N.E.T. WOOD Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o N.E.T. WOOD Sp. z o.o.

NE

O widzę mamy odważnego. Przyjdź i powiedz to w oczy a nie oczerniasz ludzi na forach.

Dobrać ludzi to podstawa. Pozdro dla gołasia

Adam trzymaj dalej ten fason i trząchnij tym Majkim !!! niech się skończ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] znajomości !!!!!!!! Pozdrowionka dla największych dziobaków BRACIA JJJJJ !!! I WWWWW !!!!!

Wciąż bezrobotny

Tak się zastanawiam czy to N.E.T. WOOD Sp. z o.o. oddział w Piszu czy Majkel i Przyjaciele oddział w Piszu. Kumple obsadzeni więc Magda na księgową !!!

kupujacy

Ostre słowa jak na byłego pracownika!!!

były pracownik

Nowy kierownik jest bardzo imprezowym człowiekiem, no i kto pije z kierownikiem, ten jest dobrym, premiowanym pracownikiem...

jxrx

Witam, a jakie sa zarobki w tej firmie na jakim poziomie się kształtują ?

vicek~

Podtrzymuję słowa poprzednika. Chcąc coś załatwić z Panem O. trzeba się sporo naczekać. Mało tego focha się nawet gdy nie ma racji i straszny z niego [usunięte przez moderatora] . Mówi tak, robi nie! Co najmniej jest źle w tym zakładzie. Nie można się dogadać. No chyba, że jest się jego kolesiem, to może wtedy. Absurd.

scania

Zatrudnili kierownika który zaniża poziom obsługi i sprzedaży tej firmie-szkoda gadać a służbowe auto odebrało mu w zupełności rozum. Brak szacunku do klientów. Marna współpraca.

Zostaw opinię o N.E.T. WOOD Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie N.E.T. WOOD Sp. z o.o.