Opinie o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. w Bydgoszcz

kada2000

Nie dziwcie się,że nie dali Wam premii skoro Prezes synowi nowy dom w Osielsku buduje.

fizol

No właśnie sobie odpowiedziałeś,przeczytaj wszystkie opinie,w firmie jest makabra

nie trzeba czytac wszystkich wiadomosci,wystarczy te najswiezsze a odpowiedz jest jak na dloni,malo tego teraz ukraincy maja pierwszenstwo... niekoniecznie do sumiennej pracy szczegolnie panie no ale coz.... nie mnie oceniac. w kazdym badz razie nie polecam pracy w tym zakladzie.

fizol

Moja wina,moja wina,niech dobry bóg obdarzy Cię rozumem chłopcze i powstrzyma Twe dłonie przed masturbacją bo to Ci szkodzi,bardzo. Kto jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamień,wybaczam Ci synu i alleluja i zadbaj o jądra

Tak,tak

fizol

Dziękujemy p.prezesie że jak co roku,pomimo że firma ma mczne milionowe zyski,dzięki pracowniką na hali którzy zap...,nie znalazł pan przysłowiowych 50zł aby nas wynagrodzić na święta,pan ciągle nie rozumie że dobrze nagradzany pracownik to wydajniejszy pracownik,także wesołych świąt p.Kosień i bóg zapłać i proszę uważać na cholesterol i serduszko

fizol

panie Kosień,to chyba nie pan,ale wiocha,hahaha,co,za burak,dobrze Andrieju,czy jak Ci tam,dawno się tak nie uśmiałem z wysokiego poziomu inteligentnej odpowiedzi,słoma z butów wystaje co i reklamówka z biedronki,szczęśliwego nowego roku życzę i więcej pozytywnych relacji ???? buźka mordo.

Prawda

Otóż to !! Dosadnie napisana prawda, jak długo tu pracuję, nie usłyszałem nic żeby związki coś zrobiły.. Ciekawe co się dzieje z tymi naszymi pieniędzmi ... Bo Nie chce mi się wierzyć ze caly rok są odkladane na paczki na święta ???? po za tym, kierownictwo tez nie reaguje na lenistwo niektórych pracownikow, więc o czym my piszemy ? Cóż, metry muszą być, bo znowu będzie po premi. . Trochę smutno się zrobiło ostatnimi czasy. ..

@Prawda

Ciekawe co teraz zrobią związki,gdy prawda wyszła na jaw iż zabrano 50% premii tylko tym którzy pracują przy walcach (oprócz zmiany somy Pustelnika,a też na czerwono),poprostu należy wypisywać się ze związków i tyle,po co utrzymywać darmozjadów i finansować im kawki i ciasteczka. Rozumiem że inne osoby sumiennie pracowały i zasłużyły na swoje 100% premii? Zapewniały towar i wszystko było na czas tak że rauta,krakowska,soma mogły bez przeszkód produkować sklejkę bez postojów? Co za PATOLOGIA

Niezadowolona
@Prawda

No właśnie,nie chcemy związków darmozjadów w sklejkach,rozwiązać je,napiszmy pismo do okręgów solidarności i opzz o rozwiązanie,zbierzmy podpisy zbiorowo i zaniesie się

Robol
@fizol

Kolego bo Karol to rodzina nie kumasz?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.? Czy kandydat na stanowisko Główny Specjalista ds. BHP powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
fizol

No i co związki wskórały z cała tą sytuacją z zabraniem 50% premii-nic! Co związki zrobią-nic! Jak związki zawalczyły o pracowników o ich podwyżki w 2017 roku-w ogóle. Czy związki powiedzą dość wyzyskowi,solidarnie przestajemy chodzić na nadgodziny-nie powiedzą bo same siedzą w kieszeni p.Galińskiego i przyłażą,związki solidarność i opzz nie robią totalnie nic a my ich utrzymujemy to tak jakby sokładać się na zrzutkę dla kijowskiego aby zasponsorować mu zakupy,kochani współpracownicy skoro nie możemy już nic zrobić i wszystko zostało już zaklepane to zlikwidujmy te nic nierobiące związki,przestańmy ich sponsorować,lepiej zrobimy dając pieniądze na schronisko lub dom dziecka bo jest z tego jakiś pożytek niż na tych darmozjadów któży w (usunięte przez administratora) byli i (usunięte przez administratora) widzieli

popieram

jestem za!

Robol
@fizol

22 jest wypowiedz prezesa na wykanczalni ciekawe czy kos mu to powie do mikrofonu odwazniaki gdzie w tym zakladzie słowo ZAŁOGA nie ma każdy tylko tu pisze ludzie zróbmy z tym coś wszyscy razem

Tosia

Jakim to trzeba być człowiekiem aby pracownikom najbardziej tyrającym przez cały rok,przed Swiętami uciąć część premii ???????????? Pewnie przed Bożym Narodzeniem pójdzie do spowiedzi do brata księdza i Bóg mu wybaczy !!

NiKt
@Tosia

Ciekawe czy sobie pozabierali ? Bo to przecież przez ich niekompetencje są plany nie powyrabiane ???? oni decydują co gdzie musi być poustawiane żeby produkcja szła płynnie a nie że raute czeka za koszulami bo kierownictwo źle zadecydowało i panie się niewyrobily z praca, albo suszarnia nie zdążyła wysuszyć i trzeba czekać nie wspomnę już o jakości materiału. Pozdrawiam ????

fizol

A najlepiej do związków do świętej trójcy dać Ukraińców prezes swoje a oni niepajemajet i i dalej swoje ale by się zająkał,tak z całym szacunkiem panie prezesie pan wie co się dzieje na hali,że ten wyścig szczurów podlega pod mobbing,taka nagonka nie jest dobra dla zakładu,a jak się zaczną zdarzać wypadki z tej nagonki,gonitwy,więcej,szybciej? W naszym zakładzie jest taki cholerny brak spójności,solidarności między ludźmi,kolegami,koleżankami i nie ważne czy się kogoś lubi czy nie poprostu zróbmy coś

fizol

Oj tam,Staszek,tzn p. Galiński w pracy jest bardzo wymagający a po za nią jest bardzo dobrodusznym,bogobojnym i kochającym człowiekiem,hehe i boga w to nie mieszajmy. Kurcze tak na prawdę to od czego mamy związki zawodowe?! Czy tylko od brania naszych składek i dawania paczek na święta? No chyba nie,związki powinny sprawdzić czy wszystko jest zgodne z kodeksem pracy,mają swoich prawników to niech się dowiaduja a jak nie mają cojones to może poprostu rozwiązać związki albo zmienić na młode wilki aby coś w końcu zrobiły a nie przytakiwać na każdą propozycję p.prezesa i zero oznak sprzeciwu.ZRÓBCIE COŚ ZWIĄZKI SOLIDARNOŚĆ I OPZZty,TO PRACOWNICY WAS WYBRALI I MOGĄ WAS ODWOŁAĆ W PRZYPADKU BRAKU REAKCJI

Robot

Panie prezesie po co panu ci Ukraińcy? Prawda jest taka że większa część z nich nie rozumie co się do nich mówi. Kierownictwo każe ich uczyć tylko pytanie w jaki sposób wytłumaczyć im co mają robić?! Biorą 10 zł na godzinę a są mało przydatni już nie wspomnę o tym że zabieraja nam pracę i jest sporo ludzi którzy nie mają co robić bo kierownictwo musi upchnąć Ukraińców. Niektóre panie to pomylily zakład bo to nie agencja tylko produkcja ???? a pan na suszarni wpuszcza i śpi więc całe palety poprzeczki są w kawałkach może czas by było się przyjrzeć ich pracy i ocenić czy się opłaca????❓❓ czy nie lepiej zatrudnić jakiegoś emeryta z Polski który będzie sobie wycinał te kawałki na nożycach i gilotynie a nie młode dziewczyny które zamiast pracą zajmują się naszymi mężami.

Były PRACOWNIK.

A co tu taka cisza ? Polepszyło się ???

@Były PRACOWNIK.

Poprostu brak słów. Pozdrawiam.

KADR

Nasz informatyk na szczęście wyłuskał IP dane niezadowolonych i Sflustrowany na maxa .Panie będziecie niedługo wzywane za oszczerstwa. Każdy wasz wpis zostawia ślad !

@KADR

Który?! Ha,ha,co za bzdura,niestety nie ma takiej możliwości. Co prawda w oczy koli? Mamy Wolną Demokratyczną Polskę i istnieje wolność wypowiedzi za złamanie tego,tłamszenie kara i nagłośnienie.

fizool
@KADR

A dlaczego Panie. ?

to wszystko prawda
@fizool

no wlasnie,dlaczego tylko Panie? mysle,ze Panowie beda mieli jeszcze wiecej do powiedzenia ;) pozdrawiam wszystkich mimo wszystko :)

nmnn

Kierownictwo wie i nie reagują na bicie ani alkohol .. wręcz sami uciszają sprawę

Iwona

@niezadowolona, @xcxc, dzięki za odniesienie się do mojego pytania ale to co piszecie szokuje. Jak w ogóle w Sklejce-Multi S.A. mogą mieć miejsce takie sytuacje?! Czy było to zgłaszane wyżej albo gdzieś poza firmę? Bicie pracownika, to naprawdę poważne zarzuty, które powinny zostać wyjaśnione.

Sflustrowany na maxa

Niech ktoś coś z tym z robi !! Niby duża firma, wszystko pięknie, a nikt nie chce pracować, ludzie czytają wpisy i już odechcewa im się składać CV, jak ludzie czytają że w sklejce piją, biją, mało płacą to nie dziwcie się za nikt nie przychodzi, "góra" tylko czyta a nie widać żeby były wyciągane jakieś wnioski, kary czy inne "upomnienia" ludzie piją i pić będę, nikt nie zwolni tego który robi 15-20 lat bo kim maja go zastąpić ? Dostanie naganę, po premi i tematu nie było, tysiące wpisów tutaj jest ale nikt, dosłownie nikt z tym nic nie robi. To po co jest te forum ? Dla zabawy ? Czy żeby pracownik napisał co widzi, co mu się nie podoba, a później niech "góra" reaguje ... Niech ktoś to w końcu ruszy, albo "góra" to czyta i się śmieje albo jawnie to olewa... Może czas z tym wszystkim iść do Pana Kosienia i przedstawić mu jak się sprawy maja w jego firmie ...

Związków FAN.

Jazda ponad wszystko.Metry, metry.Jazda PATAFIANY.

xcxc

A P.Jola była źle traktowana i nadal tak jest do dnia dzisiejszego chodzi do ludzi i się skarży..

xcxc

Biją się, chodza pijani do pracy a i w pracy się napiją. Ludzie wychodzą sobie o której chcą. Pewien P. Preser potrafi wyjść z hali o godzinę szybciej. Kto w takim układzie obija kartę? Dlaczego jedni za alkohol zostają zwolnieni a inni tylko nagana albo po premi..

hmm
@xcxc

Przepraszam na jakiej prasie mają tak dobrze i u jakiego zmianowego ?

Iwona

@niezadowolona czyli chcesz powiedzieć, że w ostatnim czasie doszło do agresji między pracownikami Bydgoskich Zakładów Sklejek Sklejka-Multi? Jak na to zareagowali przełożeni?

niezadowolona
@Iwona

Tak. Nie można już na to patrzeć z założonymi rękoma,nikt nie może bić,poniżać innego pracownika bo jest trochę inny,zobaczcie jak Pepe schodzi długo z hali,krąży po innych wydziałach aby omijać Piotra Z. -pewnie w domu też używa przemocy skoro tutaj na słabszym się wyżywa. Kierownik Andrzej w ogóle nie reaguje

zbulwersowana
@niezadowolona

matko jedyna i nikt tego nie widzi czy nie chca widziec jak calej reszty??? osobiscie wiem ze w sklejkach jest zle i ludzie siebie nie szanuja ale jesi dochodzi do takich sytuacji to ludzie dlaczego milczycie? pepe jest naprawde dobrym,nieszkodliwym czlowiekiem i walsnie tacy maja tam najgorzej,bo tyrani ktorzy musza sie na czyms wyzyc wlasnie na takich osobach to robia!!! w tej firmie przydalaby sie kontrola typu kazdy pracownik anonimowo powiedzialby co sie tam dzieje i polowa zakladu leci.... masz racje,niech wystartuje do silniejszego,bo pepe wiemy jaki jest,kolezenski cichy i nikomu krzywdy nie zrobi,schodzi z drogi,a piotr Z??? ZOSTAWIAM bez komentarza bo tacy ludzie jak on powinni byc w psychiatryku a ni edopuszczeni do pracy z ludzmi, tak samo jedna pani traktowala p. Jole z luszczarki.... ale kierownicy slepi przeciez,po co widziec jak mozna klapki na oczy zalozyc,byle normy byly wykonane i suuuper premia w kieszen wpadnie,prawda taka ze dobro pracownika znaczy wielkie (usunięte przez administratora)

niezadowolona

Ja już nie wiem czy pracuję w pożądnej firmie w Polsce czy w jakimś syfie w Chinach że preser z krakowskiej Piotr Z. używa rękoczynów względem Pepego,który pracuje tu 20lat i robi jak może a jakiś menel będzie się na nim wyżywał (filmik do wysłania) co pewnie ma kompleks małego członka i podbudowuje swoje ego agresywnym zachowaniem,no ludzie zróbcie coś tym,Piotrze Z. wystartuj z łapami do kogoś swoich rozmiarów np jakiejś kobiety pacnie Cię z liścia i leżysz

ktoś

Witam,chciąłbym zasięgnąć opini na temat tej firmy?proszę o jakieś wskazówki.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.
3.5/5 Na podstawie 565 ocen.
  • Fordońska 154
    85-752 Bydgoszcz

Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.