Zakłady Mięne Paruzel

Dobieszowice

Opinie o Zakłady Mięne Paruzel

joann

Kilka lat ładnych już istnieja na rynku,jednka nikt zbytnio nie napisal nic o tym jak wyglada zatrudnienie, mi glownie zalezy na tym by dowiedziec sie czy daja umowe o prace, czy nie ma problemu z grafikiem>

noga

nie robie już tam dawno, nie warto. zadzwon tam bo może i sa przyjęcia nie wiem powiem szczerze

witam

to dlaczego już nie pracujecie skoro ta zajebiście było

pracownice

Zgadzamy się całkowicie z ta opinia super się tam pracowało często wspominamy nasza prace w tym zakładzie pozdrowienia dla pana [usunięte przez administratora] i całej załogi

xxxx

w zakladach miesnych pana [usunięte przez administratora] jest super i nie dam nic złego powiedziec na ten zaklad

wdrożeniowiec

Nie byłem pracownikiem ZM Paruzel, ale prowadziłem tam wdrożenia systemu przez pewien kwant czasu i musze przyznać, że zakład robi wrażenie. Właściciel bardzo w porządku, no i oczywiście ekipa z którą współpracowałem podczas wdrożenia była super. Pozdrawiam obecnych i dawnych pracowników.

młody

Zakłady Mięsne Paruzel to nowoczesne, zadbane, dobrze wyposażone oraz posiadające wykwalifikowane zaplecze kadrowe przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji szerokiej gamy wyrobów wędliniarskich. Jednocześnie chciałbym nadmienić iż ZPM Paruzel nie jest własnością C.M. Makton, powyższa opinia dotyczy w.w. zakładów a nie C.M. Makton.

Zostaw opinię o Zakłady Mięne Paruzel - Dobieszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięne Paruzel