Opinie o Collection AB sp z o.o. w Jastrowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Collection AB sp z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Collection AB sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Collection AB sp z o.o. w Jastrowo

Izabela Nowy wpis

Cześć, na ich stronie widnieje info, że poszukują do działu Tapicernia, chłop mój chce tam złożyć CV. Pisaliście, że zarobki mogą nawet sięgać do 7000 tysięcy, czy w tym dziale też tak jest? A ten ekwiwalent, który wypłacają za dojazdy to w jakiej kwocie, bo też o tym wspominają w ofercie.

PiesHusky Nowy wpis
@Izabela

7000 to chyba na 3 miesiące. Pracuje 13 lat i 10 lat temu zarabiało się więcej niż teraz. A wczasy pod grusza? Hahaha jeden Pan z granulatu dostał 2zl!!! Wstydu nie maja. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem!!

Dora Nowy wpis
@PiesHusky

no jakby to była kwota na 3 miesiące to pracownik by zarabiał mniej niż minimalna krajowa...no chyba, że nie ma tam umowy o pracę, tylko zlecenie? jaką formę współpracy proponują?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Collection AB sp z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czy Collection AB sp z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

ppp

Praca na 3 zmiany, wypłacalni, praca też jest i zarobić można jak ktoś pracuje (podobno są z przodu 6 i 7)

Aaa
@ppp

Zarobić hehe jedni zarabiają inni tylko muszą śmieci robić ogólnie wielka niesprawiedliwość

Tak w biurze.

Buni47
@ppp

W marzeniach,nigdy tyle nie było

Firma okrada ludzi. Wczasy pod gruszą to jakieś nieporozumienie.Jak można zabierać pieniądze za chorobowe .Ludzie ogarnijcie się i oddajcie firmie te pieniądze wstydu nie mają.

Maja

W jakim sensie nieporozumienie, o co chodzi? Kto komu ma oddać pieniądze, za co, możesz jakoś jaśniej wytłumaczyć, co masz na myśli?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Collection AB sp z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Pracownik1999

W firmie jedne machloje w raportach, wiem widziałem, pracownice są na innych stanowiskach a w raportach gdzie indziej. Pracujesz cały dzień a na wypłatę najniższa krajowa z premią za chodzenie, dojazd i ekwiwalent bhp. Przełożonym jak pytasz to nigdy nic nie wiedzą i gadają co ja wam poradzę. Nie polecam, jak najdalej od tej firmy.

Teresa
@Pracownik1999

No jakie Ty pytania im zadawałeś, że aż tak nie wiedzieli? I przede wszystkim o co chodzi z tymi machlojami w raportach, bo to nie brzmi za dobrze

Bartas

Cóż … Niedrozwój HR, bo wymyślili pracę w akordzie, zamiast stawki godzinowej. Lepiej pracować w Holandii na magazynie Albert Heijn jako komisjoner niż u nich.

Teresa
@Bartas

A to HRowcy zakładają jaki ma być tryb pracy? Myślałam, że to ktoś inny o tym decyduje. A jak ten akord cały tutaj wygląda w takim razie?

Justyna

Przy zwolnieniu powinni podać jakiś powód, może rzeczywiście coś się stało że zwolnili tych ludzi?

Pracownik1243
@Justyna

Powod banalny ocena pracownika itp Tylko szkoda że ci pracownicy byli naprawdę dobrzy w swojej pracy i nie można było im nic zarzucić Pozbywaja się ludzi bo firma chyba idzie na dno i tyle,

Justyna
@Pracownik1243

To chyba jakieś nieuczciwe te ocenianie? Jakie są tam kryteria?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Collection AB sp z o.o.?

Umiejętności

Nie ma 6 tys zarobisz jak dobrze pracujesz wystarczą chęci do pracy

Mały

Krótko mówiąc kolejna firma rozwalona przez Panią kierownik od produkcji. Szkoda że Pan dyrektor na to tak pozwala no chyba że razem współpracują bo on tylko potrafi gapić się w kamery i głupio dosrywać ludziom i to wszystko na ile go stać. Masakra jaki to tchórz

Ludwik

Jeśli nie masz pracy, cierpisz na totalny brak kasy, jeśli nie masz nadzieji na poprawę swego losu, to nie licz na to ,że podejmując pracę w tej firmie ,coś się zmieni!!!Niestety, zostaniesz wykorzystany, zdeptany, zniszczony psychicznie. A o kasie, zapomnij!!! Socjal, tragedia...wszystko grabią jak mogą. Wstyd , że to ludzie, łudzą i tu gotują taki los. Odchodzą pracownicy z wieloletnim stażem i nikt z "Góry "nie wychodzi na przeciw ...by mądrze Ich zatrzymać.Brak szacunku do człowieka, głupie teksty, lekceważenie są na porządku dziennym. My pracownicy ciężko pracujemy i wiemy, po co tam przyszliśmy . Nie jesteśmy niewolnikami ,znany swoją wartość. Dlatego, bez sentymentów i wątpliwości, mówimy;adieu!!!

Mały
@Ludwik

Wszystko co napisałeś to prawda.

Tesciowa

Firma to jakaś masakra zero socialu! Pracownicy z bardzo dużym stazem się zwalniają i odchodzą bez żadnych skrupułów! Pani od produkcji obcina tylko stawki a ludzie robią jak maszyny! Potrzebują na każde stanowisko produkcyjne bo już została garstka ludzi! Nie ma żadnego szacunku do pracownika! Niemiec nie wie co się dzieje w tej firmie! Dał polakom wolna rękę a oni nawet nie umieją zarządzać ludźmi!(usunięte przez administratora)

Mariusz

Niestety to prawda.

ael
@Tesciowa

jeszcze troche i produkcja stanie a wtedy będą płakać bo jak narazie to (usunięte przez administratora) mają w pracowników

Gigus
@Tesciowa

Tesciowa@ tam już pracownicy z Ukrainy nie chcą pracować! Firma rządzi się swoimi prawami! Naslac inspekcje pracy niech zrobią porządek.(usunięte przez administratora)

Pracownik 1999

Tak to prawda ????

Pracownik1999

To co ostatnio się dzieje nie wróży nic dobrego, starzy pracownicy się zwalniają. Już nie ma tyle ludzi aby pracować na trzy zmiany od września ruszamy na dwie zmiany choć pewnie nie za długo za chwilę będzie tak mało pracowników że będziemy tylko jedna zmianą.

Donald

Zapomniałem jeszcze dodać o pani która najlicza wypłaty to jest jakas kpina i nieporozumienie! (usunięte przez administratora)ludzi na wypłatach w biały dzień!!! dlatego nie ma się co dziwić ze ludzie odchodzą grupowo!!!

Donald

Najśmieszniejszy jest dyrektor firmy z panią od produkcji! Totalnie nie umieją zarządzać firma! Taka rada dla nich... Szanujcie tych pracownikow co jeszcze zostali bo niedługo sami na produkcji wylądujecie, gdy oni przestaną pracować to nie bedzie dla was na wypłaty. A patrzenie w kamery i obarczanie ludzi to brak szacunku do ludzi co jeszcze chcą tutaj przyjeżdżać i pracować w tej dzungli. Cyrk na kółkach ale zaraz te małpki co robią na akordzie uciekną za bramę!!!

Perun

Totalny brak szacunku dla pracowników którzy pomagali rozwijać tą firme

Śmieszek

Szykuje się w końcu rychły koniec świńskiego zakładu w powiecie Szamotulskim... Ciekawe kiedy zacznie się pospolite ruszenie hahahahha. Czyżby elita z kadr szykowała się do pracy na tapicerni??? Świńskie ryje obcieły stawki ludzią nie idzie zarobić a elita zakładu zastanawia się dlaczego nie ma ludzi do pracy.

Tesciowa

Czy rozmowa rekrutacyjna w Collection AB sp z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Jestem też ciekawy

Cześć, chciałabym się dowiedzieć czy w jakiś sposób pandemia wpłynęła na firmę? Czy jest to odczuwalne przez pracowników czy może zupełnie nie? Mam nadzieję, że jest wszystko w porządku ale wolałabym się upewnić bo aktualna sytuacja na rynku jest trudna.

Skoczek
@Ewa

Praca idzie cały czas i nie ma rzadnych przestoi

Yapa

Jeżeli komuś nie pasuje wypłata niech spróbuje poprosić panią od finansów aby pokazała jak została wyliczona.gwarantuję...czarna magia !

Zostaw merytoryczną opinię o Collection AB sp z o.o. - Jastrowo

• Jak się pracuje w Collection AB sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Collection AB sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Collection AB sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Collection AB sp z o.o.
2.1/5 Na podstawie 107 ocen.
  • świętego Walentego 42
    64-500 Jastrowo
  • NIP: 7870022058 KRS: 0000180546

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042