Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

Ta sama treść - inne imiona, czas wpisu

Zbyszek - 2015-06-16 19:01:43odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Wykonuję pracę ubojowego w JAR-POL. Bardzo wysoki standard sanitarno-epidemiologiczny ułatwia pracę. Dobra praca jest wynagradza w postaci premii a ogólnie płaca też jest na wysokim poziomie. Miły klimat ułatwia pracę . Wypłaty zawsze na czas. Świetny pracodawca Zenek - 2015-06-16 19:08:29odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Wykonuję pracę ubojowego w JAR-POL. Bardzo wysoki standard sanitarno-epidemiologiczny ułatwia pracę. Dobra praca jest wynagradza w postaci premii a ogólnie płaca też jest na wysokim poziomie. Miły klimat ułatwia pracę . Wypłaty zawsze na czas. Świetny pracodawca

Ta sama treść - PODSTAWIONE IMIONA

Daniel - 2015-02-26 09:13:51odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Pracuje w tej firmie już dwa lata jako masarz i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy oraz z bardzo dobrej atmosfery jaka tu panuje. asdf - 2015-06-10 15:46:12odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuje w tej firmie już dwa lata jako masarz i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy oraz z bardzo dobrej atmosfery jaka tu panuje. Andrzej - 2015-06-23 08:57:26odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuje w tej firmie już dwa lata jako masarz i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy oraz z bardzo dobrej atmosfery jaka tu panuje. Bartek - 2015-08-24 13:05:29odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuje w tej firmie już dwa lata jako masarz i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy oraz z bardzo dobrej atmosfery jaka tu panuje. Adam - 2015-08-28 12:24:00odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w tej firmie już dwa lata jako masarz i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy oraz z bardzo dobrej atmosfery jaka tu panuje. Andrzej - 2015-10-30 12:19:08odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w tej firmie już dwa lata jako masarz i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy oraz z bardzo dobrej atmosfery jaka tu panuje.

miki

bahahaha !!!!!

kolega Zenka

Chłopie, chyba Ci zabrakło inwencji. Trzeba wymyślić coś innego, albo zatrudnić marketingowca od krótkich wpisów, który nie ograniczy się do zmiany imion przy wstawianych tzw. opiniach.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Ja się tylko pytam

1.1. Kim jest Adam - masarzem, rozbieraczem, kontrolerem higieny mięsa, jeliciarzem, obsługującym maszyny i urządzenia przetwórstwa mięsnego? 2. Ile lat pracuje/pracował Adam - 4 lata, pracował, już prawie 3 lata, wiele lat, już 2 lata, ponad 2 lata, 3 lata? 3. Czy Adam ma brata, który również z dużą aktywnością udziela się na forum - np Zenka, Patryka, Damiana, Wojtka, Bartka, Mateusza, etc.? 4. Co na to Bożenka i Kazik?

Dzieła zebrane - Adam TOM 1

Adam - 2015-01-22 08:44:42odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Jestem pracownikiem tej firmy od czterech lat i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy jakie tu panują. Atmosfera jest bardzo dobra i nigdy nie było problemów z otrzymaniem wynagrodzenia Adam - 2015-01-30 20:48:12odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Jestem byłym pracownikiem JAR-POL.Wykonywałem zawód masarza.Muszę powiedzieć, że miło wspominam swego byłego pracodawcę. Podejście szefostwa do pracownika było na bardzo wysokim poziomie. Ludzie sympatyczni co w sumie tworzyło miły klimat. Wypłaty zawsze na czas. Bardzo dobry pracodawca. Adam - 2015-01-30 21:30:12odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w Firmie JAR-POL jako rozbieracz .Mam wrażenie, że pracując tu nie mam powodu by nażekać na cokolwiek.Praca dobrze płatna. Miła atmosfera i bardzo dobre warunki BHP. Świetny pracodawca. ADAM - 2015-02-09 11:44:56odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Ja pracuję w firmie JAR-POL jako kontroler higieny mięsa. Praca ta bardzo mi odpowiada i lubię to co robię. W firmie panuje sympatyczna atmosfera i ludzie chętnie tu pracują. Każdy wie co należy do jego obowiązków. Adam - 2015-06-11 21:01:38odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracowałem w JAR-POL jako jeliciarz .JAR-POL to dobry pracodawca często stosował premie i nagrody za dobrze wykonaną pracę . Płaca na wysokim poziomie . Warunki BHP bardzo dobre. Fachowa obsada umilała pracę. Jar-Pol to dobry pracodawca. Adam - 2015-06-16 10:45:35odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Jeśli o mnie chodzi to w tej firmie zawsze było wszystko w porządku, a pracuję tu prawie trzy lata i z chęcią polecę pracę tutaj każdemu kto chce pracować w tej branży. Adam - 2015-06-24 20:59:57odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w firmie JAR-POL i zajmuję się obsługą maszyn i urządzeń przetwórstwa mięsnego. Muszę przyznać że pracodawca oferuje bardzo dobre warunki płacowe. Wynagrodzenie zawsze jest na czas. Pod względem BHP też jest dobrze.Z urlopem nigdy nie ma problemu. Pracodawca dba o swoich pracowników i jest na bardzo wysokim poziomie. Adam - 2015-07-01 08:40:00odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracje tu trzy lata jako masarz i zawsze było wszystko w porzadku. Warunki pracy sa bardzo dobre i nigdy nie było problemow z otrzymaniem wynagrodzenia. Adam - 2015-07-01 09:07:30odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Jako wieloletni pracownik firmy Jar-Pol chciałbym powiedzieć, że nigdy nie było tutaj żadnych problemów. Warunki pracy są bardzo dobre i jeszcze nigdy nie spotkałem się z jakimiś problemami przy odbiorze pensji. Pozdrawiam i polecam Adam - 2015-08-25 15:00:14odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w firmie Jar-Pol jako masarz i jak dla mnie jest tutaj bardzo dobrze. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra i co najważniejsze nigdy nie było problemów z pieniędzmi więc zchęcią przychodzi się do pracy. Adam - 2015-08-28 12:24:00odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w tej firmie już dwa lata jako masarz i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy oraz z bardzo dobrej atmosfery jaka tu panuje. Adam - 2015-08-31 11:13:59odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w firmie Jar-Pol przy rozbiórce mięsa ponad dwa lata i bardzo mi ta praca odpowiada tym bardziej że zawsze mnie ciągnęło do takiej pracy pewnie dla tego że jak byłem młodszy to bardzo często pomagałem dziadkowi przy uboju świni. Warunki do pracy są tutaj bardzo dobre, wypłata zawsze na czas więc jak dla mnie jest tu bardzo dobrze. Adam - 2015-09-22 16:07:54odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Polecam pracę w firmie Jar-Pol. Warunki pracy są bardzo dobre a kasa zawsze na czas. Adam - 2015-10-31 17:41:17odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w firmie Jar-Pol jako operator maszyn do przetwórstwa mięsa i jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj. Warunki do pracy są bardzo dobre i nigdy nie było problemów czy to ze złym traktowaniem przez kierownictwo, czy z otrzymaniem wynagrodzenia. Serdecznie polecam pracę tutaj. Adam - 2015-11-25 10:53:47odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Od trzech lat pracuję w firmie JAR-POL przy rozbiórce mięsa i nigdy nie zauważyłem żeby były jakieś kłopoty w pracy. Dzięki zgranej ekipie pracowników atmosfera w pracy zawsze jest bardzo dobra, a pensja jest zawsze w terminie.

Kazik

Pracowałem w kilku zakładach mięsnych ale odkąd pracuję w jar pol jestem mega zadowolony! Nie wiem po co te hejty ludzie!! Uspokójcie się

niespr
@Kazik

Ludzie ile wam płacą zapisanie tych kłamstw jaka to uczciwa firma .

Bożena

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składam firmie Jar-Pol życzenia wszystkiego najlepszego, dużo sukcesów i trwania na rynku pracy.

mati

Kopiuj - Wklej
@mati

i tak w koło, tylko imiona są zmieniane - ŻENADA

praca

Gdyby ktoś szukał pracy w Starachowicach na normalnych warunkach - piszcie na kowmac50@wp.pl

KRISI

Ja pracuje w JAR POLu i jeszcze nigdy nie myślałem by zatrudnić się gdzie indziej. Tu nie muszę martwić się o wynagrodzenie, atmosfera w pracy i podejście pracodawcy do pracownika dodatkowo przemawiają za pracę tutaj.

Ja się tylko pytam

1. Kim jest Bartek - jeliciarzem, masarzem, rozbieraczem miesa, ubojniczym? 2. Czy Bartek pracuje dwa lata, dłuższy czas, cztery lata, trzy lata? 3. Czy Bartek ma brata, który również z dużą aktywnością udziela się na forum - np Adama, Patryka, Damiana, Wojtka, Mateusza, Zenka, etc.?

Dzieła zebrane -Bartek

bartek - 2014-07-30 09:15:26odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Czy ktoś was zmuszał do tej pracy? powiedzcie czy którys pracodawca dowozi pracowników do pracy tak jak to robi jar-pol? czy na święta dostajecie paczki? bo jar-pol daje i to nie mało, czy którys pracodawca zwraca koszty paliwa pracownikom tak jak to robi Jar-pol,jeżeli ktos pracuje to zarobki też są nie małe. Jeżeli jest tak żle w jar-polu to zapraszam na budowę do przeżucania cegieł.... Bartek - 2015-02-11 11:06:53odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w firmie Jar-Pol od dwóch lat i jestem zadowolony z warunków zatrudnienia. Warunki do pracy są bardzo dobre, a pieniądze są zawsze na czas. Polecam pracę tutaj każdemu kto chce pracować w branży mięsnej. Bartek - 2015-06-21 21:18:36odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Ja pracuję w JAR-POL jako jeliciarz. Stwierdzam, że warunki pracy są tu bardzo dobre, nigdy nie miałem problemu z otrzymaniem wynagrodzenia co jest dla mnie bardzo ważne. Jestem zadowolony BARTEK - 2015-06-26 10:09:14odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w firmie JAR POL dłuższy czas i powiem, że firma jest sumienna, wypłatę zawsze mam na czas. Towarzystwo w pracy dobre. Pewnie że trzeba pracować, ale jeśli się dobrze pracuje to jest się docenionym i nie ma z niczym problemu. Bartek - 2015-08-24 13:05:29odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuje w tej firmie już dwa lata jako masarz i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy oraz z bardzo dobrej atmosfery jaka tu panuje. Bartek - 2015-09-24 10:19:39odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w firmie Jar-Pol przy rozbiórce mięsa ponad dwa lata i bardzo mi ta praca odpowiada tym bardziej że zawsze mnie ciągnęło do takiej pracy. Warunki do pracy są tutaj bardzo dobre, wypłata zawsze na czas więc jak dla mnie jest tu bardzo dobrze. Bartek - 2015-10-28 20:03:41odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w firmie Jar-Pol jako masarz ponad cztery lata jak do tej pory nie miałem powodów do narzekań. Atmosfera w pracy jest zawsze w porządku a wypłata na czas. Bartek - 2015-11-24 09:33:25odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Bardzo dobra firma. Prację tu trzy lata jako ubojowiec i zawsze było wszystko w porządku. Warunki pracy są bardzo dobre i nigdy nie było problemów z otrzymaniem wynagrodzenia. Bartek - 2015-12-09 23:29:30odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Firma Jar-Pol jest w porządku. Pracuję tu razem z bratem już kilka lat i zawsze było wszystko w porządku. Bartek - 2015-12-16 10:29:10odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) W tej firmie przy rozbiórce mięsa pracuję ponad trzy lata i przez cały ten czas wszysto było w porządku, a wypłata jest zawsze na czas więc nie ma powodów do narzekań.

prox

czytam te fora. Jedni chwalą Jar-Pol, inni krytykują. A to napradę świetna, rzetelna i profesjonalnie podchodząca do pracownika firma. Mogę zaświadczyć. Jar-Pol jest w porządku.

Bartek

zibii

co mi się podoba w firmie Jar-Pol. Troska i podejście do pracownika do ludzi. Nie ma nic na co można się skarżyć.

Dzieła zebrane - Mateusz

Mateusz - 2015-02-27 12:46:21odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Wykonywałem zawód jaliciarza, pracując w firmie JAR-POL. Chwaliłem sobie pracę nie tylko ze względu na bardzo dobre warunki BHP ale i wysoki standard sanitarno-epidemiologiczny.Premie były częstym elementem wynagradzenia za dobrą pracę.Wypłaty wypłacane zawsze na czas. Świetny pracodawca. Mateusz - 2015-02-27 12:53:54odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Pracuję w "JAR-POL" jako rozbieracz w bardzo dobrych warunkach. Są zachowane wszelkie wymogi zgodne z normami ISO i BHP.Pracodawca dba o pracodawców pod względem finansowym z zachowaniem przepisów sanitarno-higienicznych. Wynagrodzenie wypłacane jest na czas. Premie i nagrody za dobrą pracę stanowią częsty element wynagrodzenia. Bardzo dobry pracodawca. Mateusz - 2015-06-24 21:10:01odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Będąc pracownikiem firmy " JAR-POL" i wykonując zawód technik technologii żywności-przetwórstwo mięsne mam bardzo pozytywną opinię o tym pracodawcy. Bardzo dobre warunki z zachowaniem wszelkich przepisów BHP oraz wymogów które są zgodne z normami i systemami zapewnienia jakości. Uważam, że jest to jeden z lepszych pracodawców. Dba o swoich pracowników pod względem socjalnym jak i finansowym.

@Dzieła zebrane - Mateusz

1. Kim jest Mateusz - jeliciarzem, rozbieraczem mięsa, technikiem technologii żywności? 2. Czy Mateusz pracował lub ewentualnie jeszcze pracuje? 3. Czy Mateusz ma brata, który również z dużą aktywnością udziela się na forum - np Adama, Patryka, Damiana, Wojtka, Bartka, Zenka, etc.?

zbigi

Firma JAR POOL to jedna z solidnych i rzetelnych firm w naszym regionie, gdzie do pracy idzie się z wielką ochotą.

L.M

Sam jestem pracownikiem JAR POOL i jestem zadowolony. Dobra atmosfera w pracy sprzyja efektywności a odpowiednie wynagrodzenie w dodatku na czas jest dodatkowym atutem tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol