zakłady mięsne JANO

Zabrze

Opinie o zakłady mięsne JANO

Ja

Hej. Co sądzicie o wprowadzeniu przez firmę odgórnie grafików z mniejszą ilością godzin. Niby za dużo urlopów mamy nie wykorzystanych.

Maślanka
@tamara 16.11.2017 16:54
firma schodzi na psy.nie dosc ze nie mamy zadnego socjalu.zadnej paczki swiatecznej ,najnizsze pensje w sklepach miesnych .to j...

Pora pakować manatki i iść gdzie indziej. Dobrze, że jeszcze płacą. Firma powoli zdąża do końca. Wszystko zaczęło się od tego, że przestały jeździć tiry ze śląską do T.....o

anonymous
@Maślanka 04.12.2017 14:07

poszło odpowiednie zawiadomienie do PIP..zobAczymy co oni powiedza na skracanie godzin pracownikowi

Natalia

@Ja czy to powód, że jest za dużo zatrudnionych osób? To chyba lepiej, że firma wszystkim zmniejszyła liczbę godzin niż wprowadziła zwolnienia z pracy. Mimo wszystko powinno być to odbierane jako sprawiedliwe zachowanie firmy zakłady mięsne JANO, która traktuje wszystkich pracowników na równi. @tamara skoro nie ma benefitów to czy czasem się zdarzają premie pracownicze?

ewa
@Ja 05.12.2017 08:51
Ja pracuję na sklepie gdzie przydałby się jeszcze jeden pracownik.

jezeli firma nie szanuje pracownika to dojdzie do tego ze ludzie zaczna sie zwalniac,

Natka
@Natalia 27.11.2017 13:51

Dopóki nie leżymy- walczymy !

Nowa

Czy ktos z was przeniosl sie z Jano do Zyguly ? Moze ktos wypowie sie na ten temat zarobki itp :)

RR

@kyjo 06.10.2017 04:47
A gdzie są wypłaty ?

No właśnie

Natalia

@Krzys nie jest groźnie. Chodzi mi tylko o przestrzeganie regulaminu forum i dyskusji, która przynosi rezultaty dla innych użytkowników. Czy w takim wypadku chciałby ktoś się wypowiedzieć na temat firmy zakłady mięsne JANO?

KYJO

R.R .

Natalia

@edek to było ogólnie na temat panującej tutaj dyskusji. A to co piszesz jednak jest obraźliwe, a już coś na ten temat wsponinałam. @kyjo nie wiem o jakiej Reni piszesz, ale jeżeli sugerujesz, że jestem pracownikiem firmy zakłady mięsne JANO to się mylisz. Jestem moderatorem forum gowork.pl i dlatego zadaje pytania, żeby pomóc innym użytkownikom uzyskać potrzebne dla nich informacje.

Krzys
@Natalia 22.09.2017 20:55

@Natalia uuuu robi sie groznie

edek

jano to moj kumpel"a nie mieso! wystarczy?

edek
@edek 15.09.2017 00:35
jano to moj kumpel"a nie mieso! wystarczy?

poza tym czy krzysiu uzyl obrazliwych slow mowiac tylko ze odszedl? kobieto najpierw pomysl zanim cos napiszesz bo widac ze do bystrych nie nalezysz!

natalia= renia ?

Natalia

@krzysiu dlaczego tak uważasz? Czy to na przestrzeni lat się zmieniło? czy wcześniej byłeś zadowolony ze współpracy z firmą zakłady mięsne JANO? No i przypominam, że nie można używać obraźliwych słów na forum, bo to łamanie regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin.

haha

synek ty sie ciesz ze oni cie tam tak długo trzymali

@haha 01.09.2017 15:40
synek ty sie ciesz ze oni cie tam tak długo trzymali

szory się odezwał :)

perełka

michalik podpuścił krugłego efekt jak widać :) :)

Adrian Maślanka

To b. długa jak na tą firmę pracowałeś. Inni dużo szybciej rezygnują lub wylatują

Natalia

@Lubuskie a chciałbyś powiedzieć coś więcej o pracy w tym regionie w firmie zakłady mięsne JANO? Jak wygląda praca? Macie problem ze swoim koordynatorem? Chętnie się dowiemy o pracy w tym regionie.

Pioatr

Dzis po raz kolejny zostalem oszukany w sklepie Jano w Bogatyni na ul. Daszynskiego 6 zostala mi sprzadana kielbasa krycha przeterminowana

basia
@Pioatr 11.07.2017 19:23

kiedy pan kupil i z jakim terminem waznosci?

basienka13

a co wiemy o pracy na sklepach firmowych Jano?

Beatris
@basienka13 12.06.2017 15:51
a co wiemy o pracy na sklepach firmowych Jano?

Pracujesz 5 dni w tygodniu od 8 do 12 godzin zalezy od zmiany. Najwiecej pracy jest rano trzeba przyjac dostawe i przygotowac sklep . Kierowniczka jest ok( ja taka mam) jak pracujesz i nikt nie musi za Ciebie pracowac to sie nie masz o co martwic. Jest odpowiedzialnosc materialna, ale jak sie pilnuje dostaw, co przechodzi przez kase to manka sa male max 30zl, ale trzeba pilnowac, z drugiej strony jakby nie bylo odpowiedzialnosci to by rozkradli ta firme w tydzien. Regionalnego mamy nowego, ale facet zna sie na branzy i w tak krotkim czasie zrobil wiecej dla sklepow niz wszyscy poprzednicy razem wzieci, jest wymagajacy, ale odnosi sie do nas z szacunkiem, a to juz duzo, jak sie do niego dzwoni to zawsze pomoze. Chyba tyle bedziesz pracowac to sama wycigniesz wnioski czy pisalam prawde. Pozdrawiam

Lubuskie
@Beatris 22.06.2017 22:36

koordynator to podstawa. Jak taki dobry to może my go kiedyś dostaniemy. Województwo Lubuskie

Mechanik

znalazłem w necie: Renomowana firma branży mięsnej “Jano” w Zabrzu zatrudni pracowników na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Zabrze napiszecie coś więcej? jakie warunki, jaka atmosfera, jaka płaca? nowe stanowisko, czy ktoś odszedł?

Pytający :)

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na wydawcę ?

Replay
@Pytający :) 26.05.2017 14:30
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na wydawcę ?

Luka 2017-06-12 12:37 @Pytający :) - 2017-05-26 14:30 Nie polecam. Kazdy tam pracujacy jest traktowany jako zlodziej. Totalna inwigilacja i nie mam tu na mysli widocznych kamer na korytarzu lub w pomieszczeniach. Jest tam mnostwo ukrytych kamer i podsluchow. Jedna nie pochlebna opinia lub slowo i wylatujesz. Tak skonczyli wszyscy, co o tym nie wiedzieli lub nie podejrzewali. Jak nie wierzysz spojrzyj na wywietrznik nad drzwiami kasy w biurze wydawki. Wszystko na zywo lub z playbacku ma wladca i jego ludzie.... 2

@Replay 14.06.2017 23:47

prawda

Piotr

Wlasciciele sklepow Jano, to mafia oszustow, zbieralem rachunki za zakupy, bo jak nazbieram rachunkow za 100 zl, to w kazda srode moge dostac towar za 10 zl za darmo, dzis poszedlem zrobic zakupy za 13 zl bo tyle mi brakuje to bede mial rachunkow za 300 zl i dowiedzialem sie ze juz mafia oszustow nie pozwala dolaczyc rachunku dzisiejszego do rachunkow marcowych, wiec strace 100 zl, skoro mafi tak zalezy na klientach to ja juz wiecej u tych oszustow zakupow robic nie bede, pozdrawiam mafiozwow z tej mafii

Sławek

Jak tam deputaty przedświąteczne?

renia

mają na[prawdę moim zdaniem świetny smak wyrobów mięsnych, ale mogliby coś zrobić z jakością niektórych zdjęć na swojej stronie bo pikseloza, a jak wiadomo, jemy oczami. co więcej mogliby dokonać aktualizacji bo na głównej mają jakąś promocję z 2014 roku

ŁYSY

Mam pytanie.czy pracuje u was jeszcze ten majster , Wojtek chyba miał ma imię..Pracowałem tam dobrych parę lat i teraz potrzebuje namiary do niego. Z góry dzięki.Pozdrawiam Jano

Zosia

Sklep w Zielonej Gorze totalna porażka .Ekspedientki nieuprzejme ,towar stary.

kyjo

FIRMA OK ALE WIĘKSZOŚĆ ZAŁOGI[NIE WSZYSCY]TO LUDZIE ŻYJĄCY TANIMI SENSACJAMI,ROBIENIEM INNYM NA ZŁOŚĆ TYLKO DLA WŁASNEJ SATYSFAKCJI,A JAK NIE MAJĄ TEMATU TO GO SOBIE STWARZAJĄ BYLE COŚ SIĘ DZIAŁO.OBRAZ NĘDZY I ROZPACZY,ŻENADA

slavo
@kyjo 22.04.2016 13:54

nie narzekaj, po prostu robią to co od nich grubas oczekuje dla swojej satysfakcji i za co im płaci

Perełka

Orly i sokoly wzniosą się wysoko :-)

Dobrze piszesz- ale z tym 1100 to przesadziłeś

pracuś

O widzę, że firma dba o opinie, wczoraj znowu skasowali 2 strony opinii, które pokazują jak w niej się traktuje ludzi. Niestety prawda kole w oczy.

szortek

szortek - 2016-01-10 15:19:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Atmosfera jest tu dużo gorsza jak warunki finansowe. Grubas traktuje wszystkich jako oszustów i złodziei lub potencjalnych kandydatów na nich. Rano kapusie cudotwórcy, tworzący wyimaginowane afery zlatują się aby donieść na swoich "kolegów" z pracy. Szef bazuje swoją wiedzę o tym co dzieje się w firmie nie na swoich spostrzeżeniach i rzadkich wizytach na produkcji, lecz na cudach które dostanie podane na tacy. Dzięki tym metodą Pióropusz, Nakrapiany, Psiruch, Garnuszkowa, Franek, Sznupek potrafią (potrafili) skutecznie uprzykrzyć innym życie. Panujący w firmie mobbing to już inna historia, Nie polecam firmy.

igle

Nie polecam tej firmy czlowiek nowo przyjety nie ma deputatu ani premii a pensja marna chyba dolna granica najnizszej krajowej

rzeźnik

Po raz kolejny w ciągu roku widzę ofertę zatrudnienia TECHNOLOGÓW I ABSOLWENTÓW O SPECJALNOŚCI TECHNOLOGIA MIĘSA. Co się stało z poprzednikami? Warto składać dokumenty?

Poszukaj w googlach. Ciągle szukają mechaników, handlowców, wędliniarzy, itp. W Jano jest duża rotacja, do 30% pracowników rocznie jest wymienianych.

xyz

Witam, znalazłem ogłoszenie na stanowisko Serwisant Utrzymania Ruchu, Elektryk, Mechnik możecie napisać coś o warunkach pracy i płacy pozdrawiam Marcin

yyy

tak tylko z sobotami i nie za 8 godz.

yyyy

8 godz. zależy co umiesz, zarobki ok.2-2,5tyś,

yyyyy

Mam pytanie jakie są zarobki na rozbiorze i po ile sie pracuje godzin. Chce zmienić pracę dlatego pytam. Z gory dziękuje.

widać dawno się zwolnił (aś/eś ) bo już tak nie ma :P jak piszesz

perełka

Misiek - nie podoba mi sie ta @ przed moim Nickiem ale przemilcze to. W Jano nie jest źle ale trzeba sobie zadac pytanie - czego oczekujesz? Jeśli chcesz zarobić to trzeba coś robić! Nie można improwizowac bo to na dłuższą metę się nie sprawdzi. znam duzo gorsze firmy, które na zewnątrz robią super wrażenie , a tak naprawdę to w środku piekło. Mam nadzieję, że firma przetrwa trudne dla wszystkich czasy i bedzie jeszcze ok. Chcesz mojej opini to Ci powiem -dużo zależy od Ciebie, mnie i całej reszty.Procedury trzeba przestrzegać, ale nie ma tragedii. Mam wrażenie, że idzie ku lepszemu.

Sorry Misiek/ złe Cię zrozumiałam z ta @

Perełka

Aurelka - ty coś brałaś , bo takie bzdury opowiadasz, ze po samej flaszce to sie tak nie bredzi. Mozna wiele rzeczy pisać ale w JANO takich praktyk nie ma . Nie jest tak zle, a jesli Ci zle to brama otwarta .pozdrawiam

Krzyś nie wierz w te bzdury, nigdy w tej firmie nie było jakichś zeszytów z nadgodzinami

bzdury piszesz aurelio,

perelka

Praca ok. Jeden warunek- uczciwość.

aurelia
@perelka 23.12.2014 21:46
Praca ok. Jeden warunek- uczciwość.

Tak perełka - zastanów się czy sam jesteś uczciwy. Jak wymagasz tego od innych to najpierw sam bądź uczciwy wobec pracowników (nadgodziny na zeszyt, druga lista wypłat) w sprawie płacy i nadgodzin, z podatkami wobec państwa i składkami do ZUS-u. Widać, że traktujesz innych oceniając siebie.

gość

A ile zarobi tam kierowca kat.B i po ile godzin pracuje ?

gość
@jo 11.09.2014 23:41
praca 8h 4-12 zarobek ok 3000-3500zł.

a jeszcze mi powiedz praca od poniedziałku do soboty ? to zarobki fajne jak na reali polskie o ile prawdziwe heh .odezwij się na tego e-mila :)

PRZEMEK
@gość 12.09.2014 11:55
hej. napisz do mnie na e-mila jak możesz malik@10g.pl mam parę pytań jeszcze. chętnie zadzwonię lub się spotkam na mieście gdzi...

Ja ta pracowałem w 2011 na rozbiorze i jakoś nikt takich zarobków nie miał

Hej

Cześć w tym zakładzie pracuje się po 8 godzin czy 12 ? ile jest zmian 2 -3 ? z góry dzięki za odp !

Do pana (usunięte przez administratora)!! Jak Boss (usunięte przez administratora)daje szanse to się go nie robi drugi raz Szanuje się szefa wiesz o czym mówię wiec ja o wszystkim wiem co robisz hahaha

tak jeden koło mostostalu zaraz za widuktem a drugi koło bumaru

YOYo

Dziękuje za odp jeszcze jedno pytanie dojadę tam z Zabrza Autobusem numer 14 ? jest tam jakiś przystanek blisko tego ?

YOYo

@YOYo 20.07.2014 07:47
A może ktoś napisać gdzie ten Zakład dokładnie jest? to jest Zabrze Pyskowice ? Rokitnica ? Biskupice ?...

zabrze mikulczyce pyskowicka 14-16 tam gdzie BEST

kolec

Mnie się tam pracuje dobrze mogło by być lepiej ale nie narzekam mam za co żyć i co odłożyć na zasłużone wakacje

siwaaa

Siwa

Daj cie se spokój z Jano małymi kroczkami upada lub będzie sprzedane z zadłużeniem którym mają a małe te zadłużęnie nie jest o ogóle jak cie już przyjmą do zakładu to pamiętajcie że tyle ile Kadrowa zaproponuje odejmij 30% z wypłaty bo wiem jak mnie szmuglowali na wypłatach przez kilka lat a te kiełbasy to jopy nie mają zawartości mięsa nawed 50% całe !!Polecam dobry wybór kiełbas ktore mają zawartosć około 90 procent mięsa i są one tańsze niż z jano wystarczy iść do żapki w ziąść w ręke Morlini i zo baczycie żę co do ceny i zawartości jest lepsze i do cny niższa opakowanie i zobaczyć iść po równać i sami zdecydujecie że miałem racje Pozdrawiam

tak bony dostaniesz jak w sobotę przyjdziesz do mycia. dokładnie to pyskowicka 14-16 życzę powodzenia

Pl

Witam gdzie dokładnie jest zakład w Zabrzu ? jakim autobusem tam dojechać np z Rudy Śląskiej ? bo szukam na necie i nie do końca jestem pewny ten zakład jest w Rokitnicy ? czy pracuje się po 8 czy 12 godzin ? są jakieś bony itp z góry dziękuje za odp .

Zostaw opinię o zakłady mięsne JANO - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zakłady mięsne JANO