Opinie o Biaform w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Biaform, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biaform na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biaform w Białystok

vv4ix

Nie polecam pracy w firmie Biaform - Białystok. Praca 2 lub 3 zmianowa zalezy od stanowiska co nie przeszkadza zeby pracowac po 12 h mowia na poczatku ze rzadko a co do czego przychodzi to co chwile pytaja ale jak sie nie zgodzisz to mowia ze mozesz juz nowej pracy szukac w niedziele tez ta sama sytuacja .Po calym zakladzie lataja ptaki i sraja na pracownikow wszystko jest w odchodach jaskolek. Pracujac na popoludnie kierownicy dzwonia po 10 razy az sie dodzwonia i pytaja czy przyjdziesz na 10 rano.W firmie wiekszosc ludzi to 40+ malo jest mlodych bo mlody chcialby pracowac dzien w dzien i co chwile po 12 h i nawet 3000 na reke nie zarobic. Organizacja pracy to wielkie dno zamowienia sa miesiac wczesniej a robi sie je w dzien kiedy samochod przyjedzie i czeka juz na sklejke . Kierownicy caly czas biegaja w strachu zeby nie dostac iopieprzu od prezesa.

VVBN

Nie jest az tak zle:)Tylko mogliby dac jakas porzadna podwyzke ,bo zarabiac 2400 zl netto to zenada ,Ukraincy maja wiecej ktorzy nic nie potrafia i sobie chodza do pracy na 6:30 a kierownik ma to kolo h..a:

Jak komuś tak bardzo źle niech zmieni pracę. Takie marudzenie tylko psuje atmosferę w firmie!!!

j-23

piszecie o warunkach i płacach w Biaform ,zapraszamy na budowy ,tu jest raj,koledzy po tygodniu leżaki

DAŁEM 1

W skali 1-5 daję firemce 1!

Nie Nowy wpis
@DAŁEM 1

A nie - 5 ?

Czy w Biaform odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nie Nowy wpis

Nie

PYTAM WAS
Kandydat

wszyscy na produkcji pracują w czterobrygadówce?

Pozdrawiam
@PYTAM WAS

Tak

Bunia86
@PYTAM WAS

Nie wszyscy. Są stanowiska które pracują od pn-pt

Robocop Nowy wpis
@Bunia86

w biurze?

Kamila

@VVBN, rozumiem, że chciałeś podzielić się swoją opinią na temat pracy w Biaform, ale wypowiadając się na forum GoWork.pl przestrzegaj proszę obowiązującego regulaminu - https://www.gowork.pl/regulamin . Na podstawie jakiej umowy jest się zatrudnionym w Biaform? @Pracownik, skoro jesteś pracownikiem firmy, której dotyczy wątek, to może napiszesz, jak oceniasz tego pracodawcę? @iksińska, czy nadgodziny są obowiązkowe dla każdego? Otrzymuje się za nie wynagrodzenie czy odbiera po prostu dzień wolny?

Bunia86
@Kamila

Od pierwszego dnia jest umowa o pracę. Początek na 3 miesiace później na 3 lata . Nadgodziny są płacone 100 %lub 50% w zależności kiedy się zostaje. Nie ma odbierania dni wolnych chyba że ktoś chce.

BYŁY Nowy wpis
@Bunia86

nie każdy dostaje kolejną umowę na 3 lata.

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Biaform. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierowca wózka z możliwością zrobienia uprawnień?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PYTAM CIEBIE
Kandydat

cała masa obcokrajowców jak w Biazecie?

Iza
@PYTAM CIEBIE

Polska ma być nieskończonym rezerwuarem taniej siły roboczej

klejareczka
@Pracownik

atmoswera to i tak jest straszna wiec nie gadaj ze ktoś psuje . a jesli tak mówisz to pewnie sama to robisz

XYZ
@Pracownik

Jak można popsuć coś czego nie ma?

Pracownik1
@klejareczka

Dobrze Panie Darku????????????

rrrrraaaa
@Pracownik

dlaczego Polacy mają zmieniać pracę? Przecież to polska firma,korzystająca z polskiej infrastruktury,inżynierów itp. Dlaczego chcesz pa ja cu zastąpić nas tanią siłą roboczą ze wschodu?!

POLAK

po pracy w Biaformie przestałem kupować polskie produkty!

Lukas
Kandydat

W opini wydania nekrologu prosze dopisać liczne krzywdy napastniczki na wskazania uwagi w świadectwie mimo kradzierzy instrumentu oraz braku wokalu oraz słuchawek BHP jako i w tym stopery uwage wymuszenia podatku oraz naruszeń lasu będziemy ostrzeliwać ostro celując by zabić od pocisku.

NIE ŚMIESZNE
Kandydat

OFERTA. KIEROWCA WÓZKA/ PRACOWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ Wynagrodzenie brutto: 2 850 PLN - wzrost wynagrodzenia wraz z nabytym doświadczeniem i zaangażowaniem - przyuczenie do danego stanowiska pracy - dofinansowanie do wczasów - dodatek świąteczny - ubezpieczenie grupowe na życie dla pracownika i członków rodziny - dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracownika czyli ,,aż" 50 zł więcej od najniższej krajowej!? Przecież to nawet śmieszne nie jest.......

Widok
@NIE ŚMIESZNE

praca za 2850 złotych brutto to (usunięte przez administratora)i niegodna, za psie pieniądze.

Rpbbbaaa

J O K A!!!! działacie w Polsce! Podnoście pensje Polakom, zamiast ściągać tanią siłę roboczą ze Wschodu!!!!!!!!!

Iza

Polski rynek nigdy nie potrzebował żadnych innych nacji....to polscy janusze biznesu w poszukiwaniu taniej siły roboczej ściągają tu tych ludzi. Na szczęście Ukrainiec też zna swoja wartość i nie będzie pracował za (usunięte przez administratora). PS na wszelkie wypociny typu załóż firmę i zobaczymy odpowiadam ....jeśli nie umiesz robić biznesu uczciwie płacąc pracownikowi to zamknij firmę i na kasę do biedry.

KWAS CHLEBOWY

działacie w Polsce! Podnoście pensje Polakom, zamiast ściągać tanią siłę roboczą ze Wschodu!!!!!!!!! ps. nie szanuję (usunięte przez administratora)ani trochę!

Objaw gówna

robić nie narzekać! bo jak widzisz firma ma na Twoje miejsce tanich pracowników zza wschodniej granicy!!!

Internauta

zarobki....koszmar!

Polo

Wystarczy robić swoje i wykonywać swoje obowiązki a nikt się nie czepia zbytnio,chodź czasami kierowniczki co niektórzy mają swoje humorki i swoich przydupasow.Warunki są trudne do pracy,gorąco ,pyły w powietrzu ,kleje itd z tym trzeba się zgodzić.Przerwa powinna być wydłużona z 15 minut do dwóch przerw po 20 minut ze względu na warunki.Zarobki są słabe ale to chyba w większości firm na Podlasiu jest podobnie.Organizacja pracy spoczywa wyłącznie na MM (stara się jak może a (usunięte przez administratora) i tak jest)reszta kierowników to jakaś pomyłka ,zero organizacji,zero decyzji (aby tylko na walce towar by był na swoją zmiane-:) Wy marudzicie w większości ale po cichutku ,a żeby podjąć jakieś rozmowy na temat problemów czy innych spraw to nie.A zapewne jeżeli by się podniosło jakiś temat do rozmowy z dyrektorem to zawsze coś można wywalczyć ,poprawić . Ja bym zaproponował jakąś nagrodę roczna dla pracowników,by podbudować ich morale do pracy przez cały rok-:)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Biaform?

Pea
@Pytanie

Zadaj pytanie w języku rosyjskim, albo ukraińskim! TO BIAFORM przecież!

Szczera prawda
@Pytanie

Atmosfera? Tu każdy drugiego by w łyżce wody utopił, a niby takie zgrane zespoły i wszystko cacy. Guzik prawda! Firma przesiąknięta syfem, brakiem organizacji, komunikacja na poziomie zerowym, ale za to kwitnie (usunięte przez administratora) i luzidubstwo. A praca jest ciężką i warunki też bardzo złe. Sypią się ściany, na halach, aż strach przechodzić obok i jeszcze latają jaskółki i srają na wszystko. Smacznego!

SŁOWIANIN

Czterobrygadówka to jakiś CYRK! Np. wolna środa, a pracująca niedziela!

przyciśnięta

Wszystkie kobiety pracujące "na klejach" mają odcisnięte pręty na nogach od tych metalowych barierek bo tam trzeba się wychylić i się przyciska metalową rurką do ciała. Mnie niestety też to spotkało.

Łbem w mur...
@przyciśnięta

Mnie spotkała uczulenie, ale oczywiście nikt przed zatrudnieniem w tej kwestii badań nie robi, bo po co? I że na leki prawie dwie stówy wydałam, też nikogo nie obchodzi. Powiem krótko - najgorszy syf, w jakim miałam "zaszczyt" pracować. "Pracować" - czy to odpowiednie słowo? Wszystkie nastawione pozytywnie do życia istotki informuję: NIE IDXCIE O SKLEJEK, BO ODECHCE SIĘ WAM WSZYSTKIEGO, CAŁA MOTYWACJA I CHĘĆ DO ŻYCIA LEGNIE W GRUZACH TEGO ŚMIERDZĄCEGO PRZYBYTKU!!! Wolałabym żebrac pod kościołem - nie trzeba ię napinac i tracić zdrowia! Pozdrawiam sklejkowy PLEBS! Zadowolony były (DZIĘKI BOGU) skazaniec! :(:(:(

Dorota
@Łbem w mur...

a jakie to były leki?

Natalia
@Dorota

leki z apteki?

Karton

bardzo niskie zarobki, nawet jak na Biedastok!

Natalia
@Karton

potwierdzam!

ŻAŁUJĄCY PRACY

ściągają(usunięte przez administratora) Ukraińców i Białorusinów, aby nie podnosić pensji! (usunięte przez administratora) DNA!!!! Poza tym praca strasznie ciężka!! HARÓWA!!!!

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@ŻAŁUJĄCY PRACY

to prawda!

Zostaw merytoryczną opinię o Biaform - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biaform
1.4/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dojlidy Fabryczne 24