Opinie o Kiszeczka Sp. z o.o. w Karczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kiszeczka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kiszeczka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kiszeczka Sp. z o.o. w Karczew

KINGA

Pracuje w firmie jako sprzedawca od 3 lat. Zaczynając pracę byłam "zielona" w handlu. Jednak po przepracowanym miesiącu wiedziałam już wszystko. Kierownictwo i inni pracownicy bardzo pomocni. Wysokość pensji zależna od przepracowanych godzin. Jak chce się zarobić w jakimś miesiącu więcej, nigdy nie ma problemu. Bardzo dobry socjal. Wiele premi motywacyjnych. Cały zarząd bardzo wyrozumiały i szanujący swój zespół. Polecam!

@KINGA

Firma Kiszeczka dba o swoich pracowników jak mało kto. Można swodobnie dorobić na nadgodzinach i są one dodatkowo premiowane, dodatków do pensji jest dużo, uzaleznionych od zaangażowania w pracę. Miło się przychodź na zmiany bo zespół jest zgrany i bardzo pomocny :-)

Urszula

W internecie znalazłam informację, że firma jest tymczasowo zamknięta. Orientujecie się na jak długo? Czy w ogóle zostanie otwarta? Jeszcze niedawno pisano tutaj w komentarzach o warunkach pracy w niej, a tu zamknięte... A myślałam, żeby tu swoje CV złożyć.

Marcela
@wiem co mówię

To rekrutacja składa się tylko z jednego etapu, czyli tej rozmowy, o której piszesz? Czy jest ich więcej? Może napiszesz coś więcej na temat programów pracowniczych? Skoro jest ich szereg, to chętnie poznam jakieś szczegóły, zanim tu zaaplikuję. :>

Tosiek

Robię zakupy w Kiszeczce w Konstancinie od wielu miesięcy. Wszystkim życzę samych takich sklepów z tak dużym asortymentem i miłą obsługę, jaka jest właśnie tutaj!

Kasia Nowy wpis

Pracuje w firmie od 3.5 roku. Szef jak i reszta zarządu bardzo pomocni. Wypłaty zawsze na czas. Dobry socjal, płatne za nadgodziny, system premiowy. Można awansować. Firma prężnie się rozwija. Kierownictwo podchodzi do pracowników z życzliwością.

@Kasia

Co wchodzi w skład tego socjalu? Dużo nadgodzin się tutaj wykonuje? I czy można liczyć na jakąś ekstra stawkę za nie? Na czym polega system premiowy? No i po jakim czasie od zatrudnienia można tutaj awansować? ;p Z góry dzięki za wszystkie informacje. Będę tutaj aplikować.

Tosiek Nowy wpis

Renia Nowy wpis

Cześć, powie ktoś jak wygląda sytuacja po przyjęciu do pracy na kasjerkę? Widziałam tylko stare ogłoszenia sprzed ok 2 lat i było wspomniane o okresie próbnym, nadal jest taki? Mam nadzieję, że jest umowa o pracę. Nie chce już pracować na zlecenie bo zależy mi jednak na emeryturze. Napisze ktoś, jaka jest od początku samego ta umowa?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Kiszeczka Sp. z o.o.?

KINGA

Mamy spotkania integracyjne indywidualnych sklepów. W przypadku naszego sklepu koszty pokrywa pracodawcą. Spotykamy się zazwyczaj dwa razy w roku przed Świętami Bożego Narodzenia i Świętami Wielkanocnymi.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kiszeczka Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

@KINGA

Jak miło, że ktoś podaje maila do firmy :) Ale maila każdy może sobie sam wyguglać, a ta strona jest do pisania opinii, czy nie tak? Powiedzcie taką rzecz, w 2023 roku było ogloszenie kasjer-sprzedawca i podawali przedział wynagrodzenia 4 000–6 500 zł brutto / mies. (w innym miejscu, że od 3 500). To ile teraz zarobię jako kasjerka, jeśli minimalna wzrosła ponad te 4 brutto? Napiszcie, dziewczyny, tak kwotowo, okej? :)

Jestem pracownikiem firmy Kiszeczka. Atmosfera w sklepie co jest bardzo ważne jest świetna, z przyjemnością przychodzę do pracy. Pieniądze zawsze na czas, umowa o pracę, premie, to wszystko jak najbardziej jest. Kierownictwo, wysoki poziom, kultura osobista uśmiechnięci. Nie ma się do. Czego przyczepić. Jedynie w okresie około świątecznym jest więcej pracy ale to raczej wszędzie w handlu. Zapraszamy serdecznie wszystkie uśmiechnięte, mile i pogodne osoby do naszych zespołów. Warto ????pozdrawiam serdecznie ???? Ania

wiem co mówię
@Urszula

Sklep w Karczewie jest czasowo zamknięty z powodu remontu :). Firma ma się doskonale, rozwija się, wiem ponieważ byłam u nich na rozmowie. Może warto skontaktować się bezpośrednio ze sklepem? Sklepy Firmowe działają w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie, Otwocku, Kołbieli także jest w czym wybierać ;).

Lilka
@wiem co mówię

Ooo.... a to aplikowałaś na stanowisko kasjera/sprzedawcy? Powiesz coś na temat rozmowy, długo czekałaś na odzew od nich po przeslaniu CV? No i powiesz czy wymagają sporego doświadczenia oraz o co dokładnie pytali na rozmowie? Ja nie widzę żadnych ofert do nich, znalazłam w sieci ostatnią rok temu na kasjerkę ;<

wiem co mówię
@Lilka

Tak byłam na rozmowie, ale nie na stanowisko sprzedawcy. Odpowiadają w ciągu trzech dni, przynajmniej u mnie jakoś tak wypadło. Z tego co wiem jedna rekrutacja już się zakończyła, ale można pisać do nich na biuro@kiszeczka.pl. Na ich stronie znalazłam maila. Ogólnie firma dba o jakość, nie trzeba mieć doświadczenia, przyuczają do zawodu, mają szereg programów pracowniczych oraz benefitów dla pracowników. Wydaje mi się, że jak ktoś szuka pracy i chce się rozwijać to chyba warto :).

Antosia
@wiem co mówię

A to na jakie stanowisko kandydowałaś, jeśli można wiedzieć? :) Ooo, a jakie benefity zapewnia firma? Jesteś w stanie wymienić choć kilka? :P Może przyciągną moją uwagę. No i orientujesz się kiedy koniec remontu? :D

Marcela

Joanna

Co jakiś czas mają te oferty na kasjera sprzedawcę, a teraz? Ciekawe, jakie są aktualne stawki, bo rok temu było pomiędzy 3500 a 6000, jak sprawdzałam stare ogłoszenie . Zrobili jakieś podwyżki? Będę wdzięczna za szczegóły :)

Jolek

Kupuję w sklepach Kiszeczka od wielu lat. Nie naciąłem się jeszcze nigdy! Zawsze wszystko świeże, miła i pomocna obsługa, super jakość i skład produktów. Rzadko się to zdarza wśród firm z branży mięsnej. :-)

Praca jak najbardziej w porządku. Pieniądze na czas i nawet nie małe, wszystko zależy od ilości godzin ale narzekać nie można jak ktoś chcę pracować. Ktoś kto zna pracę w handlu nie powinien mieć problemu z przystosowaniem się.

Urszula

Hej, trafiłam na ogłoszenie do sklepu w W-wie, atmosfera też taka dobra tam jak tu piszecie? W necie piszą o zarobkach na poziomie 3,5-6 tys./msc, tylko właśnie widziałam tu info o najniższej krajowej na umowie.. To jak to w końcu jest, mam szanse na chociaż te 4-5 tys.? Zdarzają się u was obowiązkowe nadgodziny?

Doda
@Urszula

Najniższa krajowa jak zasłużysz na rejestrację , reszta to koperta stawki ok 17zl

Klientka

Dziś odwiedziłam sklep na Gocławiu. Dostałam brzydko pokrojoną wędlinę, 1/4 to skrawki z końcówki, brzydko ułożone, a właściwie rzucone na papier i zwinięte. Tęsknię za starą ekipą, gdy wędlina była starannie pokrojona, ułożona w równe stosy a sprzedawczynie i szef zawsze uśmiechnięci. 2 krajalnice, 2 kasy, a 5 pań. Po co? Jeszcze ta zagłuszająca, choć przyjemna dla ucha muzyka. Na szczęście smak wędlin na tym samym wysokim poziomie.

Klientka Drokena
@Klientka

Zgadzam się z Pani opinią tez byłam kijentką Drokena i tam było wszystko w jak najlepszym porządku. Dziewczyny uśmiechnięte zawsze doradziły w szczególności pani brunetka w kucyku zawsze służyła radą i pomagała w gotowaniu. Reszta personelu też bez zarzutów. Byłam w nowym sklepie na rechniewskiego to już nie jest to samo. Tęsknię za starą ekipą bardzo. Gdzie oni są???

Klient

@Piotr Witam ja jestem stałym klientem Piaseczna a także i teraz w konstancina-jeziorny ? I widzę że pan kierownik jest fantastyczną osobą pracownicy bardzo chwalą sobie p. Kierownika i nie było czy to Polka cz Ukrainka... po co pisać takie bzdury to by pan słuchał jak pan kierownik opowiada o firmie z sercem w ogóle pracodawca to powinien być szczęśliwy że ma taką osobę na odpowiednim stanowisku pracy moi sąsiedzi także chwalą pracowników w także kierownika w tych sklepach jest miła ciepła obsługa aż z miłą chęcią przychodzi się na zakupy do kiszeczki. Pozdrawiam Marcin

OlaOla

ejstem ekspedientką w sklepie Kiszeczka. Warunki pracy bardzo fajne. Firma nie duża, znamy sie. Pensja zawsze na czas!

Dorota
@OlaOla

pracowalam tam, i bardzo miło wspominam????

Rysia
@Dorota

Ja również miło wspominam,wesoło kasa na czas.Czego chcieć więcej.

Guest

Pomimo że wędliny są dobre i nie można nic im zarzucić, to obsługa jest nie miła, źle traktująca klienta, często stojąc w kolejce można zauważyć jak za ladą jest 5 osobowy personel, z czego tylko jedna albo dwie panie obsługują klienta, przez co jest robiona sztuczna kolejka, biorąc wędliny pokrojone, często dostaje się same skrawki, (usunięte przez administratora) co jest dla mnie niedopuszczalne. Więcej już nie przyjdę to tego sklepu. Nie polecam.

@Guest

A gdzie tak jest?Klientowi się wydaje że fajnie,pięknie ale myślę że personel ma co robić.

Swojego czasu byłam zadowolona z zakupów w jednym ze sklepów Kiszeczka.Teraz dużo się zmieniło a zwłaszcza personel na którym niewiele można polegać.Same Ukrainki i młodzi co powinni w szkole siedzieć

Łucja
@1111

No a w sumie to wyjaśnisz o co chodzi? Bo to, że z Ukrainy i młodzi to jeszcze nic konkretnego nie oznacza?

@Łucja

A to że nie do końca można zrozumieć co mówią nie wiedzą czym handlują itp.Zamówienie jak składałam swojego czasu to też nie wszystko było.Każdy ma swoje plusy i minusy.Jedemu pasuje drugiemu nie.Pozdrawiam

Łucja
@111

Aaa no dobrze, rozumiem. To w takim razie może warto kierownictwu zasugerować po prostu jakieś szkolenia? Szkoda tak klientów tracić

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Kiszeczka Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kasjer.

Nie polecam tam pracy Szczególnie w Piasecznie Dość że zatrudniają na najniższą krajową to do koperty nie daj tyle ile mówią na rozmowie. Przywileje mają pupilki kierownika Mogę one wszytko robić nawet nie pracować Palą ciągle papierosy i obgadują innych Takich ludzi to on lubi A i obcokrajowiec jest lepiej traktowany niż Polak Odradzam Piaseczno Kierownik pan A tragedia A i odrazu nie dają umowy.

@Piotr

Tak potwierdzam Pan A ma swoich pupili. Ale kto to wie jak sam właściciel niewie co się dzieje w jego sklepach.

kobieta

Nie polecam pracy w tej firmie.Pracownicy sa bardzo zle traktowani przez wlascicieli i kierownikow sklepu..(usunięte przez administratora)

Dawid
@kobieta

Napiszesz coś więcej? O jakie nadużycie chodzi? Co takiego się dzieje?

Maja

Skoro klienci tak chwalą obsługę, jestem ciekawa czy szefostwo jakoś wynagradza to pracownikom? :D Można liczyć na jakieś premie, dodatki? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kiszeczka Sp. z o.o. - Karczew

• Jak się pracuje w Kiszeczka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kiszeczka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kiszeczka Sp. z o.o.?

Kiszeczka Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Żaboklickiego 2
    05-480 Karczew