FLOYD SP. Z O.O.

Szamotuły

Opinie o FLOYD SP. Z O.O.

Marta

@joola czy próbowałaś znaleźć pracę w FLOYD SP. Z O.O.? Jak pracodawca podszedł do ważnej dla Ciebie kwestii, czyli zatrudnienia kobiety na stanowisko, które zazwyczaj obejmuje mężczyzna? Co od siebie możesz doradzić osobom, które chciałyby pracować w tej firmie? Jak prawidłowo przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

joola

maciek a czy na takiego tapicera w firmie u was to jako kobieta mam szansę jednak zdobyć zatrudnienie?

Arasss

A przepraszam argumenty jakie ? Mam wymieniać nazwiska czy może numery do ludzi tam pracujących ??? Nie rozumiem , firma byla zglaszana do pip byly i nawet chyba są sprawy w sadzie opisalem sytuacje tak jak jest i tyle , nie jest tam fajnie pracujący tam ludzie to wiedza a nowi się dowiedzą i tyle . Jakie argumenty ?

Arasss

A sorry opisalem dużo rzeczy a pokazuje tylko początek postu nie zauważyłem ,jak w to wejść. ????

Arasss

Witam jesli mogę cos dodac od siebie to : Pozytywne komentarze to chyba dodają panie z kadr albo raczej Pani z kadr ! Byc moze kierownik

mona

praca ok, spokój, umowa na stałe, wynagrodzenie - podstawa i bonusy zawsze!, płaca na czas, czego chcieć więcej...

kadry Floyd

UWAGA DOBRA PRACA!!! Poszukujemy wykwalifikowanych tapicerów, szwaczki oraz planistę działu szwalnia/tapicernia. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki finansowe. osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów.

kxn

Ciekawe dlaczego umowe po tak dlugim czasie oferuja.? To na poczatek zlecenie umowa

kxn

Witam Mam pytanie czy firma aktualnie poszukuje pracowników I jak to wyglada z umowa I wynagrodzeniem ? Pozdrawiam

xxxxxx

przyjmuja obecnie do pracy w floydzie? jakie sa zarobki? jak traktuje sie pracowników? powiedzcie cos wiecej bo chce skladac tam cv

maciek

na stażu to chyba nie ma żadnych ubezpieczeń zdrowotnych, w ogóle to nie chcę Ci zmartwić @super kaczka, ale więlszość z takich praktyk jest jednak bezpłatna no i nie wiem na jakich warunkach Ty szukasz pracy akurat. Pozdrawiam wszystkich pracowników i czekam na nowe informacje właśnie odnośni zarobków stażysty u nich.

super kaczka

ja również mam takie same pytania chyba odnośnie FLOYD SP. Z O.O. co poprzednik z ostatniego komentarza na tym forum. mogłabym też ewentualnie pójść do nich na staż jeśli oczywiście będzie dobrze płatny i zapewnią mi ubezpieczenie zdrowotne. a ogólnie to ile dokładnie netto się tutaj zarabia w tej firmie?

mala
@pracownik 21.08.2014 14:11
złodzieje oszukujoł na godzinach!!!!!! firma ma wszystki maszyny oklejone przez KOMORNIKA UWAGA NA TOL FIRME...

prosze powiedzcie jak dlugo istnieje firma i jakie sa stawki bardzo proszę

blondi nas trzyma :)

robol

no i dopusc baby do wladzy, jaki porzadek zrobily. Normalnie pelen szacun

llll

smród, brud i ubóstwo

były

słyszałem o tej nowej kierowniczce co wszystko kontroluje i efekt taki że jeszcze większy bajzel - jest ich więcej ?

kali

gol - 2013-03-23 11:46:48 Od kiedy są pewne dwie panie jest coraz gorzej.. Firmie brakuje dobrego kierownictwa..Prawda, lepiej nowych przyjmować na zleconą , których w każdej chwili można wykopać...po co dawać parę groszy więcej zatrudnionym pracownikom.Typowy tok myślenia naszego rządu.W Polsce brakuję ludzi z jajami którzy mają odwagę się przeciwstawić.

@kali 24.03.2013 14:41

Tak zgadzam się. Był kiedyś zajebisty kierownik Tommi to go zwolnili. Z nim to się współpracowało.

gol

ziomek

Z dnia na dzień...gorzej...pozdrawiam.

Zostaw opinię o FLOYD SP. Z O.O. - Szamotuły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLOYD SP. Z O.O.