydeł. Jest bardzo zadowolona z pracy w Mazowiance.

szkoda

Mam warsztat niedaleko i często tam kupuję części, ok.

rocco

Jestem ichv klientem od jakiegoś roku, wyroby dobrej jakości nawet sami mi zwrócili uwagę na zly wymiar. w sumie byłem miło zaskoczony. i polecam innym.bo warto.

T.M.

Moja znajoma tam kiedyś startowała ale jej nie przyjęli, chyba do kadr…

S13

Współpracuje z nimi od wielu wielu lat, jest nowy właściciel i teraz to super funkcjonuje!

Byłem tam jakiś rok temu, sprzedali mi kilka sprężyn od ręki. Ok!

Zostaw merytoryczną opinię o MAZOWIANKA - Warszawa

• Jak się pracuje w MAZOWIANKA?

Zobacz opinie na temat firmy MAZOWIANKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAZOWIANKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAZOWIANKA?

Kandydaci do pracy w MAZOWIANKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAZOWIANKA
1.5/5 Na podstawie 215 ocen.

MAZOWIANKA