Lenze Polska

Tarnów

Opinie o Lenze Polska

zenon

Z tego co mi się wydaje to bonus jest dlatego że wcześniej nikt nie przyszedł. I najpierw było samo jedzenie bez bonusa a gdy dalej była lipa to się pojawił bonus. Jeśli się mylę to mnie poprawcie

majsterklepka
@brygadzista 08.11.2017 11:58
...to ty chyba w firmie nie pracujesz jak nie wiesz. Zawsze byli ludzie w sobotę bo przychodzili i dlatego mieli też od strony...

Przez pomyłkę wcisnalem że ta opinia jest pomocna :D

ooooo
@zenon 08.11.2017 10:11

Jak jest taka dobra firma to dlaczego musicie przychodzić w weekendy dobra kasa powinna być bez nadliczbowych

Mechaniczny

„Gdybyś włożył jedną dziesiątą energii, jaką wkładasz w narzekanie, w rozwiązanie swojego problemu, byłbyś zaskoczony, jak dobrze mogą wyglądać sprawy… Narzekanie nie sprawdza się jako strategia. Mamy ograniczony czas i energię. A każdy czas spędzony na marudzeniu nie zbliża nas do osiągnięcia naszych celów. I nie czyni nas szczęśliwymi” Randy Paulsch

@Mechaniczny 06.11.2017 12:31

Zgadzam się w pełni z ,,mechanicznym,,. jak widać narzekają te osoby co już nie pracują. Buhahah.!!! i nie wiedzą nic o firmie. Wszyscy wiemy że firma nasza rozwija się w pełni i co roku są inwestycje, teraz budujemy nowa halę produkcyjną i tak jak napisał kolega ,,obiektywny,, wszystko idzie co roku ku dobremu. Wszystkie punkty zostały opisane. Dodatkowo do tego jeszcze firma daje darmowy posiłek za sobotę i specjalny BONUS ZA KAŻDY WEKEND dla każdego pracownika który pracuje w sobotę czy w niedzielę!!

Kolo

Także jestem byłym pracownikiem tej firmy i raczej odradzam(sam odeszłem), lepiej poszukać gdzie indziej,za takie pieniądze idzie znaleźć coś innego a w lenze to tylko sobie zdrowie zniszczysz.Od mojego odejścia minęło już troche czasu ale z tego co czytam to tak jak było tak jest dalej a nawet gorzej.Byle pod...ać i rozkręcić afere.W lenze człowiek zaczyna cofać się w rozwoju,dużo się nie nauczysz a tym bardziej nie zarobisz.

Mechaniczny

Pracy w Lenze się nie lękaj, Dużo rób, a mało stękaj, Nie krytykuj, nie podskakuj, Siedź na (usunięte przez administratora) i przytakuj, Nie przejmuj się czyjąś rolą, Rób swoje bo Cię op….olą! Przejmuj się tylko swoją pracą, Wtedy dużo premii Ci zapłacą, A wydajność Twojej pracy, reguluje fundusz płacy. Kiedy jesteś w niskiej klasie, awans czeka Cię w przyklasie, Za pięć druga bierz kapotę, Bo skończyłeś już robotę, Tak dożyjesz starczej renty, Nigdy w tyłek nie kopnięty. Praca w Lenze jest ciekawa, Socjal dobry, ciepła kawa. Tu wszystkiego Cię przeszkolą, Byś spełnił się ze swą rolą. A gdy przyjdzie pracy kres, powiedz wszystkim: Do jutra, Koledzy! Cześć!

Ollo

W Lenze jest tak dobrze że się pracownicy sami zwalniają wszystko przez dobre zarobki 1700 zł i praca na 3 zmiany i obiecanki o podwyżkach obiecywanych od 5 lat.

były

Trochę czasu tu pracowałem i ciężko mi uwierzyć w że nagle jest super i w ogóle gra i buczy. Ale każdy lubi co innego, niektórzy lubią sadomaso a inni spokojną pracę. Mam nadzieję że faktycznie jest lepiej ale trudno mi w to uwierzyć. Pewnie powinienem sam tam podejść i zobaczyć czy jest lepsza atmosfera i czy ludzie zarabiają więcej. Ale mam ten komfort że nie muszę i mój czas jest zbyt cenny żeby go na to tracić. Oby pracowało się ludziom jak najlepiej. Pozdrawiam

Leon

Do brygadzista buhahahahahaahahahaha hahahaha człowieku haha na prawnika się nie nadajesz hahahaha a straszyć to możesz sobie w tenże takimi rzeczami żeby ludzie szybciej robili na Niemców

Obiektywny?

Żadna z wypowiadających się tutaj osób nie poniesie żadnych (pozytywnych ani negatywnych) konsekwencji ze strony kierownictwa zakładu, więc rzetelne i obiektywne wyrażanie opinii o swoim miejscu pracy raczej "wazeliniarstwem" nie jest, skoro już takiego języka trzeba używać.

@Obiektywny? 11.10.2017 21:07

Tutaj chodzi o obrażanie na forum i z tym związanych konsekwencjach prawnych. Opinie może wyrażać każdy ale nie można obrażać ludzi. Wystarczy poczytać regulamin. §4. Zasady korzystania z Serwisu 3.Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę.

cycu

Szkoda, że nikt nie straszy konsekwencjami za wazeliniarstwo

Weronika

@Pan Kleks, tak samo jak ja wcześniej pytałam, tak samo @brygadzista ma prawo do wyrażenia swojego zdania. W waszych postach przoduje narzekanie na osobę dyrektora ale jak widać każdy inaczej to odbiera i możliwe, że jego styl zarządzania będzie innym pracownikom odpowiadał.

Kuba

Czy Lenze produkuje "wazelinę"?

Weronika

@Pan Kleks, ale chyba zwykli pracownicy też mają coś do powiedzenia? Jeśli niezadowolonych jest więcej to przecież macie w tym przewagę. Dopytuje naprawdę tylko po to, żeby pomóc rozwiązać sytuację, bo często jak jest się w środku, to nie widzi się prostych rozwiązań.

@Pan Kleks 27.09.2017 10:39
Na każdym szczeblu można znaleźć nieodpowiednie osoby. Jednak gdy dyrektor sieje zamęt to jak może reszta dobrze funkcjonować....

Co ty człowieku opowiadasz za bzdury. Firma się rozwija i to widzimy wszyscy na produkcji. Każdy wie że wszystko jest w porządku. Pracuje kilka lat już i mogę powiedzieć że każdego roku jest coraz lepiej. A jak masz problem i ci tak żle to zmień firmę. Ja mogę potwierdzić tylko słowa i fakty pisane wcześniej przez nick: ,,Obiektywny ,, + dobra atmosfera wśród załogi, + stosunki operatorów z kierownikami można utrzymać na dość dobrym poziomie, zwłaszcza kierownik produkcji to osoba, która idzie bardzo na rękę, bardzo dobrze rozumie problemy pracownika, + warunki sanitarne dobre - ogólnie duży porządek (szatnie z prysznicami, schludne szafki, jadalnia z mikrofalówką, lodówką etc.), temperatura na hali w porządku (w zimie się nie zmarznie, w lecie - jak to przy maszynach - można się zgrzać ;-), + wszystkie nadgodziny wypłacane bez problemów, chociaż nie jest to "normalne" 200% (w rzeczywistości wychodzi coś koło 170%), + prawa pracownika bardzo dobrze przestrzegane (urlopy wypoczynkowe, chorobowe, krwiodawstwo, opieka etc. - wszystko respektowane bezproblemowo), + w większości już nowe maszyny, stare są sukcesywnie wymieniane, + wynagrodzenie wzrasta wraz ze starzem pracy jeśli ktoś się stara i mu zależy, + dużo nadgodzin - nikt do nich nie przymusza, jak ktoś chce, to przychodzi i zarabia - jak nie to ma wolne w łikendy, + bony na święta końcem roku, "wczasy pod gruszą", + stabilna praca, nikt nikogo nie straszy zwolnieniem, wystarczy normalnie produkować detale, + czasami można się "pozbyć" premii, ale nie jest to nagminne; w większości przypadków zależy to od pracownika, czasami jednak nie ma się na to większego wpływu (odpowiedzialność zbiorowa), + firma z przyszłością - niestety polskie wynagrodzenia nie są jeszcze na tyle wysokie, żeby niemcom nie opłacało się produkować w naszym kraju, + darmowe posiłki za sobotę dla tych którzy przychodzą - na naukę programowania czy czegoś "ambitniejszego" raczej nie ma co liczyć - charakter produkcji raczej nie przewiduje czegoś takiego, choć jak ktoś chce może się tego nauczyć samemu (przynajmniej wiedzy teoretycznej), O dalszej rozbudowie zakładu już wiemy wszyscy od dyrektora. Sumując jest Pan ,,Panie Kleks ,, niewiarygodny dla innych użytkowników forum. A za obrażanie przez Pana innych osób na FORUM I mówienie nieprawdy na ich temat i na temat firmy niech się Pan liczy w przyszłości prawdopodobnie z konsekwencjami. Bo ja na miejscu dyrektora i innych osób tego bym nie odpuścił.

@brygadzista 27.09.2017 14:32

Haha :) gratuluję rozmachu w opinii :) widzę że komentarze inne niż pochlebne nie są tu mile widziane. Lepiej od razu zlikwidować forum żeby inne negatywy się nie pojawiały. Jak widać po powyższym za swoją opinię można zostać straszonym konsekwencjami. Pozdrawiam serdecznie wszystkich 'wiarygodnych' :)

Weronika

@Pan Kleks a czy w takim razie ktoś próbował takie problemy zgłaszać bezpośrednio do dyrektora? Może to by zmieniło cokolwiek? Na pewno szefostwo Lenze Polska (jak i każdej innej firmy) chce wiedzieć o wszystkich nieprawidłowościach, które mogą wpływać negatywnie na sprawność pracy.

@Weronika 05.09.2017 17:51

Please kill me. W tym rzecz, że to są ludzie dyrektora. A dyrektor się nie myli w swoich wyborach. Przedstawianie swoich racji się kończy tym, że pracownik ma jeszcze gorzej. Jakkolwiek głupio to brzmi to tak to wszystko funkcjonuje. Nie po to obstawia się swoich ludzi na stanowiskach żeby szarego pracownika słychać.

Weronika

@Pan Kleks dlaczego kierownicy nie chcą przyznawać się przed dyrektorem o występowaniu jakichkolwiek problemów? To wydaje się być ważne, żeby je raportować i naprawiać? Brak jakichkolwiek problemów może też być zastanawiający.

@Weronika 29.08.2017 08:46

Powtórzę jeszcze raz. Żeby zrobić z pracownika debila. Prosty przykład. Coś nie wychodzi, zgłaszasz do władzy że jest problem a oni mówią rób rób, tak może być. Wyjdzie to źle i nagle afera że detale zepsute. Wtedy mówisz do dyrektora że był problem zgłaszany i kierownictwo nic z tym nie zrobiło. A wtedy kierownicy: jaki problem jak to zawsze dobrze wychodzi :)

Weronika

@Pan Kleks ale co dokładnie donoszą Ci donosiciele? Jeżeli ktoś wykonuje sumiennie swoją pracę, to chyba tematów do tworzenia takich "bajek" nie pozostaje za wiele. Możesz napisać kilka konkretnych przykładów?

@Weronika 20.08.2017 14:28

Może w normalnym zakładzie pracy nie ma zbyt wiele. Tutaj wystarczy, że ktoś kogoś nie lubi. A jak wiemy kłamstwo powtarzane setki razy staje się w końcu prawdą. Wystarczy, że zaufany człowiek dyrektora powie, że ktos źle pracuje to dyrektor nawet nie sprawdzi tego czy jest tak faktycznie tylko od razu wierzy swojemu zaufanemu człowiekowi. Można również wspomnieć ,że są równi i równiejsi. Bywają absurdy typu: donosiciel wykonuje mało detali (bo nie ma kiedy ;) ) i nagada do władzy, że ktoś kto normalnie pracuje robi za mało. I co robi się w lenze? Ten który pracuje normalnie dostaje po głowie :D a na koniec przykład jak się władza wypiera. Dyskutujesz z jakimś kierownikiem, że występuje problem na danym detalu. Potem do dyskusji dołącza dyrektor i wtedy mówisz do dyrektora, że kierownik wie jakie problemy występują na tym detalu a kierownik "jakie problemy, ja o niczym nie wiem" :D i robią z pracownika debila.

Etatowiec

@Mundek - usunąłeś komentarz o "panience" - czemu tak Cię to martwi czy jest już przygotowana?

Weronika

@Ollo wspominacie na forum o jakichś układach/zarządzaniu w firmie? Możesz dokładniej opisać o co chodzi i jakie to ma przełożenie na pracę w codziennych okolicznościach? Tajemnicze wpisy bez uzasadnienia, wywołują zamęt, dlatego lepiej od razu pisać konkretnie co mamy na myśli.

@Weronika 08.08.2017 09:30

Nie wiem jak tam Ollo ale ja dostrzegam ogólna patologie w zarządzaniu. Prosty schemat tutaj króluje. Dyrektor stworzył nikomu nie potrzebne do szczęścia stanowiska. Zakładam że po to żeby zabezpieczyć się przez batem z Niemiec. Bo jak produkcja nie idzie to nie on zawalił tylko kierownicy, planisci czy inne wynalazki. I w ten sposób jest okopany i nic mu nie grozi. Oczywiście najbardziej cennymi ludźmi są donosiciele. Dyrektor potrafi docenić ich ciężka pracę. Nawet gdy ktoś dobrze wykonuje swoją pracę może być tepiony przez władze gdy któryś z donosicieli coś nawymysla. Nie od dziś wiadomo że bajkopisarzy tutaj nie brakuje a dyrektora to cieszy jak załoga się nie trzyma razem. Że wszystkiego potrafią zrobić newsa dnia i lecieć na spowiedź. Dyrektor sam oczywiście podkreca że to jest rozwiązywanie problemów i zachęca do zwierzeń. Najgorsze ze kierownictwo w tym przoduje. Potrafią się wyprzec ze 5 minut wcześniej coś mówili. Za przedstawianie swoich racji można się pozbyć premii bo dyrektor nie potrzebuje tłumaczeń i zawsze wie wszystko najlepiej.

byly pracownik

Powodzenia wszystkim !!! Oby wreszcie dosiegly was jakies pozytywne zmiany , sam etap Lenze mam na szczescie za soba :D Najlepsza decyzja w zyciu :)

Ollo

Wreszcie do Tarnowa przyjeżdża pan Tomas Rygiel i może zrobi porządek z przydupasami w biurach,dyrektorowi trochę pomiesza wpracy i pokaże kto rządzi w Tarnowie a nie pan Styrna.

titus

Wczoraj w nocy miałem koszmar że znowu pracuje w lenze tarnow :D nigdy w życiu bym tam nie wrócił :D

były

No cóż. Ja jestem bardzo zadowolony, że już mam etap lenze za sobą. Po odejściu od razu można odetchnąć. Jak się okazuje można pracować gdzieś indziej bez afer, bez ciśnienia. W lenze gdy ktoś ogarnął więcej niż inni wg władzy i tak nie nadawał się by dostać podwyżkę. Szukają tylko czegoś żeby pracownik dawał cały czas więcej i więcej. Wiadomo, że proces nauki trwa, więc zbyć pracownika, że jeszcze coś musi się nauczyć, nie zaszkodzi. Nie szkolą za dużo osób bo musieliby wszystkim w końcu dać podwyżkę a tak to dostanie jedna osoba raz na sto lat. Oczywiście gdy pracowałem były ekstra podwyżki raz na rok 30/40 zł brutto do wypłaty. Człowiek nie wiedział co z kasą robić po tej podwyżce :D

Były

Ile płacą 10 zł za godzinę? Za taką kasę to nawet ukrainiec nie będzie pracował!

Dyszka
@Były 10.07.2017 22:12

Z ta 10 to zaszalales maja ja nie liczni zapewne

Były
@Dyszka 13.07.2017 20:41
Z ta 10 to zaszalales maja ja nie liczni zapewne

W dzisiejszych czasach 10 zł to już jest gorzej niż źle.

Obiektywny ? - pracownik produkcji

Nie chciałem przedstawiać firmy jako JEDYNEJ w okolicy, która przestrzega praw pracownika etc., bo pewnie tak jak napisałeś, tak nie jest. Atmosfera w Lenze jest zła? Jeśli pracownicy produkcji będą na siłę dążyć do pogorszenia stosunków z kierownictwem, czego nigdy nie rozumiałem, to będzie tak, jak mówisz. Tylko nie o to w tej całej zabawie chodzi. Nie od dziś wiadomo, że szukanie wrogów do niczego dobrego nie prowadzi, próba współpracy zaś - odrwotnie. Korzystają wszyscy - zakład i pracownicy na wszystkich szczeblach. Wiem, że może to wszystko brzmieć jak książkowy wykład o nierealnych ideałach ale sorry, na takich Prawach świat został zbudowany i czy się to komuś podoba czy nie, nie zmienimy tego. Piffap: dyrektor ostatnimi czasy się nie zmienił, ale z nim również można utrzymywać dobre stosunki. Wystarczy trochę zrozumienia i chęci dostrzeżenia człowieka.

swinskiblondyn
@Obiektywny ? - pracownik produkcji 02.07.2017 10:25

Haha :D chyba dyrektor musi dostrzec te wszystkie mrówki, które tam pracują bo ewidentnie jest z tym problem.

pifpaf

Stosunki z władzą są dobre? To dyrektor się zmienił czy co?

fejsbug

Hmm. Odnoszę wrażenie że ta opinia jest od osoby, która z biura nie wychodzi tylko pracuje nad 'dobrymi stosunkami ' z kadrą kierowniczą. Nie rozumiem przedstawiania sprawy w sposób w którym lenze jest ostatnią firmą na świecie, która przestrzega praw pracownika i wypłaca wynagrodzenie. Otóż nie jest jedyną taka firmą. Nawet w Tarnowie są firmy które płacą więcej za podobną pracę i są stabilne. Tylko trzeba umieć szukać ;) i nawet z lenze współpracują. Ale nikt o tym ani słowa nie piśnie. Plusem lenze są na pewno warunki sanitarne ale wypłata i atmosfera już nie.

Obiektywny ?

Mundk, komu miałbym się przypodobać, nie używając przy podpisie imienia i nazwiska? Opinię napisałem po to, żeby ktoś z zainteresowanych mógł się dowiedzieć czegoś konkretnego o firmie. Weroniko - piszę z punktu widzenia operatora obrabiarek, a więc stanowiska, na którym pracuje pewnie z 80% wszystkich pracowników zakładu.

Weronika

@Obiektywny ? bardzo dziękujemy za Twoją szczegółową ocenę. Może być ona cenna dla przyszłych kandydatów. A o warunkach na jakim stanowisku piszesz?

Obiektywny ?

Nie czytając wcześniejszych komentarzy postaram się w miarę obiektywnie przedstawić pracę w Lenze Tarnów: + dobra atmosfera wśród załogi, + stosunki operatorów z kierownikami można utrzymać na dość dobrym poziomie, zwłaszcza kierownik produkcji to osoba, która idzie bardzo na rękę, bardzo dobrze rozumie problemy pracownika, + warunki sanitarne dobre - ogólnie duży porządek (szatnie z prysznicami, schludne szafki, jadalnia z mikrofalówką, lodówką etc.), temperatura na hali w porządku (w zimie się nie zmarznie, w lecie - jak to przy maszynach - można się zgrzać ;-), + wszystkie nadgodziny wypłacane bez problemów, chociaż nie jest to "normalne" 200% (w rzeczywistości wychodzi coś koło 170%), + prawa pracownika bardzo dobrze przestrzegane (urlopy wypoczynkowe, chorobowe, krwiodawstwo, opieka etc. - wszystko respektowane bezproblemowo), + w większości już nowe maszyny, stare są sukcesywnie wymieniane, + wynagrodzenie wzrasta wraz ze starzem pracy jeśli ktoś się stara i mu zależy, + dużo nadgodzin - nikt do nich nie przymusza, jak ktoś chce, to przychodzi i zarabia - jak nie to ma wolne w łikendy, + bony na święta końcem roku, "wczasy pod gruszą", + stabilna praca, nikt nikogo nie straszy zwolnieniem, wystarczy normalnie produkować detale, + czasami można się "pozbyć" premii, ale nie jest to nagminne; w większości przypadków zależy to od pracownika, czasami jednak nie ma się na to większego wpływu (odpowiedzialność zbiorowa), + firma z przyszłością - niestety polskie wynagrodzenia nie są jeszcze na tyle wysokie, żeby niemcom nie opłacało się produkować w naszym kraju, - na naukę programowania czy czegoś "ambitniejszego" raczej nie ma co liczyć - charakter produkcji raczej nie przewiduje czegoś takiego, choć jak ktoś chce może się tego nauczyć samemu (przynajmniej wiedzy teoretycznej),

@Obiektywny ? 03.05.2017 18:58

Ja, ja! I koniecznie należy używać wazeliny, dużo wazeliny.

Weronika

Dla ciekawskich - na stronie internetowej firmy znajdziecie nowe oferty pracy - http://www.lenze.com/pl-pl/o-firmie-lenze/lenze-w-polsce/praca/oferty-pracy/

Kucharz

ale psioczycie, przecież to "dobra zmiana" wg Lenze - czyli wycisnąć jak najwięcej z pracownika żeby dyrektor miał się czym pochwalić przed Niemcami

@Kucharz 09.02.2017 21:18

Żebyś dalej mógł mieszać w tych swoich garach a nie stać na ulicy i żebrać o bułkę.......

Zniesmaczony

ollo
@Zniesmaczony 20.01.2017 22:32
System pracy 4 brygadowej. Kolejny "wspanialy " pomysl Pana dyrektora...

System pracy 4 brygadowy za 1700zł ciekawe a ludzi to chyba z poprawczaka wezmą tacy są przyzwyczajeni pod kamerami pracować i za darmo. Brawo ty dyrektorze

@Zniesmaczony 20.01.2017 22:32

Ja czekam na 5 brygadowy, wtedy lenie docenicie prace na 3 zmianówce hehehe

Mnich

Daj spokój, przecież nie od dziś wiadomo, że Lenze Polska to jest potęga i wszystko w pracy jest tutaj na swoim miejscu, bardzo sensowna sprawa, rozwijająca, zwłaszcza zapewniająca bezpieczeństwo, chyba wiadomo

Pyton
@Mnich 11.08.2016 14:20

Co ty opowiadasz stary? Bezpieczenstwo to umowa o prace? Bo chyba nic innego. Jesli chodzi o lenze tarnów to z zewnatrz pewnie to wyglada tak ze sie zaklad rozwija a normalni ludzie pracujacy tam raczej widza ze to dąży do upadku. Absurdalne pomysly, olewanie ludzi którzy nie spowiadaja się w biurze i nie obgaduja innych. Jak słuchasz władzy to się zastanawiasz kiedy leki odstawili.

Mundek

niektórych trzymają geny, niewolnicza praca i Konstytucja

allala

gdzie do chin w chinach są lepsze stawki nie wyszli by na tym musieli by lepiej zapłacić za godzinę w chinach

Przenoszą się do Chin ponoć

Przenoszą się do Chin ponoć

hahahah

to jeszcze ktoś tam pracuje hahahahahahah

pracownik6

Jeśli dla kogoś monitoring jest czymś normalnym w tego typu firmie to normalnie ręce opadają , no ale to już zależne od pracowników, na co można się zgadzać to można .

Kucharz

Jaja na produkcji się kończą bo będzie monitoring i pełna inwigilacja

on

Nie róbcie sobie jaj z takich spraw bo ktoś jeszcze uwierzy haha.

solidearność 70

Z powodu pogarszających się warunków pracy w Zakładzie Lenze Tarnów sp.zoo. zostanią w niedługim czasie utwożone Związki Zawodowe celem ograniczenia przesaddnych aspiracji naswzych przełożonych.Przestrzegam o o chronie danych celem namieżenia.BO TO TYLKO FORUM DYSKUSYJNE.

Mundek

nie narzekać, robić co rozkazuje kierownik, siedzieć cicho, w robocie nie ma kolegów, nie podoba się to odchodzicie Tu nikt nie pomaga tu się wymaga a jedyne co można powiedzieć to "Jawohl, Mein Führer!"

byson

To że wypłata jest na czas to nie znaczy że zakład jest super. Nie porównujcie do patologii jak np. Infoster. Ci obrońcy to właśnie chyba przyrośli już do maszyn w Lenze i świata nie widzą poza tym. Jak jeden kolega wspomniał wyżej atmosfera to bolączka. Kiepsko się pracuje w takiej sytuacji. Tym bardziej że pracownik jest traktowany jako zło konieczne. Ludzie nie maja wielkich wymagań, zazwyczaj tylko chcą spokojnie pracować a tu nie zawsze się to da robić.

fb

ja też nie narzekam. wiadomo są lepsze i gorsze dni i każdy tak ma i w każdej pracy !!! praca po 8 godzin, weekend wolny -chcesz idziesz sobie dorobić w sobote, nie chcesz to nie, wypłata na czas zawsze,a gdzieniegdzie w innych firmach ludzie czekają po 3 miesiące na nią,tak naprawde ludzie narzekają tutaj a jak z nimi gadasz w pracy to mówią,że jednak w Lenze nie jest tak zle patrząc na tarnowskie zarobki i system pracy (a w sumie jak komuś tak zle i wyraza to na opiniach to czego sie z lenze nie zwolni?)...tylko by była bardziej przyjazna atmosfera w pracy to milej by sie pracowalo to jedyne "ale". także ludzie wszystko w naszych rękach. nie obgadywać sie i żyć w zgodzie

Sp11

Ludzie wypisujecie bzdury straszne. Chyba nigdy nie pracowaliscie gdzie indziej I dlatego narzekacie. Stala praca, zarobki jak na Tarnow calkiem przyzwoite. Dodatki jak bony I do wczasow. Imprezy firmowe sa. Premie zabieraja jak juz ktos zawali po calosci a nie za byle co ew jak sie ciagle to powtarza u pracownika. Zaklad godny polecenia

ja o stanowisko prezesa

Ala

"as" a o jakie stanowisko pragniesz się ubiegać?

nikt

Dwóch tysięcy złotych nie zarobisz kolego.

jajajaja

Ja również nie polecam tej firmy, zarobki niskie, praca na 3 zmiany, premia odbierana za byle co, brak możliwości rozwoju.

nowy

Pracujemy bo musimy , w Tarnowie ciężko o jakąkolwiek pracę , a to co koledzy niżej piszą to po prostu obraz tego co dzieje się w tej fabryce. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Lenze Polska - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lenze Polska