Opinie o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. w Bydgoszcz

Wczoraj dodali ofertę dla elektryka. Po opisie widzę, uprawnienia UTD czy też SEPy są mile widziane. ciekawie czy pracodawca pomaga je na spokojnie wyrobić jeśli zajdzie taka potrzeba?

To prawda z tym stwierdzeniem, że praca byłaby jedynie po znajomości? Jeśli już to w zasadzie jakie stanowiska może chodzić? chce się upewnić o które nie ma sensu spontanicznie się zatarć

W mieście Bydgoszcz poszukiwano kandydatów do pracy jako Hydraulik. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Ilona

Dlaczego akurat hydraulika odradzasz? Pracowałeś na tym stanowisku czy coś słyszałeś po prostu? Praca ciężka wychodzi? Jakie narzędzia udostępniają?

@Ilona

Praca bardzo niebezpieczna dla każdego technicznego pracownika. Brak bhp, zamiatanie pod dywan, wina zawsze pracownika, kierownicy wydają się specjalnej troski (nie wszyscy), 2 osoby nie wróciły bezpiecznie do domu. Ale wszystko ok... do 3x sztuka ? Zajmijcie się najpierw tym syfem wewnątrz. Każda ambitna osoba traci w tej firmie czas. Ja pracując, czułem się pod koniec jak totalny (usunięte przez administratora) że tam pracuje. Z myślą że z każdą kolejną awarią, ryzyko pożaru zakładu jest duże. A finalnie wyjdzie wina pracownika bo podczas jego interwencji to się stało. Teksty "nie potrzebnie tam był, co on tam robił? Itp". A sam prezes się zapowietrza słysząc krytykę, i ucieka od tematu... Z CALYM SZACUNKIEM, ZAKLAD UPADA.

Ilona Nowy wpis
@Michał

padła tutaj mowa o ryzyku jakiegoś pożaru. czyli tego typu sytuacja nigdy jeszcze nie miała tu miejsca, że nie biorą na to żadnej jakiejkolwiek poprawki? co ze szkoleniami w tym zakresie, kto powinien być odpowiedzialny za bezpieczeństwo w miejscu pracy?

Michał Nowy wpis
@Ilona

Praca sama w sobie na tym stanowisku jest ok. Awarie, dodatkowe godziny do złapania tylko dla wybranych. Bo podstawa bez premii i nadgodzin to kaszana... Patrząc na moje podejście "jaka praca, taka płaca" nie liczyłem tylko pracowałem. Bardzo miłe panie w biurowcu i posiłki regeneracyjne zdobyły moje zaufanie. Ale schody zaczynają się gdy niekompetentne kierownictwo szuka rozwiązania nie posiadając wiedzy. Dwa zaj3****e piece (5500 kW każdy) co weekend jest otwierany i spawany wewnątrz bo sito. Wystarczy pomyśleć, przeliczyć i spokojnie energii starczyło by na ogrzanie osiedla albo wsi. Rury bez izolacji(nie ma komu) (usunięte przez administratora) na zakładzie (nie ma komu) każdy może kręcić zaworami i zero kontroli nawet kierownika kto co, no ktoś zrobił i trzeba naprawić... Robota głupiego, bo znajdzie się jakiś co za dużo wolnego czasu ma.... Narzędzia to dramat i to przelało szalę... Zakład duży a jeden wózek na hydr, elektr i gajowego... Naprawdę dramat. A to odpowiedź że my teraz mamy albo zaraz będę gdzieś nim jechał , później weź itp. no (usunięte przez administratora) dramat. Już śmiać mi się chciało żeby mi taczkę na stan dali i (usunięte przez administratora) Ich wózki... To jak na (usunięte przez administratora) patrzą. Ubiór roboczy przeznaczony do pracy w ogrodzie. Gdzie spawacz powinien mieć chociaż coś powyżej tej normy. Osobiście miałem poparzone dłonie, ręce i zaraz gdzieś w bardziej widocznym miejscu by wyszło to uznałem że nie. Kierownik kręci nosem problematycznie jak mu się taki problem pokarze, co można było by poprawić dla produktywności pracowników itp. on nie bo zaraz fajrant... Jprdl. I mógłbym godzinami opowiadać o minusach. Plusy są też, ale bezwartościowe gdy ktoś nie wraca do domu. Jakieś konkretne pytanie ?

Jak jest z pakietem medycznym w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.? Można dołączyć rodzinę?

fizol

Pakiet medyczny? Jaki pakiet medyczny?! Jest lekarz zakładowy.

User
@fizol

Może przypomnimy sobie gdzie jest poprzedni Pan od BHP i czy jeszcze wróci po zajściu bezpieczeństwa na stanowisku ?

@User

Nikt tego wprost ostatecznie nie przypomniał ale odświeżysz temat tego całego zajścia? Ostatecznie nikt nie powrócił skoro wpadła niedawno opinia o braku bhp? Zdarzyło się coś ostatnio z tego powodu?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.? Czy kandydat na stanowisko Główny Specjalista ds. BHP powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Praca w tym zakładzie tylko dla mało ambitnych. Prezes z głową w chmurach, kierownicy walczą o przetrwanie... byle do 13. A pracownicy o życie... (usunięte przez administratora). Nikt nie poniósł odpowiedzialności. Zawsze wina pracownika. Na zakładzie (usunięte przez administratora) a na zewnątrz brakuje tylko paplajacych się (usunięte przez administratora) w tym błocie. Pracowałem przez rok i nie przedłużam umowy. Nie polecam pracy jako fachowiec w tej firmie, a młodym ambitnym osobom radzę z dala. Zakład upada przez brak BHP. Szkoda czasu, praca dla emerytów i rencistów

Xxx...

Gdyby ktoś był zainteresowany jakie zarobki są w sklejce . To Chętnie odpowiem .. mąż dostał właśnie wypłatę 1800 zł ... zresztą jak co miesiąc wypłata jest między 1700-1850 zł .. żenada straszna Wykorzystywanie ludzi nic więcej.. ważne że nowy pan Pre.... jeździ nowym arteonem ;) !!! Tak wyzyskuje się ludzi .. brawo ! Straciliscie już dużo osób którzy byłi dobrymi pracownikami a jeszcze więcej odejdzie przy takich zarobkach ...

Ribol
@Xxx...

Nam zabrali wszystko a kierownikom premie zostawili a jak pracownik zrobi ponizej normy to kierownik potrafi do praciwnka k.....ami rzucac i tak to jest podejscie do pracownika czy to juz nie podchodzi pod mobing?

Xxx
@Ribol

Strasznie przykre to jest .. jak mozna tak traktować człowieka ;( ta cała sklejka nie jest firma godna uwagi.. strata tylko zdrowia, nic więcej wszędzie podnoszą stawki minimalne, a tylko w sklejce wszystko jest tak samo haha ! ???? śmiechu warte... ciekawe co by szanowna "góra " zrobiła za 1800 zł wypłaty ;) chciałabym zobaczyć jak sobie radzą za taka wypłatę .. zdzierstwo nic więcej! ..

odp
@Xxx...

nie wierze ze ktos w dzisiejszych czasach tyle zarabia, a jak nawet to dziwie sie ze tu pracuje.

User
@odp

Dziwię się że nie jest przestrzegane (usunięte przez administratora)przy szkodliwych klajach lub oparach występujących w drewnie.W tym nie posiadaniu na stanowiska nawet pochłaniaczy wydobywającej chemii .....

@User

do teraz miałoby nie być przestrzegane? jakby nie patrzeć odnosisz się do opinii sprzed lat i zaczęłam się zastanawiać nad tym. Pracowałeś w tamtym okresie jeszcze wiesz jak było? po latach są tu jakiekolwiek zmiany?

Czy pracownicy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. dogadują się między sobą?

fizol

Niestety brak jedności w śród ludzi Pełno lizusow kierownika

@fizol

Pełno tzn? :/ Aż ciekawi mnie ich dokładna liczebność i pozycja w strukturze zatrudnienia. Ale to chyba też jest tak, że druga strona także ręki na zgodę nie wyciągnie? Samo nazywanie "lizusami" pokazuje niechęć

Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Kelnerka. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

klapecky

proszę o zblokowanie kogoś o tym samym nicku,namierzenie bo podszywa się pod moją osobę i trochę szkaluje Rafał Klappa

Fizol

W historii zakładu nie było tylu dyrektorów i prakurantów i innych. Taki nasz nowy ład. Ilość nie poszła w jakość. U znajomego w firmie na 400 osób jest prezes jeden dyrektor i szef od produkcji. Może związki zapytają ile nas to miesięcznie kosztuje. Może solidarność bo pan P robi karierę i się nie odważy.

@Fizol

Związki to poraszka Dlaczego nie zainteresowały tematem pracownkow na hali. Załoga zmiejszona do minimum, a w biurowcu bez zmian. Dział pani nowej dyrektor coraz większy.. My na nich musimy robić! Smutne te święta bo w firmie coraz smutniej.

@klapecky

Klapecky masz rację ale mało wiesz. Z wiarogodnego wiem źródła że pani dyrektor c oś niby robiła w domu i płacono jej za to jak za nadgodziny. Za nadgodziny mogła dostać tyle co twoja wypłata. nam wmawiano ze powinniśmy robić za wolne abo zeronadgodzin bo firma w kryzysieTaka ta dyrektor uczciwa. Związki dostali cynka i nic nie zrobili.

elektryk
@Fizol

To prawda. Nam kazali przyjść za wolne ale nikt się nie zgodził. Jeśli to prawda to ciekawe ktory dyrektor na to pozwolił.

Olo
@klapecky

Pracowalem tam kiedys, kiedys byl prezes i dyrektor techniczny, a od czego jest nowy dyrektor?

@Olo

teraz jest prezes i 3 dyrektorow od czego są nie wiem

Old
@Olo

Nowy dyrektor jest od spraw niepotrzebnych :) Tyle osób zwolnili przez ostatnie 2 lata. A teraz zatrudniają na nowo.... W obecnej chwili na każdym dziale jest dyrektor...... Nie mają jak dać sobie pieniędzy to zmieniają angaż na dyrektor i parę k więcej do wypłaty. Takie realia.

@Old

Za „starego” prezesa by to nieprzeszło. daleko spadło jabłko od jabłoni niestety.

Pracownik fizyczny
@Old

dla produkcji pokora, praca i umiar... a te pieniądze nam się po prostu należały :)

Łuszczarek
@Old

Do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu jak zaangażowana jak liczyła wałki z łuszczarek. Na każdej łuszczarce jest przecież licznik. Można to padać w 2 minuty. W biurowcu naprawdę muszą się nudzić.

Elka
@Fizol

Z koleżankami się zastanawiamy czy kadry mogą nam zmienić angaż na dyrektora ? Z kim trzeba rozmawiać ? Też możemy być od niczego nam to nieprzeszkadza byle pieniądze odpowiednie.

@klapecky

ktoś podszywa się pod mój nick

@klapecky

nie podoba mi się że ktoś podszywa się pod moją osobę. Jesteś tchórzem,boisz się być pod własnym nikiem,pseudo? Rafał Klappa prawdziwy klapecky

Jarosław
@klapecky

Nie mogę wywnioskować z tego wątku jaki jest problem i jeśli ktoś się podszywa, to co jest prawdą a co nie? Opiszesz jak wygląda sytuacja w firmie, bo widzę że jest ewidentny problem z atmosferą?

Pracownik :)

A więc, w Bydgoskich sklejkach jest lepiej, oczywiście żeby mieć dobrą wypłatę trzeba przyjść na nadgodziny, ale tragedii nie ma, pracować trzeba wszędzie, ci którzy wyśmiewają LEAN to chyba nie dostali propozycji dodatkowych pieniążków, bo zaznaczam nikt wam z portfela nie zabiera, ktoś chce to niech idzie dorobi sobie te pieniążki na nadgodzinach czy lean, w czym problem ? Z tego co widzę to zakład przyjmuje nowych pracowników, chłopaki nie narzekają na kasę czy warunki pracy, bo są gorsze miejsca pracy niż Sklejki a pomimo tego ludzie pracują po 10-20-30 lat :)

Damian
@Pracownik :)

A po czym Pan wnosi, że jest lepiej? Komu jest lepiej? I na czym to lepiej polega? Ile można zarobić gdy trafia się do zakładu - bez nadgodzin i dodatkowych, umownych składników pensji - ? To, że są gorsze miejsca pracy wiadomo :) Ale czy trzeba sięgać aż po te najgorsze, by Kabel był w stanie na ich tle zabłysnąć warunkami zatrudnienia?

Fizol

Może kolejny czyn partyjny dla kierowników i dyrektorów ma w planie na przyszły rok. Niezapomniany widok kierowników i dyrekcji na miotłach.

Zenek od piosenek
@Fizol

Pamiętamy jak pan T biegał po hali i się chwalił że na grzyby w nagrodę pojadą. :)

Ze Sklejki

Bosze Kogo wy tam macie ? Cała branża ma już ubaw :)

Pracownica

Pamiętacie jak na raucie robila ten lean. Zakończyło się naszym protestem i pismem do prezesa. Miało być lekko i przyjemnie a ona zrobiła bałagan i podnoszenie normy. Akcja mycie rur na hali też fajnie wyglądała:) pokazówka nikomu niepotrzebna.

marcela

Wcale mnie te wpisy nie dziwią. Mi ta osoba kojarzy się z kilkoma rzeczami. Zabrała laborke chłopakom z impli Dawniej służyła ona 4 pracownikom teraz biuro ma jeden. Naszą stołówkę zabrała pod zmianówką na swoje tabelki. Wyrzuciła Szefa Warsztatów z biurowca i usiadła w jego biurze. Wszystkie wolne miejsca na ścianach przystroiła obrazami i tabelami których nikt nie rozumie, Na to były pieniądze? Co to dało nam pracownikom? Mi szef dał 80 kilka groszy podwyżki. Żenada. Napisałeś „stary prezes”. Ja dopowiem „starzy byli związkowcy” też. Te związki to powinny się rozwiązać bo żal patrzeć na tych klakierów. P.S. Ciekawe kto i dlaczego na to pozwalał nowej Pani Dyrektor.

Co tu taka cisza, polepszyło się czy jak? którtki epozod tu miałem od 2010 roku ale jednak epizod

Az tak zle w firmie :)

nowy pracownik

Nie mogłem się dowiedzieć co to ten LEAN. Starszy kolega mi wytłumaczył Ludzi Eksploatować Apanaże Nasze. Cos w tym jest.

marcela

Panie Prezesie kiedy zacznie Pan dbac o zdrowie i zycie pracownikow...czy ostatni smiertelny wypadek nic Zarzadu nie nauczyl.....

@marcela

Oni od tego ręce umyli i nadal człowiek chory na cukrzyce tam pracuje dla nich to tylko metry i kasa się liczy pytam gdzie w tym zakładzie jest inspekcja pracy Ludzie pracują po 16 i 24 godziny

@marcela

Czym się ma zarząd martwić? Kirownicy będą odpowiadać. Głównie zmianowy AL. Bo on odpowiada za wszystko. Sami widzimy że wszystkim żądzi JW taki se układ zrobił Prezes.

Alicja
@marcela

Jeśli naprawdę zdarzył się w firmie taki wypadek, to bardzo mi przykro, współczuję. Chciałabym jednak dopytać jeszcze o traktowanie pracowników w firmie Sklejka-Multi. Czy są obecnie jakieś problemy? Daj znać, co twoim zdaniem nie jest w porządku i jak wygląda sytuacja.

klapecky

Ale mam super zgrany zespół na somie. Dzięki

zazdrosny

Krakowska Ci zazdrości :(

Ciekawe jak się czuje Galileo, chyba na rybkach w Cekcynie

@Piotr

ty się nie smiej tylko żałuj ze Pana G juz nie na pracujesz u nas i widzdzisz co się teraz wyprawia co wyprawia pan W i co ty ba to?

Fizol

Pan jW to fumfel (usunięte przez administratora)z piaskownicy Chwalił się już nie raz więc nie rozumiem twojego zdziwienia

@Fizol

Są dwaj "fizole" jeden przez F a drugi przez f . . . .

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

niezadowolony

Pracować każdy powinien ponieważ za to mu płacą no ale kierownictwo ( kierownik mistrz ) wyznacza części załogi gdzie ma pracować dany x dla mnie są chore kryteria jakimi się kierują nie wykorzystując umiejętności wiedzy nabytej przez lata pracownika przymusza się do prac które w danym wieku i kondycji fizycznej skutkują nie wyrabianiem normy co jest na nie korzyść zakładu no i pracownika który odpowiednio wykorzystany przyniósł by większe korzyści .....

niezadowolony

no właśnie a co z przygotowaniem materiału do produkcji sklejki drewno prze parowane nieparowane nie korowane leżakowane na manipulacji dołach przenośnikach łańcuchowych placu prosto z samochodu łuszczarz ma wytyczne tyle i tyle zrobić zrobi bo musi a potem suszenie ( straty) sortowanie ( mokre prze łuszczone ......) sękarki ( klasa łuszczki nie ta ) a ilość się wymaga bo zbyt jest no to się nakręca normy ilościowe kosztem jakości co widać na tabelach wywieszonych w miejscu spotkań elity ponoć mieliśmy robić mniej za większą kasę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.
3.5/5 Na podstawie 565 ocen.
  • Fordońska 154
    85-752 Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.