Opinie o Collection AB sp z o.o. w Jastrowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Collection AB sp z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Collection AB sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Collection AB sp z o.o. w Jastrowo

LOS

CIEKAWE DLACZEGO WOLA POZNAN CHYBA MAJA BLIZEJ I GORSZE ZAROBKI DO ZOBACZENIA W 2017A

gowno wiesz
@LOS

te LOS, jesteś tu jeszcze? wygląda na to ze mialem racje (usunięte przez administratora) wiesz i (usunięte przez administratora) warte sa twoje prognozy :) masz jakas nowa date konca swiata? :)

gowno wiesz

jakie problemy ze zbytem? Czy ty w ogóle tam pracujesz? I pewnie z powodu braku zbytu zasuwasz na 3 zmiany łącznie z sobotami? Ukraińcy nie są wcale tańsi. Dostają takie same warunki. Zbytu jest tyle, że sprowadzają Ukraińców, bo Polacy wolą jeździć do Poznania. Ze swoimi prognozami to możesz co najwyżej pogodę przepowiadać - sprawdzi się albo nie. No ale jak mówią, głupich nie sieją ... :)

LOS

PO DLACZEGO MA PROBLEMY Z RYNKIEM ZBYTU I ZMNIEJSZA KOSZTY ZATRUDNIAJAC UKRAINCOW MOJE PROBNOZY ZAWSZE SIE SPRAWDZAJA

stary

hej, ta firma istnieje 20 lat i jeszcze trochę na tym rynku będzie. Przeżyła innych. Pokażcie mi lepszą.Zarabiam dobrze i wszyscy, którzy pracują też tylko leniwym coś zawsze przeszkadza.

adam
@stary

stary powiedz ile zarabia magazynier ? jakie są tam zarobki na magazynie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Collection AB sp z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
stary

LOSw

DAJE TEJ FIRMIE 2LATA I PO NICH KTO MOZE NIECH UCIEKA I NIE POZWOLI SIE WYKOZYSTYWAC

tralala
@LOSw

ogolnie z tego co mi wiadomo to firma istnieje 20 lat i pewnie jeszcze po istnieje. Trzeba było się idioto uczyć to byś miał wykształcenie, a tak jesteś debilem wiec wiec zapieprzaj na linii produkcyjnej.

robol

Znowu ktoś zapomniał że 10 to ostateczny termin wypłaty wynagrodzenia.Może warto poinformować o tym inspekcję pracy.Może przy okazji zobaczą parę innych spraw(dzielenie pieniędzy z zfśs odniżanie premii wydajnościowej zastraszanie żółtymi kartkami i wiele innych.

@robol

robol-popieram CIĘ.jestem tam i staram się jak mogę .rodzinka wykańcza i te układziki,k..... masakra.ale dajemy rade!!!!

robol

No i jak zwykle 10 a pieniędzy na koncie nie ma a niedawno obiecywali że będą przelewać 9-tego.Oni mają a nas mają gdzieś

ona

jezeli nie masz pracy to warto sprobowac, teraz wyplaty nie sa takie slabe,a wiadomo w kazdej firmie sa ludzie i ludziska. kazdy narzeka chyba nie znam osoby ktora by chwalila swoja prace,to jyz norma Polakow, ze narzekaja. ja uwazam ze jak ktos chce pracowac to tam pracuje, nie wiem jakie sa warunki na poczatku ale potem jest akord wiec pracowici zarabuaja

robson89

witam mam zamiar albo chyba mialem, przyjac sie do tego zakladu po tym co przeczytalem.sadzilem ze u mmnie w zakladzie jest zle ale chyba sie mylilem.nie znalazlem tu nawet jednej dobrej opinii na temat tego zakladu wiec pytam czy naprawde jest tak zle jak piszecie??? niemam wyboru potrzebuje pracy na miejscu za grosze choc bardzo ubolewam z tego powodu.moze jakies wzkazowki zeby poprostu przezyc od 1 do 1 bez kakis tam grubych konfliktow

jeszcze pracownik

daj sobie spokój. Orlowa szwalnie i tapicernie juz prawie rozwaliła, kierownictwo i zarzad skłucony, pracowników zastrasza, najpierw każe wybrać przedstawicieli załogi a potem wzywali ich do dyrektora kumpel złożył wypowiedzenie bo tez tam był, Aleksander nie wie co się dzieje w jego firmie wciskają mu ciemnotę.podobno brygadzisci mają stawki które Orłowa obcieła o 50%. z kim bym nie gadał to złożył CV do zielonej góry za Obrzyckiem wszyscy czekaja aż ruszą.

mój wuja

Trzeba było się uczyć, a nie teraz narzekacie marginesy (usunięte przez administratora)

1982

No te dwa ostatnie to by se mogli darować.To powinno brzmieć pakiet socjalny po 10 latach bez chorowania i praca w rodzinnej firmie ze znajomościami

xxx

Orłowa doprowadzi firmę do upadku...zero szacunku dla ludzi,zarobki minimalne aby dostać urlop musisz napisać dlaczego go chcesz! Istny (usunięte przez administratora) Kierownictwo wykancza ludzi....a Orłowa tylko szczerzyvzeby i. Się śmieje niech sobie wypisze koleją firmę do CV która rozwalila

kotek
@xxx

witam na temat tej firmy tyle nigdy wiecej nawet za 100 tysiecy totoalny bałagan zimno na halach mobbing przez kierownistwo jeśli jesteś dobry pracownik lepiej załuj szybko rodzinka cię zlikwiduje bez układu nie ma szans na awans nara tyle o tych barakach

collection
@kotek

firma jak firma rządzi rodzina niestety i tyle na temat tej firmy a pani orłowa to nie wiem co napisać rządzi i wykonuje jakieś polecania tylko napiscie kogo?

Dobrze że jest na kogo zwalić winę

TITI
@ja

a co,nie jest tak?

wafel

pani orzel doprowadzila do upadku firmy w lowyniu a teraz swoim zadzeniem zrobi to samo z collectionem . jak mozna dopuscic do wladzy takiego czlowieka jak orlowa ! tak stoly poustawiala ze sie robic nie da na tapicerni a stawki co najmniej o polowe obciela ! masakra !

az

Teraz trzeba zmienić reklamę z 5000tys na 6000 po podwyżce.A w sumie po co podwyższać stawki skoro bez tego zarobki wzrosły o ponad 20%.Teraz widać ile biorą biura skoro średnia zakładu wzrosła a produkcja nic nie dostała(300%?)

zuzia2002

pani orzeł,dopinasz swego!produkcji miało być dużo,tyramy jak woły czucie w rękach tracimy,trzy zmiany a zarobki spadają o parę setek!tyrać tak za 1600?!!!!!

xxx

to zwołac wszystkich pracownikuw i do aleksandra bo w grupie siła wiadomo cały kolektion zwołac zrobic stop na produkcji tam robi ponad tysiąnc ludzi podejze tyle ludzi by zagrozilo zo pujdzi w ch...j i odrazu by mug zamykac brame na łancuch.. a morze mysli ze my to rumuni i za grosze tom chcemy robic. skoro nic aleksander nie wie to czas zeby sie dowiedział jacy kierownicy sa i co nie ktuszy nie powinni tam pracowac. znacie szeryfa hehehe jeszcze w zyciu takiego skur.....a nie widziałem ma kolege na reklamacji taki sam skurw..l jak on ale wracac do tematu zarobie tam 2300 i to nie wystarcza to konca miesiąca bardzo duzo ludzi tak ma. szczeze jak widze takie komentarze to mnie hu...j bierze (to czemu nie odeśłes .czemu tam robisz) no masakra pokazcie mi firme gdzie zarobki sa 3000 odrazu tam ide. niby nazekanie ale aleksander ma tyle zer na koncie ze to nie poruzumienie prawda jest taka ze cała polityka jest po ch.u.j.u pozdro

r 21-08-14

firma beznadziejna klamstwo i nic wiecej pieniadze tylko dla gory nie dla praconika a te 5000 to na kwartal to prawda jeszcze troche i firma padnie nawet nie beda wiedziec kiedy my damy sobie rade ale gora

Zostaw merytoryczną opinię o Collection AB sp z o.o. - Jastrowo

• Jak się pracuje w Collection AB sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Collection AB sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Collection AB sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Collection AB sp z o.o.
2.1/5 Na podstawie 107 ocen.
  • świętego Walentego 42
    64-500 Jastrowo