Martin Leasing Jobs

5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Martin Leasing Jobs

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w Martin Leasing Jobs otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Damian Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Tak

Wojciech Nowy wpis
Kandydat
@Damian

O to dobra wiadomość. Umowa jest na czas określony? Na jak długo dają? Rok czy więcej?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Martin Leasing Jobs?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry :) Mam nadzieję, że wszystko jest jasno opisane. 1. Publikacja ogłoszenia Po przesłaniu aktualnego zapotrzebowania przez partnerów z Austrii, nasza firma tworzy oferty pracy zawierające najważniejsze informacje na temat wolnego stanowiska. Kandydat czytając ogłoszenie zawsze dowiaduje się na jakie warunki może liczyć, tzn. na jakiej umowie zostanie zatrudniony, jaką stawkę godzinową możemy zaproponować, jakich dodatków do wynagrodzenia można się spodziewać. Przedstawiamy również zakres obowiązków oraz nasze wymagania. Jeśli w ostatnich dniach nie zamieściliśmy żadnej interesującej oferty pracy, można wysłać do nas ogólną aplikację na maila rekrutacja@leasingjobs.pl z uwzględnieniem, na jakim stanowisku chcesz podjąć pracę. 2. Selekcja aplikacji oraz kontakt z kandydatami Przy selekcji nadesłanych dokumentów w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Najszybciej nawiązujemy kontakt z osobami, których kompetencje najbardziej pokrywają się z naszymi oczekiwaniami. Kontakt nawiązujemy zazwyczaj drogą telefoniczną – jest to dla nas bardzo szybka i skuteczna forma przekazu informacji. Rozmowa telefoniczna ma na celu poznanie oczekiwań kandydata oraz ewentualne dopytanie o informacje, których zabrakło w CV. Po przeprowadzonej rozmowie odsyłamy na maila dokumenty niezbędne do przeprowadzenia dalszych etapów rekrutacji zgodnie z prawem – kwestionariusz osobowy oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych (RODO); dokumenty te muszą zostać przez kandydata wypełnione, podpisane i odesłane na wskazany przez nas adres mailowy. 3. Dodatkowe etapy rekrutacji Oprócz wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej możemy zaproponować dodatkowe etapy rekrutacji, m.in. rozmowa w języku niemieckim. Taka rozmowa pozwoli sprawdzić, czy kandydat zna język wystarczająco, aby swobodnie porozumiewać się na miejscu pracy. 4. Przekazanie dokumentów do pracodawców z Austrii Po wstępnych rozmowach, kiedy kandydat potwierdza zainteresowanie daną ofertą, my jako pośrednicy tworzymy profil pracownika w języku niemieckim i taki dokument przedstawiamy firmie z Austrii. Tutaj przypominamy, że to pracodawca ostatecznie decyduje o zatrudnieniu danego kandydata. 5. Decyzja o wyborze kandydata / oferta Po podjęciu decyzji o tym, którego kandydata firma chce zatrudnić, przekazujemy szczegółowe informacje o ofercie (konkretna data rozpoczęcia pracy, wynagrodzenie i inne dodatki, które będą obowiązywać na czas zatrudnienia, zakres obowiązków oraz pozostałe kwestie dotyczące pracy). Na tym etapie, kiedy wszystko jest w porządku, przygotowywane zostają umowy dla pracownika. 6. Podpisanie dokumentów Przygotowane przez firmę dokumenty przekazywane są do zapoznania i podpisu przyszłemu pracownikowi drogą mailową lub osobiście. W skład dokumentów wchodzą: umowa o pracę (Dienstvertrag), Überlassung, BHP, umowa pośrednictwa pracy oraz zgody RODO.

Daro
Kandydat
 Pytanie

Na jakich zasadach i jaki jest przybliżony koszt wynajmu samochodu dla pracownika?

Pracodawca

@Daro

Witam, na dzień dzisiejszy współpracujemy z kilkoma wypożyczalniami. Dzięki temu nasi pracownicy mogą w łatwy i szybki sposób wypożyczyć samochód na wyjazd. Koszt samochodu zaczyna się od 330zł/tygodniowo, bez limitu kilometrów oraz z winietami w zależności od samochodu. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Daro
Kandydat
 Pytanie

Jaki jest koszt ynajmu samochodu dla pracownika?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Martin Leasing Jobs? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Cieśla szalunkowy - praca Austria?
Maciej
Były pracownik

Super koordynator, zawsze można liczyć na firmę Martin leasing Jobs ! Pracowałem długo w Austrii za pośrednictwem w/w firmy, bardzo dobre podejście do pracownika duża pomoc przy słabej znajomości języka. Kwatery super zawsze miałem pojedynczy pokój. Pracowałem w VOLALBERGU i TYROLU . Przestałem pracować ze względów zdrowotnych, ale syn nadal zamierza współpracować z Martinem bo to obecnie najlepszy koordynator . Szczerze polecam !

Pracodawca

@Maciej

Bardzo dziękujemy za miłe słowa - pozdrawiamy! :)

Michał
 Pytanie

Witam czy są jakieś oferty pracy w Austrii i w jakich miastach jako pomocnik budowlany i jaka pensja za godzine?.pozdrawiam

Pracodawca

@Michał

Dzień dobry! :) Oferty mamy rozsiane po całej Austrii, w różnych miastach i lokalizacjach. Dokładne szczegóły przedstawiane są już podczas rozmowy telefonicznej z danym kandydatem. Zachęcamy do przesłania CV na maila: rekrutacja@leasingjobs.pl lub o kontakt telefoniczny. Pozdrawiamy, zespół Martin Leasing Jobs.

Konio

Dziendobry. Byłbym zainteresowany pracą jako pomocnik budowlany. Niemiecki słaby, ale za to angielski komunikatywny. Na jakie zarobki można liczyć? I na jak długo są wyjazdy? Pozdrawiam

Pracodawca

@Konio

Dzień dobry :) Na obecną chwile ofert dla pomocników budowlanych jest mało, jednak na przestrzeni miesiąca przewidujemy, że sytuacja się poprawi. Po więcej szczegółów odnośnie pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 570 104 134 lub o przesłanie cv na maila: rekrutacja@leasingjobs.pl Nasz specjalista skontaktuje się z Panem. Pozdrawiamy, zespół Martin Leasing Jobs!

Karol
 Pytanie

Witam.Jeśli zaczelibysmy współprace to jest mozliwosc zagwarantowania przez państwa osobnego miejsca do spania? Chodzi mi o to ze w mieszkaniu pracowniczym nie chce spac z kims w pokoju.Dziekuje

Pracodawca

@Karol

Dzień dobry :) Zawsze staramy się organizować jak najlepsze zakwaterowania, niemniej jednak niestety, nie jesteśmy w stanie Panu zagwarantować osobnej kwatery. Z reguły są to dwuosobowe pokoje z łazienką, aneksem kuchennym lub dostępem do kuchni. Pojedyncze pokoje dostają zazwyczaj osoby, które same wyjeżdżają do pracy. Dla grup 2-4os. są przewidziane tak jak już wspomniałem 2-osobowe pokoje. Pozdrawiam, Martin Leasing Jobs!

jack104
 Pytanie

Monter klimatyzacji, hydraulik z uprawnieniami z 3 letnim stażem w serwisie, chciałbym dołączyć do kogoś ze Śląska lub Opolskiego, aby pracować w Austrii. Niemiecki tylko podstawowy. Planowany wyjazd luty/marzec 2020. Czy słaba znajomość niemieckiego nie będzie przeszkodą? Czy można liczyć na ofertę z okolicy Graz, Wiedeń, Linz? . Proszę o info jg104@op.pl

1

Pracodawca

@jack104

Dzień dobry! :) Język niemiecki dla monterów i hydraulików jest istotny dlatego słaba znajomość języka może być przeszkodą. Jednak zachęcamy do przesłania CV na maila: rekrutacja@leasingjobs.pl. Postaramy się zaproponować wyjazd z osobą, która lepiej rozmawia po niemiecku. Pozdrawiam!

Marcin B
 Pytanie

Witam. Jestem zainteresowany pracą w Austrii jako elektryk. Obecnie zjechalem na święta z Graz. Chętnie z kimś kto zna lepiej niemiecki i najlepiej ze Śląska. Pozdrawiam

Pracodawca

@Marcin B

Dzień dobry, prosimy o przesłanie CV na maila: rekrutacja@leasingjobs.pl. Nasz specjalista na pewno się z Panem skontaktuje w celu omówienia szczegółów naszej oferty. Na obecną chwile z uwagi na zbliżający się okres świąteczno-zimowy ofert pracy jest znacznie mniej, niemniej jednak dołożymy wszelkich starań aby zaproponować prace odpowiednią do Pana oczekiwań. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Martin Leasing Jobs :)

Nicki
@Marcin B

Hej ja tez mam zamiar. Znam niemiecki 4 lata pracy w AT I 2 LATA NIEMCY. Szukam wlasnie 2 osoby do wyjazdu z autem. Kontakt pavlo19901224@gmail.com

Henry
 Pytanie

Witam, czy jest możliwość wyjechania do Austrii jako operator żurawia wieżowego ze słabym językiem niemieckim, np na budowę gdzie pracują polskie brygady? Pozdrawiam

Pracodawca

@Henry

Witam, dla kandydatów ze słabą znajomością języka niemieckiego, zwłaszcza na samodzielne stanowiska takie jak operator żurawia wieżowego jest nam zdecydowanie dużo trudnej coś zaproponować. Jednak zachęcamy do przesłania CV - nasz zespół dołoży wszelkich starań aby znaleźć odpowiednią ofertę pracy dla Pana, gdzie nie będzie wymagana znajomość języka niemieckiego. Pozdrawiamy, zespół Martin Leasing Jobs.

R

Witam czy warto wyjechać przez Martin Leasing Jobs do Austrii?

4
Elżbieta
@R

Niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mam nadzieję, że ktoś z takim doświadczeniem coś nam napisze, zachęcam. A jakie stanowisko pracy w Martin Leasing Jobs Cię interesuje?

Konrad

Jakie oferują Państwo benefity?

Pracodawca

@Konrad

Dzień dobry :) My jako agencja pośrednictwa pracy kierujemy naszych kandydatów bezpośrednio do pracodawcy austriackiego i to on zapewnia poszczególne benefity. Z naszej strony możemy zaoferować kandydatom m.in.: stałą opiekę polskiego biura, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pracą oraz długofalową współpracę. Pozdrawiam!

Mariola

Dzień dobry, jakich aktualnie pracowników Państwo poszukują?

Pracodawca

@Mariola

Dzień dobry :) Aktualnie poszukujemy pracowników w branży budowlanej, tj. : cieśla szalunkowy, murarz, dekarz, operatorzy maszyn itp. Pozdrawiam.

Ryszard

Jak zachowuje się firma kiedy pracownik jest już na wyjeździe? Można na nich liczyć?

Jarek

Witam, jak są wyplacane wypłaty, jako tygodniowo, czy miesiecznie, i czy można wsiąść zaliczke Pozdrawiam

Pracodawca

@Jarek

Witam, wypłaty są miesięczne, wypłacane do 15-tego kolejnego miesiąca na konto. Zaliczki są możliwe co tydzień, po wcześniejszym przedstawieniu godzin pracy z zeszłego tygodnia. Pozdrawiam :)

pomocnik

Witam. Jestem chętny do wyjazdu w charakterze pomocnika budowlanego do Austrii i szukam kompana, który również chciałby wyjechać, ale samemu słabo to widzi, we 2 zawsze raźniej :) najlepiej z małopolski. Ja 29 lat.

Pracodawca

@pomocnik

Witam :) Zachęcamy do przesłania CV na maila. Nasi specjaliści postarają się zaproponować odpowiednią ofertę dla Pana jak i znaleźć drugą osobę, z którą będzie możliwy wyjazd do Austrii. Pozdrawiam!

pomocnik
@Martin Leasing Jobs

Wysłałem właśnie dziś pełny kwestionariusz i kopie dokumentów. Pozdrawiam:)

Pracodawca

@pomocnik

Dziękujemy nasz specjalista na pewno się z Panem skontaktuje. :)

Pomocnik

Witam, jestem zainteresowany wyjazdem do pracy na terenie Austrii w charakterze pomocnika budowlanego. Szukam kompana który również chciałby wyjechać, zawsze we dwoje to raźniej :) najlepiej z Małopolski. Ja 29lat. Może ktoś pracuje w takim charakterze i podzieli się swoimi odczuciami co do samej pracy? Pozdrawiam.

Siwyyy

Może ktoś napisać o srednich zarobkach w firmie

Pracodawca

@Siwyyy

Zarobki są głównie uzależnione od wykonywanego zawodu ale średnio oscylują one w granicach 1800 - 2400 euro/miesięcznie plus premie w postaci 13 i 14 pensji. Pozdrawiamy, zespół Martin Leasing Jobs.

Pracodawca

 Aktualność
Dzień dobry,

serdecznie Witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl, którzy poszukują informacji na temat zatrudnienia w naszym przedsiębiorstwie. Pragniemy przedstawić Państwu warunki pracy oraz odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania.

Jesteśmy młodą firmą, którą cechuje zapał do pracy i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i profesjonalne podejście. Z tego powodu przedstawiamy tylko sprawdzone i w pełni bezpieczne oferty pracy.

Rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego cenimy konstruktywną krytykę oraz wszelkie sugestie, z których możemy wyciągać cenne wnioski. We wszystkich tych kwestiach prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem info@leasingjobs.pl lub nr tel. 604 635 143

Serdecznie zachęcamy również do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, które znajdą Państwo pod- https://leasingjobs.pl/praca/.

Pozdrawiamy,
zespół Martin Leasing Jobs
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Martin Leasing Jobs - Wodzisław Śląski

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Martin Leasing Jobs?

    Zobacz opinie na temat firmy Martin Leasing Jobs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Martin Leasing Jobs
Przejdź do nowych opinii