METALWELD Fiprom Polska

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o METALWELD Fiprom Polska

Aktualność
Ostatnia integracja w naszej firmie odbyła się w 2019 roku tuż przed epidemią. Wybraliśmy się do Laser House, gdzie sprawdzaliśmy swoje umiejętności strzeleckie.

Uśmiech nie schodził z naszych twarzy - bawiliśmy się przednio. Później wybraliśmy się na pizzę, żeby uzupełnić spalone kalorie ;)

Z uwagi na troskę o zdrowie naszych Pracowników i panujące obostrzenia w późniejszym czasie nie mogliśmy zorganizować podobnego wydarzenia. Teraz z nadzieją patrzymy w przyszłość i liczymy, że niedługo będziemy mogli po raz kolejny wspólnie spędzić czas po pracy :)

@Honorata

Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące wynagrodzenia bardzo proszę o kontakt telefoniczny, tam udzielę szczegółowych informacji dotyczących płac, jak są liczone, w jaki sposób u nas wypłacane są premie i jakie rodzaje premii mamy. Mój nr telefonu to 605 786 483

Руся

Здесь работаю сама. Хорошая фирма, честное и добросовестное начальство, суперические колеги по роботе. Самое главное то, что без обмана и вранья. Благодаря этой фирме у меня все документи на руках, а ещё меня эта фирма зделала самою счастливую в мире ..... Благодаря этому колективу вместе взятому я обьедналась с своей кровиночкой. Я привезла ребёнка с Украины..... ми наконец-то вместе. Спасибо Вам мои родные. Пусть Бог Вам помагает. Процветанье желаю уже теперь и моей фирме)))❤️❤️❤️

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda sprawa grafiku w METALWELD Fiprom Polska. Czy pracodawca idzie na rękę?

Nowy wpis

@Pytanie

Jeśli chodzi o grafik, jest tygodniowy. "Czy pracodawca idzie na rękę?" Tak, w sprawach pilnych lecz nie nagminnych.

??? Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry czy są zatrudniane kobiety na produkcję???

Nowy wpis

@???

Witam, na dzień dzisiejszy dla kobiet nie mamy pracy.

Karolina

Приємно, що ви задоволені! Зазвичай, як працівники з України, ви заробляєте так само, як, наприклад, нові працівники з Польщі? Питаю, тому що у мене є друг з України, який шукає роботу і я хочу його кудись направити. :)

@Karolina

Witam wszyscy nasi Pracownicy, bez względu na kraj, płeć zarabiają zgodnie z przyjętym u nas Regulaminem Wynagradzania i zgodnie z zajmowanym stanowiskiem. Zapraszam wiec znajomego na rozmowę a potem może do pracy :)

Aktualność

Руся

Jak wygląda ścieżka kariery w METALWELD Fiprom Polska? Czy trudno jest zdobyć awans?

Honorata

Cześć, w ofercie pracy (pracownik produkcji) Metalweldu przeczytałam, że wynagrodzenie jest w systemie akordowym. Czy możecie w takim razie napisać ile mniej więcej zarabiacie miesięcznie na rękę na takim stanowisku w firmie? I ile wynoszą oferowane premie? Za co są i czy trudno jest je wyrobić?

@Honorata

Czy w METALWELD Fiprom Polska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Pytanie

Nie. Wynagrodzenia są wypłacane raz w miesiącu.

Gość

Święte słowa, a Pani kadrowa powinna iść na jakieś dokształcenie, dziwne że jeszcze nikt jej z tamtad nie wywalił

Trzepak

Dodaj do tego jeszcze że w zimie jest na hali 12 stopni a szkło ma 13-14 więc nie powinieneś zacząć produkcji a na firmie tylko jedno np potasowe ale jak nie zaczniesz to krzyczy kiero albo brak sprawdzonej masy bo przyjechała a działu jakości brak i co masz brać i się modlić żeby szlo bo inaczej wylapiesz upomnienie i jeszcze (usunięte przez administratora) na pseudo szkoleniu oczywiście kier wszystkiemu zaprzecza że kazał brać nie sprawdzoną masę. Kolejne to np brak wagi która krąży po firmie i co wrzucasz odpady na pałę ale przecież mamy trzymać się reżimu technologicznego.Karty technologiczne to też pełna masakra 10 do jednej masy i wszystkie pomazane i zastanawiasz się która brać oczywiście jak nie pójdzie to wiadomo że źle wybrałeś.W upalne dni na antresoli jakieś 40 stopni i powinna być przerwa regeneracyjna i co?i nic możesz zapomnieć bo normy nie będzie bo słabo idzie i siedzisz godzinę dłużej na drugiej zmianie jak już wszyscy poszli a jak jeździsz autobusem to dość często wracasz na nogach bo nic już nie jedzie o tej porze ale kogo to obchodzi że nadźwigaleś ciężkich wiader i masz dość.Jedyne co fajne w tej firmie to ludzie na produkcji czy magazynie ale jak to mawiał mój zmienik metalweld to stan umysłu.

Masakra
@Trzepak

Tak jest, jedyny plus to ludzie na produkcji i magazynie. Żeby było lepiej to trzeba kierownika który wstawi się za ludźmi i powie tam u góry jak jest naprawdę. A nie dbać tylko o swoje 4 litery i obrażać pracowników.

Kadrowa

Drogi Michale, jest prawda i jest też pół prawdy. To co piszesz to właśnie jest półprawdy. Zapomniałeś dodać na początku, że pracowałeś w miesiącu maju 15 dni, że podpisałeś umowę o finansowaniu szkolenia gdzie jest wyraźnie napisane, że „w przypadku rozwiązania stosunku pracy przez pracownika przed upływem roku pracownik zobowiązuje się do zwrotu poniesionych kosztów przez pracodawcę w 100%”. Szkolenie było zaledwie 2 miesiące temu, więc sprawa jest chyba dla Ciebie jasna. Jest jeszcze SmartLunch, który pracodawca sponsoruje w kwocie 190,00zł dla pracownika na miesiąc, to co zjesz ponad tą kwotę potrącam z wynagrodzenia. W tym układzie jeśli dodasz kwoty potrąceń (posiłków, które zjadłeś powyżej kwoty dofinansowywanej przez pracodawcę oraz koszty szkoleń przeprowadzonych przez pracodawcę) otrzymasz kwotę jaką wypracowałeś. Co do Twojej pracy w akordzie jeśli chodzi o pracę zespołową nie ma zarzutów, wspólnie z pracownikami dawałeś radę (nie mam pojęcia ile w tym było Twojej zasługi a ile naszych pracowników). Jeśli chodzi o pracę samodzielną to sam wiesz jak było. Normy nie są wygórowane bo gdyby tak było i nasi pracownicy nie dawali by rady a dają. Miałeś za małą praktykę więc nie wymagaj od nas cudów bo Ci coś nie szło. Z uwagi na to, że byłeś nowym pracownikiem liczone miałeś wszystko z normą i płacone od ilości jakie wyprodukowałeś. Myślę, że to był uczciwy układ. To wszystko zależało od Ciebie, Twoich umiejętności, zapału i chęci do pracy. Co do kadrowej, to uwierz mi, odróżniam płacę netto od brutto i wiem co mówię do kandydatów na spotkaniu. Nie jestem jednak w stanie przewidzieć czy kandydat chce pracować czy tylko znaleźć pracę. Ludzie, którzy tu pracują to są pracownicy długoletni i są to ludzie, którzy chcą pracować i Zarząd to docenia. Przykro mi bardzo, że nie potrafiłeś porozmawiać z nami na miejscu tylko potrzebowałeś do tego Internet. Pozdrawiam, życzę powodzenia i sukcesu w nowej pracy.

Nowy

Praca na produkcji to istny wyzysk. Bardzo ciezka praca w trudnych warunkach a kasa slaba. Troche przekraczajaca 2 tys na reke.praca na akord. Total bezsens. Niby przerwa jest na posilek ale trzeba zaprdalac zeby norme zrobic. A ciezko wyrobic norme. Duzy halas!! Ciezkie warunki. Kierownicy ciagle morde drą. Nie polecam pracy!! Juz lepiej na kasie w biedrze stanac.

Gość

Firma na rozmowie obiecuje gruszki na wierzbie a realia są zupełnie inne. Więcej krawaciarzy niż pracowników fizycznych. Znaczy robol za najniższa krajowa robi na czyjeś gacie. Nie polecam omijać wielkim łukiem.

Prawda do realiów całkiem odmienna, obietnice , praca jak w kieracie , zero przerwy na posiłek ludzi z produkcji. Najmniejsza krajowa.Jak normy nie zrobisz to za Free zostajesz aby normę zrobić NIE POLECAM !!

Jakie są warunki zatrudnienia w METALWELD Fiprom Polska?

kadry
@Pytanie

Witam Na dzień dzisiejszy do odwołania rekrutacja jest wstrzymana. Liczymy na to, że za miesiąc sytuacja się zmieni i wrócimy do rekrutacji. Proszę śledzić internet czy pojawiają się ogłoszenia o wznowieniu rekrutacji. Proszę również zaglądać na naszą stronę www.metalweld.pl Pozdrawiam

Jasiek

Myślę, że jest dobrze w firmie skoro tak dawno nikt nie zostawił opinii o pracy.

Czy dyżury międzyświąteczne w METALWELD Fiprom Polska obstawiają najmłodszymi stażem?

Iwona
@Pytanie

Pomocna? o jakich dyżurach piszesz? To jest firma zajmuje się produkcyjna więc pytanie jest jakieś niezrozumiałe.

Blady

Witam jakieś informacje jak wyglada praca na magazynie ? Jak z wypłatami realnymi nie obiecywanym z góry dzieki ????

Ilona
@Blady

Praca na magazynie jak na każdym magazynie. Wypłaty wypłacane regularnie bez opóźnień, ile na umowie tyle do wypłaty. Firma jak każda inna.

Fredi

Wiecie coś o pracy w firmie? Może prowadzone są jakieś rekrutacje?

Iwona

@Aga, @Rysiu, piszecie bardzo ogólne komentarze i takie opinie nie mówią zbyt wiele osobom szukającym tutaj informacji o pracodawcy. Zachęcam Was do dłuższego komentarza na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie METALWELD. Czy można liczyć na jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe? Jaka jest atmosfera w firmie?

Tomasz

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Aga
@Tomasz

albo jakim się jest pracownikiem.

Rysiu
@Aga

O nowy marketingowiec się pojawił. Na umowie zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o METALWELD Fiprom Polska - Sosnowiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w METALWELD Fiprom Polska?

Zobacz opinie na temat firmy METALWELD Fiprom Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METALWELD Fiprom Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METALWELD Fiprom Polska?

Kandydaci do pracy w METALWELD Fiprom Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METALWELD Fiprom Polska