Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

NIKE

Waldku,Adamie, Józku,Bartku,Olku,Zenku,Jacku,Janku, Adamie, Andrzeju, Robercie,Grzegorzu, Ludwiku, Damianie, 100 innych imion, etc.Zapewne autorem tych wpisów jest ta sama osoba. Nie rób kolego/koleżanko tzw "siary" i popeliny.

Witek

W firmie Jar-Pol pracuję ponad 3 lata i przez cały okres mojej pracy zawsze wszystko było w porządku. Warunki i atmosfera w pracy były zawsze bardzo dobre, a pieniądze na czas.

masaż

Super że znalazła się dla mnie robota. To dzięki kieleckiej firmie Jar-Pol, super. I teraz jako masaż pracuję w zakładzie wędliniarskim. Jest świetnie - nic dodać nic ująć.

NIKE

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Waldek

Pracuję w firmie JAR POL jako jeliciarz i mogę powiedzieć, że wszystko jest w porządku. Jest umowa, jest wypłata na czas i jest miła atmosfera. To chyba wystarczy by chciało się chodzić do pracy.

Od trzech lat pracuję w firmie JAR-POL przy rozbiórce mięsa i nigdy nie zauważyłem żeby były jakieś kłopoty w pracy. Dzięki zgranej ekipie pracowników atmosfera w pracy zawsze jest bardzo dobra, a pensja jest zawsze w terminie.

Józek

Ja także pracuję w tej firmie i też jestem zadowolony. Warunki pracy dobre zgodnie z przepisami. Warunki finansowe także bez zastrzeżeń.

Śmiechu warte

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek

Bartek

Bardzo dobra firma. Prację tu trzy lata jako ubojowiec i zawsze było wszystko w porządku. Warunki pracy są bardzo dobre i nigdy nie było problemów z otrzymaniem wynagrodzenia.

OLEk

jestem zadowolony z pracy, którą mam dzięki firmie Jar-Pol. Firma dba o pracownika, ludzie z którymi robię to wspaniałe osoby, pensja zawcze na czas. Jar-Pol to świetna fifrma.

Zenek

Jeśli o mnie chodzi to w tej firmie zawsze było wszystko w porządku, a pracuję tu prawie trzy lata i z chęcią polecę pracę tutaj każdemu kto chce pracować w tej branży.

Jacek

W pracy spotyka się z ludźmi, którzy jak ja dostali zatrudnienie dzięki firmie Jar-Pol z Kielc. Nie ma konfliktów pomiędzy pracownikami, z szefostwem, każdy przychodzi do pracy i robi swoje. A na koniec miesiąca wypłata, czasem jakaś premia. Po prostu super.

Maciej

po roku pracy za granicą trafiła się praca w Polsce. Dzięki kieleckiej Firmie Jar-Pol! Praca bliżej domu, także super pensja, blizej domu. I to wszystko dzieki firmie Jar-Pol. Super

Jaś

także dołączam wyrazy uznania pod adresem kieleckiej firmy Jar-Pol. Dzięki niej mam pracę, stały dochód, umowę o pracę. Jestem jednym z wielu zadowolonych ludzi z firmy Jar-Pol.

Markus

wykonuję pracę jako masaż. Pracę zawdzięczam kieleckiej firmie Jar-Pol. Przeczytałem ogłoszenie o naborze, złożyłem swoje cv i poczekałem. Zadzwonili i zaproponowali robotę. I to było i jest super. Firma podeszła do mnie jako przyszłego pracownika z bardzo dużym szacunkiem. taki stan trwa cały czas.

yfiy

nie polecam pracy w oddziale w ciechanowcu.... Ci wszyscy dyrektorzy(usunięte przez administratora)ten zakład szybciej niż się wydaje... banda zadufanych w sobie ludzi.....

nindża

Wcale ze nie sam robie przez jar-pol i jest fajnie i nie tyramy

Sara

Rok temu wyjechałam z grupką osób za granicę za pośrednictwem tej firmy i jeszcze pewnej agencji.. Jednym słowem oszuści... Proponowali prace całkiem w innym miejscu, a gdy dojechaliśmy okazało się, że będziemy pracować przy mięsie.. Wszyscy byli oburzeni... Jeszcze nigdy mnie tak nikt nie oszukał.. Szukaliśmy biura Jar-pol, cięzko było ich znaleźć ponieważ co chwile zmieniali lokale.. W końcu udało nam się.. Dwie panie po prostu wybiegły z biura do samochodu... to było wręcz śmieszne... Dobrze, że jakaś jedna pracownica została. Opowiedzieliśmy jej wszystko - była w szoku i powiedziała, ze nic o tym nie wiedziała,... Po prostu jedno wielkie oszustwo..... Długo by jeszcze opisywać..

Janek

Pracuję w firmie już jakiś czas i złego słowa nie mogę powiedzieć o firmie. Po prostu nie miałem powodu by narzekać a pracodawca dba o pracowników.

Pracuję w firmie Jar-Pol jako operator maszyn do przetwórstwa mięsa i jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj. Warunki do pracy są bardzo dobre i nigdy nie było problemów czy to ze złym traktowaniem przez kierownictwo, czy z otrzymaniem wynagrodzenia. Serdecznie polecam pracę tutaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol