Adres: świętego Walentego 42, 64-500 Jastrowo

NIP: 7870022058 KRS: 0000180546

2 105 91 5 1

Opinie o Collection AB sp z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Flix

Jak aktualnie wygląda sytuacja z wynagrodzeniem? Czy firma wciąż obcina premie?

Kuba

Musi być powód, że firma tak działa. To, że brakuje rąk do pracy nie znaczy, że będą tolerowane niewłaściwe zachowania pracowników.

Rudy
@Kuba

O czym ty mówisz?Stawki zmienili na stolarni wszystkim premie obcięli wszystkim na stałe

Paweł
@Kuba

Na olx jest ogłoszenie o pracę firmy Matex w Starczanowie k. Nekli Szukają Tapicerów - proponują NOWE MIESZKANIA Warto złożyć CV?

Rudy

W czasach gdy na rynku brakuje rąk do pracy to jest chyba jedyna firma która nie próbuje zatrzymać pracowników Mało tego obcinanie stawek pracownikom akordowym oraz premii pozostałym to raczej pokazanie gdzie ma się pracowników .Szkoda bo firma do tej pory dobrze prosperowała Może czas kogoś wymienić? Oby nie było za późno !

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Collection AB sp z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Tak16Nie

akron

Z tego co słyszałem @okiu to są wypłacalni i kasa jest na czas

Bibi
@akron

raczej już nie!

tka

Pracowałem w tym miejscu i szkoda gadać a tym którzy chcą pracować i tym którzy pracują w tej firmie życzę powodzenia

Szwaczka

Poda ktoś stawki na szwalni na to co się szyję..... Myślę nad zatrudnieniem się jako szwaczka ale ciekawią mnie stawki

Ja

Jak wygląda przestoj w okresie świątecznym w tym roku dla szwalni? Wszystkie dni do pracy?

Tak7Nie

See

Drażni to ,że akordowcom obcieto premie o 10%a przyjeto ukraincow ktorym placa grosze a oni nawet połowe tego co im placa nie wyrabjaja Nam zabrac a im doplacic do tego co wyrobiliPracowalem dla zakladu a zaklad mi za to placil teraz pracuje tak samo ale moje wynagrodzenie jest podzielone dla mnie i ukrainca który udaje że robi.

Tak8Nie

Ooooo

Witam wszystkich , chyba nikt z was nie pracował w firmie która nie płaci wszystkich składek, oszukuje. Nie potraficie docenić tego co macie (wypłata na czas , godziwe zarobki i z tego co wiem wcale nie niskie !! ) pracować niestety trzeba ale PGR-y juz się skończyły!!! Wiem że ci którzy pracują to zarabiają (nawet ponad 5 tysi brutto). Pokaż jeden z drugim że tak potraficie to wam zapłacą.

Tak10Nie

nowy pracownik

Dlaczego nikt nie powie Alexandrowi co sie dzieje... Co z tą Orłową!? Wy.ebac jej sie nie jezeli doprowadza firmę do upadku? O co kaman? Fakt ze zatrudniając sie mówili mi ze weekendy wolne nikt nie wspomniał ze jak chce wziac urlop to nie dostane go wtedy kiedy chce a moim urlopem pokrywają dni kiedy nie ma roboty albo prądu czyli nie z mojej winy i ze soboty musze przyjść...bo będzie nieusprawiedliwiona nieobecność...ze jak komuś z rodziny cos się stanie pracownik musi pokazac potwierdzenie ze szpitala...policji...czy jak to ktos wczesniej dodal pokazac akt zgonu...tego juz nie powiedzieli na rozmowie o prace...no ciekawe co dalej będzie? Az sie boje...i te żółte kartki? Co to?

Tak5Nie

Bartek

Potrzebuje transport na nocki moj katakt ( usunięte przez administratora )

Se

Czy ty napewno piszesz o collection ?

QQQ

to akurat jest święta racja!!!!!

Se

Jaka przyjemna atmosfera? Starzy pracownicy tylko patrzą jak wykorzystać nowych i pokazać że do niczego się nie nadają.Każdy nowy to wróg którego trzeba jak najszybciej się pozbyć bo czasami będzie lepszy.Zobacz jaka tu jest rotacja pracowników.

Tak5Nie

LOS

CIEKAWE DLACZEGO WOLA POZNAN CHYBA MAJA BLIZEJ I GORSZE ZAROBKI DO ZOBACZENIA W 2017A

gowno wiesz
@LOS

te LOS, jesteś tu jeszcze? wygląda na to ze mialem racje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiesz i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warte sa twoje prognozy :) masz jakas nowa date konca swiata? :)

gowno wiesz

jakie problemy ze zbytem? Czy ty w ogóle tam pracujesz? I pewnie z powodu braku zbytu zasuwasz na 3 zmiany łącznie z sobotami? Ukraińcy nie są wcale tańsi. Dostają takie same warunki. Zbytu jest tyle, że sprowadzają Ukraińców, bo Polacy wolą jeździć do Poznania. Ze swoimi prognozami to możesz co najwyżej pogodę przepowiadać - sprawdzi się albo nie. No ale jak mówią, głupich nie sieją ... :)

LOS

PO DLACZEGO MA PROBLEMY Z RYNKIEM ZBYTU I ZMNIEJSZA KOSZTY ZATRUDNIAJAC UKRAINCOW MOJE PROBNOZY ZAWSZE SIE SPRAWDZAJA

stary

hej, ta firma istnieje 20 lat i jeszcze trochę na tym rynku będzie. Przeżyła innych. Pokażcie mi lepszą.Zarabiam dobrze i wszyscy, którzy pracują też tylko leniwym coś zawsze przeszkadza.

adam
@stary

stary powiedz ile zarabia magazynier ? jakie są tam zarobki na magazynie?

stary

LOSw

DAJE TEJ FIRMIE 2LATA I PO NICH KTO MOZE NIECH UCIEKA I NIE POZWOLI SIE WYKOZYSTYWAC

tralala
@LOSw

ogolnie z tego co mi wiadomo to firma istnieje 20 lat i pewnie jeszcze po istnieje. Trzeba było się idioto uczyć to byś miał wykształcenie, a tak jesteś debilem wiec wiec zapieprzaj na linii produkcyjnej.

robol

Znowu ktoś zapomniał że 10 to ostateczny termin wypłaty wynagrodzenia.Może warto poinformować o tym inspekcję pracy.Może przy okazji zobaczą parę innych spraw(dzielenie pieniędzy z zfśs odniżanie premii wydajnościowej zastraszanie żółtymi kartkami i wiele innych.

Tak7Nie

@robol

robol-popieram CIĘ.jestem tam i staram się jak mogę .rodzinka wykańcza i te układziki,k..... masakra.ale dajemy rade!!!!

robol

No i jak zwykle 10 a pieniędzy na koncie nie ma a niedawno obiecywali że będą przelewać 9-tego.Oni mają a nas mają gdzieś

ona

jezeli nie masz pracy to warto sprobowac, teraz wyplaty nie sa takie slabe,a wiadomo w kazdej firmie sa ludzie i ludziska. kazdy narzeka chyba nie znam osoby ktora by chwalila swoja prace,to jyz norma Polakow, ze narzekaja. ja uwazam ze jak ktos chce pracowac to tam pracuje, nie wiem jakie sa warunki na poczatku ale potem jest akord wiec pracowici zarabuaja

robson89

witam mam zamiar albo chyba mialem, przyjac sie do tego zakladu po tym co przeczytalem.sadzilem ze u mmnie w zakladzie jest zle ale chyba sie mylilem.nie znalazlem tu nawet jednej dobrej opinii na temat tego zakladu wiec pytam czy naprawde jest tak zle jak piszecie??? niemam wyboru potrzebuje pracy na miejscu za grosze choc bardzo ubolewam z tego powodu.moze jakies wzkazowki zeby poprostu przezyc od 1 do 1 bez kakis tam grubych konfliktow

jeszcze pracownik

daj sobie spokój. Orlowa szwalnie i tapicernie juz prawie rozwaliła, kierownictwo i zarzad skłucony, pracowników zastrasza, najpierw każe wybrać przedstawicieli załogi a potem wzywali ich do dyrektora kumpel złożył wypowiedzenie bo tez tam był, Aleksander nie wie co się dzieje w jego firmie wciskają mu ciemnotę.podobno brygadzisci mają stawki które Orłowa obcieła o 50%. z kim bym nie gadał to złożył CV do zielonej góry za Obrzyckiem wszyscy czekaja aż ruszą.

mój wuja

Trzeba było się uczyć, a nie teraz narzekacie marginesy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

1982

No te dwa ostatnie to by se mogli darować.To powinno brzmieć pakiet socjalny po 10 latach bez chorowania i praca w rodzinnej firmie ze znajomościami

xxx

Orłowa doprowadzi firmę do upadku...zero szacunku dla ludzi,zarobki minimalne aby dostać urlop musisz napisać dlaczego go chcesz! Istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kierownictwo wykancza ludzi....a Orłowa tylko szczerzyvzeby i. Się śmieje niech sobie wypisze koleją firmę do CV która rozwalila

kotek
@xxx

witam na temat tej firmy tyle nigdy wiecej nawet za 100 tysiecy totoalny bałagan zimno na halach mobbing przez kierownistwo jeśli jesteś dobry pracownik lepiej załuj szybko rodzinka cię zlikwiduje bez układu nie ma szans na awans nara tyle o tych barakach

Tak3Nie

collection
@kotek

firma jak firma rządzi rodzina niestety i tyle na temat tej firmy a pani orłowa to nie wiem co napisać rządzi i wykonuje jakieś polecania tylko napiscie kogo?

Zostaw opinię o Collection AB sp z o.o. - Jastrowo

Chcę opublikować: