Opinie o Lenze-Tarnów Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lenze-Tarnów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lenze-Tarnów Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lenze-Tarnów Sp. z o.o. w Tarnów

Soboty

Obecnie wiele maszyn stoi i nie produkuje, a i tak każą przychodzić w soboty. Oczywiście tylko fizyczni mają soboty, a biurowi mają wolne. A przecież są firmy gdzie pracownicy biurowi w soboty też pracują, da się? Da :)

Weteran

Pracuje w tej firmie od 3 lat. Zarobki są słabe za pracę którą się wykonuje. Jest to wynagrodzenie trochę wyższe niż najniższa krajowa czyli 200/300 złotych więcej. Ostatnio wymagają aby obsługiwać 2 maszyny jednocześnie (gdzie zdarzają się źle zrobione detale za co jest zabierana premia). Oczywiście za te same pieniądze bez możliwości podwyżki. Jeśli chodzi o podwyżki w tym roku to na ten moment cisza krążą jedynie pogłoski że podniosą premię która aktualnie wynosi 200 złotych. Premia jest zabierana lub ucinana pod byle pretekstem np. braku zaangażowania. Dlatego gdy podniosą premię zamkną usta pracownikom którzy czekają na podwyżki a z drugiej strony będą mieli za co ucinać i zabierać premię. Soboty są pracujące tylko wtedy gdy wypada 1 zmiana a za soboty jest dzień wolny do odebrania. Pieniążki za soboty są rzadko a jeśli już to dopiero wypłacają po 4 miesiącach. Rok temu była sytuacja taka że ludzie mieli dużo sobót i liczyli na wysoka wypłatę. Niestety wszyscy się rozczarowali ponieważ firma nie miała zleceń i było mało pracy więc kazali iść na wolne osobom które miały dużo sobót. Atmosfera jest dobra można liczyć na pomoc współpracowników lub przełożonych. Warunki socjalne są bardzo dobre. Największym minusem jest wynagrodzenie sposób premiowania oraz obsługa dwóch maszyn jednocześnie.

Karolcia
@Weteran

A jak jednak nie ucinają premii, to ile jej jest miesięcznie? Czy jak ktoś weźmie dzień wolnego to obcinają premie za niepełną frekwencję?

Jeszcze z rok temu BHP chyba był tu gorącym temat we wpisach a ja właśnie przychodzę z oferta dla specjalisty od niego. :) możecie więc coś więcej o tej pracy napisać? wysokość wynagrodzenie mnie interesuje, bo potrzebuje mieć porównanie

Soboty Nowy wpis

Ogłoszenie na Specjalista Ds. BHP do Lenze Tarnów Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

ggg fh

Tak jak tam to nigdzie się nie przejmują BHP, jest dwie osoby od BHP na co dzień i bardzo wysokie standardy których pilnuje dyrektor

Bzdura
@ggg fh

Bzdura Bhp jest tam gdzie sie można łatwo doczepic głównie do pracownika, ma tam gdzie trzeba sie wykazać niejaka kreatywnością bhp nie działa

Mateusz Nowy wpis
@Bzdura

Kolego bhp jest od tego żeby się czepiać. Fakt też tego nie lubię ale oni od tego są i dzięki im za to, że dbają o Nasze bezpieczeństwo.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lenze Tarnów Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. BHP powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Weteran

Agnieszka
@Weteran

A ja jestem ciekawa tych warunków socjalnych, bo nie wiem, co to znaczy. Dajcie znać, co wchodzi w skład tego pakietu? Ten pakiet to dostaje od razu każdy nowy pracownik?

Karolcia

Agnieszka

Jestem mega ciekawa jaka jest rekrutacja na stanowisko Planista ds. Produkcji? Ile czasu trwa ten proces, ktoś wie? Jakie są etapy? Nie widziałam o tym info, a tylko wpadłam na ogłoszenie w sieci. Opowie ktoś, właśnie o rekrutacji, o pytaniach jakie padają?

Lidia

Wpadłam tu w sprawie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. zaopatrzenia i planowania produkcji. Nie podano w ofercie widełek wynagrodzenia, a bardzo mnie ciekawi jakie są tu zarobki. Bez tego trochę nie wiem, czy aplikować. Czy poza tym pracodawca oferuje jakieś możliwości rozwoju?

Jak wygladaja rozmowa rekrutacyjna w firmie lenze?:> orientuje sie ktos z czym sie to je?

Darek

Odcinanie pensji na kazsym kroku przymusowe soboty nie platne z oddaniem wolnego. Nie polecam, ciezka praca

Soboty
@Darek

Ja rozumiem, że to fabryka. Robić trzeba, wiadomo. Ale z tymi sobotami to już przesada. Przestarzałe podejście.

Jakub
@Soboty

Myślisz że to się może zmienić w najbliższym czasie? A i skoro jesteś pracownikiem Lenze, to chętnie zapytam o poziom wynagrodzenia w tej firmie - ile się zarobi? Mam nadzieję że możesz coś powiedzieć na ten temat. :D

@Darek

Za co pensja może zostać ucięta w Lenze? Podasz jakieś przykłady? Czy każda sobota jest pracująca? Co w sytuacji gdy ktoś nie może się zjawić, są jakieś tego konsekwencje?

@Darek

Za co ci obcięli wypłatę? Cały dzień robiłeś FA bo ci się zmierzyć nie chciało czy dzwona zrobiłeś?

Metr50w kapeluszu

Pytanie czy firma przewiduje w najbliższym czasie jakieś podwyżki wynagrodzeń? Z tego co się orientuję to w biedronce można dostać więcej na start niż tutaj...

@Metr50w kapeluszu

Na sklepie czy magazynie?

Czy w Lenze Tarnów Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Gość 1

Czyli jednym słowem bucówka na produkcji robota na trzy zmiany bez nadgodzin

Hanna
@Gość 1

no to chyba dobrze ze bez nadgodzin ? jakos ton twojego komentarza dla mnie mówi ze to jednak źle, nie wiem czemu ?

ggg fh

Zależy od pilności roboty, będziesz robił na centrach gdzie obudowy nie są pilnie to nie będzie sobót płatnych pójdziesz na stał to może ci się trafi pilna maszyna

Niemiecka firma

"Praca czyni wolnym" i wszystko jasne :) Ani jednej soboty wolnej w miesiącu. Kolejny miesiąc z rzędu.

@Niemiecka firma

Za darmo te soboty?

Niemiecka firma

Gdyby były za darmo, dużo osób by pewnie zrezygnowało. Fenomenem są soboty przy drugich zmianach. Po tygodniu drugich zmian, jest tydzień pierwszych zmian. Więc kończy się w sobotę o 22, a w poniedziałek od 6 rano znowu (usunięte przez administratora). Nocki teoretycznie nie mają sobót, ale ostatnia nocka jest z piątku na sobotę. Zanim człowiek wróci i odeśpi to na jedno wychodzi. A jak ktoś pomimo dostępnych dni urlopowych chce wziąć wolne to jest straszne marudzenie jakby się krzywdę wyrządzało.

@Niemiecka firma

Zwolnij się jak ci źle idź na tamel albo mechaniczne tam może byle co wezmą do prywaciarzy zapomnij

Czarna Wołga

Witam wszystkich którzy by chcieli się zatrudnić w Lenze polecam, A jak chodzi o wynagrodzenie im mniej robisz masz większe im więcej robisz masz mniejsze wynagrodzenie, To chyba na Odwrót powinno być no ale ale tak jest

Dlaczego modyfikując niszczy Pan firmę panie Dyrektorze

W jaki inny sposób niż poprzez zgłoszenie można skontaktować się z firmą w sprawie pracy?

Zarządzanie 101

Jak wyglądają odgórne zarządzenia w firmie Lenze na przykładzie: - Pracownicy fizyczni nie mogą używać telefonów w czasie pracy. - Aby logistyk podjechał i przywiózł nowy materiał bądź odebrał paletę z gotowymi detalami (czy cokolwiek innego), pracownik fizyczny musi do niego zadzwonić. Oczywiście z własnego prywatnego telefonu. Masa pracowników umysłowych, a żaden nie widzi głupoty. Prezes zwołuje specjalne spotkanie i frazeologicznie leje wodę mówiąc o EWOLUCJI.

Doswiadczony
@Zarządzanie 101

Ten maly krasnal to porażka

Pani z biura
@Zarządzanie 101

Przepraszam, głupotę zawsze widzę. Codziennie się o nią potykam… w biurach tez pracują ludzie i są rożni. Nie ma reguły, że jak z biura to lepszy czy gorszy.

Czy praca na produkcji, cnc, jest ciezka fizycznie? Czy sa nadgodziny i czy pracuje sie w soboty?

Rambo
@:)

Na pewno lżejsza niż w biurach, pierwsza praca gdzie wolę pracować na hali niż w biurze. Miłe osoby, polecam

@Rambo

Dobry żart tynfa wart????

ciekawski

Witam o co chodzi z tym okradaniem i podpisywaniem??Warto w ogóle się zainteresować pracą w tej firmie??Jak zarobki w cnc ??

@ciekawski

Nie tak dawno interesowała Cię praca w firmie Lenze. Niestety na forum nikt nie udzielił informacji na Twoje pytania, dlatego chciałbym ustalić, czy udało Ci się czegoś dowiedzieć? Może wiesz, jakie są warunki zatrudnienia, które pracodawca ten oferuje.

Ed
@Piotr

Dostaniesz kanapę i sekretarkę z barkiem pod ręką.Na dodatek pensja 10000 zł netto .Czy takie są twoje wymagania?

Czy w Lenze Tarnów Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Operator

To się wszystko rozleci bo ekonomicznie tak się nie da. Planistów kilkunastu i przybywa (usunięte przez administratora) na produkcji. Wcześniej było dwóch i ogarniali a asortyment nieco mniejszy. Pozatym logistyka (usunięte przez administratora) Chcesz coś to zrób to sam bo się niedoczekasz a siedzą i nic nie robią.

Ania z planowania
@Operator

Operator jak Ty sie wypłaty doliczysz, jak planistów nie jesteś w stanie policzyć? A można na palcach jednej ręki.

@Ania z planowania

To nie operator jest od naliczania sobie wypłaty.Od tej roboty są inni .A planistów faktycznie przybywa

olo

witam ile zarabia się na lenze słyszałem że 4500 netto

@olo

A od kogo słyszałeś? Zastanawiam się czy to sprawdzona i potwierdzona informacja i można na niej bazować. Mogę wnioskować, że nie skoro chcesz się i tutaj dopytać o stawkę jaka obowiązuje w firmie. Może ktoś będzie chętny odpowiedzieć na to pytanie?

Tami
@Aneta

Co prawda nie pracowałem w tej firmie, ale znam kogoś kto pracował tam dość długo. Jak na 3 zmianową pracę w korporacji to nie ma rewelacji, więcej płacą w prywatnych firmach w okolicy na 1 zmianie.

Źle słyszałeś

Vv
@Tami

W prywatnej firmie zarobisz więcej ale masz najniższa krajowa a resztę pod stołem

@olo

Pokaż sobie o takiej kwocie????

@Operator

Hej, czyli ile realnie zarabia operator w Lenze? Czy stawka miesięczna jest stała czy wzbogacana jest premiami lub innymi dodatkami (jakimi?)? Oraz czy jej wysokość ulega zmianie gdy zwiększa się staż pracy pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Lenze-Tarnów Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Lenze-Tarnów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lenze-Tarnów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lenze-Tarnów Sp. z o.o.?

Lenze-Tarnów Sp. z o.o.