Opinie o Sternet Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sternet Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sternet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sternet Sp. z o.o. w Tarnów

Cześć wam. : ) planuje zgłosić się na serwis tak jak komuś tu radzono w tamtym roku. przed tym jednak chce poznać wasza opinie względem warunków pracy. jakie są obecnie? mam też inne opcje więc chce dobrze wybrać

Czyli mam już opis tego jak może będzie wyglądać moja rekrutacja na serwis. Pytanie teraz czy te oferty na stronie są otwarte czy faktycznie serwisanci są potrzebni? Chodzi o to, że wcześniej widziałem ogłoszenie dodawane na taki portal, a teraz są tylko te na stronie firmowej. Dodatkowo czy jesteście zorientowani w aktualnych zarobkach? I czy będą jakieś konkretne podwyżki za parę miesięcy?

Pomoc Nowy wpis

Proponuję po prostu wykonać telefon do biura Sternet. Tam odbierze przemiła Pani Katarzyna i wszystkiego się Pan dowie (kogo obecnie szukają, jak wygląda forma zatrudnienia, jakie umowy itp.).

W mieście Tarnów poszukiwano osób na stanowisko Serwisant. Złożyłeś tam swoją aplikację?

kolon

Mi sie niestety nie udalo :/ a szkoda, bo wygladalo wszystko profesjonalnie, warsztat tez bardzo w porzadku. Osoby z ktorymi rozmawialem super podejscie do kandydata. Na pewno bede probowal za jakis czas jak nabiore doswiadczenia. Oby powtorzyla sie rekrutacja.

Aleksander
@kolon

Rozmawiałeś z bezpośrednim przełożonym? Zdradzisz, ile było rozmów i w jaki sposób weryfikowali Twoją kandydaturę? Na ich stronie jest ogłoszenie na serwisanta, ale żadnych konkretów, dotyczących choćby wynagrodzenia na starcie.

kolon
@Aleksander

Rozmawialem z pania z dzialu personalnego i pozniej z Prezesem. Obie rozmowy super mile, rzeczowe. Nie mialem okazji rozamwiac z kierownikiem serwisu. Odnosnie wynagrodzenia to niestety nie powiem jakie jest bo mi sie nie udalo dostac pracy, ale raczej moje bylo akcepowalne,bo inaczej pewnie nie zapraszaliby mnie na rozmowe.

Renata
@kolon

Czyli warunki zatrudnienia przedstawiają na samym końcu? Długo trwało to wszystko u ciebie? Ciekawa jestem ile rekrutacje tu trwają?

gemzo Nowy wpis
@Renata

@ Renata. Rekrutacja w zależności od stanowiska ma kilka etapów. Jeżeli chodzi o serwis to zazwyczaj są to 2 rozmowy z panią z działu HR i druga z Prezesem. Czas oczekiwania na odpowiedz do 2 tygodni. Jeżeli chodzi o warunki pytają oto podczas rozmowy i na 2 rozmowie Prezes przedstawia propozycje współpracy. Proces rekrutacji uważam za bardzo przyjemny i szczegółowy.

Moko

Pracuję już chwilę w firmie i naprawdę nie ma na co narzekać. Zarobki rynkowe, atmosfera przyjemna, brak gonitwy, wyrozumiałość ze strony wielu osób. Na pewno poleciłbym tą pracę znajomym.

Bożena
@Moko

A na jakim stanowisku pracujesz? Jak już poleciłbyś innym to zapytam czy macie jakiś system poleceń pracowniczych? Serio nie ma żadnych minusów?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sternet Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Manager Sprzedaży powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Aplikowaliście na stanowisko Inżynier Sprzedaży w Sternet Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

nowy_kandydat

Aplikowałem na stanowisko, miałem bardzo przyjemne rozmowy na poszczególnych etapach rekrutacji. Ostatni etap to rozmowa z Zarządem, która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Ludzkie podejście, jasne określenie celów. zasady współpracy. Czekam na ostateczny wynik rekrutacji. Liczę na pozytywną odpowiedź, bo firma mi się bardzo spodobała.

Aleksander
@nowy_kandydat

Ile było etapów i jakie Ci przedstawiono cele oraz zasady współpracy? Czekam na info, jaka podstawa i jakie zasady premiowania?

nowy_kandydat
@Aleksander

Były 3 etapy, rozmowa z panią z działu personalnego, później z osobą z działu technicznego i ostatni etap z prezesem.

Bruno
@Aleksander

Jestem po trzech etapach ????Rekrutacja przeprowadzona bardzo profesjonalnie, a zarazem w przemiłej atmosferze. Po kontakcie telefonicznym zostałem zaproszony na pierwszy etap rekrutacji z osobą z działu HR, kolejny etap to było spotkanie z koordynatorem sprzedaży a ostatni z Prezesem . Na każdym etapie rekrutacji byłem na bieżąco informowany o dalszych krokach.

Odbiorcy

Apodaktyczni Prezesi!!! Nie polecam. Zastanów się zanim Cię wykorzystają i zostawią. MIło ale fałszywie.

Don corleone
@Odbiorcy

accurately

Olo
@Odbiorcy

Prawda

Ser

Macie jakieś informacje o pracy w tej firmie? Jest ogłoszenie na inżyniera wsparcia technicznego w dość wysokim deklarowanym wynagrodzeniem. Jak jest w rzeczywistości?

Zostaw merytoryczną opinię o Sternet Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Sternet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sternet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sternet Sp. z o.o.?

Sternet Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Chemiczna 110
    33-101 Tarnów