Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

Pracuję w tej firmie już dwa lata jako masarz i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy oraz z bardzo dobrej atmosfery jaka tu panuje.

Robert

Pracuję w JAR-POL jako kontroler higieny mięsa. Wynagrodzenie jest zadawalające i motywuje do pracy. Warunki sanitarno-epidemiologiczne bardzo dobre. Nigdy niebyło problemu z urlopem. Praca w Jar-Pol jest ok.

Grzegorz

Wykonuję zawód operatora urządzeń przetwórstwa mięsnego w JAR-POL. Pracodawcę pod względem sanitarno- epidemilogicznym oceniam bardzo wysoko. Wynagrodzenie bardzo dobre i wypłacane na czas . Pracodawca uczciwie traktuje pracowników. Jar-Pol to wzorowy pracodawca.

Damian

Jestem byłym pracownikiem JAR-POL i wykonywałem pracę jeliciarza . Firma spełnia oczekiwania pod względem BHP . Jar-Pol jest pracodawcą uczciwym i sprawiedliwym. Sympatyczna atmosfera uprzyjemniała pracę. Firma Jar-Pol jest ok.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ludwik

Wykonuję pracę jeliciarza w JAR-POL. Płaca na wysokim poziomie. Wynagrodzenie wypłacane na czas. Miła i koleżeńska atmosfera . Myślę że Jar-Pol jest godny do naśladowania po wieloma względami.

Janek

Pracowałem w JAR-POL w zawodzie wykrawacz mięsa .Praca dość spokojna. Atmosfera w pracy sympatyczna i koleżeńska. Szef uczciwy i sprawiedliwie podchodzący do pracowników . Dobrze płatna praca. Warunki BHP też bardzo dobre . Myślę że Jar-Pol to dobry pracodawca.

Dominik

Wykonuję pracę masarza w JAR-POL. Pracodawca na wysokim poziomie. Wynagrodzenie bardzo dobre i wypłacane na czas. Sympatyczna atmosfera uprzyjemnia pracę. Jar-Pol to dobry pracodawca.

Jestem byłym pracownikiem JAR-POL. Pracowałem jako kontroler higieny mięsa . Dobra firma pod względem płacowym często stosowano premie . Pracodawca uczciwy. Miła i sympatyczna atmosfera, Jar-Pol to uczciwy pracodawca.

Arek

Jestem masarzem i bardzo się cieszę, że znalazłem pracę w firmie JAR POL. Profesjonalne podejście do pracownika i zero problemów z wynagrodzeniem jest dodatkowym plusem tej firmy.

Zenek

Pracuję w firmie Jar-Pol przy rozbiórce mięsa prawie 4 lata i jeśli o mnie chodzi to nie mam żadnych zastrzeżeń co do mojego miejsca pracy. Nigdy nie było problemów z otrzymywaniem pensji, a pracownicy są zawsze dobrze traktowani przez kierownictwo.dzięki czemu atmosfera w pracy jest bardzo dobra.

Zbychu

firma JAR-POL z Kielc dzięki której mam pracę to super firma.

Jeremi

Kielecki Jar-Pol to super firma. I to wszystko w tym temacie. Wielki pozytyw.

Bartek

Pracuję w firmie Jar-Pol jako masarz ponad cztery lata jak do tej pory nie miałem powodów do narzekań. Atmosfera w pracy jest zawsze w porządku a wypłata na czas.

Olaf

Pracuję w JAR POL i złego słowa nie mogę powiedzieć o firmie. Nigdy nie miałem powodów do narzekań. Mam sporo znajomych którzy pracują w firmie JAR POL i sobie chwalą. Pracodawca dba tam o pracowników.

Kulek

wszystko ma swoje miejsce na tym świecie. to że pracuję dzięki firmie Jar-Pol, jest na to przykładem.

Eustach

Kusi mnie by napisać komentarz, ale poczekam.

Ambroży

jestem bardzo dumny i zadowolony z pracy, którą mam dzięki firmie JAR-POL. Wszystko jest na wielki plus. Nie ma co narzekać.

Wiesław

moja praca to robota jako rzeźnik. lubię ją, a dzięki firmie Jar-Pol dostałem zatrudnienie. Wykonuję więc swoją pracę, dostaje pensje i co tu mówić więcej - dzięki tej firmie zadowolony jestem. Super.

Leszek

Pracuje przy rozbiórce mięsa ponad trzy lata i bardzo mi się podoba praca tutaj, tym bardziej że zawsze chciałem pracować w tej branży. Kasa jest zawsze na czas a kierownicy traktują zwykłych pracowników bardzo dobrze zawsze jest szacunek do pracownika i pełna kultura więc jak dla mnie praca tutaj jest po prostu super. Pozdrawiam

Zenek

Pracuję w tej firmie już kilka miesięcy jako operator maszyn do obróbki mięsa i bardzo mi się podoba praca tutaj tym bardziej że jest to moja pierwsza praca i nie miałem dużego doświadczenia w momęcie rozpoczęcia pracy ale nikt mnie przez to nie traktował gorzej niż pracowników z dużym stażem i wiedziałem że w razie problemów mogę liczyć na pomoc innych pracowników. Dodatkowo brak problemów z otrzymywaniem wynagrodzenia i dobra atmosfera w firmie poprawiają komfort pracy. Pozdrawiam i polecam pracę tutaj każdemu kto chce pracować w tej branży.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol