5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 10 47 5 1

Opinie o Martin Leasing Jobs

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy w Martin Leasing Jobs zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Michał Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Witam czy są jakieś oferty pracy w Austrii i w jakich miastach jako pomocnik budowlany i jaka pensja za godzine?.pozdrawiam

Nowy wpis

@Michał

Dzień dobry! :) Oferty mamy rozsiane po całej Austrii, w różnych miastach i lokalizacjach. Dokładne szczegóły przedstawiane są już podczas rozmowy telefonicznej z danym kandydatem. Zachęcamy do przesłania CV na maila: rekrutacja@leasingjobs.pl lub o kontakt telefoniczny. Pozdrawiamy, zespół Martin Leasing Jobs.

Konio

Dziendobry. Byłbym zainteresowany pracą jako pomocnik budowlany. Niemiecki słaby, ale za to angielski komunikatywny. Na jakie zarobki można liczyć? I na jak długo są wyjazdy? Pozdrawiam

Nowy wpis

@Konio

Dzień dobry :) Na obecną chwile ofert dla pomocników budowlanych jest mało, jednak na przestrzeni miesiąca przewidujemy, że sytuacja się poprawi. Po więcej szczegółów odnośnie pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 570 104 134 lub o przesłanie cv na maila: rekrutacja@leasingjobs.pl Nasz specjalista skontaktuje się z Panem. Pozdrawiamy, zespół Martin Leasing Jobs!

Karol

Witam.Jeśli zaczelibysmy współprace to jest mozliwosc zagwarantowania przez państwa osobnego miejsca do spania? Chodzi mi o to ze w mieszkaniu pracowniczym nie chce spac z kims w pokoju.Dziekuje

@Karol

Dzień dobry :) Zawsze staramy się organizować jak najlepsze zakwaterowania, niemniej jednak niestety, nie jesteśmy w stanie Panu zagwarantować osobnej kwatery. Z reguły są to dwuosobowe pokoje z łazienką, aneksem kuchennym lub dostępem do kuchni. Pojedyncze pokoje dostają zazwyczaj osoby, które same wyjeżdżają do pracy. Dla grup 2-4os. są przewidziane tak jak już wspomniałem 2-osobowe pokoje. Pozdrawiam, Martin Leasing Jobs!

jack104

Monter klimatyzacji, hydraulik z uprawnieniami z 3 letnim stażem w serwisie, chciałbym dołączyć do kogoś ze Śląska lub Opolskiego, aby pracować w Austrii. Niemiecki tylko podstawowy. Planowany wyjazd luty/marzec 2020. Czy słaba znajomość niemieckiego nie będzie przeszkodą? Czy można liczyć na ofertę z okolicy Graz, Wiedeń, Linz? . Proszę o info jg104@op.pl

@jack104

Dzień dobry! :) Język niemiecki dla monterów i hydraulików jest istotny dlatego słaba znajomość języka może być przeszkodą. Jednak zachęcamy do przesłania CV na maila: rekrutacja@leasingjobs.pl. Postaramy się zaproponować wyjazd z osobą, która lepiej rozmawia po niemiecku. Pozdrawiam!

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 166 dni.

Czy w firmie Martin Leasing Jobs są regularne szkolenia pracownicze?

Marcin B

Witam. Jestem zainteresowany pracą w Austrii jako elektryk. Obecnie zjechalem na święta z Graz. Chętnie z kimś kto zna lepiej niemiecki i najlepiej ze Śląska. Pozdrawiam

@Marcin B

Dzień dobry, prosimy o przesłanie CV na maila: rekrutacja@leasingjobs.pl. Nasz specjalista na pewno się z Panem skontaktuje w celu omówienia szczegółów naszej oferty. Na obecną chwile z uwagi na zbliżający się okres świąteczno-zimowy ofert pracy jest znacznie mniej, niemniej jednak dołożymy wszelkich starań aby zaproponować prace odpowiednią do Pana oczekiwań. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Martin Leasing Jobs :)

Nicki
@Marcin B

Hej ja tez mam zamiar. Znam niemiecki 4 lata pracy w AT I 2 LATA NIEMCY. Szukam wlasnie 2 osoby do wyjazdu z autem. Kontakt pavlo19901224@gmail.com

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 267 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Martin Leasing Jobs?

TakNie3
Henry

Witam, czy jest możliwość wyjechania do Austrii jako operator żurawia wieżowego ze słabym językiem niemieckim, np na budowę gdzie pracują polskie brygady? Pozdrawiam

@Henry

Witam, dla kandydatów ze słabą znajomością języka niemieckiego, zwłaszcza na samodzielne stanowiska takie jak operator żurawia wieżowego jest nam zdecydowanie dużo trudnej coś zaproponować. Jednak zachęcamy do przesłania CV - nasz zespół dołoży wszelkich starań aby znaleźć odpowiednią ofertę pracy dla Pana, gdzie nie będzie wymagana znajomość języka niemieckiego. Pozdrawiamy, zespół Martin Leasing Jobs.

R

Witam czy warto wyjechać przez Martin Leasing Jobs do Austrii?

Tak1Nie2
Elżbieta
@R

Niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mam nadzieję, że ktoś z takim doświadczeniem coś nam napisze, zachęcam. A jakie stanowisko pracy w Martin Leasing Jobs Cię interesuje?

Konrad

Jakie oferują Państwo benefity?

@Konrad

Dzień dobry :) My jako agencja pośrednictwa pracy kierujemy naszych kandydatów bezpośrednio do pracodawcy austriackiego i to on zapewnia poszczególne benefity. Z naszej strony możemy zaoferować kandydatom m.in.: stałą opiekę polskiego biura, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pracą oraz długofalową współpracę. Pozdrawiam!

Mariola

Dzień dobry, jakich aktualnie pracowników Państwo poszukują?

@Mariola

Dzień dobry :) Aktualnie poszukujemy pracowników w branży budowlanej, tj. : cieśla szalunkowy, murarz, dekarz, operatorzy maszyn itp. Pozdrawiam.

Ryszard

Jak zachowuje się firma kiedy pracownik jest już na wyjeździe? Można na nich liczyć?

Jarek

Witam, jak są wyplacane wypłaty, jako tygodniowo, czy miesiecznie, i czy można wsiąść zaliczke Pozdrawiam

@Jarek

Witam, wypłaty są miesięczne, wypłacane do 15-tego kolejnego miesiąca na konto. Zaliczki są możliwe co tydzień, po wcześniejszym przedstawieniu godzin pracy z zeszłego tygodnia. Pozdrawiam :)

pomocnik

Witam. Jestem chętny do wyjazdu w charakterze pomocnika budowlanego do Austrii i szukam kompana, który również chciałby wyjechać, ale samemu słabo to widzi, we 2 zawsze raźniej :) najlepiej z małopolski. Ja 29 lat.

@pomocnik

Witam :) Zachęcamy do przesłania CV na maila. Nasi specjaliści postarają się zaproponować odpowiednią ofertę dla Pana jak i znaleźć drugą osobę, z którą będzie możliwy wyjazd do Austrii. Pozdrawiam!

pomocnik
@Martin Leasing Jobs

Wysłałem właśnie dziś pełny kwestionariusz i kopie dokumentów. Pozdrawiam:)

@pomocnik

Dziękujemy nasz specjalista na pewno się z Panem skontaktuje. :)

Pomocnik

Witam, jestem zainteresowany wyjazdem do pracy na terenie Austrii w charakterze pomocnika budowlanego. Szukam kompana który również chciałby wyjechać, zawsze we dwoje to raźniej :) najlepiej z Małopolski. Ja 29lat. Może ktoś pracuje w takim charakterze i podzieli się swoimi odczuciami co do samej pracy? Pozdrawiam.

Siwyyy

Może ktoś napisać o srednich zarobkach w firmie

@Siwyyy

Zarobki są głównie uzależnione od wykonywanego zawodu ale średnio oscylują one w granicach 1800 - 2400 euro/miesięcznie plus premie w postaci 13 i 14 pensji. Pozdrawiamy, zespół Martin Leasing Jobs.

Tak5Nie

Aktualność
Dzień dobry,

serdecznie Witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl, którzy poszukują informacji na temat zatrudnienia w naszym przedsiębiorstwie. Pragniemy przedstawić Państwu warunki pracy oraz odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania.

Jesteśmy młodą firmą, którą cechuje zapał do pracy i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i profesjonalne podejście. Z tego powodu przedstawiamy tylko sprawdzone i w pełni bezpieczne oferty pracy.

Rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego cenimy konstruktywną krytykę oraz wszelkie sugestie, z których możemy wyciągać cenne wnioski. We wszystkich tych kwestiach prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem info@leasingjobs.pl lub nr tel. 604 635 143

Serdecznie zachęcamy również do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, które znajdą Państwo pod- .

Pozdrawiamy,
zespół Martin Leasing Jobs
Tak8Nie2
Jakub

Super firma godna polecenia

Tak6Nie

@Jakub

Dziękujemy za miłe słowa. :)

Danuta

Opinie znajdujące się na tym forum są jak najbardziej ważne i potrzebne jednak w większości nie na temat. Celem tego miejsca jest zbieranie uwag i spostrzeżeń dotyczących Martin Leasing Jobs Marcin Bzdek jako pracodawcy, a nie firmy świadczącej usługi. Zachęcam pracowników odwiedzających ten wątek o rozpoczęcie merytorycznej dyskusji na temat tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Martin Leasing Jobs - Wodzisław Śląski

Chcę opublikować: