Opinie o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adamed Pharma S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adamed Pharma S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamed Pharma S.A. w Pieńków

Zarobki KM

To zależy od doświadczenia 6000 - 8500 brutto Premie różnie 3 razy w roku 100% = 9500 brutto Od 10 lat beż zmian premie Zależnie od Lini premie nie jest łatwo zrobić Oczywiście uzależniona od tzw koszyków w podziale na leki Dużo w promocji od 8 do 18 leków zależy od Lini Gdzieś maja te tzw WARTOSCI firmy Km to popychadło numerek Podwyżki żenada w tym roku ok 300 - 800 brutto na KM zależne od stopnia KM - wyrównywanie podstaw ALE TO PSEUDO WYROWNANIE Region ok 7 - 10 KM A Pani prezes w forbs ciekawe z zyskiem netto o ile awansuje pozycji w tym roku ale strasznie jej koszta wzrosły - a na CYKLOWCE KIEDY POKAZUJA WYNIKI TO SAMO PRZECUKR,ONE KLEPANIE PO PLECKACH OT CALY ADAMED PEŁEN WARTOŚCI

Ttt

Na jakie wynagrodzenia można liczyć na stanowisku przedstawiciela medycznego? Jakie wymagania trzeba spełnić żeby się dostać? Premie są realne do zrealizowania?

Wyrobnik
@Ttt

...najniższe, aby się dostać trzeba nie mieć wymagań finansowych, bo jeśli masz wymagania nie pasujesz tutaj. Premie, ha, ha, ha, ...ale ubaw!!!

@Ttt

Premie można dostać i są wysokie. Ale podstawa jedna z niższych w branży chyba.

Ttt

Najniższe wynagrodzenie podstawowe tzn jakie? 6500 brutto chociaż dostaną czy mniej?

Realista
@Ttt

To zależy od doświadczenia 6000 - 7000 brutto Premie różnie 3 razy w roku 100% = 9500 brutto Zależnie od Lini premie nie jest łatwo zrobić Oczywiście uzależniona od tzw koszyków w podziale na leki Dużo w promocji od 8 do 18 leków zależy od Lini Gdzieś maja te tzw WARTOSCI firmy Km to popychadło numerek Podwyżki żenada w tym roku ok 600 brutto na region Region ok 7 - 10 KM A Pani prezes w forbs ciekawe z zyskiem netto o ile awansuje pozycji w tym roku

@Realista

Nie macie źle,na magazynie wybrańcy dostali 100 PLN przy stawkach rzędu 3900 brutto tak że ten....

Pracowniczka
@Talib

(usunięte przez administratora), zacznij trzymać swoje infirmacje w lodówce bo są nieświeże. Swoją drogą, ciekawą musisz mieć fuchę w tym starym magazynie, skoro wszystko widzisz, o wszystkich tematach wiesz najlepiej, tzn.myślisz, że wiesz... Skoro tak Ci źle, to może czas zaszczycić innych pracodawców swoją osobą? Chojrak w necie, p.... w świecie :)

Ixi
@Talib

Talib pisze zgodnie z prawdą podwyżki rzędu 100 zł to i tak dowartościowanie bo spora grupa pracowników nawet tej 100 nie dostała.!

AGA

Dzień dobry, Proszę o informację jak pracuje się i jaka jest atmosfera pracy w dziale badawczym (R&D) w Pabianicach?

@AGA

Atmosfera bardzo miła, bardzo dużo pracy, zarobki nieadekwatne do obowiązków (niestety w całej organizacji).

AGA

Dzięki za odpowiedź. W jakich widełkach oscyluje wynagrodzenie?

Zuzanna

Naprawdę dosłownie w całej? Znasz warunki na kazdym stanowisku, że tak piszesz? Widziałam, że szukaja lidera na produkcję, to jakie rzeczywiste obowiązki sa i jak zapłacą? faktycznie nieadekwatnie?

@Zuzanna

Poza managerami i innymi zakorzenionymi od czasów Polfy na ciepłych posadkach tak.A już lider to strzał we własne kolano pchasz się między młot a kowadło za 4000 PLN jak przełożeni cię lubią to podwładni nienawidzą albo Vive versa

Odeszły
@Zuzanna

Tu ciekawe jest, czemu tak wiele osób odchodzi, czemu tak wiele osób jest poszukiwanych w firmie, czy odchodzą z powodu atmosfery, czy może z powodu płacy.

Dariusz Kamieniak
@Talib

@Talib Gratuluję znajomości stawek na stanowisku Lidera. Ale to tylko świadczy o tym jak mało Pan/Pani wie, albo jak dawno już tu nie pracuje.

Pakowacz
@Dariusz Kamieniak

TALIB trochę sie pomylił... Potwierdzam. Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana) na tym stanowisku wynosi 9 860 PLN brutto. Co drugi Team Leader otrzymuje pensję od 7 150 PLN do 13 200 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych Team Leaderów zarabia poniżej 7 150 PLN brutto. Na zarobki powyżej 13 200 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych Team Leaderów. Nie róbmy z Naszej firmy ubogiego krewnego! Te 25% najlepiej opłacanych Liderów , to jest właśnie u nas.

@Dariusz Kamieniak

Darku ja cały czas pracuję wiedziałem że na produkcji macie super stawki a u nas na .... cóż bida

@Pakowacz

Może podasz medianę dla kierowników? jestem ciekaw, swoją drogą ciekawe jakim cudem brygadzista (leader) wypełniający tabelki choć znam kilku którzy nawet tego zbyt dobrze nie robią chapie 7 koła na łapę a pracownicy z 20 letnim stażem którzy rypią ciężko przez 8 godzin mają 100 PLN ponad najniższą.a już hitem jest grubasek z P4 który z wydziału przychodzi co godzinę na palarnię koło rzeczki gdzie spędza 15 minut i tak od kilku miesięcy ciekawe jakież to absorbujące stanowisko dzierży?

Robol pracujący
@Dariusz Kamieniak

My ludzie którzy pracujemy, oczekujemy godnego wynagrodzenia. Nie chcemy się dorobić, tylko chcemy godne żyć, będąc zatrudnieni w Polskiej firmie, a nie szukać dobrobytu u zagranicznych. Jak długo przetrzymamy nie wiemy. Darku pomóż wiemy że wiele możesz.

były lider
@Talib

7000 tyś na rekę ? A bedąc liderem usłyszałem, że 5 tyś na rękę to nikt nie ma z liderów i to 5 tyś jest najwyższe wynagrodzenie liderskie w Adamed Pabianice....

@Pakowacz

Jak odchodziłem to za PO lidera było 4100, sporo się tutaj nauczyłem, ale decyzja o zmianie to było najlepsze co mogłem zrobić.

Zuzanna

I czego w zasadzie w tamtym okresie udało się tak naprawdę nauczyć? Jeśli chodzi o wartość merytoryczną to czy obecnie jest podobnie? Co było ostatecznym powodem odejścia?

No właśnie

Często ukazuje się ogłoszenie "Praca przy powlekaniu leków" . Ciężka ta praca, czy duża rotacja pracowników ?

Przedstawiciel medyczny

Rekrutacja 20min. Kierowniczka dopytywała się o szczegóły. Niestety nie mogę polecić, bo pytania wykraczały poza dozwolone przez kodeks pracy (np. o stan materialy, rodzinny, planowaną ciąże, czy mam stałego partnera). O dziwo dostałam pracę, ale od tego czasu żaluję każego dnia. RKS Aleskandra F. wyżywała się na pracownikach, robiła krzaki, pisała pełno emaili, wieczorami. Wymagała niemożliwych, ciągle kontrolowała i docinała starszym pracownikom. Nie polecam, za tą samą kasę, można pracować w normalnej firmie, pod normalnym kierownikiem. Mam nadzieje, że ta kierowniczka już nigdzie indziej nie dostanie pracy i nie będzie się pastwiła nad ludźmi.

- jak Pani wyobraża sobie pracę na stanowisku przedstawiciela ? - jakie wynagrodzenie chciałaby Pani otrzymywać ? - czy będzie Pani pracować w nienormowanym czasie pracy ?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

Czy wie ktoś ile wynosi dodatek relokacyjny dla osób spoza Pabianic?

McKwak

Masz bus zakładowy. Żadnych dodatków. Zapomnij.

Pracownik Adamed

Czy ktoś z decydentów wyjaśni mi sens istnienia czegoś takiego jak karta lanczowa? Dlaczego te pieniądze nie mogą być przelewane bezpośrednio na konto bankowe?

Hmmm?
@Pracownik Adamed

A możesz coś więcej napisać o tej karcie? Czy tylko na jedzenie można wykorzystać znajdujące się na niej środki? Ile pieniędzy przelewają na nią miesięcznie?

@Pracownik Adamed

Wg HR wprowadzenie karty ograniczyło liczbę krótkich zwolnień lekarskich,jest też wabikiem dla nieumiejących liczyć żeby pracować w sobotę, opłaca przyjść się 2 x w miesiącu 3 lub 4 x jest już nieopłacalne dostajesz dodatkowo na kartę ale podatek zjada tę kasę wiem to z księgowości tak że ten...

Jak długo trwa rekrutacja do DJ?

PREDATOR

Wartownik. Warszawa, Śródmieście ul. Karowa Adamed Pharma S.A. Źródło : eGospodarka.pl Opis stanowiska podany przez pracodawcę : "Chronienie mienia Spółki przed możliwymi zagrożeniami na podstawie obowiązujących procedur; Prowadzenie rejestru gości przebywających na terenie Spółki oraz wydawanie identyfikatorów upoważniających gości do wejścia na teren Spółki; Prowadzenie rejestru pojazdów wjeżdżających na teren firmy i z niej wyjeżdżających przy pomocy programu APR i książki rejestru gości; Obsługiwanie systemu telewizji użytkowej, centrali p / poż oraz systemu alarmowego, obserwowanie terenu Spółki za pośrednictwem systemu telewizji użytkowej oraz bezpośrednio podczas patrolu; Monitorowanie pracy niektórych urządzeń pod kątem prawidłowości ich pracy celem zapobieżenia strat (lodówki, piece gazowe, systemy przeciw pożarowe, systemy monitorujące wilgotność); Prowadzenie dokumentacji wywożonego mienia z terenu Firmy." Dziwna rekrutacja przez telefon kazano mi wziąść na spotkanie jak najwięcej papierków i dokumentów potwierdzających, że jestem zawodowy ochroniarz? Tylko pani w rekrutacji powiedziała, że mają mały budżet i nawet 4000 zł brutto nie dostanę a obowiązków bardzo dużo! Pracownik ochrony bez KPOF na budowie ma taką samą kasę i 10% mniej obowiązków. Fakt nie ma tyle benefitów chociaż firmy ochroniarskie dają benefity podobne jak Adamed. Jak uważacie jechać i starać się o pracę czy sobie odpuści bo praca od 17:00-09:00 same noce a święta 24h od 09:00-09:00 trzeba być dyspozycyjnym za najniższą krajową? Chyba rezygnuje kiedyś pracowałem 20 lat w WSO Polfa Warszawa S.A.

PREDATOR!
@PREDATOR

Tylko pani w rekrutacji powiedziała, że mają mały budżet i nawet 4000 zł brutto nie dostanę a obowiązków bardzo dużo! Pracownik ochrony bez KPOF na budowie ma taką samą kasę i 60% mniej obowiązków. Fakt nie ma tyle benefitów chociaż firmy ochroniarskie dają benefity podobne jak Adamed. Sprostowanie do 10%

Pomimo zapewnień, że bez względu na wynik rekrutacji będzie kontakt zwrotny niestety jest głucha cisza. Bardzo lekceważące podejście do kandydata. Brak chociażby lakonicznego maila z podziękowaniem w udziale. W trakcie rozmowy kreowany wysoki poziom procesów rekrutacyjnych a finalnie jak w większości firmach... Myślę, że warto nad tym popracować.

...szkoda ze nawet, premia roczna w obecnym czasie nie została jeszcze wypłacona...Dodatek na Boże Narodzenie 3000 to jednak maks co można się spodziewać... Na dzisiaj to trochę smutne...

Robol-co robi

Darku, nasz, Szefie Złoty, wiemy że, sprawy trudne to dla Ciebie nie problem, ale jak długo damy radę przy takim wynagrodzeniu.... Zlituj się i przyciśnij, tam na górze, tych co nie znają co to życie...

Kati

Witam chciałabym się dowiedzieć o warunki jakie panują w waszej firmie

@Kati

Warunki pracy mamy bardzo dobre, zimą nawet w największe mrozy było ciepło. Jest kawa, herbata, cukier, sól i pieprz. Ogólnodostepny czajnik elektryczny, oraz kuchenka mikrofalowa i uwaga...nawet lodówka, Toaleta blisko, z miękkim papierem toaletowym. Są też talerze kubki i sztućce. Wynagrodzenie mamy najwyższe w branży farmaceutycznej, ale to nie wszystko, rośnie ono z miesiąca na miesiąc, znacznie powyżej inflacji. Dodatkowo premie roczne zostaną wypłacone wcześniej. Ale po co? Tyle pieniędzy na Święta Wielkanocne otrzymaliśmy :) Ogólnie polecam, bajka...

@Kati

Jest mleko do kawy, kuchenka mikrofalowa, opiekacz do kanapek, szybki internet, transport do pracy, bezpłatny parking, impreza pod hasłem Festiwal Wartości oraz bonus za polecenie współpracownika-tylko ileś tam dany osobnik musi wytrzymać. Pracodawca zapewnia również bezpieczne środowisko pracy. O ponad przeciętnym wynagrodzeniu już nie wspominam. Jest też ubezpieczenie oraz opieka medyczna. Dodatkowo Indywidualny Plan Rozwoju (żeby zarabiać więcej-taki plan dla ludzi co im jeszcze mało) Wisienką na torcie jest służacy pomocą, otwarty na wszystkich pracowników - dział HR. Takich warunków nie ma, gdzie indziej. Polecam.

Lili

O pracy się nie wypowiem, ale nie wiem czy chciałabym tam pracować, jeśli nawet na etapie rekrutacji nie potrafią dotrzymać słowa i poinformować kandydata o jej wyniku. Sami deklarują, że w ciągu dwóch tygodni wrócą z odpowiedzią, bez znaczenia czy pozytywną czy negatywną, co oczywiście nie ma miejsca, a na próby kontaktu nie odpowiadają. Jeśli Pani z HR nie ma odwagi poinformować kandydata, to już chyba ładniej byłoby od razu powiedzieć, że brak kontaktu do dwóch tygodni jest równoznaczny z odrzuceniem kandydata.

Aga

A jaka jest flota ? Czy wszystkie auta dla przedstawicieli już są wymienione na hybrydy?

Ula
@Aga

I wszystkie z GPS, a jak przekroczysz prędkość to mail i (usunięte przez administratora). GPS są też zresztą w innych narzędziach pracy.

Jak wyglada kwestia benefitow dla pracownikow KJ? Czy jest dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą), karta launchowa, opieka medyczna? Czy istnieje transport zbiorowy z Lodz? Czy dotyczy to tylko pracownikow produkcyjnych?

@Kandydat

W kj jest super dobudowują piętro dostaniesz kask bo sufit może spaść na łeb i kaptur bo kapie poza tym kują wiercą i tną od rana do wieczora.wczasów pod gruszą nie ma kart lunczowych w kj też raczej nie dowóz z łodzi jest na określone godziny i tylko dla masochistów lubiących tracić życie na siedzenie w busie,jest jeszcze dofinansowanie do obiadów ale dostawca zwija biznes więc trudno powiedzieć co będzie dalej

Robol
@Kandydat

...to raczej nowy dział jest, bo każdy z produkcji wie co i jak robić. Dziwne jest to że jeszcze się nie zatrudniłeś, a myślisz co tu pojeść za półdarmo, gdzie pojechać na wczasy, jak dowiozą do pracy ... i może jeszcze jakieś wymagania finansowe masz?!

Pracujący w Pieńkowie

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak w Adamedzie dobrze się pracuje, pieniędzy nam na wszystko nie brakuje. Dóbr doczesnych, nam nie trzeba, ...tylko pracy w Adamedzie...

Chciwy

Płacą, tu jest problem. Ludzie mają oczy, a nie widzą..

Chłopek

Czy pracując w Adamedzie, żyje się w biedzie? Czy ciężka praca? w tej Firmie popłaca? Czy pracując ile trzeba, będzie na pajdę chleba? Dajcie znać czy iść do pracy? Czy zostać na roli, bom jest w dużej niedoli. Niby też Farma ale z nazwo firmy... ...i żeby na prosiaczka starczało, i wyngiel na zimę. Chodzi o to jak zarobić można?

@Chłopek

Na chleb z masłem zarobisz , kartę lanchową dostaniesz jak plan będzie wyrobiony , premia 50 zł do wypłaty też będzie , soboty niedziele możesz przyjść do pracy to 3500 zł dostaniesz .

Nikt

Po pierwsze Pan K.Ł dobrze Beata się z Ukraińcami których na zakładzie niedługo będzie więcej niż Polaków poza tym genialnie napuszcza pracowników na siebie tzn rozmawia z jednym na temat innego a następnie idzie do tamtego i mówi co ten pierwszy o nim mówił . Co kierowniczka w (usunięte przez administratora) to ma ważne że słupki się zgadzają

Reklamacja

Dzień dobry Sprawa tego komentarza została zgłoszona do serwisu . Po rozpatrzeniu komentarz zostanie usunięty przez administratora. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację.

Reklamacja

Frank

Z dniem dzisiejszym bardzo przepraszam Pana lidera wymienionego w zamieszczonym przeze mnie komentarzu. Moje wypowiedzi są bezprawne, nieprawdziwe i naruszają dobra w postaci czci i godności. Wyrażam swoje ubolewanie, że poprzez powyższe bezprawne działanie zostało narażone Pana dobre imię. Ponadto przepraszam za użycie obraźliwego określenia odnoszącego się do jego postępowania. Zostały podjęte kroki w kierunku usunięcia obraźliwych komentarzy zamieszczonych na stronie internetowej. Bardzo proszę o wybaczenie mojego bezprawnego zachowania w stosunku do Pańskiej osoby.

Złotówka

Jest jest. Jeździ u nas w korporacji. Też go wszyscy lubią.

Pracujący w Adamedzie

Koleżanki i Koledzy, jak długo możemy się godzić na takie zarobki. Co najmniej niegodne a nawet uwłaczające. Jak tak można traktować pracowników? Wiem że większość z Was pragnie pracować dalej (z różnych powodów, przyzwyczajenie, zasiedzenie, ..itp). Sygnalizujcie proszę swoim przełożonym o potrzebie zwiększenia wynagrodzenia, jeśli nie ponad inflację, to chociaż o ten poziom. Razem możemy wiele!!! Nie dajmy się wykorzystywać, przecież nie jesteśmy krajem trzeciego świata. Jesteśmy Polakami w Polskiej rodzinnej firmie, która aspiruje do rangi korporacji. Może to coś zmieni, albo trzeba zmienić miejsce pracy. Skandalem jest przegląd wynagrodzeń. Inflacja ponad 18% zarobki jakby oderwane od rzeczywistości.

Zasiedziały
@Pracujący w Adamedzie

...niestety koszty gazu i prądu wzrosły, a zysk (wy możecie przymierać głodem) musi być. Wracajcie do pracy, przestańcie myśleć o głupotach!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Adamed Pharma S.A. - Pieńków

• Jak się pracuje w Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adamed Pharma S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adamed Pharma S.A.?

Kandydaci do pracy w Adamed Pharma S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adamed Pharma S.A.