Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

Zenek kolega kazika i Bożenki

Praca jest tak przyjemna, że z chęcią zapraszamy Państwową Inspekcję Pracy, żeby skontrolowała: przejrzystość, transparentność zatrudnienia, warunki pracy, przestrzeganie Kodeksu Pracy i przepisów BHP, terminowości wypłat (ich zgodności z umową).

Lech

Spoko firma. Zapewnia dobre warunki do pracy.

Opinia

Pracowałem w kilku firmach związanych z przetwórstwem mięsa i powiem tyle. Żaden pracodawca nie był tak w porządku. Wypłaty zgodnie z umową a i z zarejestrowaniem problemów nie ma.

Zenek kolega Kazika i Bożenki

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
chudy

Jestem pracownikiem Jar Pol-u od niedawna. Praca w porządku i z płacą też nie ma problemu.

Leszek

Spoko firma, wypłata zawsze na czas i dobre warunki do pracy.

Bolek

Zostałem zatrudniony w tej firmie kilka miesiecy temu i jestem bardzo zadowolony z tego faktu. Mam pracę i co miesiąc kase/ Pozdrawiam

Zenek kolega Kazika i Bożenki
@Bolek

"Bolku" Nie idź tą drogą. Lepiej zainwestuj w reklamę prasową, ewentualnie, radiową i telewizyjną. Wypisywanie tzw "opinii" na różnych forach ( np. gowork, centrum opinii), jest wyrazem skrajnego braku profesjonalizmu. Sygnowanie bzdur pod setką imion ( Bolek, Zenek, Adam, Kazik,Dominik, Bartek, etc.),jest śmieszne a nawet żenujące.

alt

W firmie Jar Pol jestem bo lubię tu pracować. Jest miło i nie mam żadnych niespodzianek co do wypłaty w związku z tym mogę spokojnie spłacać zaciągnięty kredyt.

Firma Jar-Pol dałą mi zatrudnienie dzięki czemu mam swoje pieniądze i jestem za to bardzo wdzięczny.

Zenek

Spoko firma. Wszystko jest ok. i kasa też zawsze się zgadza.

Ozo

Zajrzałem na tą stronę bo kolega mówił mi że jakiś hejter ma pożywkę z tych opinii, i fakt stwierdzam że wyjątkowo się komuś nudzi… Ja uważam, że praca jest ok.. Więc nie ma co narzekać tylko pracować. PS. Panie hejterze.. Nie jednemu psu Burek, także daj sobie spokój.

rzeczywistość
@Ozo

..i na 2 dodatkowe strony w tym samym czasie (z uwzględnieniem czasu na wysiłek (ból) pisania tzw opinii).

RYNIO

Przyjdzie pora i na takich krętów . Nie ma chętnych do roboty u was ? he he he ,w cale sie nie dziwię

adam

Też mi firma . Najzwyklejszy pośrednik co żyje z potu kapiacego z jaj innych .Fuj

sołtys

śniło się mojemu koledze------- że BHP to już niedługo sprawdzi odpowiednia kontrola która nie bierze------- już niedługo-------, równocześnie wejdzie US i UP tylko nie stąd-------- a podstawiony pan pracownik na zakładzie wszystko nagra jak dostaje wypłate do łapy bez kwitów, potem za nim wejdzie Antykorupcyjna i się ktoś posra w obrączkach na rękach po portkach----------- a potem jeszcze ktoś przyjdzie jak już boss będzie leżał na dołku i się rozpiedoli na psach. Koszmar jakiś nie sen ----- oby sie nie spełnił co nie

Zygi

Firma Jar-Pol dała mi zatrudnienia, świetnie. Praca fajna, a i zarobki też niczego sobie. Chwalę sobie i jedno i drugie.

Bolo

Pracuję w tej firmie już dwa lata jako masarz i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy oraz z bardzo dobrej atmosfery jaka tu panuje.

Cytat z Wilkipedii

"Arystoteles tak próbował przybliżać istotę prawdy w swojej Metafizyce: Powiedzieć, że istnieje, o czymś, czego nie ma, jest fałszem. Powiedzieć o tym, co jest, że jest, a o tym, czego nie ma, że go nie ma, jest prawdą. Definicja ta (zwana dziś korespondencyjną definicją prawdy) oznacza, że: dane zdanie A jest prawdziwe wtedy i tylko wtedy, gdy stan faktyczny opisany przez zdanie A ma rzeczywiście miejsce, tzn. zdanie 'Ala ma kota' jest prawdziwe wtedy i tylko wtedy, gdy Ala rzeczywiście posiada jakiegoś kota." (pl.wikipedia.org/wiki/Prawda)

rzeźnik

Ja także pracuję w tej firmie i jest spoko. Na każdym odcinku pracy przestrzegane są przepisy bhp zapewniona jest odzież ochronna a pracodawca docenia pracujących tu pracowników.

Ireneusz

Witam mnie tam praca bardzo odpowiada bo mam blisko i nie muszę jeździć nigdzie za pracą. Będąc we wspólnym gospodarstwie z rodzicami mogę trochę odłożyć, na warunki pracy nie narzekam bo wiedziałem gdzie idę. Jest dobrze i nie będę szukać nic nowego.

ciekawe

Ta sama treść - inne imiona, czas wpisu Zbyszek - 2015-06-16 19:01:43odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) ============================= Wykonuję pracę ubojowego w JAR-POL. Bardzo wysoki standard sanitarno-epidemiologiczny ułatwia pracę. Dobra praca jest wynagradza w postaci premii a ogólnie płaca też jest na wysokim poziomie. Miły klimat ułatwia pracę . Wypłaty zawsze na czas. Świetny pracodawca ------------------------------------------------------------------------- Zenek - 2015-06-16 19:08:29odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) =========================== Wykonuję pracę ubojowego w JAR-POL. Bardzo wysoki standard sanitarno-epidemiologiczny ułatwia pracę. Dobra praca jest wynagradza w postaci premii a ogólnie płaca też jest na wysokim poziomie. Miły klimat ułatwia pracę . Wypłaty zawsze na czas. Świetny pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol