RS Hills

Toruń

Opinie o RS Hills

Miron

Generalnie wydaje mi się, że warto próbować tutaj pracować, z wielu powodów, głównym wydaje mi się chyba ten, że płacą naprawdę dobre pieniadze, lepsze niż gdziekolwiek indziej póki co, a to jest plus, zwłaszcza że czasy teraz są dość niepewne wszędzie

Tomasz

Witam, rozumiem frustrację państwa w związku ze współpracą z firmą szukam do współpracy przedstawicieli handlowych z okolic Trójmiasta. kontakt. (usunięte przez administratora)Potrzebni przedstawiciele do rozwijającego się sklepu internetowego. Nie ocenię RS Hills bo osobiście nie miałem kontaktu z tą firmą.

ONA

(usunięte przez administratora)! prosilam sie w miesiacu chyba z 50 razy o przyslanie pieniedzy przeslali mi po 4 miesiacach a za bakalland dzisiaj dopiero zaplacili i jeszcze jaka mala kwota.. nie polecam !! zygam nimi !

Paweł

Jestem osobą współpracującą z rs . To jest dramat udają że pracują zawsze są problemy , które dopiero rozwiązywane są jak postawi się ich pod ścianą . Uważają się za firmę , która działa w zakresie usług handlowych ale przy tym mało profesjonalnym podejściu to tylko tracą zdobyte firmy . Przykładem są ostatnie firmy , które zrezygnowały z współpracy z rs teraz to co udało się im zniszczyć to nie wiadomo czy i jakimi środkami będzie możliwe odbudować . Życzę firmie RS powodzenia (usunięte przez administratora) swoich klientów , pracowników .....

Merchandiser

Współpracowałem z wielkoma agencjami ale RS Hills to największa ściema w Polsce!!!! Problemy z przelewami (opóźnienie o 1-2-3 miesiące), ginące dokumenty i oczywiście zmiany stawek w trakcie serwisu (na mniejsze oczywiście). Nie polecem współpracy(usunięte przez administratora)

Merch

(usunięte przez administratora). Bardzo poważne opóźnienia w wypłatach oraz niesłowność pracodawców. Szczerze nie polecam!

Zostaw opinię o RS Hills - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RS Hills