Opinie o MAZOWIANKA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MAZOWIANKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAZOWIANKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAZOWIANKA w Warszawa

POLAK

Ale (usunięte przez administratora) Polakowi nie dogodzi. Wy tobyście chcieli po 2 tyś. zarabiać, bo Unia, bo zachód.. W głowach wam się popieprzyło, lewaki. Prawdziwa polska firma z tradycjami, z historią, ze wszystkim. Szef jaki jest taki jest, ważne, że PISowiec. Są trzynastki, są czternastki, a i starsze się znajdą. A i praca szlachetna można powiedzieć. Ja tam jestem zadowolony.

były

Zgadzam się w 100% z opinią SZAMBO 2014-2015. Moje odejście z tej firmy było najlepszą decyzją.

@były

Coś cicho w temacie. Jakaś zmiana

MAR

Nie płacą na czas. Nie regulują swoich zobowiązań. Wyzysk 200% i jeszcze mało. Firma ma problemy z pozyskaniem pracowników. Kadry - to jakaś kompletna kompromitacja. Nie płacą za transport towarów.

SSF

Długi rosną, klienci odchodzą a firmy spedycyjne nie chcą jeździć z towarem bo Mazowianka nie płaci faktur za transport. Pan prezes to OSZUST głęboko utwierdzony w tym co robi że to słuszne i tylko on wie jak należy prowadzić firmę. Nędza i rozpacz i pewnie znów oszczędza się na papierze toaletowym.

Wszystko bez zmian
@SSF

Kto nie jest w układzie, ten ma przechlapane. Mnie nie wypłacili należnej kasy, dużej. (usunięte przez administratora).

Handlowiec

Rzeczowo i konkretnie.

Pytania były w normalne

Leszno
tleniona

Widać, że już nie pracujesz i chyba żałujesz tego bardzo @SZAMBO ale jak widać mimo twoich prognoz firma nadal funkcjonuje i ekipę ma stałą bez rotacji

SZAMBO 2014-2015

Oferty są na PUP Piaseczno, tylko chyba naiwynych brak. Niestety w Mazowiance są realia są takie że za 500 zł podwyżki lub premię to w wiadrze wody tego samego dnia by cię za halą utopili. Ale "wybrańcy" to też dobry materiał, dwulicowi ludzie, ale jak się nie szanuje ludzi to tak właśnie jest. Tleniona blondynka najpierw w sprzedaży bez efektów a teraz w kadrach pewnie dalej z astronomiczną pensją, to dopiero porażka ale wg. władz firmy wszystko jest OK. Kwestia czasu jak przeczyta i napisze PRowy post albo jakąś głupotę na tym forum. Dział Handlowy to jakieś totalnie nieporozumienie, eksport zdechł nie umieli nawet "utrzymać" tego co zostało po handlowcach. Klienci odchodzą na potęgę a pracownicy z produkcji w różny sposób przykładają się do tego. Wystarczy otworzyć oczy i trochę szerzej popatrzeć. Mazowianki od dawna nie stać na te astronomiczne pensje dla "wybrańców" no ale kolegom się nie zabiera więc trzeba udawać że wszystko jest OK. Problem w tym że koszty już od dawna są wyższe niż wpływy a zadłużenie i spirala generowania długów jest jednym z głównych hamulców rozwoju tej firmy. Kolejny problem to biurokracja, wszystko na karteczkach, wiele osób z tym walczyło to albo ich zadeptali albo sami odeszli dzięki "wybrańcom" bo w rezultacie okazało by się że ich stanowiska są zbędne i generują tylko zbędne koszty. W Mazowiance władze nie potrafią wykorzystać w pełni możliwości ludzi, nie dadzą się im rozwinąć dlatego że taka osoba staje się z automatu zagrożeniem dla nich i tych "wybrańców". Straszenie wypowiedzeniami nie robi chyba na nikim wrażenia, na mnie w ogóle, jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności żaden z "wybrańców" nie wyleciał to tylko takie głupie gadanie a jak kogoś wyrzucą to tylko po to by nastaraszyć innych. Kupa nadętych bufonów (co to nie oni i jacy oni sa wspaniali) i nic więcej klimat jak w kołchozie tyle że bzdury są na żywo w formie krzyku a nie z głośnika co może było by lepszym rozwiązaniem niż te "zebrania". Rzucenie im wypowiedzenia to tak jak by się napluło im twarz i dobrze wtedy się można przekonać czy firmie zależy na pracowniku czy nie, zazwyczaj nie bo się uraziło dumę zarządu... no i jak tu straszyć skoro sami odchodzą. Mazowianka jest tak skłucona z wieloma osobami i firmami że lepiej nie mówić ale tak to jest jak się jest zadufanym w sobie i w tym co się robi. Szkoda bo wielu wartościowych ludzi "zmusili" swoją działalnością by odeszli lub zrezygnowali. Przyszłym pracownikom radzę dobrze przemyśleć czy chcą się w coś takiego pakować. Chyba że chcą zobaczyć firmę - skansen z lat 70/80.

sprężynka prezesa
@SZAMBO 2014-2015

no piękna w 100% laurka. podpisuje się pod tym i jeszcze bym dodał/a że takiego pana prezesa to ze świecą szukać. naprawdę : elokwencja, zachowanie, wychowanie, zarzadzanie, wygląd ... :) no po prostu tylko zwymiotować! kiedyś ktoś mu ten zgryz odpowiednio nastawi a fujarkę utnie to kwestia czasu. Bądźmy cierpliwi a sprawiedliwość w końcu nastanie , za te wszystkie poniżania.

3F

Pracę i decyzje tych wybitnych specjalistów ocenia rynek w szczególności klienci którzy szybciej odchodzą niż przychodzą. I znów wpis sponsorowany :)

EE3

A ja serdecznie pozdrawiam tych "wybrańców" ekspertów (byłych i obecnych) - wybitnych specjalistów kierowników / dyrektórw od sprzedaży, produkcji i administracji którzy doprowadzają tą firmę do rujny.

RRR

Nie ma szkoleń, nie ma awansów. Znajdź klienta na kilkadziesiąt tysięcy złotych to usłyszysz że nie zarobiłeś na siebie... Takie realia tej firmy.

RRR

No szczegolnie ze macie szanse pracowac w firmie w ktorej do dzis sa lata 70. A mozliwosci zawodowych nie ma zadnych.

może i jeden z największych- ale to już było firma dzięki durnemu zarządzaniu oraz wydawaniu pieniędzy na pensje prezesika(niemałą) stacza się po równi pochyłej Szkoda bo naprawdę było tam dobrze a teraz" to już ostatnie podrygi zdychającej ostrygi" Można tam było coś osiągnąć ale to już minęło teraz jak nie jesteś"dupowłazem " to i nawet porządnych zarobków tam nie dostaniesz tylko będziesz dymał na pensje wybrańców

Ssslllyyy

Szkoda tych naiwnych handlowcow lapia się na te oferty pracy... pracuja na ludzi ktorzy przewalaja tony papierow i dostaja bardzo duze pensje... raz zobaczy prowizję od sprzedaży a później wypowiedzenie albo sam w to zwatpi i zrezygnuje... tak jak wielu innych.

RRR

Pensja na raty i jeszcze pracowników zatrudniają...

e4pt

Chyba coraz więcej ludzi nie wytrzymuje tego co tam się dzieje. Cała rzesza komuchów na których zwykli ludzie którzy coś potrafią zrobić muszą pracować, żeby ich jeszcze doceniono to by było OK ale niestety nie w tej firmie.

były1

"Na pewno wszystko już uległo poprawie, nie tylko zarobki, ale również atmosfera w pracy" hahaha Człowieku o czym ty piszesz jakie zarobki?jaka atmosfera? Co bys nie zrobił i tak będzie źle jeśli ślepo nie będziesz wykonywał poleceń -w większości durnych poleceń

były

A kto jest drugim Prezesem teraz? Herfilk-a podobno już dawno nie ma?

były

Atmosfera, rozwój? Wolne żarty. Tym bardziej natłok pracy i zarządzanie to farsa. Dwa ostatnie wpisy chyba sponsorowane.... Zwróćcie uwagę na datę i godzinę, zaraz po sobie:-) Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczegółową opinią mogę podać email.

były1

Chyba sobie żarty stroisz człowieku.ta firma dobrze zarządzana -żart po całości ,czego żeś się napił albo nawąchał ze takie bzdury wypisujesz. Pensja nie jest wypłacana na czas ,atmosfera do bani, ciągły mobbing,ekipa zadowolona????- chyba tylko ci co rządzą bo pracownicy na produkcji to nie maja się z czego cieszyć. Nie polecam nikomu kto ma ambicje i honor

genialnie zarządzana????? chyba się w główkę uderzyłeś za mocno genialnie to pieniądze wyparowują a nie zarządzana

były

Tekst "Trzeba jechać" - wtajemniczeni zrozumieją:-)

Zostaw merytoryczną opinię o MAZOWIANKA - Warszawa

• Jak się pracuje w MAZOWIANKA?

Zobacz opinie na temat firmy MAZOWIANKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAZOWIANKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAZOWIANKA?

Kandydaci do pracy w MAZOWIANKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAZOWIANKA
1.5/5 Na podstawie 215 ocen.

MAZOWIANKA