Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Kukicz

Nie polecam tej agencji nikomu!!! Proszą o podpisanie umowy i wysłanie przez pocztę. Później facetka przesyła adres zamieszkania, gdzie trzeba być na miejscu w NIEDZIELĘ. a wiecie czemu? Bo kiedy dotrzecie na miejsce pod podany adres, to bd w szoku i zaistnienie duuuuuzo pytań do agencji za takie warunki co oni państwu proponują za 85 euro, no , a biura w niedzielę nie pracują! Mogę dużo opowiedzieć jak my z moim partnerem zostali oszukani przez to biuro. Mój email lulandija@gmail.com Obecnie teraz jesteśmy w Holandii przez inne biuro, dzie jesteśmy bardzo zadowoleni :)

syllllll
@Kukicz

napisz do mnie proszę sylwester721@icloud.com

Gocha
@Kukicz

Mogę wiedzieć przez jakie biuro teraz wyjechaliście? :)

Izz96

Ja wyjechałam na opakowanie kurczaków na początku stycznia przez biuro w Toruniu. Praca jest w chłodni i to są filety i skrzydełka, normalnie pracuje i nie brakuje godzin, od siebie mogę polecić ta prace jak komuś nie przeszkadza w zimnie Zakwaterowanie nie jest zle. Ludzie narzekają a sami odmawiają i nie chodzą do pracy a potem się dziwią, że mają mniej godzin. Jak dla mnie to jest dobra praca i nie ma na co narzekac

Greenman

Izz...tez chce ns kurczaki jechac...opisz mi co i jak na matcon22mz@wp.pl

@Izz96

A jak z jezykiem? koniecznie trzeba znac angielski?

Pako
@Izz96

Jak tam praca godna polecenia

izz96
@Ania

niekoniecznie trzeba znAC jezyk

dragonek

Jedzie ktoś do wezep na szklarnie? Albo ma jakieś informacje praca jest?

poluss_92

Witam wybieram sie do pracy na produkcje kostki brukowej przez agencje goodjob prosze o jakies opinie na temat pracy zakwaterowania i czy firma jest wyplacalna ? z góry dziekuje za pomocne informacje

nieznany
@poluss_92

godziny i kasa bedzie. co do zakwaterowania zostan tam gdzie podpisywac bedziesz umowe ;)

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Seba

Część.Pracuje ktos,lub pracował na szklarniach kwiaty,warzywa itp?Jakies opinie?Pozdrawiam

janek
@Seba

Też chciałem się dowiedziec

Siemka jest jakis ziomeczek na kostce brukowej jak tak to napisz mi jakie warunki czy idzie zarobic sa jakieś nadgodziny oraz ile za mieszkanie sie tam placi i czy sa jakies ukryte koszty ;) Dzieki z góry :)

Jan

Witam chciałem się spytać czy ktoś pracuje na szklarniach lub w ogrodnictwie z tej agenci i może coś powiedzieć

Mlody

Ja wyjechałem przez tę agencję do Holandii. Jestem bardzo zadowolony. Pani w biurze w Toruniu szybko i sprawnie wszystko załatwiła. Swoją drogą bardzo sympatyczna Pani! ???? Wszystkie informacje rzetelnie przekazane. Tak jak mówiła tak też było w rzeczywistosci. Pracuje cały czas, mam sporo godzin. Praca ciężka ale daje rade. Zakwaterowanie też jest spoko. Może nie hotel 5* Ale nie narzekam, pojechałem. Tam Pracować a nie spać w luksusach????

Arek
@Mlody

I tak trzymac jestem tej samej mysli

Witam! Wybiera się ktoś przed good job na kurczaki? Jakieś opinie może? :D

@kurczakowa

Ja! Wyjeżdżam w tą sobotę. Z tego co czytałam nie było tam najgorzej. Ale zobaczymy co będzie:>

@Aś

No ja też tak czytałam :) ale wyjdzie w praniu :D To moja pierwsza praca w NL i na dodatek pierwszy raz jade sama! :D

@kurczakowa

Jestem w tej samek sytuacji:D znasz może miejsce swojego zakwaterowania? A nóż się okaże,że będziemy pracować razem :)

@Aś

Znam :) odezwij sie do mnie na maila andzel90a@gmail.com :)

endzi

Hej! Jedzie ktos na kurczaki do Veenendaal? :)

jan

Witam chciałby się dowiedzieć czy ktoś pracuje lub pracował przy produkcji pizzy Bunschoten

Slawko
@jan

Witam ja się wybieram ale nic wiecej nie wiem a kiedy wyjeżdżasz? ??

Slawko

Witam Mam pytanie czy ktoś pracuje lub coś wie na temat pracy przy produkcij pizzy i kanapek w Bunschoten ???

Wyjeżdżałem z tą agencją 2 razy i 2 razy trafiłem bardzo dobrze.Polecam oferty na kostkę brukową naprawde fajna praca i w miare normalne pieniążki.

TOMEK
@Adam

ADAM A MOZESZ POWIEDZIEC JAKA KASA JEST NA PRODUKCJI KOSTKI BRUKOWEJ BO JESTEM ZAINTERESOWANY TA PRACA. tomekgryc@interia.pl

Majk
@Adam

Mam tam wyjezdzac w sobote? Czy naptawde sa dobre warunki??

@Majk

A gdzie sie wybierasz?

Wojo
@Adam

Cześć możesz coś więcej napisać o tej pracy w fabryce kostki brukowej z góry dziękuję

Mony100
@Adam

Mam pytanie odnosnie pracy przy kostce brukowej,jak to wyglada zeczywiscie,czy warto jechac

@Wojo

Jedna wielka ściema nie polecam warunki mieszkaniowe jak przytulek dla bezdomnych...

Mony100
@Majk

Majk mozesz mi napisac jak tam jest na tej kostce brukowej,piszesz ze masz wyjazd 20 stycznia,ja mam wyjazd 27,i chcialbym cos wiedziec na ten temat.moj meil grzegorzmonkiewicz@tlen.pl

Xxx

Dokładnie obiecują nie wiadomo co A się okazuje że brud smród i ubóstwo

naatalya

Czy jedzie ktoś na 27.01 na orchidee??? Dostalam ofertę i nie wiem czy sie wybierac..

@naatalya

Nie polecam brud smród i ubóstwo nic więcej z ludzi robią (usunięte przez administratora)

Mateusz94

witam wszystkim potrzebuje opinie na temtat tej agencji

CNC

Witam. Czy GoodJob to to ten sam mail co goodjob123@op.pl. Jeśli tak, czy ktoś ma jakieś info na temat pracy jako opertor cnc z poniższego linka: https://pl.linkedin.com/pulse/praca-niemcy-grzegorz-walter

Mariusz

Witam wzystkich, za kilka dni wybieram sie do pracy w Tilburgu - czy ktos tez tam jedzie lub ma jakis komentarz odnosnie warunkow pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak