Opinie o Randstad w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Randstad. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Randstad o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad w Toruń

Slonko Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy randstad pobiera prowizje od pensji pracownika przy znalezieniu pracy???

Na jakie benefity można liczyć w Randstad?

Odpowiedź Nowy wpis

Jest karta sportowa medicover, pakiet zdrowie, PZU ubezpieczenie i opieka medyczna oraz optus ale nie dla każdego

A Nowy wpis

Nie polecam, brak szacunku do osoby ubiegającej się o prace. Poszłam na rozmowę rekrutacyjną i dostałam skierowania do medycyny pracy. Następnego dnia czekałam w przychodni godzinę, żeby wszystko załatwić. Następnie udałam się do firmy żeby podpisać dokumenty (nie umowę). Wszystko pięknie, czemu miałabym nie dostać tej pracy skoro mam już wykonane badania, uzupełnione dane do umowy, rozmiar ubrań roboczych? I tu was zaskoczę, wystawili ogłoszenie na 3 zmiany do pewnego zakładu. Na rozmowie też był temat systemu 3 zmianowego. Dwa dni później SMS że nie ma możliwości PRZEJŚCIA?? Na taki system pracy? .... Oczywiście potem nikt nie odbierał telefonu. Żadnego przepraszam nie usłyszałam, jakby ta sytuacja się nie wydarzyła a mój poświęcony czas nic nie znaczył. Nie wiem kto nawalił, czy agencja pracy czy sam zakład ale jest to w moim przekonaniu niedopuszczalne, żeby zachodziły takie sytuacje i błędy!!!

Mos

Jest wszystko Ok, nie zawsze odbierają telefon za pierwszym razem ale oddzwaniają

Pakowacz

Nie polecam tej agencji osobom które szukają pracy. Byłam na rozmowie i powiedziano do mnie że do 17 ktoś się odezwie ale telefonu nie było a gdy przyszłam do biura to pani uznała że pierwszy raz mnie widzi. Wmawiają że telefon nie został ani razu odebrany ale ani razu nikt nie zadzwonił. Brak profesjonalizmu.

Nie spytano jakiej kwoty oczekuję. Nie poinformowano o innych ofertach pracy które są aktualne w biurze. Brak zainteresowania kandydatami na rozmowie. Niewiadomo czy chcą zatrudniać czy pic na wodę to biuro.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
Twardy Piernik

Taka sytuacja z dzisiaj: Byłem w agencji Randstad Toruń na rozmowie o pracę do dużego i znanego w Toruniu centrum logistycznego (praca na 3 zmiany)... I powiedzieli mi że umowa o pracę jest 2 tygodniowa (odnawialna gdy jest dalsza potrzeba), płatne UWAGA: 18zł. brutto na godzinę i że to niby jest najniższa krajowa! (jak najniższa jest 19.70zł. brutto). Jednak dodali żebym się nie przejmował, bo premia uznaniowa i dodatki za nocki mi to wyrównają i wyciągnę te 2500zł. na rękę...???? Uwierzycie? Bo ja dalej nie wierzę...????Tak się zastanawiam, naślę na nich PIP i Urząd Skarbowy bo chyba ciekawie tam mają u siebie w papierach???? Oczywiście "ofertę" wyśmiałem - ale to i tak zbyt delikatna reakcja jak na taki jawny wyzysk i (usunięte przez administratora) 18.30zł. brutto to stawka za godzinę z 2021 roku, obecnie jest 19.70zł. brutto i do kwoty netto uzyskanej z tej kwoty bazowej dolicza się dodatki za nocki, premię itp. No ale oni mają tam chyba "swoją własną galaktykę"...

Olga
@Twardy Piernik

Tzn., no tak... Z tym doliczaniem to spoko niech się nabija, bo to zawsze motywuje itp., ale nie rozumiem jak mogli zaproponować niby 18? To raczej nie jest legalne, możliwe że coś takiego wgl by zaproponowali? Może faktycznie komuś tam się coś pomyliło czy coś? ;p

Zzz
@Twardy Piernik

Srednia wypłata w centrum to 3k jak pracujesz w weekendy to koło 4 spokojnie sie krecisz. Podwyżki srednio co kilka msc zadzwon i dopytaj sobie jeszcze raz :)

Jakie są warunki zatrudnienia w Randstad?

Ziomek z Torunia

Tragiczne, płacą poniżej najniższej krajowej: 18zł. brutto/h. Umowy dwutygodniowe - ogółem dno i wodorosty.

Joanna

Byłam na rozmowie, na której zapewniono mnie, o zatrudnieniu, zapytani nawet o rozmiar odzieży, miałam czekać tylko na telefon od lekarza,złożyłam wypowiedzenie w obecnej pracy. I zostałam z niczym, gdyż nikt więcej się nie odezwał, a telefon kontaktowy nigdy już nie odpowiadał. Upodlenie człowieka.

Olga
@Joanna

Kurcze, szkoda że złożyłaś tamto wypowiedzenie. Rozumiem, że czułaś na 100% pewność ale jak widać nikomu niestety nie można ufać, co gorsza nawet podpisanie umowy wcale nie daje pewności co do trzymania się jej warunków. Co w takim razie zrobiłaś po tym wszystkim?

Joanna
@Olga

Dziękuję za zainteresowanie ????. Cierpliwie szukam dalej. Pozdrawiam

Niepolecam

Nie polecam, dwukrotnie zostałem (usunięte przez administratora) Najpierw w zeszłym roku po dodaniu aplikacji zadzwoniła pani że niestety nie przeszedłem dalej i powiedziała że ma dla mnie inne oferty i mam czekać na telefon. Do dzisiaj milczy. Parę dni temu przypadkiem złożyłem cv w odpowiedzi na ogłoszenie, zadzwoniła pani Aleksandra Sz, dałem druga szanse, niestety wyjęła mi tylko parę dni i godzin z życia. Na spotkaniu w agencji zaznaczyłem że prace muszę mieć w przyszłym tygodniu ( był piątek) i że praca w maseczce odpada. Pani umówiła mnie na rozmowę w firmie. Po 1h rozmowie na koniec dowiedziałem się że zatrudniają dopiero za pół miesiąca. Na to cała firma chodziła w maskach . Nie pozdrawiam pani Aleksandry Sz, zwykla (usunięte przez administratora) która próbuje wcisnąć na siłę nie mając najmniejszego pojęcia na temat firmy z którą współpracuje.

Nikt

Najgorsza Agencja Pracy Tymczasowej jaką w życiu widziałam , zwłaszcza Pani Patrycja . Zdecydowanie odradzam współpracę !

xx_s

Pracowałam przez randstad w belli i niedawno skończyła się praca jak powiedzieli, iż w przeciągu 2/3 tygodni dadzą znać czy dalej jest praca tak nikt chamsko niestety się nie odezwał. (usunięte przez administratora)powiedziała, że na pewno zadzwoni i poinformuję co dalej, a odezwu niestety nie ma. Jeżeli od razu wiadomo było, że nie ma pracy powinni od razu mówić a nie z ludzi robić głupków. O tym, że nie wrócę do pracy dowiedziałam się przypadkiem od znajomej, która kontaktowała się z inną Panią z randstadu :)

Wolna
@xx_s

Niestety nie zgodzę się z tą opinią. Informacja od firmy była taka, że jeśli będzie powrót do firmy wtedy będzie kontakt od Pań z Randstadu. Zawsze możesz się skontaktowac z Randstad i sama dopytać o prace.

K
@Wolna

Są powroty do Belli. Ten kto chce może wrócić. Panie z Ranstadu dzownily i praca jest od zaraz.

Bartek

Warto zwracać uwagę jak zmienia się sytuacja z pandemią. Może to powód ciszy, firma tego nie przeskoczy.

Pioter

Pracowałem dla Randstad i dzisiaj podzielę się moimi uwagami. Zostałem wynajęty do jednego z klientów z branży farmaceutycznej. Generalnie ogarniasz magazynowe prace. Nic trudnego. Problem pojawia się gdy musiałem się dogadać z Ukraińcami, którzy tworzyli około 80% załogi. Ja niestety nie umiem po ukraińsku, więc zacząłem wymagać albo tłumacza albo polskiego. No i okazało się, że wprowadzam złą atmosferę. Czyli jak nie znasz jakiegoś języka, który nie jest urzędowym w danym kraju i nie umiesz się dogadać ze współpracownikami, to wprowadzasz złą atmosferę zahaczającą o rasizm. :D Ale to, że Ukraińcy podchodzili do Ciebie, coś mówili po swojemu, a Ty odpowiadając,że nie rozumiesz zostawałeś wyśmiewany przez nich, to nie był powód złego klimatu w pracy. To było bardzo integrujące doświadczenie. Biorąc pod uwagę to, że nie ukrywam swoich potrzeb i oczekiwań wobec pracodawcy zostałem zwolniony. Jak zareagował na to Randstad? Udawał, że nie ma problemu. Zatem nie polecam tę agencję , bo to autorasiści i okjofoby! Polecam sobie poszukać w internecie jak Randstad oszukiwał swoich pracowników. Ja tylko dodam, że w UK mają taką samą opinię. Agencji która Cie wy^&*a na hajs i pracę! Zastanów się 15 razy czy musisz korzystać z ich pomocy w poszukiwaniu pracy, tym bardziej, że rynek teraz należy do pracowników, a nie pracodawców!

Danuta
@Pioter

Czyli rozumiem, że zostałeś zwolniony przez konflikty z ukraińskimi pracownikami. Różnice językowe, to spora przeszkoda w komunikacji, nie da się ukryć. A na czym polegała Twoja praca w Randstad?

Pioter
@Danuta

Nie miałem żadnego konfliktu z Ukrańcami. Cieżko mieć z kimś konflikt jeśli go nie rozumiesz :D Predzej miałem spięcie z kierownikami i etatowymi pracownikami (oczywiście nie wszystkimi), bo oni przywykli do ciągłego przytakiwania Ukrańcom nie rozumiejąc o co dany pracownik pyta. Ja przywykłem do innych standardów. Wole rozumieć kogoś jak przychodzi nam razem współpracować. Jakby jeszcze gadali po angielsku....

Regina

@Wolny Nikt nie zmusza korzystać z usług pośrednictwa pracy, każdy pracuje dla zarobki , firma również!

Wolny

Witam. Przestrzegam wszystkich przed pracą przez pośrednictwo pracy Randstad lub inne. Oni mają swój kodeks pracy, okradają was ze wszystkiego począwszy od urlopu a skończywszy na wynagrodzeniu. Dziś pracy jest dużo, szukajcie zatrudnienia bez pośrednictwa. Pracujecie tak samo jak pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie a macie mniejsze wynagrodzenie, mniejszy urlop, brak świadczeń socjalnych od firmy...a w razie mniejszych zamówień idziecie na bruk... Nie dajcie się oszukiwac posrwdnictwu pracy i nie pracujecie na te babska z Randstadu...nie dajcie się omamic

kora

Lubię atmosferę w Randstad za: Ok

Stefan
@kora

Twoja opinia - chociaż pozytywna - jest bardzo krótka. Czy nie uważasz, że warto byłoby pomóc potencjalnym kandydatom i napisać kilka słów więcej? Na pewno będą Ci oni za to wdzięczni. Przecież to forum koncertuje się na sprawach pracowniczych - starajmy się pomóc wzajemnie, a wtedy każdy z nas na tym skorzysta. Czy oprócz atmosfery, coś jeszcze oceniasz na plus?

adam

Nie polecam w szczególności tej pani o blond włosach co przeprowadza rozmowę z kandydatami powinni ją zwolnić

Dawid
@adam

Wiem o kim mówisz to Milena W. Wredna baba.

Neuca
@Dawid

Ja dzisiaj chyba też z nią rozmawiałem.. Nie była to wzorowo przeprowadzona rozmowa ani też miła.. A w rozmowach doświadczenie mam xd

toriniak

Tak, zgadzam się z powyższymi opiniami, tylko ebac na nie, jeszcze bata im brakuje! Zero kultury, panie chyba nie są uświadomione że niewolnictwo zostało dawno zniesione!

Groz

Nie wiem czy ktoś trzyma nad nimi piecze bo pracownice są niemiłe i wykonują pracę jak by za karę to robiły. Dodatkowo gdy jedna z pań przeczytała moje miesce zamieszkania to zaczęła się śmiać mimo że nazwa nie była śmieszna. Ironia i chamstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad - Toruń

• Jak się pracuje w Randstad?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad?

Kandydaci do pracy w Randstad napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad