Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.

Opinie o Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.

Aktualność
Witamy!
Na początku chcemy podziękować za wszystkie wpisy, które pojawiły się na profilu firmy Hymon Energy. Informacja zwrotna od naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Chcemy cały czas się rozwijać i zmieniać, dlatego Wasza opinia jest dla nasz szczególnie istotna.
Prosimy jednak pamiętać, że wpisy pojawiające się na forum muszą być zgodne z regulaminem serwisu i prawem polskim. W innym przypadku będą usuwane przez administratora serwisu.
Naszą jakość potwierdza zespół ludzi pracujący w szeregach firmy od 9 lat. To osoby z największym doświadczeniem w branży na rynku polskim. Dodatkowo nasz kapitał zakładowy w wysokości 1,5 mln zł jest gwarancja dla klientów, iż nasz zarząd podchodzi poważnie i inwestuje w przedsiębiorstwo, które ma ugruntowaną pozycje na rynku polskim. Zajmujemy się w głównej mierze instalacjami fotowoltaicznymi, co sprawia że znamy się na tej pracy jak nikt inny.
Zapraszamy do merytorycznej dyskusji!
Zespół Hymon Energy
Robson

Firma wykonywała mi instalacje w moim gospodarstwie rolnym w woj. małopolskim. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a ekipa montażowa w terminie wykonała instalacje. Ze swojej strony polecam firmę.

Maniek
@Robson

To jak i u mnie. Panele zamontowali bez przeszkód i przede wszystkim w umówionym dniu, bez opóźnień. Kontaktowałem się też kilka razy z biurem obsługi, również w porządku. No nie ma do czego się przyczepić.

Miałem na stole kilka ofert, Hymon przygotował bardzo profesjonalnie wycenę oraz audyt. Montaż wczoraj, po 4 tygodniach od podpisania umowy, wszystko wygląda dobrze.

Zenon
@Marek

Również mogę polecić. Dotację też załatwione szybko. No i plus za przejrzystą umowę bez jakiś kruczków i cudów.

Zadowolony 100%

Instalacja skończona 3 tygodnie temu A dziś wszystko ruszyło z licznikiem 2 kierunkowy. Nic dodać nic ująć

Bartosz S.

Korzystałem z usług firmy Hymon Energy w grudniu zeszłego roku, oferta przedstawiona przez handlowca była bardzo konkurencyjna na rynku , więc skorzystałem i jak dotąd jestem bardzo zadowolony, zero problemów przy instalacji. Pozdrawiam

aaa Nowy wpis

Witajcie. Jak często bym teraz jeździł w te częste podróże służbowe z opisu serwisanta terenowego? Chodzi mi o takie wyjazdy, że na noc bym po prostu nie wracał. Tak na rejonie to norma, że się obsługuje. Jest na tyle ludzi w ekipie, że mógłbym tylko na rejonie robić?

Basia Nowy wpis

Bardzo kompetentni i zorientowani pracownicy, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Jestem absolutnie zachwycona poziomem obsługi.

czy prócz handlowców poszukują kogoś jeszcze? myślę o serwisancie terenowym, zależy mi na poznaniu zarobków. ktoś pytał o brygadzistę i w zasadzie mam przed sobą dwie oferty ze strony na te stanowiska tylko są w nich daty sprzed dwóch lat.

T.D Nowy wpis

Świetna jakośc i profesjonalizm.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Koordynator/ Brygadzista Ekipy Montującej Fotowoltaikę. Jaki był jej rezultat?

Mnie też właśnie interesują zarobki montera, czemu dla handlowców podają widełki a w tym przypadku nie? przynajmniej od piątki w górę się zaczyna podobnie jak handlowiec? Jeszcze te profesjonalne narzędzia pracy z opisu by mnie interesowały. Czy możecie opisać jakie teraz dają?

Ryszard

Firma z zasadami i to się ceni.

Antek

Cześć czy ktoś wie na jakie zarobki może liczyć monter brygadzista pomp ciepła ?

Wystawili kilka ofert pracy. Mnie osobiście interesuje stanowisko przedstawiciela handlowego. Jako przedstawiciel mogę liczyć tylko na b2b? Pracował ktoś może tutaj na tym stanowisku i miał umowę o pracę? Mnie tylko taka interesuje. Jest szansa na wynegocjowanie pewnej podstawy?

Amirrr

Dzięki wam dokonałem jednej z lepszych inwestycji. Ode mnie macie piątkę z plusem

Trudno jest się dostać na handlowca? Teraz widzę opinie, w której ktoś napisał, że pracownicy raczej znają się na rzeczy i ze wszystko można załatwić a w tych ofertach, które teraz są dostępne to piszą o tym, że doświadczenie nie jest wymagane. to jak rozmowa może wyglądać? co zostanie zweryfikowane?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. w przypadku pracy jako Monter?

Bartosz

No i super, taka współpraca to sama przyjemność. A inwestycja już się zwraca:)

fela
@Bartosz

tak, moja inwestycja również się zaraz zwróci. warto było się zdecydować.

Arkadiusz
@Bartosz

Dla mnie finanse to był główny powód przejścia na fotowoltaikę. Wiedziałem, że chcę to zrobić, ale dopiero kalkulacje w hymonie uświadomiły jakie kwoty wchodzą w grę w naszej sytuacji. Ostatecznie się zdecydowałem i nie powiem na firmę złego słowa- to co ustaliliśmy zostało zrobione.

jagzon
@Arkadiusz

De facto jeśli już w coś teraz inwestować to właśnie w rzeczy, które ułatwią nam codziennie funkcjonowanie i obniżą rachunki - w pozyskiwanie energii

Szymek
@jagzon

Zgadzam się z tobą. Dlatego też firm, które zajmują się zakładaniem tych instalacji jest na pęczki. Z jednej strony dobrze, ale jednak ciężko się zdecydować i znaleźć kogoś rozsądnego. I u mnie na przykład sprawdziła się poczta pantoflowa. Jeden kumpel powiedział drugiemu kumplowi i wyszło że do Hymona się odezwałem właśnie. Formalności w toku i jak na te chwilę oceniam bardzo pozytywnie. Szczególnie podejście i kontakt z, również potencjalnym, klientem.

dodo
@Bartosz

Tak wyliczają, żeby się zwracała ;) Dobrze znają się na rzeczy to da się odczuć na wszystkich etapach załatwiania u nich foto.

Jaki zakres szkoleń teraz macie? Zależne są one od stanowiska? w jednej z ostatnich opinii ktoś podkreślał, że ekipa montażowa potrafiła dość merytorycznie się wypowiedzieć podczas świadczenia usługi. O jakiej merytoryce tu mogła być mowa? czy są jakieś certyfikaty do wyrobienia?

Kajetan

Rzadko dodaję opinie nt firm ale tu muszę. Widać, że w Hymon mają doświadczenie i rzetelenych pracowników. Całość współpracy oceniam bardzo dobrze!

Rosie
@Kajetan

Też u mnie wykonali kawał dobrej roboty. Z instalacją się uwinęli, widać było że wiedzą co robią. A co do reszty pracowników no to też złego słowa nie powiem. Trafiałam na różnych, ale przeważnie byli okej :)

Gerda
@Rosie

Opinie przemawiają zdecydowanie na korzyść Hymon. Moja jest kolejną pozytywną :) Firma jest godna zaufania a ludzie, którzy mają kontakt z klientem, w przeważającej większości dobrze znali się na swojej pracy. Tyczy się to także ekipy montażowej. Ogólnie 10/10 jak dla mnie :)

Krzysiek
@Gerda

Pełna zgoda. Pracownicy nie są wzięci z przypadku, z fajnym podejściem do klienta. Hymon jako firma sprawił, że proces zakładania fotowoltaiki był spokojny, planowy i w przyjemnej atmosferze. Mam wrażenie, że za to właśnie się tutaj płaci. Polecam.

Harold

Piszę z pozycji zadowolonego klienta. Hymon wywiązał się ze zobowiązań. Instalacja została dobrana odpowiednio do potrzeb i solidnie zamontowana.

filipo
@Harold

Zgoda! Ekipa montażowa gładko załatwiła montowanie paneli. Bardzo propsuję obsługę klienta za dobra orientację w temacie. Pracownicy mają pojęcie, co obejmuje ich oferta i co kluczowe, potrafią się merytorycznie wypowiedzieć.

A już myślałem ze te ostatnie komentarze dotyczą rozmowy rekrutacyjnej. : ) tak jak już ktoś wcześniej zauważył są opublikowane oferty dla handlowców. Możecie wiec opisać w jaki sposób teraz prowadzony jest proces rekrutacyjny? Rozmowa to czysta formalność? są jakieś scenki do odegrania?

Kaz

Bardzo polecam, merytoryczna rozmowa na poziomie o wszystkich za i przeciw. Konsultant rozwiał moje wątpliwości - zakładamy. Polecam!

Gonzo
@Kaz

I u mnie tak było. Na początku nie byłem przekonany co do nich, ale rozmowa zaważyła na ich korzyść. Czuć, kiedy rozmawia się z kompetentnymi ludźmi. To był ten przypadek. Jestem tuż przed montażem, ale postanowiłem pochwalić ich już na tym etapie bo w moim odczuciu, zasłużyli.

Jak podpisywane są umowy to wskazana jest konkretna data montażu? zastanowiła mnie po prostu ta poprzednia opinia, w której jeden Pan pisał chyba o jakimś opóźnieniu przez co część dofinansowania odpadła, dlatego mnie te daty zaciekawiły. Na umowie pracownicy maja takie szczegóły przyklepane? Termin wypłaty? Okres wypowiedzenia?

Cześć. Gdzie są teraz dodawane ogłoszenia do ekipy, o której w wielu komentarzach klienci pisali? Tak jak już z miesiąc temu ktoś zdążył zauważyć handlowcy faktycznie są teraz przyjmowani, a przynajmniej mnie wyświetla się oferta na 12 lokalizacji, chce jednak dowiedzieć się czegoś o pracy przy montażu, czy będzie ona teraz w najbliższym czasie możliwa? wiecie jakie są stawki?

Zdecydowanie polecam Hymon, bardzo kompetentni i zorganizowani fachowcy

dorom

Ja też nie mogę ich nie polecić. Wszystko w najlepszym porządku, spisują się od początku do końca, nie ma zmian w zakresach prac czy terminach.

Radzia

Ja też cenię u nich to zorganizowanie- zero obsuw, wszystko w terminie, mają porządnych ludzi do tej pracy, takich którzy robią szybko bo mają doświadczenie. Firma godna polecenia!

Olga
@Radzia

Ano. To doświadczenie u nich widać w tempie pracy właśnie. Wiedzą co robią i robią to dobrze. Moje zlecenie też świetnie dowieźli.

Chorus

Zdecydowanie tak. W Hymon wszystko idzie sprawnie bo im też zależy na wykonaniu zadania w czasie. Świetna ekipa montująca, dobry kontakt z przedstawicielem.

Zostaw merytoryczną opinię o Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 54 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.