GIKO Sp. z o.o.

Tarnowskie góry

Opinie o GIKO Sp. z o.o.

Balboa

Pracowałem tam z 10 lat temu, więc trudno ocenić jak tam się pracuje teraz. Idąc tam szwagier ostrzegał mnie że to obóz pracy, ale poszedłem ok. Firma była jeszcze w miarę dobrej kondycji, dopóki szef nie zamieszkał w Polsce. Kilku ludzi świetnych, z którymi praca to była przyjemność ale byli i tacy których najlepiej przemilczeć, pracowników i kierownika wazelinę. Dla młodego człowieka taka firma to dobra lekcja życia i nauczka. Wiem że wielu dobrych fachowców odeszło, szkoda firmy. Z drugiej strony klienci chyba już dorośli do tego że kupowanie odnowionych starych gratów to nie zawsze dobre wyjście.

:I

(usunięte przez administratora) Po pierwsze nie dotrzymuje danego słowa, więc jeżeli nie będziecie mieć ustaleń na piśmie to zapomnijcie o tym co ustaliliście. Po drugie nawet jeżeli będziecie mieć coś na piśmie to i tak będzie się starał Was okraść z urlopu, nadgodzin, prowizji, diet, etc. Facet spędził chyba zbyt dużo czasu w niemczech i zapomniał, że jest Polakiem, bo traktuje Polskę i Polaków jak neokolonię. Szczerze nie polecam!!!

honest

Zdecydowanie odradzam pracę jako ph. Firma totalnie niezorganizowana, brak jakichkolwiek standardów. Nie posiada własnej bazy klientów, nie ma crm, a co najgorsze herr Andreas stara się na każdym kroku oszukać na kasie. Nie płacąc np. diet, ekwiwalentu za urlop i co najważniejsze prowizji. Deklarowane 3% spada np. do 0,5%. Czy w uczciwej firmie zmienia się pracowników co 3 miesiące?

...

Wiara w to, że solidna praca zostanie doceniona, minęła bezpowrotnie. Niskie zarobki, beznadziejna atmosfera sprawiają, że chce się uciekać jak najdalej.Tym, którzy dalej tam trwają,życzę powodzenia!

zdobywca

bylem tam zobaczyłem popracowałem i odszedłem nie ma co tam szukać

BOLO

no fajnie by sie pracowało ale 13 zł brutto dla spawacza to kpina jeszcze można by to jakoś znieśc ale podejście niektórych pracowników jest fatalne nowy stważa zagrożenie dla jego etatu więc jesteś jak piąte koło u wozu

ogójnie fajnie by się pracowało i jeździło na wyjazdy traciło zdrowie i czas gdyby nie to że; -nie płacą na czas -maksymalnie utudniają podjęcie pracy w innym zakładzie nie wydając należnych pracownikowi uprawnień -coraz skromniejsza oferta dla klijęta -zero możliwości rozwoju wręcz muszę stwierdzić po dłuższym czasie efekt odwrotny od rozwoju Jak ktoś ma duże poczucie humoru oraz smykałkę do wolontariatu :)to wiedz że ta firma czeka właśnie na ciebie:)pozdrawiam i gorąco zachęcam

ogólnie OK, pomimo dziwnej polityki firmy i dziwnej atmosfery pracuje się całkiem normalnie, jest się z czego pośmiać i z kim pośmiać:)

Zostaw opinię o GIKO Sp. z o.o. - Tarnowskie góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GIKO Sp. z o.o.