METALWELD Fiprom Polska

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o METALWELD Fiprom Polska

Honorata Nowy wpis

Cześć, w ofercie pracy (pracownik produkcji) Metalweldu przeczytałam, że wynagrodzenie jest w systemie akordowym. Czy możecie w takim razie napisać ile mniej więcej zarabiacie miesięcznie na rękę na takim stanowisku w firmie? I ile wynoszą oferowane premie? Za co są i czy trudno jest je wyrobić?

Nowy wpis

Pracodawca

@Honorata

Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące wynagrodzenia bardzo proszę o kontakt telefoniczny, tam udzielę szczegółowych informacji dotyczących płac, jak są liczone, w jaki sposób u nas wypłacane są premie i jakie rodzaje premii mamy. Mój nr telefonu to 605 786 483

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w METALWELD Fiprom Polska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Nie. Wynagrodzenia są wypłacane raz w miesiącu.

anonim

(usunięte przez administratora)

Gość

Święte słowa, a Pani kadrowa powinna iść na jakieś dokształcenie, dziwne że jeszcze nikt jej z tamtad nie wywalił

Trzepak

Dodaj do tego jeszcze że w zimie jest na hali 12 stopni a szkło ma 13-14 więc nie powinieneś zacząć produkcji a na firmie tylko jedno np potasowe ale jak nie zaczniesz to krzyczy kiero albo brak sprawdzonej masy bo przyjechała a działu jakości brak i co masz brać i się modlić żeby szlo bo inaczej wylapiesz upomnienie i jeszcze (usunięte przez administratora) na pseudo szkoleniu oczywiście kier wszystkiemu zaprzecza że kazał brać nie sprawdzoną masę. Kolejne to np brak wagi która krąży po firmie i co wrzucasz odpady na pałę ale przecież mamy trzymać się reżimu technologicznego.Karty technologiczne to też pełna masakra 10 do jednej masy i wszystkie pomazane i zastanawiasz się która brać oczywiście jak nie pójdzie to wiadomo że źle wybrałeś.W upalne dni na antresoli jakieś 40 stopni i powinna być przerwa regeneracyjna i co?i nic możesz zapomnieć bo normy nie będzie bo słabo idzie i siedzisz godzinę dłużej na drugiej zmianie jak już wszyscy poszli a jak jeździsz autobusem to dość często wracasz na nogach bo nic już nie jedzie o tej porze ale kogo to obchodzi że nadźwigaleś ciężkich wiader i masz dość.Jedyne co fajne w tej firmie to ludzie na produkcji czy magazynie ale jak to mawiał mój zmienik metalweld to stan umysłu.

Masakra
@Trzepak

Tak jest, jedyny plus to ludzie na produkcji i magazynie. Żeby było lepiej to trzeba kierownika który wstawi się za ludźmi i powie tam u góry jak jest naprawdę. A nie dbać tylko o swoje 4 litery i obrażać pracowników.

anonim

(usunięte przez administratora)

Kadrowa

Drogi Michale, jest prawda i jest też pół prawdy. To co piszesz to właśnie jest półprawdy. Zapomniałeś dodać na początku, że pracowałeś w miesiącu maju 15 dni, że podpisałeś umowę o finansowaniu szkolenia gdzie jest wyraźnie napisane, że „w przypadku rozwiązania stosunku pracy przez pracownika przed upływem roku pracownik zobowiązuje się do zwrotu poniesionych kosztów przez pracodawcę w 100%”. Szkolenie było zaledwie 2 miesiące temu, więc sprawa jest chyba dla Ciebie jasna. Jest jeszcze SmartLunch, który pracodawca sponsoruje w kwocie 190,00zł dla pracownika na miesiąc, to co zjesz ponad tą kwotę potrącam z wynagrodzenia. W tym układzie jeśli dodasz kwoty potrąceń (posiłków, które zjadłeś powyżej kwoty dofinansowywanej przez pracodawcę oraz koszty szkoleń przeprowadzonych przez pracodawcę) otrzymasz kwotę jaką wypracowałeś. Co do Twojej pracy w akordzie jeśli chodzi o pracę zespołową nie ma zarzutów, wspólnie z pracownikami dawałeś radę (nie mam pojęcia ile w tym było Twojej zasługi a ile naszych pracowników). Jeśli chodzi o pracę samodzielną to sam wiesz jak było. Normy nie są wygórowane bo gdyby tak było i nasi pracownicy nie dawali by rady a dają. Miałeś za małą praktykę więc nie wymagaj od nas cudów bo Ci coś nie szło. Z uwagi na to, że byłeś nowym pracownikiem liczone miałeś wszystko z normą i płacone od ilości jakie wyprodukowałeś. Myślę, że to był uczciwy układ. To wszystko zależało od Ciebie, Twoich umiejętności, zapału i chęci do pracy. Co do kadrowej, to uwierz mi, odróżniam płacę netto od brutto i wiem co mówię do kandydatów na spotkaniu. Nie jestem jednak w stanie przewidzieć czy kandydat chce pracować czy tylko znaleźć pracę. Ludzie, którzy tu pracują to są pracownicy długoletni i są to ludzie, którzy chcą pracować i Zarząd to docenia. Przykro mi bardzo, że nie potrafiłeś porozmawiać z nami na miejscu tylko potrzebowałeś do tego Internet. Pozdrawiam, życzę powodzenia i sukcesu w nowej pracy.

asystentka zarządu
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Szybka odpowiedź ze strony firmy po wysłaniu CV. Rozmowa online odbyła się z dwiema przyjaźnie nastawionymi rekruterkami, w miłej atmosferze i z profesjonalnym podejściem. Panie w jasny sposób wyjaśniły na czym polegać ma praca, jakie obowiązki wchodzą w jej zakres i jakie umiejętności pomocne będą do jej wykonywania. Chętnie odpowiadały także na pytania. Plus za to, że panie rekruterki wyjaśniły, co w pracy na danym stanowisku może się podobać, a co nie.

Pytania

Pytania merytoryczne, dostosowane do stanowiska, na które aplikuje kandydat - o wykształcenie, doświadczenie zawodowe, inne umiejętności itp.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Nowy

Praca na produkcji to istny wyzysk. Bardzo ciezka praca w trudnych warunkach a kasa slaba. Troche przekraczajaca 2 tys na reke.praca na akord. Total bezsens. Niby przerwa jest na posilek ale trzeba zaprdalac zeby norme zrobic. A ciezko wyrobic norme. Duzy halas!! Ciezkie warunki. Kierownicy ciagle morde drą. Nie polecam pracy!! Juz lepiej na kasie w biedrze stanac.

Gość

Firma na rozmowie obiecuje gruszki na wierzbie a realia są zupełnie inne. Więcej krawaciarzy niż pracowników fizycznych. Znaczy robol za najniższa krajowa robi na czyjeś gacie. Nie polecam omijać wielkim łukiem.

anonim

Prawda do realiów całkiem odmienna, obietnice , praca jak w kieracie , zero przerwy na posiłek ludzi z produkcji. Najmniejsza krajowa.Jak normy nie zrobisz to za Free zostajesz aby normę zrobić NIE POLECAM !!

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w METALWELD Fiprom Polska?

kadry
@Pytanie

Witam Na dzień dzisiejszy do odwołania rekrutacja jest wstrzymana. Liczymy na to, że za miesiąc sytuacja się zmieni i wrócimy do rekrutacji. Proszę śledzić internet czy pojawiają się ogłoszenia o wznowieniu rekrutacji. Proszę również zaglądać na naszą stronę www.metalweld.pl Pozdrawiam

Jasiek

Myślę, że jest dobrze w firmie skoro tak dawno nikt nie zostawił opinii o pracy.

Pytanie
 Pytanie

Czy dyżury międzyświąteczne w METALWELD Fiprom Polska obstawiają najmłodszymi stażem?

Iwona
@Pytanie

Pomocna? o jakich dyżurach piszesz? To jest firma zajmuje się produkcyjna więc pytanie jest jakieś niezrozumiałe.

Blady

Witam jakieś informacje jak wyglada praca na magazynie ? Jak z wypłatami realnymi nie obiecywanym z góry dzieki ????

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ilona
@Blady

Praca na magazynie jak na każdym magazynie. Wypłaty wypłacane regularnie bez opóźnień, ile na umowie tyle do wypłaty. Firma jak każda inna.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Fredi

Wiecie coś o pracy w firmie? Może prowadzone są jakieś rekrutacje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona

@Aga, @Rysiu, piszecie bardzo ogólne komentarze i takie opinie nie mówią zbyt wiele osobom szukającym tutaj informacji o pracodawcy. Zachęcam Was do dłuższego komentarza na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie METALWELD. Czy można liczyć na jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe? Jaka jest atmosfera w firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aga
@Tomasz

albo jakim się jest pracownikiem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rysiu
@Aga

O nowy marketingowiec się pojawił. Na umowie zlecenie.

Janek

Witam. Jakie zarobki sa w tej firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pogi
@Janek

1670 zł netto.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aga
@Pogi

Pogi, mam zupełnie inne dane, oparte na przelewie bankowym

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rysiu
@Aga

O nowy marketingowiec się pojawił. Na umowie zlecenie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tti
@Tomasz

Owszem prowadzi. Na kochankę kadrowej. Kochankę finansowej. I na cwela produkcji.

2

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona

Zachęcam was do zapoznania się z regulaminem serwisu- służy on do merytorycznej dyskusji i wymiany opinii o pracodawcach. Na forum nikogo nie obrażamy! @anonymous, nie do końca rozumiem Twój komentarz, sugerujesz, że podszywam się pod pracownika? Nie wydaje mi się, aby w jakimkolwiek wpisie coś takiego zaistniało. Nie twierdzę, że pracuję w Metalweld. Jeśli macie najnowsze informacje na temat pracy w firmie, zapraszam was do podzielenia się komentarzem. Opiszcie, jakie są ogólne warunki zatrudnienia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Może dlatego że podszywanie się pod pracowników jest chore!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona

@MILUSIOWIŃSKA, może firma stawia na osoby młode, bez doświadczenia oraz takie, które nie zdążyły jeszcze zdobyć odpowiedniego wykształcenia? @Shizoo, czy możesz powiedzieć coś więcej o rozmowie rekrutacyjnej? Jak oceniasz warunki proponowane przez pracodawcę? Czy zadawane pytania były dopasowane do stanowiska?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ted
@Iwona

Żarty sobie robisz? Jak nie masz pojęcia o pracy w technice i jakie są wymagania zawodowe to nawet nie pisz bo ośmieszasz się tak mocno że można sikać po nogach.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Szara Myszka
@Ted

a może to z Tobą Ted jest coś nie tak. Czytając Twój post można się domyślić, że inteligencją to raczej nie grzeszysz ("można sikać po nogach"). Porównanie godne 10-latka. Pozdrawiam Ted i pisz jeśli będziesz miał do napisania coś sensownego i zgodnego z prawdą.

RICK
@Szara Myszka

Nie interesuje mnie to co dzieje się w tej firmie ale jeśli masz robić dobry marketing to współczuje. Obrażanie kogokolwiek na publicznym forum jest na poziomie dna. Obojętnie kto by co nie pisał. Praca w promocji to dziecko nie facebook. Już jesteś spalony na początku kampanii. Tak to bywa jak dzieci przejmują marketing.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
RICK
@Szara Myszka

Studenciak na internecie. Żal mi ciebie. Bo widać już w przedbiegach że z P.R. wiedza na poziomie dna. Obrażasz każdego ale jednocześnie poziom wypowiedzi mizerny. Może jeszcze kogoś obrazisz ?? Masz do dyspozycji cały świat!! Tylko komu to pomoże ??

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
MILUSIOWIŃSKA

Komedia! Boją się każdego człowieka który ma jakiekolwiek wykształcenie! Widocznie magister to straszne zagrożenie dla dyrekcji. Czym prędzej uciekać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o METALWELD Fiprom Polska - Sosnowiec

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

METALWELD Fiprom Polska