Biaform

Białystok

Opinie o Biaform

gość

Krótka odpowiedz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to malo powiedziane . To jest horror co tam sie wyrabia. Proszę o ostrą kontrolę z inspekcji pracy . Czas zamknąć ten dziadowski zaklad razem z tą patologią .

przyciśnięta

Wszystkie kobiety pracujące "na klejach" mają odcisnięte pręty na nogach od tych metalowych barierek bo tam trzeba się wychylić i się przyciska metalową rurką do ciała. Mnie niestety też to spotkało.

Zniesmaczona

Smród, bród i ubóstwo - wielki ŻAL! Banda zarozumialców, widzących tylko czubek swojego nosa i dbających i swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ew [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koleżanki - przyjaciółki. Wyzysk nowych, stawiają na za...rdol, żeby samemu sobie odpoczywać. Święte krowy i reszta BYDŁA, drące ryj: "co to nie one", panie i panowie "prezesi" ze śmierdzącego łagru! Chlew - jak na bydło przystało!!!!!! OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM... BARDZO SZEROKIM!!!!!!

milka

Idę tam do roboty, tylko mam pytanie - czemu przerwy są 15 minutowe na 8 godzin? A gdzie drugie 15? Mam rozumieć, że dopłacają za kwadrans pracy ?!!! I tak w ogóle jak się tam pracuje, bo powyższe komentarze raczej nie nastawiają optymistycznie, wręcz przeciwnie - nieco przerażają!

inka

praca - wyścig szczurów, nic więcej kto tyłek dla prezesa liże ten nawet może nic nie robić a przepraszam robi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syf ze na stanowisku pracy, większość pracowników produkcji odprawiana z kwitkiem nie mam czasu wydać przysługującej odzieży ochronnej, ale na siedzenie w internecie i pisanie i drukowanie i kserowanie prac na studia to jest i czas i Biaform ma na to budżet. Spoko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści górą

zelmo

Istnieją istnieją i szczerze powiedziawszy mają się coraz lepiej bo ponoć chcą powiększyć firmę i zmienić lokalizację. Korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony.

ppp

bagno

ppd

Warunki pracy tragiczne,zatrudniają na minimum socjalne,maszyny jak ze średniowiecza,ogólnie tragedia.

ergot

Po obniżce pensji zaczęła się dość spora rotacja, część "starych" pracowników się zbuntowała i odeszła, nowi przychodzą, pokręcą się miesiąc czy dwa i uciekają, zarobki żadne, brak premii. Wąsacz nawet odprawy nie chciał podpisać!

Sklejony

niedlugo ludzi w miescie zabraknie zeby do sklejek zatrudniac:Dtrzymaj sie wasaty :)

Zostaw opinię o Biaform - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biaform