Collection AB sp z o.o.
counter
2 106 106 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy Collection AB sp z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

ppp Nowy wpis
@Pytanie

Praca na 3 zmiany, wypłacalni, praca też jest i zarobić można jak ktoś pracuje (podobno są z przodu 6 i 7)

Eryk Nowy wpis

@collection mówisz o wirusie tak?

Collection Nowy wpis

Wiele dużych firm zatrzymuje produkcję, robi postoje..co z Collectionem? Wie ktoś czy coś planują? Czy musi ktoś zachorować?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 164 dni.

Czy Collection AB sp z o.o. organizuje staże dla studentów?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jaa
Nazwa działu: Produkcja

Wie ktoś może czy pracuje jeszcze tam ten Mały przychlast brygadzista??? Czy już go ludzie na widłach wynieśli

Tyyy
Nazwa działu: Produkcja

Jestem byłym pracownikiem. Tam nie wiadomo ile premi czy gwiazdkowego na świeta dostaniesz. Nigdy nie wiadomo było jak naliczają wczasy pod grusza czy gwiadkowe. Taka było i ma to miejsce do dzisiaj. Na stołkach siedzi grono wzajemnej adoracji. Więc jak komuś nie przypasujesz to raczej nie zarobisz,a jeszcze będziesz...

Tak3Nie
Niepracujący od lat
Nazwa działu: Produkcja

Słyszałem że słynny konus ze zmiany A dostał nagane za stosowanie mobbingu, no wkoncu ale dopełnieniem wszystkiego byloby jakby tego gestapowca zwolnili za to jak traktuje ludzi... Ten człowiek nie zasługuje na to żeby nawet powiedzieć mu Dzień dobry...

Ewa
@Niepracujący od lat

@Niepracujący od lat Czy w Collection ktoś Cię uporczywie nękał i zastraszał? Mobbing ma przesłanki przestępstwa. Czekam z niecierpliwością na Twoją odp.

Tak1Nie1
Niepracujący od lat
@Ewa

Niestety nie ma żadnej reakcji szefostwa czy kierownictwa. Przez tyle lat pracy brygadzisty Mariusza S. Dopiero jakoś w tym roku dostał nagane za mobbing. A pracuje tam ponad tam 20 lat wiec o czymś to swiadczy.... Jest to człowiek bez skrupuł wyrzywający sie na pracownikach. Nie jestem nawet w stanie powiedzieć ile osob sie zwolniło przez ów pana. Zresztą nie ma się co dziwić kierownikiem jest jego szwagier takze mozna sobie odpowiedziec na pytanie dlaczego ten pan tam jeszcze pracuje. Naprawde nie polecam zakładu.

@Niepracujący od lat

Szwagier nie szwagier jak nikt nie zgłaszał, w zeszłym roku zgłoszono i konus dostał naganę. Czyli jest reakcja. Tylko jak wszyscy siedzą cicho to nic się nie dzieje i mały uważa się za pana.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 270 dni.

Czy w Collection AB sp z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TakNie1
Flix

Jak aktualnie wygląda sytuacja z wynagrodzeniem? Czy firma wciąż obcina premie?

Przemysław
@Flix

Skąd masz informacje o tym, że rzekomo firma Collection AB obcina premie? Myślę, że na pewno skądś słyszałeś o tej kwestii. Bardzo ciekawi mnie skąd oraz czy jest to rzetelne źródło informacji.

TakNie1
Mariusz
@Flix

Nie tylko premie ale też wynagrodzenia bez powiadomienia

Kuba

Musi być powód, że firma tak działa. To, że brakuje rąk do pracy nie znaczy, że będą tolerowane niewłaściwe zachowania pracowników.

Rudy
@Kuba

O czym ty mówisz?Stawki zmienili na stolarni wszystkim premie obcięli wszystkim na stałe

Paweł
@Kuba

Na olx jest ogłoszenie o pracę firmy Matex w Starczanowie k. Nekli Szukają Tapicerów - proponują NOWE MIESZKANIA Warto złożyć CV?

Andrzej
@Paweł

Witam Byłem w Matexie Oglądałem mieszkania Naprawdę ciekawa oferta Polecam

Rudy

W czasach gdy na rynku brakuje rąk do pracy to jest chyba jedyna firma która nie próbuje zatrzymać pracowników Mało tego obcinanie stawek pracownikom akordowym oraz premii pozostałym to raczej pokazanie gdzie ma się pracowników .Szkoda bo firma do tej pory dobrze prosperowała Może czas kogoś wymienić? Oby nie było za późno !

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Collection AB sp z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Tak18Nie

akron

Z tego co słyszałem @okiu to są wypłacalni i kasa jest na czas

Bibi
@akron

raczej już nie!

tka

Pracowałem w tym miejscu i szkoda gadać a tym którzy chcą pracować i tym którzy pracują w tej firmie życzę powodzenia

Szwaczka

Poda ktoś stawki na szwalni na to co się szyję..... Myślę nad zatrudnieniem się jako szwaczka ale ciekawią mnie stawki

Ja

Jak wygląda przestoj w okresie świątecznym w tym roku dla szwalni? Wszystkie dni do pracy?

Tak7Nie

See

Drażni to ,że akordowcom obcieto premie o 10%a przyjeto ukraincow ktorym placa grosze a oni nawet połowe tego co im placa nie wyrabjaja Nam zabrac a im doplacic do tego co wyrobiliPracowalem dla zakladu a zaklad mi za to placil teraz pracuje tak samo ale moje wynagrodzenie jest podzielone dla mnie i ukrainca który udaje że robi.

Tak9Nie

Ooooo

Witam wszystkich , chyba nikt z was nie pracował w firmie która nie płaci wszystkich składek, oszukuje. Nie potraficie docenić tego co macie (wypłata na czas , godziwe zarobki i z tego co wiem wcale nie niskie !! ) pracować niestety trzeba ale PGR-y juz się skończyły!!! Wiem że ci którzy pracują to zarabiają (nawet ponad 5 tysi brutto). Pokaż jeden z drugim że tak potraficie to wam zapłacą.

Tak10Nie

nowy pracownik

Dlaczego nikt nie powie Alexandrowi co sie dzieje... Co z tą Orłową!? Wy.ebac jej sie nie jezeli doprowadza firmę do upadku? O co kaman? Fakt ze zatrudniając sie mówili mi ze weekendy wolne nikt nie wspomniał ze jak chce wziac urlop to nie dostane go wtedy kiedy chce a moim urlopem pokrywają dni kiedy nie ma roboty albo prądu czyli nie z mojej winy i ze soboty musze przyjść...bo będzie nieusprawiedliwiona nieobecność...ze jak komuś z rodziny cos się stanie pracownik musi pokazac potwierdzenie ze szpitala...policji...czy jak to ktos wczesniej dodal pokazac akt zgonu...tego juz nie powiedzieli na rozmowie o prace...no ciekawe co dalej będzie? Az sie boje...i te żółte kartki? Co to?

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Collection AB sp z o.o. - Jastrowo