Opinie o Giko Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Giko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Giko Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giko Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

;) Nowy wpis

Mówicie kierownik wazelina?

Ex Nowy wpis

Pracowałem tam jakiś czas. Generalnie dla kawalera, lubiącego zwiedzać świat to całkiem ciekawa propozycja o ile akurat postanowią, że za ten miesiąc dostaniesz pieniądze za nadgodziny, a nie będą one do wybrania. No chyba, że nagle nie chcesz tak często wyjeżdżać i na tak długo. To już się *szczupłej* i reszcie nie podoba. A najlepsze jaką mają znajomość kodeksu pracy ???? 2 dni wolnego na szukanie pracy wg KP, a ona mi mówi, że ja muszę to udowodnić na piśmie, że szukałem pracy ???? A i nie zapominajmy o "zaufaniu" do pracowników i "właściwej" komunikacji. Ad1 miałem w aucie GPS, który notorycznie głupiał, zakłócając tym samym nawigację i samego siebie. Jednemu takiemu kierownikowi bez nazwiska (który nawet nie był moim zwierzchnikiem) coś nie pasowało z trasą, to zamiast mi to wprost zakomunikować i poprosić o wyjaśnienie, to ten że mną w ... podchody grał Ad2 idzie Andre meister i widzi, że np stoisz, tj nie wykonujesz akurat innej czynności tylko stoisz. Odpowiada z uśmiechem na twoje dzień dobry, a 10sekund później kierownik cię pyta co ty robisz bo szef mówi, że nie pracujesz* *A to że samemu sobie trzeba było robót wynajdywać to już inna bajka ????

mordor Nowy wpis
@Ex

Czlowieku, zawsze wydawało ci sie ze wszystko wiesz najlepiej. Mało kto lubił z tobom jeździć. Szczupła chyba jest okej. Z wszystkiego robisz problem. Generalnie zjedz snikersa bo jak zawsze gwiazdorzysz.

Jak długo trwa proces awansu w Giko Sp. z o.o.?

Kach

Jakiego awansu... Tam nie ma czegoś takiego

Ex Nowy wpis

Awans. Dobre sobie ????

Arek

@kach cały czas jest się na tym samym stanowisku?

Czy kandydat na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa w firmie Giko Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Balboa

Pracowałem tam z 10 lat temu, więc trudno ocenić jak tam się pracuje teraz. Idąc tam szwagier ostrzegał mnie że to obóz pracy, ale poszedłem ok. Firma była jeszcze w miarę dobrej kondycji, dopóki szef nie zamieszkał w Polsce. Kilku ludzi świetnych, z którymi praca to była przyjemność ale byli i tacy których najlepiej przemilczeć, pracowników i kierownika wazelinę. Dla młodego człowieka taka firma to dobra lekcja życia i nauczka. Wiem że wielu dobrych fachowców odeszło, szkoda firmy. Z drugiej strony klienci chyba już dorośli do tego że kupowanie odnowionych starych gratów to nie zawsze dobre wyjście.

:I

(usunięte przez administratora) Po pierwsze nie dotrzymuje danego słowa, więc jeżeli nie będziecie mieć ustaleń na piśmie to zapomnijcie o tym co ustaliliście. Po drugie nawet jeżeli będziecie mieć coś na piśmie to i tak będzie się starał Was okraść z urlopu, nadgodzin, prowizji, diet, etc. Facet spędził chyba zbyt dużo czasu w niemczech i zapomniał, że jest Polakiem, bo traktuje Polskę i Polaków jak neokolonię. Szczerze nie polecam!!!

honest

Zdecydowanie odradzam pracę jako ph. Firma totalnie niezorganizowana, brak jakichkolwiek standardów. Nie posiada własnej bazy klientów, nie ma crm, a co najgorsze herr Andreas stara się na każdym kroku oszukać na kasie. Nie płacąc np. diet, ekwiwalentu za urlop i co najważniejsze prowizji. Deklarowane 3% spada np. do 0,5%. Czy w uczciwej firmie zmienia się pracowników co 3 miesiące?

...

Wiara w to, że solidna praca zostanie doceniona, minęła bezpowrotnie. Niskie zarobki, beznadziejna atmosfera sprawiają, że chce się uciekać jak najdalej.Tym, którzy dalej tam trwają,życzę powodzenia!

zdobywca

bylem tam zobaczyłem popracowałem i odszedłem nie ma co tam szukać

BOLO

no fajnie by sie pracowało ale 13 zł brutto dla spawacza to kpina jeszcze można by to jakoś znieśc ale podejście niektórych pracowników jest fatalne nowy stważa zagrożenie dla jego etatu więc jesteś jak piąte koło u wozu

ogójnie fajnie by się pracowało i jeździło na wyjazdy traciło zdrowie i czas gdyby nie to że; -nie płacą na czas -maksymalnie utudniają podjęcie pracy w innym zakładzie nie wydając należnych pracownikowi uprawnień -coraz skromniejsza oferta dla klijęta -zero możliwości rozwoju wręcz muszę stwierdzić po dłuższym czasie efekt odwrotny od rozwoju Jak ktoś ma duże poczucie humoru oraz smykałkę do wolontariatu :)to wiedz że ta firma czeka właśnie na ciebie:)pozdrawiam i gorąco zachęcam

ogólnie OK, pomimo dziwnej polityki firmy i dziwnej atmosfery pracuje się całkiem normalnie, jest się z czego pośmiać i z kim pośmiać:)

Zostaw merytoryczną opinię o Giko Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Giko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Giko Sp. z o.o.
  • Żeromskiego 93a