Opinie o Collection AB sp z o.o. w Jastrowo

Collection AB sp z o.o.
2 105 95 5 1
xxx

Orłowa doprowadzi firmę do upadku...zero szacunku dla ludzi,zarobki minimalne aby dostać urlop musisz napisać dlaczego go chcesz! Istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kierownictwo wykancza ludzi....a Orłowa tylko szczerzyvzeby i. Się śmieje niech sobie wypisze koleją firmę do CV która rozwalila

kotek
@xxx

witam na temat tej firmy tyle nigdy wiecej nawet za 100 tysiecy totoalny bałagan zimno na halach mobbing przez kierownistwo jeśli jesteś dobry pracownik lepiej załuj szybko rodzinka cię zlikwiduje bez układu nie ma szans na awans nara tyle o tych barakach

collection
@kotek

firma jak firma rządzi rodzina niestety i tyle na temat tej firmy a pani orłowa to nie wiem co napisać rządzi i wykonuje jakieś polecania tylko napiscie kogo?

ja

Dobrze że jest na kogo zwalić winę

TITI
@ja

a co,nie jest tak?

wafel

pani orzel doprowadzila do upadku firmy w lowyniu a teraz swoim zadzeniem zrobi to samo z collectionem . jak mozna dopuscic do wladzy takiego czlowieka jak orlowa ! tak stoly poustawiala ze sie robic nie da na tapicerni a stawki co najmniej o polowe obciela ! masakra !

az

Teraz trzeba zmienić reklamę z 5000tys na 6000 po podwyżce.A w sumie po co podwyższać stawki skoro bez tego zarobki wzrosły o ponad 20%.Teraz widać ile biorą biura skoro średnia zakładu wzrosła a produkcja nic nie dostała(300%?)

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
zuzia2002

pani orzeł,dopinasz swego!produkcji miało być dużo,tyramy jak woły czucie w rękach tracimy,trzy zmiany a zarobki spadają o parę setek!tyrać tak za 1600?!!!!!

xxx

to zwołac wszystkich pracownikuw i do aleksandra bo w grupie siła wiadomo cały kolektion zwołac zrobic stop na produkcji tam robi ponad tysiąnc ludzi podejze tyle ludzi by zagrozilo zo pujdzi w ch...j i odrazu by mug zamykac brame na łancuch.. a morze mysli ze my to rumuni i za grosze tom chcemy robic. skoro nic aleksander nie wie to czas zeby sie dowiedział jacy kierownicy sa i co nie ktuszy nie powinni tam pracowac. znacie szeryfa hehehe jeszcze w zyciu takiego skur.....a nie widziałem ma kolege na reklamacji taki sam skurw..l jak on ale wracac do tematu zarobie tam 2300 i to nie wystarcza to konca miesiąca bardzo duzo ludzi tak ma. szczeze jak widze takie komentarze to mnie hu...j bierze (to czemu nie odeśłes .czemu tam robisz) no masakra pokazcie mi firme gdzie zarobki sa 3000 odrazu tam ide. niby nazekanie ale aleksander ma tyle zer na koncie ze to nie poruzumienie prawda jest taka ze cała polityka jest po ch.u.j.u pozdro

r 21-08-14

firma beznadziejna klamstwo i nic wiecej pieniadze tylko dla gory nie dla praconika a te 5000 to na kwartal to prawda jeszcze troche i firma padnie nawet nie beda wiedziec kiedy my damy sobie rade ale gora

wafel

firma collection plany ma wielkie ! szkoda tylko ze nie maja planow placic pracownikowi ! no to kierownicy i biuro pistolety w reke i sami sobie tapicerowac ! pani orzel tez a nie tylko chodzic i czasy mierzyc !

rpa46

pani (usunięte przez administratora)sama bedzie pracowac

mała

pracowałam tam 4 lata... śmiało mogę powiedzieć, że firma pod rządami pani b. jest nic nie warta - szef wiele rzeczy nie wie (a szkoda), wszystko jest mydlone i mataczone; pracownika się nie szanuje, nawet jak jest dobry i zna swoje racje (uważają, że jak nie ten, to będzie inny) - najgorszy jest "dyrektor" - wszyscy są siebie warci... Patrzą tylko rodzinkę wciągnąć na dobrze płatne stanowisko... Alexander powinien się za nich wziąć - pod warunkiem, że przejrzy na oczy...

biedak

zatrudnili 50 keczupów zwiększyli produkcję o 1/3 a zyski sobie w kieszeń nam podnieśli stawkę zaszeregowania z której prawie nikt nie korzysta bo większość w akordzie zapieprza Dali by chociaż parę złotych podwyżki a nie tylko narzekać że brak kasy jak wszędzie brak poszanowania dla ludzi

masz bana na monitor XD

BGC

Cze, na jastrowski mnie jest kolorowo!

bgc

muwili ze tysionc czysta

Tak4Nie

bgc

ps. to prawda

wafel

tak firma robi reklame ze zarobki 5 tysiecy . tylko ze zapomnieli dopisac pod spodem ze na kwartal 5 tysiecy .

rysiu

Ci wszyscy którzy pracują tam i wypisują brednie że można zarobić 5 patoli sa popier....!!!!! pokaż cwaniaku kartke od wypłaty wklej na forum zasłoń nazwisko i inne dane zostaw tylko kwote pojebi....!!! pracowałem tam parę lat i wiem że nie zarobisz przydupasy z kleju i rodzina kier... zarabiała po 3 tyś z groszem a cała reszta nigdy do 3 nie dobiła realne zarobki dla pracownika który tam pracuje parę lat to do 2,5 tyś za zapierdalanie i pracę w soboty świerzak na zagłówkach, kleju czy tapicerni zanim sie ogarnie to max 1.5zł więc jeśli ktoś mówi o zarobkach rzędu 5 tyś to jest zdrowo jebnię... lub ma na celu świadome wprowadzenie w błąd ludzi po to aby popełnili taki sam bład jak on i przyjeli się tam. pozdro dla zwierzaka!!!!!

Tak4Nie

Jak ktoś chce pracować i zarobic to zarobi. A nie wasze gadanie ze garba mozna sie dorobić. Wiadomo ze jak komus sie nie chce pracować to nie zarobi. Pracuje tam 7 lat i nie narzekam. Narzekają ci którym sie robić nie chce!!!

Anonim

Ludzie to jest firma ?? na ten zakład brak słów ! nie dość że wolnego nie chcą dać w Soboty trzeba do pracy chodzić ;/ a jak komuś z rodziny ktoś umrze to akt zgonu trzeba przynieś ;/ to jest chańba i śmiechu warte ;/ teraz ponoć się reklamują że 5 tys można zarobić taaa jasne ;/ chyba jak by dwie osoby pracowały ;/ dużo słyszałam o tym zakładzie ;/ i nigdy tam nie bd pracować bo do piędziesiątego roku życia nie dociągnę ;/ jeszcze te Soboty pracujące to powinno być tak że kto chce to niech przyjdzie a nie że powiedzą ty masz przyjść to musisz w tym zkładzie nikt nie zarobi sam 5 tys NIGDY W ŻYCIU!! takie pieniądze to chyba ci cali majstrowie mają a inni po 1200 zł i weź tu utrzymaj dzieci popłać rachunki miej na chleb i na paliwo żeby jakoś dojechać jeszcze jak ktoś na pożyczke a dziecią nawet na (usunięte przez administratora)nic nie kupisz bo na chleb trzeba miedz. a to wszystko od ludzi się słyszy Pozdrawiam ;)

enio

To proszę przyjść i zarobić te pieniądze powodzenia.

smaller

jeden wielki bajzel, nie polecam... pracuje już tam długo, ale szkoda zdrowia za te pieniądze. brak jakiejkolwiek organizacji pracy.. stawki mizerne.. praca 6 dni w tygodniu na 3 zmiany, a jak potrzebujesz wolne w sobotę, to wielki problem, trzeba pisać pisma do dyrektora, z których większość i tak odrzucona.. śmieszna firemka.

Tak7Nie

wafel

firma masakra bardzo niskie zarobki za ciezka prace w akordzie na trzy zmiany(usunięte przez administratora). stawki sa tak niskie jak w chinach . tylko garba mozna sie tam dorobic

gość
@wafel

na skręcie do jastrowa AB oferuje zarobki do 5000zł to jak z kabaretu chłit marketingowy masz racje ta firma to (usunięte przez administratora)wypłaty naliczają jak chcą nie możesz nic sprawdzić ,myśle może jakaś inspekcja pracy czy inna powinna odświerzyć ten zakład jakieś związiki by sie przydały ,bo tak to z nikim sie nie liczą brak organizacj pracy

enio C

Za to na zmianie C wszyscy robią co chcą, brygadzisty nie ma wcale{on chyba nawet nie wie że tu się meble produkuje} zapraszamy do nas .

Tak9Nie

enio

Zmiana A cała pod rygorem brygadzisty nie ważne czy pracownik zarobi ważne że brygadziście lecą pieniążki.I te wymuszanie lepszej pracy przez innych na ulice jak im za ciężko.

Emek

Ta cała firma to jednen wielki śmiech, zaczynając od kierowników kończąc na brygadzistach , nikt nie liczy się z pracownikami, pracuję tam od grubo 8 lat i stwierdzam że jest coraz gorzej, brygadziści mają swoich "ulubieńców" (usunięte przez administratora)Szczególne względy widoczne na zmianie A. W końcu co w rodzinie to nie zginie panie(usunięte przez administratora).

Tak5Nie

kurka-rurka

w tym zakładzie lepiej nie będzie to nasza wina trzeba stanąć i powiedzieć co boli i gdzie tag (usunięte przez administratora) to długo nie damy rady (usunięte przez administratora) ..oddawać moje muchy,,,,,,,

Tak6Nie

Frank
@kurka-rurka

Niema zgrania załogi a przecież wiadomo w kupie siła , tylko razem a naprawdę można zdziałać dużo

rysiu

tak stawki to śmiech ale nikt tego nie zmieni, tylko my sami możemy coś zdziałać, nie jedna osoba, tylko ilością możemy ich wystraszyć całej zmiany lub dwóch nie zwolnią a wystraszą się na pewno jeśli chociaż dwie zmiany zwolnią mocno tempo. na własnej skóże przekonałem się że gadanie z nimi nic nie daje, jeden drugiego się boji a temat stawek pewnie nawet nie dotarł na górę a my nadal mamy takie stawki jakie były mimo tego że miały być podwyższone, niby

kurka-rurka

szkoda gadać to co tam się wyrabia to szok pracownik pracownika goni do pracy a szefostwo się z tego śmieje , jak by mogli to zabrali by przerwę śniadaniową a co do stawek to śmiech .

my

po miesiącu pracy pani trzeba albo zagonić brygadzistów i kierowników do pracy albo rozgonić to towarzystwo i będze normalnie śmiało pani Marleno.W tej chwili już polecam pracę w tej firmie.

Tak5Nie

obserwator
@my

super pani (usunięte przez administratora), coraz częściej starzy pracownicy do domu,lepsza praca dla swoich, tak trzymać byle do grudnia

rysiu

Witam nie polecam. Pracuje tam juz długo cos na ten temat wiem i odradzam, zarobki marne, mimo że jest to praca w akordzie.(usunięte przez administratora) Wszystko z zegarkiem w reku. Ps ja sie zwalniam i ide do samsunga, mam dosyc (usunięte przez administratora) pracy za grosze

Zostaw opinię o Collection AB sp z o.o. - Jastrowo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie