Opinie o Biaform w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biaform. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biaform na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biaform w Białystok

JESTEM POLAKIEM!!!!

To skandal, że obcokrajowcy mają zapewnione zakwaterowanie na miejscu, a my musimy jeździć nierzadko bardzo daleko! ZGŁOŚMY SPRAWĘ MEDIOM!

Romuald

Pracowałem parę lat temu w tej firmie....czterobrygadówka to rzeczywiście KOSZMAR!

Firma wykorzystuje ludzi, żeruje na nich. Ciężka praca za grosze. Brak poszanowania pracowników. Nie polecam nikomu.

Pracownica

Dokładnie, zero poszanowania dla ludzi, typowy (usunięte przez administratora)

Swoja

Nie było by tak źle w tej firmie, żeby nie było wyróżnia pracowników bo nie którzy chodzol i nic nie robiol 8 godzin zbierajol plotki i w palarni co 40 minut gadka a sol osoby które pracujesz 8 godzin i nie majol czasu na takie zajęcie jak przyjść podpisać listę i chodzić po zakładzie i tematy do plotek zbierać

mruk
@Anonim

bardzo dobre pytanie. dodatkowo spróbuj robić zakupy poza sklepem aldi.

Patrzę na ogłoszenie operatora maszyn produkcyjnych. Zastanawia mnie jak wyglada rekrutacja. Są rozwiązywane jakieś testy manualne?

Jaro Nowy wpis

Wysyłasz CV , idziesz na rozmowę gdzie sprawdzają Twoje doświadczenie, następnie oprowadzenie po hali i pokazanie maszyn i jeżeli spełniasz wymogi i wszystko ci odpowiada rozmowa z dyrektorem . @Pracodawca

Wcale nie takie grosze, jeśli liczyć premię.a że ciężka to fakt, ale rzadko praca fizyczna jest lekka.

Pracownica

Niezadowolenie z wynagrodzenia nie oznacza że się na ludziach żeruje. Nie znam nikogo, kto powiedziałby że jest zadowolony z wynagrodzenia,. Zawsze może być lepiej, a w Biaformie od kilku lat nieprzerwanie co miesiąc płaci się premię. Pracowników się szanuje, choć, jak to wśród, ludzi zdarzają się tarcia. Polecam dla odmiany

Basior
@Pracownica

Zgadzam się z tym bo znam tą branze i wiem ze jest ciężka drewno kosztuje majatek koszty z każdej strony rosną a inflacja sprawia ze u ludzi w portfelu coraz mniej kasy ludzie doceiniajcie ze dostajecie regularną premię

@Basior

Za taką pracę powinna być wyższa podstawa.

Serio?
@Basior

Brawo, wreszcie obudziło się biuro, które wszędzie piszę tylko positive komentarze, bo tak każą przełożeni. Zacznijcie myśleć. Ahaha, kochani odpalcie sobie nawet zwykłe Google gdzie każda "opinia" na temat firmy pochodzi z konta g-mail pracownika biurowego. Słabe to w (usunięte przez administratora) Szczególnie jak piszą to ludzi, którzy nawet nie mają pojęcia jak wygląda proces produkcyjny. Oklepane hasełka i beka z Was po całości i w kiblach i w palarni i na hali.

@Serio?

To co Ty jeszcze w tym zakladzie robisz? Powinieneś być tam gdzie ci dużo lepiej zapłacą, albo w Anglii na zmywaku!

@Serio?

Ale jak widzisz nikt na tych portalach (różnych firm) nie dyskutuje konstruktywnie o" procesach produkcyjnych "tylko tu jest wyścig szambolania. Bardzo trudna konkurencja dla niewprawionych.

Biedronka

To idź do Biedronki, dwie zmiany, wolne niedziele, bogaty socjal, praktycznie pieniądze za nic!

JUŻ NA WAS NIE ROBIĘ!!!
@Marcin

jako POMOCNIK PRODUKCJI z tą waszą ,,premią" zarabiałem w 4 brygadówce pensję nie wiele wyższą niż ówczesna najniższa krajowa!

@JUŻ NA WAS NIE ROBIĘ!!!

Bzdury piszesz więc nie ma sensu z tobą dyskutować

aktualny pracownik
@JUŻ NA WAS NIE ROBIĘ!!!

A ówczesna to znaczy 10 lat temu? to w jakim celu np dalej czytasz opinie o firmach czyżbyś dalej nie mógł znaleźć pracy?

Ktos
@JUŻ NA WAS NIE ROBIĘ!!!

Człowieku no bo tak to już jest na tym świecie że żeby dobrze zarabiać to trzeba coś umieć a jak byłeś pomocnikiem produkcji to znaczy że za dużo nie umiesz. Trzeba się było uczyć jak był na to czas to nie musiałbyś takich sfrustrowanych tekstów wklecić!:)

JUŻ NAS WAS NIE ROBIĘ!!!
@Ktos

w INNEJ firmie na start dostałem kilka stów na rękę więcej. I nie pracuję w 4 brygadówce.

JUŻ NAS WAS NIE ROBIĘ!!!

Prawdę nazywasz bzdurami?

O proszę, administrator usunął nazwę naszej partii rządzącej jako brzydkie słowo bardzo słusznie bardzo słusznie!

Patryk
@Ktos

żeby w TYM kraju dobrze zarabiać przede wszystkim trzeba mieć PLECY!

Ktos
@Patryk

ludzie którzy mają jakiś fach w ręku albo głowę na karku radzą sobie znakomicie. Albo sami potrafią rozkręcić biznes i zatrudniać ludzi albo są fachowcami. Najgorzej mają się ludzie którzy poza oczekiwaniami nic nie mogą zaoferować. Pozostaje im całe życie biadolić co też drogi Patryku czynisz. :)))) A że nie masz również pleców to czynisz to do kwadratu. Na posła startuj! Tam najbardziej ograniczone jednostki mają szansę. Good luck !

@Ktos

Niby kierownicy czy ludzie w biurze wykształceni, a nie da się z nimi konstruktywnie porozmawiać o problemach na wydziale produkcyjnym.

@Rozbawiony xD

Żeby rozmawiać o problemach w firmie to musiałbyś być pracownikiem firmy. A ty tutaj drogi Patryku vel "już na was nie robię" nie masz z zakładem nic wspólnego, robisz zadymę . nic więcej

Edek
@Rozbawiony xD

co prawdę mamy wykształcenie ale nie medyczne i nie psychiatryczne więc twoimi problemami sfrustrowany człowieku nie możemy się zająć. Znajdź sobie dobrego psychologa.

Biurwa
@Rozbawiony xD

A może by się Pan odczepil od firmy, bo na kilometr widać że nie ma Pan o pojęcia o czym pisze.

Rozbawiony xD

Jestem, także witam, bo też możesz być każdym. :) Trochę luzu w obsesji Patryka, który ewidentnie jest trollem.

@Edek

Bardziej Twój wpis pachnie frustracją, więc też radzę włączyć chill i się uśmiechnąć. :)

@Biurwa

A już chciałem przyjść do Pani działu na kawę, albo zaprosić do siebie na produkcję, ale jak nie to nie, bo z chęcią pogadałbym i problemach w firmie z kimś kompetentym. Jest gro ludzi, którzy chcieli by poprawić to i owo tylko każdy boi się wychylać. Ja jestem chętny by zmienić tu coś na lepsze.

Marchewka

Kierownik na którego przyjemność miałam. Trafić na zmiane nie pamiętam jak się nazywa, mniejsza w to gbur jakich malo... Ludzie w pracy ogólnie spoko ale za osoby które, są od samego poczatku chamskie i wredne... Idąc tam do pracy nie oczekuj ze stając na kleju zostanie Ci coś wytlumaczkne przy układaniu sklejki! Stajesz i masz wszystko wiedziec i umiec jako nowy pracownik, jeśli coś Ci nie wyjdzie albo nie robisz tak szybko jak starzy pracownicy jesteś obrażany, wyzywany, i krzykami jest Ci po lepkach mówione co masz robić, za to drugiemu pracownikowi wchodźi się w (usunięte przez administratora) bez mydla zwłaszcza z Ukrainy nawet jeśli dłuższy czas coś źle robi, a uwaga zwracana grzecznie i bez nerwów

@Marchewka

jak to Marchewka? W polskiej firmie, w Polsce, Ukraińcy są lepiej traktowani od Polaków?!

@Marchewka

Czyli w tej firmie Polacy są dyskryminiwani?

popieram LEWICĘ
@Marchewka

a kiedy pracowałaś w tej firmie?

@Marcin

A Ty przy biureczku robisz? To co się wypowiadasz? Od poniedziałku do piątku w stałych godzinach i śmiesz coś gadać?!

Ali

To znaczy że źle się odnosi do podwładnych? Nikt się z nim nie dogaduje? Jak takie sytuacje to nie można tego zgłosić wyżej? Nikt go nie kontroluje?

Pracownica Nowy wpis

Dokładnie, zero poszanowania dla ludzi, typowy (usunięte przez administratora)

Jarek

90 % to ekstremalnie tania siła robocza zza wschodniej granicy? ????

Białostoczanin
@Jarek

Pracowałem parę lat temu. W pewnym momencie wokół siebie w szatni miałem tylko Ukraińcòw i Białorusinów. Pozdrawiam.

Białostoaczanin Nowy wpis

wysokość, a raczej NISKOŚĆ zarobków skutecznie odstrasza od pracy w tej firmie.

Raczej będę próbował dostać stanowisko kierowy wózka na produkcji, widziałem, że jest wakat. Wynagrodzenie składa się z podstawy i premii, a czy ona jest przyznawana już od razu, czy dopiero np. po okresie próbnym. Pisza też o podwyżkach za staż pracy, ile % rośnie u was wynagrodzenie? To zależne od indywidualnych wyników czy firmy całościowo.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Biaform. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji drzewnej?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Polak

zatrudnianie pracowników z najbiedniejszych państw Europy to dla firm świetny biznes i ogromna oszczędność kosztów! Cierpią na tym polscy pracownicy,którym trudno wywalczyć podwyżki pensji!

A dodatek świąteczny jaki na tą Wielkanoc będzie? ;) Widać, że operatorowi maszyn na produkcji obiecują premie, ale kwoty w ogłoszeniu nie znalazłem, więc może podacie w peelenach, skoro tyle tu o tym jest pisane? Po premii będę widział, czy warto sie tu pchać.

przenosiy do gminy Wasilków:

1. kiedy zakład przenosi się do gminy Wasilków? 2. czy firma zagwarantuje zakwaterowanie dla polskich pracowników,albo chociaż bezpłatne autobusy? 3.czy pociągnie to za sobą wzrost pensji dla polskich pracowników, jako rekompensatę za dłuższy czas dojazdu?

Grom
@przenosiy do gminy Wasilków:

A wogole przenoszą Biaform ? Obecnie nie mają zamówień nawet na tej starej lokalizacji,a nowo wybudowana firma potrzebuje zwiększenia zamówień 3 czy 4 krotnie by funkcjonowała.Wiec kto przy zdrowych zmysłach zainwestuje tak duże pieniądze w powstanie nowego zakładu Biaform?

1 maja- Święto Ludzi Pracy
@Grom

ale jak to nie mają zamówień? A co z pracującymi w tej firmie Polakami-na ogół ludźmi mającymi czasy młodości za sobą? Skoro -jak twierdzisz- nie mają zamówień to może w końcu zrezygnowali z czterobrygadówki?

Tylko LEWICA

Daj sobie spokój z tą czterobrygadowką. W Polsce nie ma bezrobocia. Z łatwością znajdziesz pracę wykonywaną od poniedziałku do piątku. Chyba, że chcesz pracować w weekendy.

Kogo

Kogo więcej na produkcji Polaków czy obcokrajowców?

w sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. zaopatrzenia . firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracę . czy można liczyć na stabilność ? jest szansa na uop na czas nieokreślony ? jeśli chodzi o dodatek świąteczny , to otrzymuje się go zarówno na Boże Narodzenie, jak i na Wielkanoc ? w jakiej wysokości , jeśli można wiedzieć ? poinformujcie .

Ile teraz zarabia operator maszyn produkcyjnych? Trzeba doświadczenie na sklejce mieć, czy byle człowiek ogarnięty był, to nauczą?

@Swoja

No ogólnie to zawsze znajdą się takie osoby. No ale cóż - to pracodawca powinien tych tematów pilnować.

@Anna

dlatego też część wynagrodzenia, czyli premia (naprawdę konkretna)jest uzależniona od wyniku jaki konkretna osoba osiąga. ludzie, którzy zachowują się tak, jak opisuje "swoja" odczuwają to w portfelu.

Joanna
@ja

Czyli pewnie wynagrodzenie jest ściśle ustalone z osiągnięciem jakiejś normy? ;)

Halina
@Swoja

A to firma nie zwalnia takich osób które właśnie zbierają plotki w palarni itd.? Dlaczego trzyma takich pracowników?

@Halina

Droga Pani Halino, niech mi Pani wytłumaczy jakim cudem można weryfikować takie rzeczy i kto miałby to robić? :)))

Wiktoria

Ja to się zastanawiam jakim cudem za coś takiego można zwolnić? Tego nie dałoby rady w sądzie podważyć?

@Wiktoria

Tak swoją drogą to ciekawe ile czasu spędza taki plotkarz palarniowy w palarni...

WIESZ GDZIE TO JEST?!
@Marta

mnie ciekawi coś innego. Nie to czy ludzie pracujący 3 niedziele w miesiącu rozmawiają o sytuacji w firmie. Bo oczywiście, że rozmawiają. Jeśli mają wokół siebie znających język polski. O co w tej firmie nie łatwo. Z wiadomych przyczyn. Ludzie rozmawiają o niskich zarobkach,systemie zmianowym, gigantycznej liczbie tanich robotników z Ukrainy,Białorusi itp. Mnie ciekawi czy ty, kobieta z biura byłabyś w stanie wytrzymać chociaż DZIEŃ pracując w tej firmie NA PRODUKCJI. Np. na tak zwanych klejach. Wiesz chociaż gdzie to jest? WIESZ GDZIE TO JEST?!

@WIESZ GDZIE TO JEST?!

Witaj , to już wróciłeś z Niemiec Patryku? Zrobiłeś tam karierę i zarobiłeś na mieszkanie co tak reklamowałeś? Wiem gdzie są kleje i wytrzymałabym tam bez problemu. Ukłony Patryku:)

Janek
@WIESZ GDZIE TO JEST?!

Może i pracują w Biaformie obcokrajowcy tak jak i w wielu firmach na Podlasiu ale z tego co wiem nie pracują tam ani więźniowie ani inni niewolnicy. Tak więc przestań tak bohatersko bronić pań na klejach bo one naprawdę tego nie potrzebuję. Czeka na nie setki innych miejsc pracy

Marzena
@Janek

O co chodzi z tymi paniami na klejach, bo widzę że ogromne emocje wzbudzają wśród mężczyzn?

@Janek

,,pracują obcokrajowcy tak jak i w wielu firmach na Podlasiu" obcokrajowcy pracują we WSZYSTKICH firmach produkcyjnych gdzie są NISKIE zarobki. NISKIE

@NISKIE

Ergo drogi trollu są firmy które płacą duuużo i tam pracują Polacy. Tylko zawsze w tym punkcie zapominasz podać jakiś przykłady konkretne.A już nie zagrzewasz do wyjazdu do Niemiec? Bo tam płacą jeszcze więcej:))(. I jakoś coś o paniach z klejów nie wspominasz ostatnio.

NISKIE

pracowałem w Biaformie na produkcji to wiem jak jest- zarobki w tej firmie są NISKIE. Dlatego zabrakło do pracy ludzi z Białegostoku i okolic.

@NISKIE

No i co w związku z tym ? Trudnisz się teraz zarobkowo doradztwem gdzie się zatrudnić najkorzystniej nic nie umiejąc? Nadal Niemcy? Lepsza obsługa staruszków czy myjnia? Budowa czy plantacja szparagów?

@NISKIE

A możesz podpowiedzieć gdzie aktualnie zarabia się lepiej w Białymstoku? Np gdzie ty pracujesz?

@NISKIE

A nie masz wrażenia że się powtarzasz? :))))) Pod iloma nickami tutaj występujesz? 12? Kto cię finansuje? A może warto by wziąć się do uczciwej pracy?

NISKIE

Zarobki w tej firmie są NISKIE.

@NISKIE

A o klejarkach NIC? Tylko że zarobki? I o pracy w Niemczech też nic? Coś słabiutko drogi Patryku

mruk
@Anonim

bardzo dobre pytanie. dodatkowo spróbuj robić zakupy poza sklepem aldi.

Cześć, wyszukałem to forum, bo na stronie jest rekrutacja na zastępcę kierownika działu utrzymania ruchu i myślę nad aplikacją, może wy mi powiecie, czy warto? Nie mam dużego doświadczenia i pomyślałem, że taka zastępcza posada to dobry start. Wiadomo ogółem, czy ma to dla nich duże znaczenie na rozmowie? Trochę mam kompleks na tym punkcie, bo znajomi w moim wieku mają dłuższy staż, a ja trochę robiłem przerw i wyjeżdżałem za granicę.

Młody

czy WSZYSCY PRACOWNICY PRODUKCJI PRACUJĄ W SYSTEMIE 4 BRYGADOWYM?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Biaform? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Anonimowy

Nadgodziny są dodatkowo płatne 50% lub 100% w zależności od tego kiedy są wykonywane nadgodziny.

Superman
@Anonimowy

Ale praca w 4 brygadòwce oznacza, że pracująca niedziela to NIE nadgodziny?

@Superman

Praca w niedzielę to nie nadgodziny. Nadgodziny masz jeśli zostaniesz po zmianie lub przyjdziesz przed zmianą np. 8h masz od 6-14 a zostajesz do 18, lub masz na 22 - 6 a przyjdziesz na 18 - 6.

Brakarz surowca drzewnego za co ma w ogóle premię? I jak ogólnie wychodzi z zarobkami z tym wszystkim, bo niestety w ogłoszeniach nie ma takich szczegółów, a jak są nawet oferty, to stare i też się nie chce kierować tym co rok temu napisali.

Swoja

Ta cała firma to (usunięte przez administratora) brak szacunku do pracownika żeby przed świętami obcinać premie i świąteczne pieniądze pchać sobie do kieszeni a pracownikom wypłacić po 2000 zł chanba

Socjalista z polskim sercem.
@Swoja

Premie obcieli Polakom?! Ile?!

Anonimowy
@Socjalista z polskim sercem.

Premie ucinają, lub bardziej w języku firmy mówiąc zabierają cała za: uszkodzenie/zepsucie towaru. Co do wypowiedzi wyżej te 2000 zł trochę przesadzone bo najniższa krajowa netto to 2700zł.

@Anonimowy

Dodając jeszcze rzadko kiedy gdy pracowałem w tej firmie zabierali premię wszystkim. Przy przestojach produkcyjnych to tak (zawsze byłą ucinana ok. połowy), lub przy dużej ilości towaru nienadającego się na wysyłkę do klienta (co zdarzało się bardzo rzadko).

Hanka

Cześć, w czerwcu coś wspominaliście, że nie ma wolnych stanowisk z wyłączeniem weekendów. A jeśli komuś nie przeszkadza robota właśnie w weekendy na produkcji, to znajdzie się jakiś wakat? Z tego co piszecie wynika, że płacą niewiele, ale zaciekawiło mnie to, co jeden z pracowników napisał — że jak wzrośnie minimalna, to dodatek za nocki się zmieni. Trochę nie rozumiem, chodzi o to, że będzie mniejszy?

@Hanka

Wydaje mi się że właśnie dodatek nocny będzie większy. A co do wakatu to na pewno się jakiś znajdzie. Co do płacy to firma nadrabia premią, ale premię zawsze można stracić.

Były pracownik Biaformu

Typowa polska firma opierająca działalność na taniej sile roboczej.

Pracownik innej firmy

a osoby pracujące w biurze też pracują w weekendy? Np. te które zajmują się REKRUTACJĄ?

Były

to po weekendzie te osoby od razu złożą wypowiedzenie z pracy!

Grom
@Pracownik innej firmy

Wolne mają w biurze,ale mogliby tych z biura przygnac na przymusowa sobotę i niedzielę chociaż raz w miesiącu na produkcję...bo niby brakuje rąk do pracy..

@Grom

Wiadomo że ludzie z biura nie pójdą do fizycznej roboty w weekend. Czemu piszesz że "niby" brakuje ludzi do pracy? Tak naprawdę nie potrzebują nikogo czy będą jakieś nowe rekrutacje żeby wyrobić się z robotą? Jakby co byłbym zainteresowany.

Danuta

ktoś tu od kogoś jest lepszy? Macie jakieś skale porównawcze? Chyba ze w innych kontekstach tez się przyrównujecie? Są tu jakieś tabelki wynikowe? Excele i te sprawy?

Zostaw merytoryczną opinię o Biaform - Białystok

• Jak się pracuje w Biaform?

Zobacz opinie na temat firmy Biaform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biaform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 3 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biaform
  • Dojlidy Fabryczne 24