Opinie o Smaczek Janusz Skolimowski w Dębina

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Smaczek Janusz Skolimowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smaczek Janusz Skolimowski o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smaczek Janusz Skolimowski w Dębina

Niepolecajacy Nowy wpis

Kiedyś przez pięknych parę lat pracował tam mój mąż i zgadzam się z opinią "byłego pracownika" w który ma rację w 100% My akurat nie chcemy mieć z nim doczynienia bo i tak dość nam napsuł krwi,ale ktoś powinien podać go o mobbing. Włącznie z tym całym dyrektorkiem który opowiada bajki wyssane z palca.

Opinie konkretnie odstraszają, dalej jest tak samo? Może po prostu szef miał jakiś gorszy czas i dlatego był taki nerwowy? Jak tam wygląda kwestia wysokości wypłaty dla kierowców?

Były kierowca Nowy wpis
@Monika

2500 do ręki

Edyta Nowy wpis
@Były kierowca

Ojej... Rozumiem że bez żadnych nadgodzin tyle? A jakieś premie się zdarzają?

Marek Nowy wpis
@Edyta

Żaden z kolegów nie ma mniej jak 3000, ale gadac można tu i tam :)

Michałek

lepiej dwa razy sie zastanów, nie polecam

Nina

Podpowiedzcie jak firma radzi sobie w czasie pandemii? Myślałam o pracy w firmie ale czy teraz jest to w ogóle możliwe?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Smaczek Janusz Skolimowski? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Wiktor

@pracownica godziwe wynagrodzenia, czyli jakie ?

pracowałem tam nieco dłużej i odradzam każdemu z całego serca, pracodawca cham i prostak, wyzywa, ubliża, rzuca wszystkim co ma na biurku, ciągle narzeka że ma mało pieniędzy( mentalnie został w PRLu w czasach gdy nie miał jeszcze konkurencji) wszystko co złe to Twoja wina, nawet to że jego produktów w sklepie ktoś nie kupuje, kobieta kiedyś obcięła tam palec na kuchni to ją zjeb... że przez nią firma stoi, innemu- kierowcy zmarł ojciec, nie dostał nawet dnia wolnego tylko musiał (usunięte przez administratora) po pogrzebie bo pierogi najważniejsze, osobiscie musiałem wyjeżdzać niesprawnym autem bez halumców w trase, paranoja. nie człowiek tylko (usunięte przez administratora) nie wiem czy jeszcze funkcjonuje ten (usunięte przez administratora) ale za w czasu, szczerze nie polecam

pracownica

Nie wiem skąd pochodzi powyższa opinia, praca patrząc na inne zakłady niewymagająca, godziwie wynagrodzona, czas pracy też bardzo normalny, ja polecam.

Banda idiotów i konfidentów nie polecam pracy w tym zakładzie. Pracodawca stosuje [usunięte przez moderatora] w pracy i na dodatek jest takim idiotą że sam nie wie co sie dzieje w zakładzie a te jego zeszyty to po prostu śmiech

Zostaw merytoryczną opinię o Smaczek Janusz Skolimowski - Dębina

• Jak się pracuje w Smaczek Janusz Skolimowski?

Zobacz opinie na temat firmy Smaczek Janusz Skolimowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Smaczek Janusz Skolimowski
  • Łąkowa 10