Opinie o Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o. w Dobieszowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o. w Dobieszowice

Roxa
Inne

Zdarza się jeszcze wolny wakat na recepcjonistkę? Ucieszyłabym się, gdyby coś było akurat, bo tyle czasu już szukam pracy i nic. A tu ostatni raz mi się wyświetliło ogłoszenie sprzed 6 lat aż. Taka mała rotacja tam u Was ?

T.
Inne
@Tati

Nie, nie warto. Zarobki raczej niższe dodatków żadnych. Szkoda zdrowia. Tak bez powodu,szefostwo z problemami finansowymi i swoje flustracje wyładowują na ludziach nie musisz nic źle zrobić by usłyszeć jakieś absurdalne uwagi lub wulgaryzmy których niejednokrotnie byłem świadkiem.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

anonim Nowy wpis
Inne

Serio.. a ile dni potrafią spóźnić się te wynagrodzenia, i czy zdarza się to notorycznie miesiąc w miesiąc, czy aż tak źle nie jest?

Roxa
Inne

Zdarza się jeszcze wolny wakat na recepcjonistkę? Ucieszyłabym się, gdyby coś było akurat, bo tyle czasu już szukam pracy i nic. A tu ostatni raz mi się wyświetliło ogłoszenie sprzed 6 lat aż. Taka mała rotacja tam u Was ?

anonim
Inne

Na bezrobociu z tym poczuciem beznadziei? Nie wspominajac już o braku środków do życia. A coś tam według ciebie nie tak jest w tej pracy? To czemu nie ma ogłoszeń w sumie, nie ma jednak rotacji? Trochę się czuję pogubiona tymi wpisami tutaj.

Tadam dam dam
Inne
 Pytanie
@anonim

Po co kasujecie opinie ? Myślicie że to spowoduje że nikt nic nie wie? ZMP znane jest w świecie ze swojej specyfiki w traktowaniu ludzi. Droga koleżanko poczucie beznadzieji zrozumiesz dopiero jak tam będziesz jak Pan Prezes wbija na hale i jedzie po ludziach jak po (usunięte przez administratora) a Pani Prezes mówi do ludzi(usunięte przez administratora) myśli że tego nie słychać.

Tati Nowy wpis
Inne
@Tadam dam dam

Ale to bez powodu pracownicy są tak traktowani? Warto się tutaj chociaż zatrudnić dla zarobków i ewentualnie jakichś dodatków? Wysokość wynagrodzenia jest wart tej atmosfery?

T. Nowy wpis
Inne
@Tati

Nie, nie warto. Zarobki raczej niższe dodatków żadnych. Szkoda zdrowia. Tak bez powodu,szefostwo z problemami finansowymi i swoje flustracje wyładowują na ludziach nie musisz nic źle zrobić by usłyszeć jakieś absurdalne uwagi lub wulgaryzmy których niejednokrotnie byłem świadkiem.

Zainteresowana Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś się może wypowiedzieć o pracy biurowej w tej firmie?

Gabi
Inne

Dawno już nie pisaliście o tych zaległych wynagrodzeniach, czy to znaczy, że zaczęli je wypłacać? Czy czemu jest cisza na ten temat? KRS mówi, że firma jest w upadłości więc ciekawi mnie czy wywiązali się ze wszystkich zobowiązań?

anonim
Inne

Podobno...czyli to nie jest pewne? Aktualnie w takim razie pracownicy jacyś jeszcze tutaj pracują? Skąd wiadomo, że osoba, która ma rzekomo przejąć firmę znów ją zadłuży? Może uda się wyjść na prostą?

Klon
Pracownik
@anonim

Akurat.... następni doradcy przyjdą oskubać Paruzela...na takich zadłużonych czekają (usunięte przez administratora)...żeby resztę wydrzeć... milionerzy bez pieniędzy. Przecież tego się nie da uratować

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(229 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(38 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

Ale to kto te śniadanka z nią je, właśnie ludzie z biura? Ja bym nie chciała, ale jeśli firma daje paczki w produktami np. na święta czy na urodziny, to całkiem spoko. Można w taki sposób "deputat" dostać? :)

SZOK!
Były pracownik

Masarnia to nie rodzaj działalności jaki prowadzą, tylko (usunięte przez administratora) które nim zarządza. Takiego braku szacunku do ludzi to nigdy wcześniej nie widziałam.

Edzia
Inne
@SZOK!

Ale To jesteś pracownikiem tak? Jakiego stanowiska? O co chodzi z tym brakiem szacunku dokładnie? Czym go przejawiają? A relacje z pracownikami jakie masz/miałeś?

Renata
Inne

Serio w tamtym roku tak było, że w lipcu ludzie nie dostali wynagrodzenia jeszcze z maja? Do dziś jeszcze takie opóźnienia występują? Ogólnie to nikt od dłuższego czasu tu nie pisał i zastanawiam się dlaczego. wszystko w zakładzie jest w porządku?

Klon
Pracownik
 Pytanie
@Renata

Są informacje że ma być nowy właściciel....hmmm ciekawe kto? Pewnie następny przekręt. Ciekawe czy nas zostawią.

Blum
Były pracownik
@Klon

Przecież to już syndyk ma...i potem szybka upadłość nagle...

Bloomkul
Kandydat

Ogólnie lipa od maja w domu nie ma kontaktu z zarządem .. dramat totalny a już nie wspomnę o braku wynagrodzenia ( od maja )

Ewa
Inne

Hej, jak obecnie w Paruzelu wygląda sytuacja? Można aktualnie liczyć w firmie na stabilne zatrudnienie? Wcześniej w wątku widziałam post, że firma zwalniała pracowników i chciałabym się zorientować co i jak..

Rozczarowany
Pracownik
@Ewa

Jesteśmy wysłani na urlopy. Niektórzy już biorą bezpłatne.

Witalij
Pracownik
 Pytanie
@Ewa

Niektórzy mają się tam bardzo dobrze, skoro potrafi zginąć 2 tony karkówki a Gunia dalej rozkminia kto może być za to odpowiedzialny.. Ten najgrubszy z magazynu?

1
Edward
Inne
@Witalij

Hej, widzę że orientujesz się co aktualnie dzieje się w Paruzelu. Co możesz mi powiedzieć o podejściu do pracownika w tej firmie? Jak szefostwo Was tu traktuje?

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o.?

Były
Były pracownik
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego jak socjal nie ma bonów nie ma paczek na święta nie ma wczasów pod grusza nie ma nic dla pracowników

Były Pracownik
Były pracownik

Firma zwalnia pracowników, nie wpłaca im zaległych świadczeń Zarząd firmy wyjeżdża na wakacje, a zwolnieni pracownicy muszą się z nim sądzić. Jako że zostałem potraktowany w ten sposób jedno co sobie obiecuje że wszędzie gdzie tylko będę mógł, będę szerzyć negatywną opinie na temat zarządu spółki mam tu na myśli Pana Mariusza na czele, Panią Kingę w pakiecie oraz Pana Przemka. W mojej sprawie sąd już działa więc czekam ale ostrzegam każdego przed jakimikolwiek interesami z tymi osobami. Zarówno z tą firmą Pana Mariusza jak i drugą. Wszystko to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Na każde moje słowo mam dowody i jeśli będzie trzeba to je udostępnię.

Szefo
Pracownik
 Pytanie
@Były Pracownik

A mam jeszcze 1 pytanie. Czy w tym zakładzie pracuję dalej ten ograniczony magazynier adaś co go potem zrobili przedstawicielem handlowym? A co do wpisu "Były Pracownik" to wszystko prawda. Nie popuśćcie in ani złotówki!!!!

1
Pracownik

Praca jak praca. Nigdzie nic za darmo nie dają.

Pracownik

Praca jak praca . Nigdzie nic za darmo nie dają.

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

PRZEMYSŁAW
@Pytanie

Nadgodziny owszem są. Jeśli chcesz pracować to problemu nie ma, nadgodzin jest ogrom, możesz być jednak spokojny ze nikt Ci za nie nie zapłaci ani nigdy ich nie odbierzesz ????

Tomasz
Inne

Firma działa dopiero 10 lat a zdobywała już kilkakrotnie Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, to chyba o czymś świadczy.

Tomasz
@Tomasz

Chyba nie

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pracownik
@Pytanie

Tak dołączysz chyba do grona zmarłych!!!

2
Beata
Inne
@Pracownik

Nie jest to zbyt pochlebna opinia, szczerze mówiąc, ale i nie mówi ona zbyt dużo o samym pracodawcy, jakim są Zakłady Mięsne Paruzel. Skoro (tak wnioskuję z Twojego nicku) pracujesz w tej firmie, to zachęcam Cię do napisania swojej rzetelnej i merytorycznej opinii na temat pracodawcy.

Komornik

(usunięte przez administratora) pobierają dłużnikowi z wynagrodzenia alimenty przez kilka miesięcy , a później przetrzymują je. Nie przesyłając wierzycielowi. Żenada!

1
Onufry
Inne

Fajna firma, dobry pracodawca i tyle mam w temacie do powiedzenia!!

Rzeźnik
@Onufry

To jakiś żart? Firma nie produkuję od ok 3 tygodni!

таємничий співробітник

Witam pracowalem w zakładach mięsnych paruzel przez okres próbny z początku jak to w każdej pracy wszystko jest ok. Ale po dłuszej mecie jak się pierwszy miesiąc przepracuje i zaczyna sie 2 to już masakra jak idzie na urlop bo masz coś pilnego a wracasz do pracy to wszyscy na ciebie krzywo patrzą jak pójdziesz na l4 to już ci umowy nie przedłuża po prostu praca na produkcji to jakaś żenada tyrasz jak wół po 10 12 godzin jedna przerwa o 10 pół godziny i nic wiecej. Kierownictwo z początku niby miłe ale później to już masakra chodzą i patrzą za plecami jak ty nie widzisz co robisz praca w stresie można powiedziec nie wiadomo do kogo tu sie odezwać bo zaraz wszyscy wiedzą co mówisz itp na początek ci słodza 13 zł netto na godzinę ale później jak w ciągu 3 miesięcy nie będziesz tyral jak wół to za pomnij że przedłuża ci umowę. Druga rzecz jak nie jesteś kapusiem nie masz po co tam iść panie dwie które robią na produkcji trzymia sztame z kierowniczka i jak nie spasujesz tym panią to już Odrazu chodzą i za plecami cię obgadują i mówią nie stworzone rzeczy kierowniczce że się nie nadajesz i w ogóle. Na koniec pracy musisz jeszcze po sprzątać po myć wszystko i jak pomyjesz swoje a nie pójdziesz później pomóc innym napszyklad panią 2 na produkcji albo pójdziesz wcześniej to na 2 dzień już ci nie odpowiedzą część krzywo na ciebie patrzą itp szczerze nie polecam pracy na produkcji bo to jest jakas żenada. Tak jak powiedziałem jak nie jesteś kapusiem albo nie liżesz tyłka kierownictwo to za pomni że przedłuża ci umowę. A co do pracy na rozbiorze to nie mam zaszczerzen bardzo spoko brygada zgraną i w ogóle szczerze na rozbiorze mniej sie na pracujesz i zmeczysz niż na produkcji. Ale tak jak powiedziałem nie chodź na urlopy na l4 bo wtedy to już jestes najgorszym pracownikiem na tym zakładzie jedynie kapusiem itp mają tam lajcik. I co do zarobków masz gola wypłatę za nadgodziny nie ma nic wiecej do wyplaty premi nie ma w ogóle. Tak samo bonow nie ma na żywność na święta dostaniesz max 150 zł jak jest wielo letnim pracownikiem inaczej 50 zł i dostaniesz i się wal tak samo za soboty co idziesz do pracy jak są nie ma więcej kasy liczą ci to jak za normalna dniowke. Po prostu najlepiej to jest tam robić za wszystkich i się nie odzywać do nikogo bo Zaraz kręcą z tego aferę. A jeszcze lepiej by było jak byś tam spał i wstawał po 2 godzinach i robiłeś dalej a jeszcze lepiej jak byś w ogóle nie spał i robił za wszystkich. Ale tak szczerze nie polecam 210 godzin i 2730 zł wyplaty to u Nik Pol za te godziny masz prawie 5 tysięcy do 6 tysięcy wyplaty serio mówię ludzie uważajcie gdzie sie pakujecie do jakiego syfu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik
@таємничий співробітник

Puknij się człowieku w głowę bo to co wypisujesz wyssales z palca. Pracować ci się nie chciało a teraz bzdury piszesz. W ciągu 3 miesięcy miałeś 40 %obecności w pracy i jeszcze masz pretensje. A w pracy się pracuje a nie (usunięte przez administratora) tak jak ty. A to że z tobą nikt nie chciał pracować to twoja zasługa

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kontroler
@таємничий співробітник

Od (usunięte przez administratora) Czytając głupi się domyśli że leń, cwaniak, kombinator i pewnie by jeszcze torbami wynosił. Nie najlepiej zatrudnić się udawać ze się pracuje po miesiącu na urlop bo leń skończony już zmęczony jest!!! Opublikuj listę zakładów w których pracowałeś i ile czasu, oraz te w których nawet rozmawiać z Tobą nie chcieli gnoju śmierdzący!!!

Katja
@таємничий співробітник

Pewnie chodzi ci o dasza i ira. Trzeba uważać na nie bo strasznie obrabiala tyłek. A pracy w Polsce jest dużo a ten zakład to najgorszy z możliwych. Brynek dostaje za każdego ukrainca 30 zł za godzinę a płaci 10zl. Po 14-16h praca a potem 2h na busa czekać. Słyszałam jak Polacy mówili że tylko idioci w takich warunkach pracują

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
John
@таємничий співробітник

2730zl to tu zarabia zarządca magazynu takze nie macie zle. A tyle co pasztetu zjecie to wasze.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rzeznik

Mam pytanie czy dla wykwalifikowanych pracowników czy to rozbiór czy produkcja jest 20zl na godzinę. 20 letni starz mam w rzeźni. Dzieki.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Witold
Inne
@Rzeznik

Twój staż pracy rzeczywiście może być dobrym argumentem do negocjacji zarobków. Pytanie czy w tej firmie będzie na to szansa? Trzeba byłoby się o tym przekonać. Może najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu skontaktowanie się z firmą Paruzel i zapytanie o warunki pracy. Obecnie coraz częściej ujawnia się zarobki kandydatom.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o. - Dobieszowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Zakłady Mięsne Paruzel Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii