Zakłady mięsne Ryszard Wojtacha

Tarnowskie Góry

Zakłady mięsne Ryszard Wojtacha
2 7

Opinie o Zakłady mięsne Ryszard Wojtacha

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

wedlina

Bardzo dobra atmosfera w pracy,szef był bardzo dobrym człowiekiem ,zarobki mizerne,garstka lojalnych i uczciwych pracowników ,pracujących za najniższą krajową.Pracuje tam wiele lat i mam nadzieję że firma odbije się od dna,życzę nowemu szefostwu trafnych decyzji i sukcesu który w latach dziewięćdziesiątych osiągnął Ryszard Wojtacha a firma była najlepsza w naszym regionie.

byłasobie

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie! Głównie w sklepach warunki śmieszne jak na 21 wiek i z najniższą krajową... Zero premii, zero motywacji...

Zostaw opinię o Zakłady mięsne Ryszard Wojtacha - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady mięsne Ryszard Wojtacha