Opinie o Collection AB sp z o.o. w Jastrowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Collection AB sp z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Collection AB sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Collection AB sp z o.o. w Jastrowo

Eryk

@collection mówisz o wirusie tak?

Collection

Wiele dużych firm zatrzymuje produkcję, robi postoje..co z Collectionem? Wie ktoś czy coś planują? Czy musi ktoś zachorować?

Jaa

Wie ktoś może czy pracuje jeszcze tam ten Mały przychlast brygadzista??? Czy już go ludzie na widłach wynieśli

Tyyy

Jestem byłym pracownikiem. Tam nie wiadomo ile premi czy gwiazdkowego na świeta dostaniesz. Nigdy nie wiadomo było jak naliczają wczasy pod grusza czy gwiadkowe. Taka było i ma to miejsce do dzisiaj. Na stołkach siedzi grono wzajemnej adoracji. Więc jak komuś nie przypasujesz to raczej nie zarobisz,a jeszcze będziesz...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Collection AB sp z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
Niepracujący od lat

Słyszałem że słynny konus ze zmiany A dostał nagane za stosowanie mobbingu, no wkoncu ale dopełnieniem wszystkiego byloby jakby tego gestapowca zwolnili za to jak traktuje ludzi... Ten człowiek nie zasługuje na to żeby nawet powiedzieć mu Dzień dobry...

@Niepracujący od lat

@Niepracujący od lat Czy w Collection ktoś Cię uporczywie nękał i zastraszał? Mobbing ma przesłanki przestępstwa. Czekam z niecierpliwością na Twoją odp.

Niepracujący od lat
@Ewa

Niestety nie ma żadnej reakcji szefostwa czy kierownictwa. Przez tyle lat pracy brygadzisty Mariusza S. Dopiero jakoś w tym roku dostał nagane za mobbing. A pracuje tam ponad tam 20 lat wiec o czymś to swiadczy.... Jest to człowiek bez skrupuł wyrzywający sie na pracownikach. Nie jestem nawet w stanie powiedzieć ile osob sie zwolniło przez ów pana. Zresztą nie ma się co dziwić kierownikiem jest jego szwagier takze mozna sobie odpowiedziec na pytanie dlaczego ten pan tam jeszcze pracuje. Naprawde nie polecam zakładu.

@Niepracujący od lat

Szwagier nie szwagier jak nikt nie zgłaszał, w zeszłym roku zgłoszono i konus dostał naganę. Czyli jest reakcja. Tylko jak wszyscy siedzą cicho to nic się nie dzieje i mały uważa się za pana.

Flix

Jak aktualnie wygląda sytuacja z wynagrodzeniem? Czy firma wciąż obcina premie?

Przemysław
@Flix

Skąd masz informacje o tym, że rzekomo firma Collection AB obcina premie? Myślę, że na pewno skądś słyszałeś o tej kwestii. Bardzo ciekawi mnie skąd oraz czy jest to rzetelne źródło informacji.

Mariusz
@Flix

Nie tylko premie ale też wynagrodzenia bez powiadomienia

Kuba

Musi być powód, że firma tak działa. To, że brakuje rąk do pracy nie znaczy, że będą tolerowane niewłaściwe zachowania pracowników.

Rudy
@Kuba

O czym ty mówisz?Stawki zmienili na stolarni wszystkim premie obcięli wszystkim na stałe

@Kuba

Na olx jest ogłoszenie o pracę firmy Matex w Starczanowie k. Nekli Szukają Tapicerów - proponują NOWE MIESZKANIA Warto złożyć CV?

@Paweł

Witam Byłem w Matexie Oglądałem mieszkania Naprawdę ciekawa oferta Polecam

Rudy

W czasach gdy na rynku brakuje rąk do pracy to jest chyba jedyna firma która nie próbuje zatrzymać pracowników Mało tego obcinanie stawek pracownikom akordowym oraz premii pozostałym to raczej pokazanie gdzie ma się pracowników .Szkoda bo firma do tej pory dobrze prosperowała Może czas kogoś wymienić? Oby nie było za późno !

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

akron

Z tego co słyszałem @okiu to są wypłacalni i kasa jest na czas

Bibi
@akron

raczej już nie!

tka

Pracowałem w tym miejscu i szkoda gadać a tym którzy chcą pracować i tym którzy pracują w tej firmie życzę powodzenia

Szwaczka

Poda ktoś stawki na szwalni na to co się szyję..... Myślę nad zatrudnieniem się jako szwaczka ale ciekawią mnie stawki

Jak wygląda przestoj w okresie świątecznym w tym roku dla szwalni? Wszystkie dni do pracy?

See

Drażni to ,że akordowcom obcieto premie o 10%a przyjeto ukraincow ktorym placa grosze a oni nawet połowe tego co im placa nie wyrabjaja Nam zabrac a im doplacic do tego co wyrobiliPracowalem dla zakladu a zaklad mi za to placil teraz pracuje tak samo ale moje wynagrodzenie jest podzielone dla mnie i ukrainca który udaje że robi.

Ooooo

Witam wszystkich , chyba nikt z was nie pracował w firmie która nie płaci wszystkich składek, oszukuje. Nie potraficie docenić tego co macie (wypłata na czas , godziwe zarobki i z tego co wiem wcale nie niskie !! ) pracować niestety trzeba ale PGR-y juz się skończyły!!! Wiem że ci którzy pracują to zarabiają (nawet ponad 5 tysi brutto). Pokaż jeden z drugim że tak potraficie to wam zapłacą.

nowy pracownik

Dlaczego nikt nie powie Alexandrowi co sie dzieje... Co z tą Orłową!? Wy.ebac jej sie nie jezeli doprowadza firmę do upadku? O co kaman? Fakt ze zatrudniając sie mówili mi ze weekendy wolne nikt nie wspomniał ze jak chce wziac urlop to nie dostane go wtedy kiedy chce a moim urlopem pokrywają dni kiedy nie ma roboty albo prądu czyli nie z mojej winy i ze soboty musze przyjść...bo będzie nieusprawiedliwiona nieobecność...ze jak komuś z rodziny cos się stanie pracownik musi pokazac potwierdzenie ze szpitala...policji...czy jak to ktos wczesniej dodal pokazac akt zgonu...tego juz nie powiedzieli na rozmowie o prace...no ciekawe co dalej będzie? Az sie boje...i te żółte kartki? Co to?

Bartek

Potrzebuje transport na nocki moj katakt (usunięte przez administratora)

Se

Czy ty napewno piszesz o collection ?

QQQ

to akurat jest święta racja!!!!!

Se

Jaka przyjemna atmosfera? Starzy pracownicy tylko patrzą jak wykorzystać nowych i pokazać że do niczego się nie nadają.Każdy nowy to wróg którego trzeba jak najszybciej się pozbyć bo czasami będzie lepszy.Zobacz jaka tu jest rotacja pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Collection AB sp z o.o. - Jastrowo

• Jak się pracuje w Collection AB sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Collection AB sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Collection AB sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Collection AB sp z o.o.
2.1/5 Na podstawie 107 ocen.
  • świętego Walentego 42
    64-500 Jastrowo