Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.

Opinie o Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.

Polecam

Ekipa rewelacja, ze świecą szukać takich monterów! Kompetentni, mili ludzie - po prostu profesjonalizm. Wszystkie formalności firma załatwiła w mig. POLECAM

Carmelito
@Polecam

Totalnie. Na mnie ekipa też wywarła pozytywne wrażenie. Chłopaki wszystko mieli gotowe, więc raz dwa ogarnęli. Co do wcześniejszych etapów to Hymon okej adres. Rzetelni i potrafiący doradzić.

nat.

Polecam Hymon. Klient to dla nich priorytet, od początku do końca się angażują, są rzetelni i świetnie zorganizowani.

Robert 56
@nat.

Dobre podsumowanie! Zgadzam się z tym co zostało tu napisane. Mam nadzieję, że dalej używanie instalacji będzie przebiegało bez problemów tak jak do tej pory.

Paulla
@nat.

TAK! najważniejszy jest klient i to on powinien być zadowolony. W Hymon to się sprawdza. Doradcy zorientowani w sprawie i potrafiący wyrazić swoją opinię i ewentualnie przekonać do korzystniejszego rozwiązania. Chwali im się to.

Widzę, że ktoś już przytaczał te zarobki liczone do 50,000 zł, zauważyłem ze ostatnio w ofertach w internecie. Generalnie ktoś pisał tylko o „handlowcu” a z tego co widzę są chyba dwie specjalizacje? Od pomp i fotowoltaiki a także ds. klienta biznesowego. Kasa niby taka sama została wskazana, a praca jak w porównaniu wygląda? gdzie lepiej byłoby cv składać?

Pieniądze adekwatne do obsługi? Tak ktoś niedawno stwierdził. Mnie za to ukazała się oferta dla handlowca, w której podano widełki od 5 do 50 tys, dlatego tu zajrzałem. :D czy ktoś kto teraz pracuje opowie mi o tym potencjalnie finansowym? Czy każdemu chociaż raz udało się okolice tych 50 wyrobić? Jakie wsparcie przy tym się otrzymuje?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Koordynator/ Brygadzista Ekipy Montującej Fotowoltaikę. Jaki był jej rezultat?
Cassie

Baaardzo odpowiada mi, w jaki sposób działa Hymon. To znaczy sprawnie i skutecznie. Pieniądze adekwatne do standardów obsługi. Polecam!

Kinia
@Cassie

Moje doświadczenia z nimi są podobne. Panele fotowoltaiczne działają bez zarzutu a sam montaż i ogólnie ludzie, którzy tam pracują bardzo spoko.

radoo

Najlepsi. Usługa montazu zasługuje na piątkę z plusem. Formalności załatwione błyskawicznie. Polecam

Grzesiek
@radoo

Podpisuję się pod tą opinią obiema rękami ;) Także u mnie formalności przebiegły ekspresowo, ale co dla mnie najważniejsze, ludzie pracujący tam są w porządku.

Aneczka

Podobno pracuje się w tej firmie bardzo spoko. Ktoś może się podzielić doświadczeniami? Planuję aplikować bo sporo dobrego czytałam, ale z chęcią dowiem się więcej ;)

Cześć, tez widziałem te ofertę dla koordynatora, myślałem ze opinia już będzie. O kasę pytanie już padło a co ze sprzętem, który będzie udostępniany? Ciekawi mnie tez ten rozwój oraz szkolenia, to wpłynie na zarobki?

Czy w Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

polan

Ekipa profesjonalna widać, że znają się na tym co robią. Jestem zadowolony z tego co zrobili.

Janina
@polan

Jak miałabym ekipę określić jednym słowem, to też byłby to profesjonalizm. Wiedzieli po co przyszli, pracę wykonali bez zarzutu. Do tego kulturalnie i sympatycznie. Od strony obsługi klienta również firma do polecenia bo przede wszystkim potrafią odpowiedzieć na każde zadane pytanie.

Jak na razie głównie widzę opinie od klientów ale czy mimo to może mi ktoś napisać jak kieruje się brygadą za granicą? Jest jeszcze dostępna oferta na takim portalu dla koordynatora ekipy montującej. Wynagrodzenie jest oznaczone jako konkurencyjne, czy sumarycznie można je ująć? I jak sama rozmowa wygląda?

Lukasz

Ekipa dzień przed umówionym montażem przejeżdżając w okolicy wpadła na rekonesans i rozeznała się w sytuacji, co znacznie przyspieszyło montaż w dniu kolejnym. Całe spotkanie trwało nie więcej niż 20min ale dało czas do namysłu i przeanalizowania możliwości zainstalowania podzespołów, tak też dzień kolejny przebiegł bez najmniejszych problemów. Ekipa profesjonalną, szybka i solidną. Po robocie zostawili porządek, nawet panele umyli z resztek tektury która przykleiła się do narożników paneli. Polecam.

Adriano
@Lukasz

Również u mnie ekipa się spisała. Panowie wykazali się dogłębną znajomością tematu, widać było lata doświadczenia w montażu.

Robson

Firma wykonywała mi instalacje w moim gospodarstwie rolnym w woj. małopolskim. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a ekipa montażowa w terminie wykonała instalacje. Ze swojej strony polecam firmę.

Maniek
@Robson

To jak i u mnie. Panele zamontowali bez przeszkód i przede wszystkim w umówionym dniu, bez opóźnień. Kontaktowałem się też kilka razy z biurem obsługi, również w porządku. No nie ma do czego się przyczepić.

Irek

Instalacja załatwiona sprawnie, bezproblemowo i w terminie. Co do kosztów to uważam, że rozsądne, biorąc pod uwagę poziom usług.

Kotarbiński

Nie nachodzili, więc jak dla mnie mieli plus na początku. Robili u znajomego, wiec podgadałem. Dostałem szybko ofertę, projekt. Całkiem sensowne rozwiązania i ciekawe możliwości. Z opcją rozbudowy w przyszłości. Bez banku energii. Wykonanie? No nie widzę jakiś wad czy czegoś podobnego. Nie znam się na tym. Wygląda dobrze, nic się nie rusza. Jest bardzo stabilne. Działa lepiej niż oczekiwałem.

Jagoda
@Kotarbiński

DOKŁADNIE! Moje odczucia pokrywają się z Twoimi. Szybko działają i proponują rozwiązania z głową, aby klient zyskał jak najwięcej. Ekipa widać że zna się na rzeczy bo wykonuje instalacje raz dwa, nawet przy kiepskich warunkach pogodowych. U mnie gra i buczy :)))

Polecam ta firmę

Klara
@Marta

To tak jak ja. Na tle innych firm fotowoltaicznych wybija się przede wszystkim podejściem do klienta. Z tego powodu zdecydowałam się na ich usługi. Nie żałuję.

Miałem na stole kilka ofert, Hymon przygotował bardzo profesjonalnie wycenę oraz audyt. Montaż wczoraj, po 4 tygodniach od podpisania umowy, wszystko wygląda dobrze.

@Marek

Niech Pan się zapyta czy złożyli wniosek o dotacje. My czekaliśmy trzy miesiące, po wysłaniu zapytania dopiero wniosek został wysłany. Brak komunikacji i informacji. Jakość obsługi na bardzo niskim poziomie.

Zenon
@Marek

Również mogę polecić. Dotację też załatwione szybko. No i plus za przejrzystą umowę bez jakiś kruczków i cudów.

Dawid

Wydajność instalacji na dobrym poziomie. Jakość wykonania zaprojektowanej instalacji też niezła. Ekipa sprawna i dobrze doposażona. Raczej w dobry markowo sprzet i to nie najtańszy. Widać, ze tutaj postawiono na jakość. I nie tylko tutaj. Projekt też ciekawy, wykorzystanie każdego cm dachu zaowocowało maksymalną mocą jaka się dało przy moim dość małym dachu. Zysk wystarczający i to jest najważniejsze.

Adrianna
@Dawid

Totalnie. Ekipa, sprzęt, projekt i obsługa klienta- wszystko to ze sobą gra co skutkuje ciekawymi rozwiązaniami i finalnie więcej niż zadowalającymi efektami. Nic innego niż polecić nie pozostaje ;)

Janusz

Wszystko ok polecam

Finka
@Janusz

Możesz rozwinąć? ;P Jestem na etapie wyboru firmy do założenia fotowoltaiki i sporo dobrego o Hymonie czytam, ale chętnie dowiem się więcej.

rex

Myślę,że mogę polecić tą firmę. Nie miałem z nimi żadnych problemów, w sumie od początku kontakt sprawny.

Jurek
@rex

U mnie tak samo. Bezproblemowo i sprawnie ogarnięty temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 54 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o.