Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.

4.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.

Pracodawca

Aktualność
Wybierz pracę w Hymon Energy

Branża fotowoltaiczna przeżywa obecnie niesamowity  BOOM sprzedażowy = jest to ogromna szansa dla Ciebie, gdyż potencjał sprzedaży jest ogromny.
W naszej ofercie posiadamy najlepsze produkty na rynku = polecasz super produkt.
Działasz w branży odnawialnych źródeł energii, która jest obecnie na TOPIE.
Pomagasz klientowi zaoszczędzić pieniądze na energii ze słońca.
Panele fotowoltaiczne to przyszłość i niesamowicie pozytywnie odbierany produkt.
Wykorzystaj ogromny potencjał sprzedaży naszego produktu.
Działaj z najlepszą firmą  od 2011 roku na rynku branży fotowoltaicznej.
80 własnych ekip to gwarancja szybkich realizacji i  obsługi Twojego klienta.
Nasz kapitał zakładowy w wysokości 1,5 mln zł to  gwarancja wizerunku poważnego przedsiębiorstwa w oczach potencjalnych klientów.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

Dołącz do najlepszego zespołu Doradców Energetycznych - zbuduj relacje z klientami pomagając im oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną.
Pracuj z najlepszą firmą na rynku.

Aplikacje ( CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres:  a.rafalska@hymon.pl

Jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. fotowoltaiki  w naszej firmie?
To przede wszystkim:
- Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwa i dużych przedsiębiorstw
- Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych
- Przygotowywanie ofert PV
- Realizowanie wyznaczonych celów
- Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta
- Dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy

Czego oczekujemy od Kandydatów?
- Doświadczenie w sprzedaży ( preferowane branże: fotowolatika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia lub finanse)
- Umiejętności skutecznych negocjacji
- Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów
- Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office
- Zainteresowanie tematem PV i najnowszymi rozwiązaniami w zakresie OZE będzie dodatkowym atutem

Pracując w Hymon Energy zyskujesz:
- Bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku  oparty o najlepszych producentów
- Najlepsza oferta na rynku dla klientów indywidualnych i biznesowych
- Atrakcyjne  finansowania instalacji dla klientów indywidualnych i biznesowych
- Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
- Narzędzia informatyczne do kalkulowania oferty - kalkulatory ofertowe i analityczne
- CRM do zarządzania bazą klientów
- Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe przez cały okres współpracy. Liczne szkolenia  w trakcie współpracy
- Codzienne wsparcie i pomoc inżynierów PV
- System motywacyjny i konkursy sprzedażowe
Michał K.
Inne

Pragnę podkreślić iż ekipa która miała przyjemność montować panele w miejscowości Skrzyszów dnia 22.11.2021r. zasługuje na szczególne uznanie pod względem pracowitości,kontaktu z klientem jak i całościowym wykonaniem. Instalacja w garażu wykonana bardzo profesjonalnie,estetycznie,aż milo przechodzić obok. Panowie z Słowacji którzy wchodzili w skład trzyosobowej ekipy,cały dzień spędzili na dachu(DACHÓWKA)przemokli do nitki,gwizdało jak w kielecki,ukłony w kierunku HYMON. Warto podkreślić iż tego rodzaju opinie nie biorą się z nieba,są wynikiem zaangażowania ludzi ,pracowników któż docenieni pracują efektywniej i ta ekipa,pozwolę sobie podkreślić zasługuje na takie docenienie w każdym znaczeniu tego słowa. Mam nadzieje ze ta opinia nie będzie spostrzegana jako na wyrost bo tak mi się trafiło lecz pod kątem iz wszyscy jesteśmy ludzmi i każdy ale to każdy bez wyjątku zasługuje na docenienie.

Robson

Firma wykonywała mi instalacje w moim gospodarstwie rolnym w woj. małopolskim. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a ekipa montażowa w terminie wykonała instalacje. Ze swojej strony polecam firmę.

Maniek
@Robson

To jak i u mnie. Panele zamontowali bez przeszkód i przede wszystkim w umówionym dniu, bez opóźnień. Kontaktowałem się też kilka razy z biurem obsługi, również w porządku. No nie ma do czego się przyczepić.

Marek

Miałem na stole kilka ofert, Hymon przygotował bardzo profesjonalnie wycenę oraz audyt. Montaż wczoraj, po 4 tygodniach od podpisania umowy, wszystko wygląda dobrze.

Zenon
@Marek

Również mogę polecić. Dotację też załatwione szybko. No i plus za przejrzystą umowę bez jakiś kruczków i cudów.

Zadowolony 100%

Instalacja skończona 3 tygodnie temu A dziś wszystko ruszyło z licznikiem 2 kierunkowy. Nic dodać nic ująć

Bartosz S.

Korzystałem z usług firmy Hymon Energy w grudniu zeszłego roku, oferta przedstawiona przez handlowca była bardzo konkurencyjna na rynku , więc skorzystałem i jak dotąd jestem bardzo zadowolony, zero problemów przy instalacji. Pozdrawiam

Cassie Nowy wpis
Inne

Baaardzo odpowiada mi, w jaki sposób działa Hymon. To znaczy sprawnie i skutecznie. Pieniądze adekwatne do standardów obsługi. Polecam!

Lukasz Nowy wpis
Inne

Ekipa dzień przed umówionym montażem przejeżdżając w okolicy wpadła na rekonesans i rozeznała się w sytuacji, co znacznie przyspieszyło montaż w dniu kolejnym. Całe spotkanie trwało nie więcej niż 20min ale dało czas do namysłu i przeanalizowania możliwości zainstalowania podzespołów, tak też dzień kolejny przebiegł bez najmniejszych problemów. Ekipa profesjonalną, szybka i solidną. Po robocie zostawili porządek, nawet panele umyli z resztek tektury która przykleiła się do narożników paneli. Polecam.

Adriano Nowy wpis
@Lukasz

Również u mnie ekipa się spisała. Panowie wykazali się dogłębną znajomością tematu, widać było lata doświadczenia w montażu.

polan Nowy wpis
Inne

Ekipa profesjonalna widać, że znają się na tym co robią. Jestem zadowolony z tego co zrobili.

Robson

Maniek
@Robson

Irek
Inne

Instalacja załatwiona sprawnie, bezproblemowo i w terminie. Co do kosztów to uważam, że rozsądne, biorąc pod uwagę poziom usług.

Kotarbiński
Inne

Nie nachodzili, więc jak dla mnie mieli plus na początku. Robili u znajomego, wiec podgadałem. Dostałem szybko ofertę, projekt. Całkiem sensowne rozwiązania i ciekawe możliwości. Z opcją rozbudowy w przyszłości. Bez banku energii. Wykonanie? No nie widzę jakiś wad czy czegoś podobnego. Nie znam się na tym. Wygląda dobrze, nic się nie rusza. Jest bardzo stabilne. Działa lepiej niż oczekiwałem.

Jagoda
@Kotarbiński

DOKŁADNIE! Moje odczucia pokrywają się z Twoimi. Szybko działają i proponują rozwiązania z głową, aby klient zyskał jak najwięcej. Ekipa widać że zna się na rzeczy bo wykonuje instalacje raz dwa, nawet przy kiepskich warunkach pogodowych. U mnie gra i buczy :)))

Marta

Polecam ta firmę

Klara
@Marta

To tak jak ja. Na tle innych firm fotowoltaicznych wybija się przede wszystkim podejściem do klienta. Z tego powodu zdecydowałam się na ich usługi. Nie żałuję.

Marek

Monika
@Marek

Niech Pan się zapyta czy złożyli wniosek o dotacje. My czekaliśmy trzy miesiące, po wysłaniu zapytania dopiero wniosek został wysłany. Brak komunikacji i informacji. Jakość obsługi na bardzo niskim poziomie.

Zenon

Bartosz
Inne

No i super, taka współpraca to sama przyjemność. A inwestycja już się zwraca:)

Dawid
Inne

Wydajność instalacji na dobrym poziomie. Jakość wykonania zaprojektowanej instalacji też niezła. Ekipa sprawna i dobrze doposażona. Raczej w dobry markowo sprzet i to nie najtańszy. Widać, ze tutaj postawiono na jakość. I nie tylko tutaj. Projekt też ciekawy, wykorzystanie każdego cm dachu zaowocowało maksymalną mocą jaka się dało przy moim dość małym dachu. Zysk wystarczający i to jest najważniejsze.

Adrianna
@Dawid

Totalnie. Ekipa, sprzęt, projekt i obsługa klienta- wszystko to ze sobą gra co skutkuje ciekawymi rozwiązaniami i finalnie więcej niż zadowalającymi efektami. Nic innego niż polecić nie pozostaje ;)

Janusz

Wszystko ok polecam

Finka
@Janusz

Możesz rozwinąć? ;P Jestem na etapie wyboru firmy do założenia fotowoltaiki i sporo dobrego o Hymonie czytam, ale chętnie dowiem się więcej.

rex
Inne

Myślę,że mogę polecić tą firmę. Nie miałem z nimi żadnych problemów, w sumie od początku kontakt sprawny.

Jurek
@rex

U mnie tak samo. Bezproblemowo i sprawnie ogarnięty temat.

Woźniak
Inne

Montaż zrobiony całkiem nieźle. Ekipa sprawna, z całkiem niezłym sprzętem. Widać, ze dofinansowana :) Całość montażu przebiegła sprawnie. Do tego całkiem ciekawy projekt, który zapewnia wszystkie możliwości, jakie potrzebuję w domu. I to sensowne.

Halinka
@Woźniak

Podpinam się pod opinię, bo pokrywa się ona z moimi doświadczeniami z tą firmą. U mnie także sprawdziła się od etapu projektu po wykonanie. Pracownicy dobrze przeszkoleni, z dużą wiedzą i szacunkiem do klienta.

Kamasz
@Halinka

Popieram to zdanie. Firma jest profesjonalna, widać doświadczenie wielu lat zbierane przez pracowników.

Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Czerniejowska
Inne

Dobre podejście projektanta do zadania. Projekt ok, wycena niezła. Forma finansowania też ok. Wykonanie wydaje sie całkiem niezłe. Najważniejsze, ze działa tak jak powinno. I tak ma być. Tutaj nie ma problemu. Jak dla mnie firma spełniła zadanie, do którego była wynajeta.

Kalinowski
Inne

Zrobione ok. I montaż i przede wszystkim projekt. Nie mam zastrzeżeń do tego. Działa nieźle i na tym mi tak naprawdę najbardziej zależało.

Ostrowski
Inne

Podejście do tematu na plus. I wiedza podczas projektowania, odpowiednie podejście do działki i dachu, ustawienie do stron świata itd. Wykonanie zgodnie z dobrym projektem, wiec wszystko działa ok. Bezproblemowo. Raczej terminowo jak na firmę z branży budowlanej ;)

Dudek
Inne

Jest dobrze a będzie lepiej w sezonie, jak się wszystko rozkręci i nie będzie tyle chmur co teraz. Ale na dziś mozna powiedzieć, ze instalacja robi całkiem niezłą produkcję i potencjał jest bardzo duży. Także instalacja na pewno na plus. Fajna sprawa. Czy dobrze zrobiona? Wyglada dobrze, działa dobrze. A reszta? Nie znam sie :)

Hirek
Inne

Można śmiało powiedzieć, ze perfekcja. Całkiem niezła instalacja, fajny projekt i dobrze wyliczona moc. Dopasowane wszystko pod pompę ciepła i całe zużycie w domu. Elegancko jak dla mnie :)

Piotrowski
Inne

Całość ok. Czasowo mogło być lepiej, ale nie będę się czepiał szczegółów. Najważniejsze że działa i jest całkiem sensownie. Wykonanie i samego stelaża (całkiem niezły) i paneli na odpowiednim poziomie. Chodzi oczywiście o montaż. Wszystko zabezpieczone, nic nie wisi. Wszystko podokręcane. Instalacja działa, kWh rosną, wiec jest dla mnie korzyść ze słońca. I o to w tym chodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. - Tarnów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 53 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.
Przejdź do nowych opinii