Opinie o STEICO Sp. z o.o. w Czarnków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie STEICO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STEICO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STEICO Sp. z o.o. w Czarnków

Jack

Jakie świadczenia socjalne tu są? Nic więcej nie ma ofercie, a jestem zainteresowany. Wybieram się na specjalistę ds. zakupów jeśli miałoby to znaczenie

tom
@Jack

grusza, bony świąteczne, trzynastka, karty sportowe. pewnie nie wymieniłem wszystkiego, trochę tego jest

@tom

To i tak samo to wygląda spoko i rozumiem, że to dla wszystkich jest tak samo?

tom
@Jack

nie wypytywałem kto co ma na każdym dziale, wydaje mi się, że tak, ale piszę tylko o tym co miałem ja

@tom

Okej, a byłeś na tym stanowisku, które wymieniłem?

fork

gamia

jest, jest

gamia
@fork

a co się koleżance umyśliło to nie wiem

Bartosz

Doczytałem tu, że dopłacają za dojazd ponad 10km. Jest tu kroś kto powie mi w jakiej wysokości są dopłaty do dojazdów? Jest ustalona jedna kwota czy jakoś to inaczej rozliczają?

tame
@Bartosz

to chyba musiałbyś się bezpośrednio dopytywać

@tame

W następstwie tak zrobię.

@tame

Chciałem najpierw zorientować się tutaj, z myślą, że a nóż ktoś korzysta i wie

tame
@Bartosz

może ktoś takie się znajdzie, ja akurat kojarzę tyle co ty, bo mam dość blisko

canon
@Bartosz

hej, skąd ta informacja? nie znalazłem nigdzie

@canon

A gdzieś tu zauważyłem taką informacje.

Felix

Widzę, że są rekrutacje do miejscowości Osła. To jest jakoś powiązane z tą nową budową, o której gdzieś było mówione?

@Felix

Tak - dokładnie o budowaniu tego oddziału była mowa - ale raczej mówiono o nim jako zakładzie w Gromadce (nazwa gminy) jednak chodzi o to samo

@sentori

Dzięki, chciałem się upewnić, bo właśnie nie było to dla mnie do końca jasne

@sentori

A nie wiesz może (albo ktoś inny) czy te rekrutacje będą wszystkie zdalne? Czy gdzieś na miejscu jednak?

@Felix

W tym nie pomogę jak to jest rozwiązane od wewnętrz firmy

@Felix

Ale tak jak przeglądałem oferty sobie to widzę, że jest różnie zaznaczone przy konkretnych ofertach

@sentori

Okej, dzięki. To się będę u źródła już dowiadywał najwyżej

raiman
@Felix

To na jakim etapie już jest ta budowa, skoro szukają ludzi?

@raiman

Nie mam pojęcia, widziałem tylko, że zaczęli ją w tamtym roku

raiman
@Felix

Okej, to już nie zamęczam

Pracownik Biurowy

Rozmowa kwalifikacyjna polegała na dociekaniu przez przez Pana M. oraz Pana Sz. z czego się utrzymuję z żoną skoro nie mam pracy, uświadamianie mnie że na pewno na stanowisku kierowniczym nie dam sobie rady, nieustannym naleganiu że jak nie przyjmę pracy na produkcji i nie popracuję przez min. pół roku na produkcji to mogę zapomnieć o stanowisku technologa lub kierownika, uświadamianiu mnie że czas działa na moją niekorzyść jak jestem bez pracy i nie zdecyduję się na pracę na produkcji. Na moje stwierdzenie że szkolę się z programów do projektowania pan M. skwitował że "wie Pan że ludzie teraz po studiach to się nie muszą tego uczyć". Ogólnie - PADAKA.............Teraz się nie dziwię że ogłoszenia od tego pracodawcy są kilka miesięcy w urzędzie pracy i na portalach z pracą i nie ma na nie odzewu. Ja osobiście nie polecam......

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
T.T

Jak przebiega rekrutacja na stanowiska specjalistyczne? Jak długiego okresu czasu muszę się spodziewać?

@T.T

Czy można się spodziewać jakichś zadań w międzyczasie?

merida
@T.T

tzn. jakie stanowiska masz na myśli?

merida
@T.T

bo tak ogólnie to na pewno wszędzie jest rozmowa

@merida

No w to nie wątpię ;)

Mateusz
@merida

Też jestem zainteresowany odpowiedzią, startuję na specjalistę ds. kontroli jakości

@T.T

Wiesz, to jaki mają okres przeznaczony na rekrutacje wiedza tylko HRy raczej...mnie przynajmniej nikt nie informował. W moim przypadku cały proces trwał jakieś 2 tyg? Coś takiego, ale głowy nie dam, dawno to było i nie pamietam do końca. Ale nie było to jakoś szczególnie długie, czy odbiegające od normy

Izabela
@Luks

No i jak przebiegała ta Twoja rekrutacja? Były jakieś zadania czy raczej zwykła, luźna rozmowa?

@Izabela

To napisałeś, że dość dawno to było, więc tyle co mogłem to powiedziałem

@Luks

Napisałem*

Kubus

Jak długie doświadczenie mieliście na operatora maszyn żeby się dostać tutaj? chcę się zgłosić ale nie wiem czy mam szanse się dostać.

aleale
@Kubus

ale na operatora maszyn doświadczenie jest mile widziane z tego co czytałem to chyba znaczy że nie musisz mieć

Kubus
@aleale

Czyli jak ktoś go nie posiada to przyuczają do pracy, tak?

@Kubus

Żadne, sami mnie wladowali

Emilia
@Pracownik produkcja

o to całkiem spoko, a to jakoś szkolą ludzi bez doświadczenia czy wrzucają na głęboką wodę i od razu trzeba pracować?

eee?
@Emilia

ale jak to sobie wyobrażasz niby? po co mieliby tak robić skoro im też zależy żeby ktoś robił dobrze jak mu już płacą?

eee?
@Emilia

zawsze na początku w każdej firmie jest szkolenie z doświadczenia wiem. ja jak już w paru zakładach robiłem to nawet jak miałem doświadczenie to szkolili bo też co zakład to inaczej troche

karakal

Dostaje się tu 13stki?

@karakal

13 są, a jeżeli ktoś w ciągu roku pójdzie na L4 to za te miesiące proporcjonalnie są odejmowane z 13

karakal
@Pracownik produkcja

dobrze, zawsze to dodatkowy pieniądz

Tak
@karakal

A no przydaje się, nie powiem że nie

Aidas
@Tak

a jakieś premie też są?

@Aidas

Tyle było opisane o premiach poczytaj opinie

Aidas
@Pracownik produkcja

Ok, przejrzę jeszcze raz, musiałem przeoczyć jakoś

opek

Hej, słyszałem, że Steico buduje nowy zakład. Wiecie może kiedy ma się otworzyć i co tam będą produkowali?

@opek

wiem tylko, że to w gminie gromadka ma być, bo to moje okolice

@opek

Coś mi się obiło o oczy, że pisali coś o 2023 roku, ale głowy nie dam, nie mogę znaleźć info teraz

@opek

Na stronie na pewno znajdziesz info, bo chyba tam czytałem

@Eol

Dobra, dzięki. Tam poczytam, może coś znajdę

lumino
@opek

linie do produkcji mat i płyt termoizolacyjnych tam mają być, info ze strony, ale nie znalazłem kiedy mają otwierać

@lumino

Ok, dziękuję

Karol

Znalazłem oferte specjalista ds. controllingu. Pisze, że praca jednozmianowa, a jakie dokładnie godziny? Będę też wdzięczny za opinie na temat pracy na tym stanowisku.

@Karol

Wyślij CV, może zaproszą Cię na rozmowę to sam się wszystkiego dowiesz.

@:)

Nie wątpię, jednak gdyby była taka możliwość, to wolałbym wiedzieć jak najwięcej jeszcze przed rozmową.

@:)

A opinia pracowników też jest ważna dla mnie przy wyborze.

hmm
@:)

od kiedy na rozmowie można poznać opinie o pracy na danym stanowisku

hmm
@Karol

ja nie to stanowisko, ale firma ogólnie w porządku, warto składać cv

@hmm

Dzięki, zdałem się na te ogólne opinie właśnie i wysłane. Zobaczymy co będzie

powodzenia

Pablo

W ofercie na elektryka jest takie info “Praca w systemie jednozmianowym lub dwuzmianowym w zależności od predyspozycji”. Jak powinienem to rozumieć? Że jak nie będę dawał rady na dwie zmiany to mogę na jedną pracować

@Pablo

Zapewne bardziej chodzi o to, że np. na 1 zmianę pracuje mniej osób i są bardziej doświadczeni i samodzielni, a na 2 więcej osób, które w razie potrzeby doszkalają nową osobę i mogą ją uczyć. Chyba, że poziom Twojej wiedzy i umiejętności od początku pozwoli Ci pracować samodzielnie - to już oceni rekruter i kierownik działu.

@ja

Okej, ale to chyba nie od razu? Ktoś mi pokaże co mam robić i tak dalej no nie?

@Pablo

Tu kolega zaznaczył, że bardziej doświadczeni pracownicy doszkalają i pomagają nowym osobom, więc nie masz się co o to martwić

@darecki

No dobra ale to nawet jak sobie będę radzić to nie znam zakładu, o to mi chodzi.

@Pablo

No to ci mówię, że nie masz się o co martwić, nie zostaniesz rzucony na zakład i "radź sobie" wszystko ci pokażą.

@darecki

Dobra, dobra, dzięki. Bez spiny, chciałem się tylko upewnić

@Pablo

A gdzie ja się spinam? Mówię co wiem, nikomu nie zależy, żeby się ktoś po zakładzie błąkał bez celu. Po to zatrudniają, żebyś pracował i dobrze wykonywał obowiązki co nie? A bez przeszkolenia raczej ciężko by było. Zresztą ludzie są w porządku to nawet jakbyś coś nie wiedział to pytaj.

@darecki

Tak mi się powiedziało, wybacz

Luz, dopowiedzieć chciałem

tak w ogóle powodzenia

@darecki

Nie dzięki, coby nie zapeszyć i pozdrawiam

WiemCoMowie

Będąc tutaj już rok chciałem w sumie zwrocić uwagę na jeden duży plus, który chyba nie jest wcale tak popularny w wielu pracach. Są darmowe dojazdy do pracy, ale oczywiście z konkretnych też lokalizacji, ja jestem spoza, ale przez to, że dojeżdżam więcej niż 10km to mam normalnie doplacane do tego. I to jest konkretny benefit, a nie jakieś paczki albo automaty.

@WiemCoMowie

no to rzeczywiście w porządku, właśnie się zastanawiałem nad tym

@mop

Chcesz podbić tu do pracy?

@WiemCoMowie

Ogólnie z zawodu jestem elektrykiem i widziałem ostatnio ofertę całkiem niegłupią od Steico. majstrowałem dość sporo przy ostatniej pracy przy sterownikach akurat właśnie Siemensa także no dodatkowy atut też mam, może bym się dostał. no i przeglądam opinie, zawsze coś można dodatkowo się dowiedzieć jeszcze przed ewentualną rozmową. Jak coś ciekawego jeszcze możesz dopowiedzieć to nie krępuj się i dzięki

@mop

Jeden mój kumpel jest tutaj elektrykiem i nigdy nie mówi źle jak siedzimy przy piwie, nauczył się fachu tutaj go podszkolili i śmiga teraz od dobrych kilku lat.

@WiemCoMowie

Ok, a coś jeszcze o warunkach?

@mop

Hmm, a co chciałbyś wiedzieć? Bo ciężko mi tak pisać bez punktu odniesienia, najlepiej jakbyś zadał konkretne pytania

@WiemCoMowie

Ja wiem, ogólnie jak jest, czy ludzie są w porządku, jak z kasą, czy jest na czas i takie inne.

@mop

Z takich ważnych co mi przychodzi do głowy to sporo świadczeń socjalnych, są też szkolenia organizowane i dla ciebie plusem moze byc to, że byś robil na jedną zmianę jak coś jeszcze chceesz wiedziec pytaj bo nie o wszystkim moge teraz myslec

Naruto
@WiemCoMowie

Witam, chciałbym się zapytać o coś dot szkoleń. One są organizowane zewnętrznie czy pracownicy, którzy się znają na danej dziedzinie coś pokazują?

Kubi
@Naruto

Raczej ludzie na zakładzie w razie czego ci pokazują co trzeba robić bo się znają na robocie i najlepiej będą wiedzieć o czym powiedzieć i jak to wytłumaczyć.

Jabb
@Kubi

poza tym jak przyjdzie poprosić o pomoc, bo czasem trudno wszystko ogarnąć na raz to dobrze sie zwrócić do kogoś kto nas szkolił w pracy a nie obcy z zewnątrz

@Jabb

Można jakoś ewentualnie awansować potem? Ja nie mówię że od razu ale żeby mieć jakiś pogląd mniej więcej

Jabb
@pytanie

ale z jakiego stanowiska ty chcesz awansować?

@Jabb

Z prezesa oczywiście.A tak już poważnie to z operatora.

loka
@WiemCoMowie

a z jakich lokalizacji te darmowe dojazdy?

chyba
@loka

z okolic Lubasza i Wielenia podobno, tak gdzieś widziałem tutaj

Ci-Ci D.

wysoki poziom rozmowy rekrutacyjnej

Kamiko
@Ci-Ci D.

jakie stanowisko? jakieś konkretne pytania? podpowiedz coś więcej jak już o tym mówisz

rozum
@Kamiko

no pytania raczej zależą właśnie od stanowiska.

Kamiko
@rozum

dlatego o nie zapytałem...

@rozum

Na operatora. Pytania raczej standardowe, nie miałem problemów z odpowiedzią tylko trochę się stresowałem.

pytanie

jakiś jeden przykład podasz? żeby wiedzieć, czego się spodziewać.

Anakin
@pytanie

No ja np. miałem pytanie co wcześniej robiłem i czy miałem wcześniej do czynienia. Ale to nikt ci na sto procent nie powie co będziesz miał, to nie historia w podstawówce...

@Anakin

i stresowałeś się tym pytaniem o przeszłość czy jak. co to twoja pierwsza praca.

Anakin
@rekin

Wybacz ale nie mam pojęcia o co ci chodzi. Zawsze rozmowa daje jakieś tam emocje, ważne żeby ktoś potrafił ją prowadzić tak, żeby tego stresu było jak najmniej.

@Anakin

też tak uważam, jakie pytania by nie były to i tak zanim się wejdzie stresik towarzyszy, dla mnie normalna sprawa, może inni się nie stresują takimi rzeczami.

@Urszula

urszulo nie ma czym się przejmować. jak ci zależy na pracy to przejmowanie się jeszcze tylko pogarsza sytuacje

@Urszula

idziesz na pewniaka, najwyżej się nie uda i tyle. świat na głowę nie spadnie.

@rekin

No ale Ty nie rozumiesz mnie bo nie masz z tym problemu. Jak komuś bardzo zależy to stres jest jeszcze gorszy. Nie jem, nie śpie.... tylko ja tak mam? :(

@rekin

mimo wszystko dzięki za wsparcie! :)

Bodzio
@Urszula

nie jesz i nie śpisz przed rozmową o prace? to chyba nie jest zdrowa dla organizmu reakcja

Szyszki
@Urszula

Spróbuj jakieś szyszki chmielu czy coś, bo takie rozmowy to część dorosłego życia. Powodzenia.

Bodzio
@Szyszki

a szyszki chmielu działają na nerwy? ja to tylko melise znam. ale tak śmiechy śmiechami a tu serio nie ma się czego stresować

Firecracker

Cieszę się że tutaj trafiłem. Firma godna polecenia

Hmm
@Firecracker

Sam sie zdecydowałeś czy ktoś ci polecił?

@Hmm

Sam. Wysłałem CV tu do firmy (jako jednej z wielu zresztą) i odezwali się jako pierwsi. Więc idąc za ciosem, że pierwszy strzał jest najlepszy, przystałem na propozycję i tak zostałem.

Hmm
@Firecracker

A ile czekałeś na decyzję? Z innych firm w tym czasie Ci nie odpowiedzieli czy już nie odbierałeś po prostu? Zastanawiam się bo właśnie mam podobną sytuację teraz.

@Hmm

Nie długo chyba parę dni także nie zdążyli mi odpowiedzieć, potem jeszcze jedna firma się odezwała ale to już po mojej rekrutacji.

@Hmm

Jak ci dwie firmy odpowiedzą to trudno, musisz wybrać jakoś.

@Firecracker

no tak, wiadomo lista plusów i minusów i jazda ;)

@dezzi

jeszcze ktoś tak robi? chociaż wiadomo stary dobry sposób na podjęcie "męskiej" decyzji. ja bym mimo wszystko jednak polecal dokładnie sprawdzic steico bo warto. ja tu już od lat jestem

@dezzi

nie zebym też jakos chciał specjalnie zachwalać i mówić co kto ma robić. ale no nie da się ukryć faktu że trochę już tu pracuje a jak pracuje to znaczy że mi dobrze więc czemu by o tym nie powiedzieć

@Atom

zawsze można tez wybrać co serce/rozum podpowiada, to już jak kto dokonuje wyboru to jego sprawa ;)

@Atom

Steico mam na oku od jakiegoś czasu, więc no. nie bez powodu w sumie przesiaduję na tym forum, z przypadku się tu nie wziąłem

@dezzi

ale to pracujesz gdzieś w między czasie i się czaisz? tak z ciekawości już pytam.

@Atom

Tak, w innym wypadku byłoby to przynajmniej nierozsądne moim zdaniem

no tak, prawda

@dezzi

ale wiesz, różni ludzie różnie robią, więc byłem ciekawy

On

normalnie to tutaj nie pisze ale tym razem skoro nikt o tym nie wspomina to ja wspomne bo byl to naprawde fajny ukłon ze strony firmy. jedne firmy zwalniaja, inne obcinaja pensje. a steico co zrobiło? jeszcze nam dało dodatkową kasę i to całkiem nie małą za to że pracowaliśmy przez ten trudny okres który utrzymywał sie właściwie cały rok. nie slyszalem żeby jakakolwiek firma się zachowała w ten sposób i naprawde zasluguje to na słówko uznania z naszej strony.

@On

I święta oraz sylwester w pracy! Widać zamydllilo trzeźwe rozumowanie! Pieniądze to nie wszystko. Firma w ogóle nie miała postoju w czasie pandemi to zamiast dać ludziom święta a zwłaszcza wigilię wolną (usunięte przez administratora) Liczy się dla nich kasa i tony,wiecej i więcej bo tyle tirów przyjeżdża a więc produkcja pełna parą. (usunięte przez administratora)

@Mario

to tobie chyba roszczeniowość oczy zamydliła. a kto nie pracuje w wigilie albo sylwestra? to jest normalny pracujący dzień więc nie wymyślaj teraz bo ty byś chciał wolne to ma być wolne, a jak nie ma to jest do kitu. narzekasz że jest praca, a jakby jej zabrakło to co byś zrobił? myślisz że w czasie pandemii tak łatwo o pracę jak firmy padają jedna po drugiej? jak obcinają kase i etaty? a tobie jeszcze źle? no ale tak teraz to sobie możesz pozwolić na marudzenie bo masz za co żyć, jakby tego zabrakło to ciekawe jak wtedy byś mówił? dla mnie to jest nie do pomyślenia, jak można dostać dodatkowe pieniądze i jeszcze mieć z tym problem. Jak Ci za dużo to oddaj innym

On

Widocznie w ogóle mnie nie zrozumiałeś, ale ok. Nie będę się wykłócał, swoje zdanie przedstawiłem.

Ha
@Mario

To się zwolnij jak Ci tak źle i idź gdzie indziej. Na siłe cie ktos tu trzyma? Przypomnę, że STEICO to zakład pracy ciągłej, czyli pracujący non stop, system pracy 4 brygadowy wiec jak wypada akurat w grafiku, że masz być w pracy w święto to jesteś (za co jeszcze masz dodatkowo płacone) wiec ameryki raczej nie odkryłeś. Zamiast się tu madrzyc bez sensu to sie lepiej nad soba zastanów bo jak widac na ani złotówke nie zaslugujesz ktora STEICO ci dodatkowo wypłaciło. Przy noworocznych postanowieniach postaw sobie za cel nie gadanie glupot lub zwolnienie sie z tej firmy.

Ha

To powtórzę jeszcze raz: poszukaj pracy gdzie nie będzie trzeba pracować w święta. Firma tak pracuje od zawsze i twoje komentarze tego nie zmienią. Jeśli 13 pensja plus pieniądze z socjalnego oraz przeszło 700 zł na rękę covidowego to dla ciebie mało i wydajesz takie kwoty na "waciki' to w ogóle przestań pracować gdziekolwiek, bo po co skoro takie pieniądze nazywasz jałmużną . Chyba, że siedziałeś wiecznie na L4 to rzeczywiście takich kwot mogłeś w ogóle nie zobaczyć o których ja piszę.

Grot

Ty naprawdę myślisz, że zakład od lat pracuje w systemie ciągłym co jest informacją ogolnodostępną, jawną i do informacji każdego kandydata. i przyjdzie taki jeden jak Ty, wymyśli sobie że nagle chciałby mieć jednak wolne w święta pomimo tego iż godził się na warunki pracy przedstawione w umówię, a oni tak po prostu powiedzą jasne zróbmy wolne. Skąd się biorą tak roszczeniowi ludzie jak Ty? Nie mogę w to uwierzyć, że otrzymując takie dodatki i taką kasę dodatkową można jeszcze mieć problemy. Owszem z tego co mi wiadomo do pracy się chodzi przede wszystkim po to żeby zarobić na życie, a na kolejnych miejscach są inne wartości, więc nie wytykaj ludziom że patrzą na pieniądze, bo każdy to robi.

@Grot

Dla mnie wartością na pierwszym miejscu jest RODZINA ale jak się takowej nie ma to wiadomo, że kasa ponad wszystko. Drugą najważniejsza wartością dlanie jest ZDROWIE a dopiero potem pieniądze. No więc.. Życzę zdrowia abyś mógł zarabiać...

Wictor
@On

Te pieniądze nie były od firmy tylko z funduszu socjalnego który był niewykorzystany bo nie było wycieczek itp

@Wictor

Dokładnie tak.

Roman
@Mario

Widzę że znasz STEICO od środka, możesz mi w takim razie powiedzieć czy warto wysyłać tam CV? Jak firma zapatruje się na osoby bez doświadczenia i czy można tam liczyć na jakieś szkolenia i kursy? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać!

Eryk
@Roman

Najlepiej dowiedzieć się na rozmowie czy robią jakieś szkolenia aktualnie

Jaro
@On

No to muszę Cię zaskoczyć. Wszystkie znane mi firmy wielkości Steico dbały o swoich pracowników chyba podobnie wynagradzając im bardzo sumiennie ten trudny okres. Wystarczy popytać... Brawo dla Steico że tak robiło ale nie byli jedyni. Nie te czasy.

Jednak
@Jaro

No jednak byli jedyni. W Czarnkowie, Trzciance i Pile (plus okolice mniejszych miejscowości w tym obrębie) takich dodatków w firmach nie było. A te właśnie miejscowości ewentualnie można uznać za "okolice" Czarnkowa i "firmy wielkości Steico". Za to były tam zwolnienia i obniżanie czasu pracy, a co z tym idzie w parze wynagrodzeń, także nikt pytać nie musi - ludzie sami o tym mówią do około jak się złe dzieje w firmach, a milczą jak dzieje się dobrze. Cóż taka mentalność ludzi :)

Ja też się dołączam

STEICO Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Czarnków. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

to znalazłeś ofertę na lokalizację w Czarnkowie a nie widzisz na inne? to może jak nie widzisz to ich po prostu nie ma. czy to nie brzmi logicznie?

Bob

Na stronie jest oferta do Czarnej Wody, z grudnia, więc chyba aktualna

Blue Eyes

Pracowałem tu kawał życia. Ruszyłem się do przodu na swoje, ale praca tutaj to coś czego nie mogę (i nie chcę) wymazać z umysłu, ze świecą szukać tak dobrego i szanującego pracownika pracodawcy.

zamazane
@Blue Eyes

Ale słodko matko jedyna ;) Nie no, szacunek dla Pana, pewnie jestem młodszy stażem. Z kolegą tutaj tak ostatnio przeglądaliśmy no i postanowiłem coś napisać. Jest tu dobrze, przynajmniej jeśli chodzi o stałość pracy i ludzi. Wiadomo, nie każdy się nadaje do takiej roboty ale mi odpowiada.

Dav
@zamazane

a ile jest zmian jeśli można spytać?

@Dav

W zależności gdzie chcesz iść to jest: - czterozmnianówka (2-2-3) na którąś zmianę trzeba przyjść 3 razy na pozostałe po 2 razy, wolne jest w poniedziałek-wtorek, środa czwartek, piątek-sobota niedziela - dwuzmnianówka chodzi się tygodniami na 1 lub 2 zmianę weekendy i święta wolne - 1-2-3 na zmianę przychodzi się każdego dnia na kolejną a po nocnej zmianie jest cały dzień dzień wolnego, a kolejnego dnia na rano zmiany które są na produkcji

@Pracownik produkcja

Można tym jakoś manewrować?

@Pracownik produkcja

W sensie na przykład przy ustalaniu grafiku można sobie jakoś to wybrać? Czy jak leci?

@Rum

Na magazynie jest 2 zmianówka oraz 4 zmianówka to tam można się dogadać i za , na reszta to jest z automatu ustalone jaki tryb pracy i za zmianówkę jest dodatekdo pensji

Okej, rozumiem

Dziękuję

kandydatoo
@Pracownik produkcja

ten dodatek przychodzi w tym samym czasie co wypłata?

@kandydatoo

Tak to jest wliczone do pensji jest wymienione na kwitku od wypłaty, który można dostać na pocztę e-mail lub co miesiąc chodzić po papierowy do biura

kandydatoo

ok, dzięki wielkie

Odd Duck

Doceniajcie waszego pracodawcę, ze świecą szukać tak dobrej firmy

Tay
@Odd Duck

aż takich pochwalnych poematów pisał nie będę, ale doceniać doceniam.

steico

Drodzy Państwo ,konkretnie. Mam szanse jako operator zarobić u Was 4000 zł bez nadgodzin w miarę regularnie?

Świetnie!

Słuchy donoszą ze na święta znów będą super dodatki dla pracowników i ponoć znów corona bonus... doceniajcie ludzie firmie, robić trzeba jak wszędzie i wielu to nie pasuje, ale kasa jest naprawdę fajna i dużo bonusów.

pm
@Świetnie!

W dzisiejszych realiach płacowych (makroekonomicznych) w Polsce jeśli nie zarabiasz w granicach 4000 na rękę jako operator nie wliczając nadgodzin to zapamiętaj raz na zawsze! Zarabiasz albo mało albo przeciętnie. To co niektórzy wypisują na tym forum albo pozwala ich wysłać do lekarza albo są po prostu pracownikami HR.

@Świetnie!

Jak co roku premia 200 zł za każdy dzień świąt jeżeli jest wpisany dzień setkowy (przy innych świętach jest najczęściej 100 zł premii, wg kwitków), a w grudniu 13-stka (jeżeli ktoś był na chorobowym to te miesiące są odliczane, nie wiem jak wygląda z kwarantanną, czy coroną )

opos
@pm

z tą makroekonomią bym dyskutował a i jednak kolega wyżej mówił o czymś troche innym. zawsze to coś dodatkowego

opos
@pm

nie rozumiem takiego czegoś. wiadomo, że zawsze warto starać się żeby było lepiej, oczywiście. no ale czasami też trzeba docenić jeśli coś jest dobre. tak przynajmniej uważam i nie dbam o komentarze niżej, chciałem się wypowiedzieć na ten temat.

Osh

Na jakim etapie jest budowa zakładu w Gromadce? Wiecie na kiedy planowane jest zakończenie prac i ruszenie zakładu?

horsewithnoname
@Osh

Przełom 2022/23 na jakim etapie są teraz to nie wiem, nie zapuszczałem się w tamte okolice

Zostaw merytoryczną opinię o STEICO Sp. z o.o. - Czarnków

• Jak się pracuje w STEICO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STEICO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STEICO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STEICO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STEICO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STEICO Sp. z o.o.