Opinie o Lenze Tarnów Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Lenze Tarnów Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lenze Tarnów Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lenze Tarnów Sp. z o.o. w Tarnów

Darek

Odcinanie pensji na kazsym kroku przymusowe soboty nie platne z oddaniem wolnego. Nie polecam, ciezka praca

ciekawski

Witam o co chodzi z tym okradaniem i podpisywaniem??Warto w ogóle się zainteresować pracą w tej firmie??Jak zarobki w cnc ??

olo

witam ile zarabia się na lenze słyszałem że 4500 netto

Kandydat

Czy praca na produkcji, cnc, jest ciezka fizycznie? Czy sa nadgodziny i czy pracuje sie w soboty?

Rambo Nowy wpis
Klient
@:)

Na pewno lżejsza niż w biurach, pierwsza praca gdzie wolę pracować na hali niż w biurze. Miłe osoby, polecam

Weekend dla rodziny Nowy wpis
@Rambo

Dobry żart tynfa wart????

ciekawski

Piotr
@ciekawski

Nie tak dawno interesowała Cię praca w firmie Lenze. Niestety na forum nikt nie udzielił informacji na Twoje pytania, dlatego chciałbym ustalić, czy udało Ci się czegoś dowiedzieć? Może wiesz, jakie są warunki zatrudnienia, które pracodawca ten oferuje.

Ed Nowy wpis
Klient
@Piotr

Dostaniesz kanapę i sekretarkę z barkiem pod ręką.Na dodatek pensja 10000 zł netto .Czy takie są twoje wymagania?

Darek

Soboty
@Darek

Ja rozumiem, że to fabryka. Robić trzeba, wiadomo. Ale z tymi sobotami to już przesada. Przestarzałe podejście.

Jakub
@Soboty

Myślisz że to się może zmienić w najbliższym czasie? A i skoro jesteś pracownikiem Lenze, to chętnie zapytam o poziom wynagrodzenia w tej firmie - ile się zarobi? Mam nadzieję że możesz coś powiedzieć na ten temat. :D

Aneta Nowy wpis
@Darek

Za co pensja może zostać ucięta w Lenze? Podasz jakieś przykłady? Czy każda sobota jest pracująca? Co w sytuacji gdy ktoś nie może się zjawić, są jakieś tego konsekwencje?

Czy w Lenze Tarnów Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Operator
@Pytanie

To się wszystko rozleci bo ekonomicznie tak się nie da. Planistów kilkunastu i przybywa (usunięte przez administratora) na produkcji. Wcześniej było dwóch i ogarniali a asortyment nieco mniejszy. Pozatym logistyka (usunięte przez administratora) Chcesz coś to zrób to sam bo się niedoczekasz a siedzą i nic nie robią.

Ania z planowania
@Operator

Operator jak Ty sie wypłaty doliczysz, jak planistów nie jesteś w stanie policzyć? A można na palcach jednej ręki.

Weekend dla rodziny
@Ania z planowania

To nie operator jest od naliczania sobie wypłaty.Od tej roboty są inni .A planistów faktycznie przybywa

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lenze Tarnów Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Referent ds. zakupów powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

olo

witam ile zarabia się na lenze słyszałem że 4500 netto

Aneta
@olo

A od kogo słyszałeś? Zastanawiam się czy to sprawdzona i potwierdzona informacja i można na niej bazować. Mogę wnioskować, że nie skoro chcesz się i tutaj dopytać o stawkę jaka obowiązuje w firmie. Może ktoś będzie chętny odpowiedzieć na to pytanie?

Tami
@Aneta

Co prawda nie pracowałem w tej firmie, ale znam kogoś kto pracował tam dość długo. Jak na 3 zmianową pracę w korporacji to nie ma rewelacji, więcej płacą w prywatnych firmach w okolicy na 1 zmianie.

Weekend dla rodziny

Źle słyszałeś

Vv
@Tami

W prywatnej firmie zarobisz więcej ale masz najniższa krajowa a resztę pod stołem

Operator
@olo

Pokaż sobie o takiej kwocie????

Aneta
@Operator

Hej, czyli ile realnie zarabia operator w Lenze? Czy stawka miesięczna jest stała czy wzbogacana jest premiami lub innymi dodatkami (jakimi?)? Oraz czy jej wysokość ulega zmianie gdy zwiększa się staż pracy pracownika?

Operator CNC
Kandydat

Jakie są warunki w firmie? Jaka atmosfera?

Szukam
Kandydat

Na jakie stanowiska fizyczne jest obecnie nabór w firmie ?

Czy osoby pracujące w kadrach w Lenze Tarnów muszą płynnie mówić w języku angielskim i czy faktycznie osoby już zatrudnione w HR władają tym językiem, czy to tylko wymóg zawarty w ogłoszeniu o pracę celem zmniejszenia ilości wysyłanych przez potencjalnych paarcowników CV?

Zeus
@Pytanie

Nie ma w tej chwili działu HR jest tylko dział kadr, językiem administracyjnym w firmie jest język angielski .Część kadry mówi w języku angielskim i niemieckim ,więc na pewno osoba zatrudniona na stanowisku HR-ca będzie musiał znać język angielski w mowie i piśmie by komunikować się z resztą świata ;))czyli oddziałam firmy na całym świecie .

Pozytywny
 Rekomendacja

@SMA Zabierzów, szkoda że miałeś rację. Wyjątkowy "gość", żywcem wyjęty z horroru. Czas się pakować, bo LENZE tarnów tego gościa może nie przeżyć.

Ja

Witam, właśnie w takich momentach jak teraz możemy docenić firmę. Teraz każdy ma okazję się zatrzymać przemyśleć, zauważyć to czego wcześniej nie dostrzegaliśmy albo nie mówiliśmy, gdyż zawsze chcemy więcej więcej więcej:) mianowicie pozytywne strony Lenze Tarnów. Życzę nam wszystkim abyśmy przetrwali ten światowy trudny okres w firmie w jak zwykle dobrej kondycji finansowej. Pozdrawiam wszystkich.

Czy można liczyć w Lenze Tarnów Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Jaja
@Pytanie

Tak. Pracownicy są objęci dodatkowym ubezpieczeniem medycznym z firmy Medicover.

On

Typowe zagranie ekonoma.Nic nowego nie pokazał bo szkoła uczy w danym kierunku. Zero pojęcia o produkcji bo do tego trzeba lat praktyki. Zero dla ludzi z doświadczeniem i wiedzą.To nie biznes z obligacjami gdzie jest wirtualne wszystko. Bez obrazy przygotowanie do zawodu mizerne.To forum i można tu swoje uwagi pezekazać.Mamy demokracje i iswoje prawo do opini właśnie chciałem przekazać kulturalnie i nieubliżając nikomu.Pozdrawiam wszystkich

SMA Zabierzów

Uważajcie na dyrektorka marcina...

@SMA Zabierzów

Pamiętaj, że na forum nie powinniśmy raczej używać danych osobowych - niektórzy mogą sobie przecież tego nie życzyć. Napisałeś, że mamy uważać na Dyrektora Lenze, co jest w ogóle nie zrozumiałe. Mógłbyś powiedzieć, dlaczego? Podaj jakieś konkrety, żebyśmy się mogli odnieść do Twojego stwierdzenia.

Lejzee

Co masz na myśli??

Nikt

Co to znaczy?

konus

Sprawdzie swojego Managing Director, Board Member i jego przeszłość co się działo w sma magnetict s i się możecie dowiedzieć co to się mogło dziać za czasów jego urzędownia w sma wszystko piszę więc nie ucieknie.

abc
@konus

polecam sprawdzić

Dziwne

Coraz mniej zlecen, brak godzin nadliczbowych. Dziwna sprawa...

Nikt
@Dziwne

Nowe rządy, nowa wizja.

@Nikt

Ostatnia zmiana w zarządzie spółki Lenze nastąpiła chyba w 2016 roku? Jak aktualnie przedstawia się hierarchia firmy?

Julia

To wszystko to dosyć poważne zarzuty w kierunku Lenze Tarnów. Tym bardziej, że to forum publiczne, więc byłoby dobrze, gdyby były jakoś uzasadnione. Jak wyglądała Twoja praca w tej firmie?

Nie polecam

Jak ktoś chce godnie zarobić to nie polecam tej firmy. 2000 zł za prace na 3 zmiany (nawet po kilkuletnim stażu w firmie) i ucinanie pensji za byle co bo premia to około 70% wypłaty.

Robert
@Nie polecam

Co masz na myśli pisząc o ucinaniu pensji? Macie wszystko na umowie i jakiś regulamin przyznawania premii? Napisz więcej na ten temat?

Paulina

Ja mam pytanie, czy kobiety w trakcie nauki zaocznej przyjmują do pracy w tej firmie? Pytam, ponieważ słyszałam bardzo dużo opinii pozytywnych na temat tej firmy i nie ukrywam, że chciałabym tam aplikować.

Wojciech
@Paulina

Myślę, że można by spróbować jeśli są to studia zaoczne, zawsze jest nadzieja, że się uda. Nie ma niestety w internecie żadnej informacji na ten temat. A może już aplikowałaś i miałaś szansę rozmowy z rekruterem?

Zenek

Wiecie moze czy firma prowadzi teraz jakąś rekrutacje?

Ja

Ty jesteś chory Zdrowy człowiek tak nie pisze Szkoda mi Ciebie Jestem z produkcji a nas z tego co czytam nie obwiniasz Śmieszne Niszczysz nie góre ale zakład a tyle w niego zainwestowałeś

Zostaw merytoryczną opinię o Lenze Tarnów Sp. z o.o. - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lenze Tarnów Sp. z o.o.