Opinie o Microstrategy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Microstrategy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Microstrategy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Microstrategy w Warszawa

(usunięte przez administratora) rozumiem frustracje ludzi z micro... jak ktos jest ambitny i nastawiony na cel to ma ciezkie zycie... ale z drugiej strony takie narzekanie i publiczny lincz to slabe rozwiazanie (w zasadzie zerowe). Jak juz bylo wspomniane w kilku postach - nie podoba Ci sie to szukaj gdzie indziej. W micro nikt na sile ludzi lancuchem do biurka nie wiaze. To fajna firma, moze zbyt mocno zcentralizowana i malo decyzyjna, ale jak ktos jest sprytny i chce sie nauczyc to duzo z niej wyciagnie. Pozdrawiam wszystkich frustratow p.s zeby nie bylo... nie jestem pracownikiem micro... ale mam do tej firmy duzy sentyment

Marzena

Moze ktos napisac jak wyglada drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej w Microstrategy? Czy jest to rozmowa bardzo teoretyczna dotyczaca wymaganych rozwiazan?

Bartolomeo

>Pracuje w firmie od niedawna (umowa juz podpisana) A można spytać gdzie? To może i ja tam uderzę? :-)

hmmmm....

Lukasz Komorniczak - 2010-04-30 13:03:02 A gdzie polskie znaki? Witam, gdy dwa miesiace temu aplikowalem do Microstrategy natrafilem na te, stronke oraz na przedstawione tuj opinie. Teraz, po ponad miesiacu pracy w Micro postanowilem napisac cos od siebie- Veni Vidi jak to mowia... Na samym poczatku nadmienie, ze jest to moja pierwsza praca i z takiej perspektywy bede sie wypowiadal. Zacznijmy od poczatku: -Rekrutacja - profesjonalnie i uczciwie, po kazdym etapie odpowiedz zwrotna. -Szkolenie - piec tygodni ciekawego szkolenia po 8 godzin dziennie, zapewniaja obiadki, kawe, herbate i ciasteczka:). Dostajesz elegancko opracowane materialy, wykladaja osoby z roznych krajow. Wykladowcy sa pomocni, atmosfera na szkoleniu bardzo dobra. Po kazdym tygodniu szkolenia sa egzaminy-ktore, jesli ktos uwazal na szkoleniu i przypomnial sobie material przed egzaminem nie sa problemem ( sa jeszcze poprawki) Szkolenie jest w pelni platne!! -Biuro - biuro miesci sie w bardzo dobrym miejscu, szybki dojazd, jest gdzie wyjsc na lunch i spacer. W czasie 9 godzin pracy masz godzinna przerwe, ktora mozesz wykorzystac dowolnie. W biurze zaczyna sie robic ciasno, ale to stan przejsciowy. -Wyjazdy zagraniczne - ten, kto jest ciekawy swiata i chce wyjezdzac na pewno taka szanse dostanie. Ten, kto chce pracowac na miejscu tez taka mozliwosc ma. Ogolnie bedac na wyjezdzie mozna wiecej zarobic:) -Atmosfera w pracy - sami mlodzi ludzie, duzo usmiechu, wszyscy reprezentuja podobny poziom, ogolnie bardzo pozytywnie. -Zarobki - do wszystkich, ktorzy tak bardzo narzekaja odpowiem- troche pokory. Doradzam przeczytac sobie raport o srednich wynagrodzeniach w kraju oraz o srednich wynagrodzeniach absolwentow. Jak ktos jest naprawde dobry to w Micro moze awansowac oraz swoja praca wyrobic dodatkowy bonus. Do leni osob ze stosunkiem roszczeniowym pozostaje mi powiedziec czy napisales wypowiedz i specjalnie podpisales sie, aby michal koziarewicz czy sergio dali tobie bonus do pierwszej wyplaty?? :) Ja z kolei nie dostalam u nich pracy, ale przestalam ubolewac. Pracuje w firmie od niedawna (umowa juz podpisana) i zarabiam na start tyle co IT w Micro. Micro powinni sie wstydzic. Na 8 godzin pracy mam godzinna przerwe z jedzeniem i napojami przez caly dzien, a z wierzowca przez okno na dol spogladam na MicroStrategy i czesto smieje sie do nich. To dobrze, ze nie docenili mnie. Moja praca jest lepsza :)))) I dobrze, ze nie potrafili mnie docenic. Gdyz dostalam

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Lukasz Komorniczak

A gdzie polskie znaki? Witam, gdy dwa miesiace temu aplikowalem do Microstrategy natrafilem na te, stronke oraz na przedstawione tuj opinie. Teraz, po ponad miesiacu pracy w Micro postanowilem napisac cos od siebie- Veni Vidi jak to mowia... Na samym poczatku nadmienie, ze jest to moja pierwsza praca i z takiej perspektywy bede sie wypowiadal. Zacznijmy od poczatku: -Rekrutacja - profesjonalnie i uczciwie, po kazdym etapie odpowiedz zwrotna. -Szkolenie - piec tygodni ciekawego szkolenia po 8 godzin dziennie, zapewniaja obiadki, kawe, herbate i ciasteczka:). Dostajesz elegancko opracowane materialy, wykladaja osoby z roznych krajow. Wykladowcy sa pomocni, atmosfera na szkoleniu bardzo dobra. Po kazdym tygodniu szkolenia sa egzaminy-ktore, jesli ktos uwazal na szkoleniu i przypomnial sobie material przed egzaminem nie sa problemem ( sa jeszcze poprawki) Szkolenie jest w pelni platne!! -Biuro - biuro miesci sie w bardzo dobrym miejscu, szybki dojazd, jest gdzie wyjsc na lunch i spacer. W czasie 9 godzin pracy masz godzinna przerwe, ktora mozesz wykorzystac dowolnie. W biurze zaczyna sie robic ciasno, ale to stan przejsciowy. -Wyjazdy zagraniczne - ten, kto jest ciekawy swiata i chce wyjezdzac na pewno taka szanse dostanie. Ten, kto chce pracowac na miejscu tez taka mozliwosc ma. Ogolnie bedac na wyjezdzie mozna wiecej zarobic:) -Atmosfera w pracy - sami mlodzi ludzie, duzo usmiechu, wszyscy reprezentuja podobny poziom, ogolnie bardzo pozytywnie. -Zarobki - do wszystkich, ktorzy tak bardzo narzekaja odpowiem- troche pokory. Doradzam przeczytac sobie raport o srednich wynagrodzeniach w kraju oraz o srednich wynagrodzeniach absolwentow. Jak ktos jest naprawde dobry to w Micro moze awansowac oraz swoja praca wyrobic dodatkowy bonus. Do leni osob ze stosunkiem roszczeniowym pozostaje mi powiedziec "komuna juz sie skonczyla". Dodam, ze osoby dochodzace z Micro nie maja problemu ze znalezieniem nowej pracy, a zdarza sie, ze "po owej pracy" wracaja z powrotem do Micro. O sytuacji pracownikow z doswiadczeniem nie wypowiadam sie, bo malo wiem na ten temat. Myslac logicznie to chyba niewielu ludzi mysli pracowac w jednej firmie cale swoje zycie. Normalne jest, ze prace po jakims czasie sie zmienia, szczegolnie, jesli cos sie nie podoba lub ma sie apetyt na wiecej. Pozdrawiam Serdecznie Lukasz Komorniczak - Micropracowik W miare mozliwosci sluze pomoca komorniczak@o2.pl

Dla osob tuz po studiach, badz tez jeszcze studiujacych - warto. Jest to bardzo dobra mozliwosc zdobycia pierwszego doswiadczenia zawodowego i wystartowania w dziedzinie BI. A i pieniadze jak na poczatek i jak dla osob bez zadnej praktyki sa moim zdaniem OK. Dla osob posiadajacych spore doswiadczenie w BI lub w bazach danych - zdecydowanie nie warto. Zero mozliwosci dalszego rozwoju, pieniadze nieadekwatne do wymagan, firma skapi na jakimkolwiek inwestowaniu w personel, nie dajac specjalnie mozliwosci rozwoju. Ogolnie dobra praca albo dla swiezakow na rynku pracy, albo dla "inteligentnych leserow", ktorzy cenia sobie ciepla posadke i duzo wolnego czasu (np. wychodzenie w godzinach pracy na miasto celem pozalatwiania swoich spraw) nawet kosztem braku rozwoju. Dla osob bardzo ambitnych zdecydowanie odradzam. Zreszta tacy i tak dlugo w tej firmie nie wytrzymuja. Gora rok. Jesli ktos ma w tej firmie dlugi staz, to bardzo duze prawdopodobienstwo, ze jest kiepski, nie ma zadnej konkretnej wiedzy i po prostu nigdzie indziej by go do pracy nie przyjeli. To tyle; niech kazdy sobie sam skalkuluje plusy i minusy.

Konsultant

>1. Czy associate consultant maja przypisane biurka czy działa to na zasadzie hot desków, tz praca z laptopem przy jakimkolwiek biurku? Mają, ale wolnych biurek już zaczyna brakować, a właśnie ma dołączyć 50-ciu nowych. Gdzie się oni pomieszczą - to wielka zagadka. Jedyne wolne miejsce jest w kuchni albo ubikacji ;) 2. Jak wygląda spawa wyjazdów do klientów, zakładam że to różnie bywa ale czy ktoś mógłby podać przykład swoich wyjazdów? I jak długo mogą one jednorazowo trwać, kilka dni / tygodni / miesięcy? Losowo, zależy od konkretnego projektu. Na większości projektów jednak nie jeździ się w ogóle tylko pracuje z biura łącząc się zdalnie. 3. Czy i jak często odbywają się imprezy integracyjne? W ogóle. Tzn. raz w roku (wigilia firmowa). Na częściej nie ma raczej co liczyć (kwestia ta była podnoszona wiele razy)

nowy associate consultant

Witam Niedługo rozpoczynam szkolenie ale zapomniałem się zapytać ludzi w HR o kilku sprawach: 1. Czy associate consultant maja przypisane biurka czy działa to na zasadzie hot desków, tz praca z laptopem przy jakimkolwiek biurku? 2. Jak wygląda spawa wyjazdów do klientów, zakładam że to różnie bywa ale czy ktoś mógłby podać przykład swoich wyjazdów? I jak długo mogą one jednorazowo trwać, kilka dni / tygodni / miesięcy? 3. Czy i jak często odbywają się imprezy integracyjne? Dzięki

Kokos - 2010-03-18 22:20:58 O czym rozmawialiście na rozmowie? Jakieś konkretne pytania? Pewnie wady, zalety? o tylku maryni :)

yuupi

szkolenie już się rozpoczęło, jednak następna tura szkoleń (boot camp) rozpoczyna się 8 marca (jeśli nie dokładnie to w tych okolicach). Szkolenie jest ciekawe ale egzaminy są dość trudne. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

anonim :(

Naprawde chcialabym, lecz wydaje mi sie, ze szkolenie rozpoczelo sie juz. Czy jest to profesjonalne z mojej strony? Wolalabym nie upokorzyc sie i zrobic z siebie idioty :) Moga pomyslec sobie: no tak, ponad miesiac minal, a pani dopiero obudzila sie i pokwapila by do nas zadzwonic.

Do: anonim :)

Proponuję do nich zadzwonić i spytać wprost jaki jest Twój status. Oni mają u siebie niezły [usunięte przez moderatora], więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby nieumyślnie o Tobie po prostu zapomnieli. A już zwłaszcza ten pan M. o którym wspomniałaś - pamięć ma dobrą ale krótką ;-) Jak zadzwonisz to pewnie sobie przypomną ;-). Jeśli dobrze wypadłaś na rozmowie, to raczej nie ma szans by nie chcieli Cię przyjąć - uwierz mi! :] Pozdrawiam!

anonim :(

Naprawde nie wiem, to wielka zagadka. Jedni mowia, ze pracuja tam tacy po AWF, inni ze zespol dobrany profesjonalnie. Biorac pod uwage wlasne doswiadczenia i wypowiedzi osob na ow forum, mysle, ze kadra dobierana jest kierujac sie osobistymi odczuciami. Rynek w Warszawie jest duzy, osob wiele. Maja w czym przebierac i robia to :) Wybieraja osoby, z ktorymi IM najlatwiej bedzie sie wspolpracowac i mysle, ze tez dobieraja takich, co mniej sie cenia. Ja rowniez podalam moje oczekiwania finansowe (zapytali o nie), lecz zaznaczylam, iz jestem sklonna do negocjacji. Moze w WP bedzie lepiej...

A mnie zastanawia co powoduje ze cie przyjma, co wp�ywa na to?

anonim :(

A ja jestem zrozpaczona. Na rozmowie poszlo mi swietnie, nawet ten mlody lepek Pan M. na koncu powiedzial mi, ze jesli nie jedna pozycja, to zalapie sie na inna, bo wlasciwie mi zagwarantowal prace. Juz miesiac mina i nie doczekalam sie telefomu zwrotnego. Nawet od wlocha...:( 3000 brutto obecnie mi sie marzy majac kredyt i wynajem mieszkania do oplacenia. Jesli ma to byc skok z trampoliny dla mnie by potem w cv ladnie wygladalo i pomoglo w lepiej platnej pracy, to czemu nie. Ja nie boje sie zakasac rekawow a i mniemanie o sobie nie jest wyzsze niz Palac Kultury.

abradab - 2010-03-17 14:35:55 Ok ok rozumiem że na początek proponują 3500 brutto, muszą zainwestować w pracownika, nauczyć swojego know how. Co z podwyżką po np. 3miechach / roku. Można się z powodzeniem o taką ubiegać?? Czy zabijają śmiechem:) po jakims czasie kazdy idzie po podwyzke, ale dostaja tylko niektorzy, reszta nic, albo inflacyjna. latwo poznac kto dostal duzo - siedzi i pracuje, a nie w kuchni calymi dniami marudzi

Kokos

ciekawski

czy dostales juz odpowiedz po rozmowie, bo ja ciagle czekam

abradab

onetwo

A jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna? ja idę na nią jutro i zastanawiam się o co mogą pytać. ps po jakim czasie od rozmowy dostałeś odp że Cię chcą zatrudnić i po ilu musiałeś podpisać umowę? ps2.z tego co mi wiadomo to szkolenia ruszają chyba już od pon 22.03? pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Microstrategy - Warszawa

• Jak się pracuje w Microstrategy?

Zobacz opinie na temat firmy Microstrategy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Microstrategy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Microstrategy?

Kandydaci do pracy w Microstrategy napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Microstrategy
  • Przyokopowa 31