Meble Wajnert

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Meble Wajnert

Ooo Nowy wpis
Inne

W oko wpadło stwierdzenie ze macie tu teraz czas wszechobecnego zaciskania pasa. Na czym konkretnie to teraz polega?

Paweł Nowy wpis
Pracownik

Szanowny zarządzie. Nie można w czasie wszechobecnego zaciskania pasa , pozwalać na dojazdy do pracy służbowymi samochodami wybranym pracownikom produkcji.

anonim
Inne

Jestem tu bo chce dowiedzieć się więcej o pracy jako specjalista ds zakupów. W ofercie w sieci jest jasno podane, że firma zatrudnia na umowie o pracę. Ale czy ta umowa od razu jest na czas nieokreślony, czy jednak na początek jest na kilka miesięcy?

pati
Były pracownik
@anonim

Umowa na 3 miesiace, okres próbny

Miki Nowy wpis
Inne
@pati

O to tak jak w zasadzie wszędzie. Chce wysłać CV na doradcę klienta w salonie meblowym. Wiem że główne obowiązki to aktywna sprzedaż. Czy za wyniki są dodatkowe premie żeby podnieść podstawę wynagrodzenia? Interesuje mnie też pracownicza zniżka na meble. Ile procent ma pracownik?

Karola Nowy wpis
Inne
@pati

No i jak ktoś przejdzie ten okres próbny to już potem ma umowę na stałe? Nie chciałabym żeby bawili się w jakieś przedłużanie i taka niepewność przez te 33 miesiące

Danutka
Były pracownik

Polecam pracę w tej firmie. Zwolniłam się jakiś czas temu, ale bardzo mi brakuje takich pikantnych/zabawynch historii z tej firmy ???? w normalnej pracy tego nie ma

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. E-Commerce w firmie Meble Wajnert ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Kadry
Pracownik

Dzień Dobry, Dziękujemy za Pana opinie. W Wajnert Meble wszystkie procesy są prowadzone z poszanowaniem prawa pracy i pracownika. Nikt nie jest zmuszany do pracy w godzinach nadliczbowych. Pracownicy produkcyjni zobowiązani są do pracy w godzinach od 6:00 do 14:00. Jasne zasady współpracy pozwalają pracodawcy na zatrudniania wysoko wykwalifikowanych pracowników. Pozdrawiamy Kadry Wajnert

anonim
Inne

Ktoś wie, jak wygląda praca w dziale sprzedaży zagranicznej (konkretnie dla klientów niemieckojęzycznych)? Na stronie wisi ogłoszenie, że szukają specjalisty ds. sprzedaży.Co rozumieć przez "atrakcyjne warunki wynagrodzenia"? Czy to podstawa + premie od wyników? A dodatkowo, jak wyglądają możliwości rozwoju zawodowego, o których też jest mowa w ogłoszeniu?

anonim
Inne

No to może jest to dobra prac na start kariery zawodowej? Jak jest info, że brakuje ludzie, to jak ktoś nie ma doświadczenia to ma tu szansę na posadę pomimo tego? I wtedy też dostaje te minimalną, czy jakąś inną stawkę? I czy taka początkująca osoba ma tu dobre pole do nauki czy zdobywania doświadczenia?

Odp
Pracownik
@anonim

Na start super, bo po tej pracy każda kolejna będzie jak marzenie.

Kadry
Pracownik
@anonim

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. Chętnie omówimy szczegóły na spotkaniu rekrutacyjnym zapraszam do wysłania aplikacji rekrutacja@wajnert.com.pl Kadry Wajnert

Kadry
Pracownik
@anonim

Wajnert Meble to pracodawca, który zatrudnia wyspecjalizowanych pracowników. Osoby zatrudnione na różnych stanowiskach to wykwalifikowani fachowcy, którzy posiadają dużą wiedzę w zakresie swoich obowiązków. Pracodawca, oprócz osób z dużym doświadczeniem zawodowym zatrudnia również osoby, które doświadczenia nie posiadają, ale chcą je nabyć. Zapraszamy do aplikowania rekrutacja@wajnert.com.pl Kadry Wajnert

anonim
Inne
@Kadry

I wtedy wspierają osoby bez doświadczenia? Inwestują w ich naukę i rozwój? Rozumiem, że na początku nie ma co się spodziewać cudów, nie mając doświadczenia, ale od jakiej pensji się wtedy zaczyna i ile można dostać jak już nabierze się praktyki?

Kadry
Pracownik
@anonim

Dzień Dobry, Tak, osoby bez doświadczenia również są mile widziane w Wajnert Meble. Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska i rodzaju wykonywanej pracy. Pozdrawiamy Kadry Wajnert

Inne
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś jest w stanie opisać jak wygląda praca na stanowisku technologa? Jakie jest podejście szefa/kierownika? Jakie wynagrodzenie?

Lidka
Kandydat

Mąż zastanawia się nad wzięciem udziału w rekrutacji na stanowisko operatora maszyn stolarskich. Nie ma w ogłoszeniu podanych żadnych widełek zarobkowych, w wątku napisał ktoś za to, że nie jest źle ale brakuje mi konkretów. Ile na start za h? Co do dodatków to pracownicy mają jakiś socjal, jak to wygląda?

Były pracownik
Były pracownik
@Lidka

Na start 20 zł na godzinę a po 3 miesiącach już okrągłe 40 na dwie

Były pracownik
Były pracownik
@Były pracownik

Jeśli chodzi o socjal to jest dostępna woda pitna i paczki na święta pyszne pierniki z pobliskiego marketu

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Meble Wajnert?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Sama prawda
Pracownik
 Pytanie

To oczywiste, ze za prace otrzymujesz wynagrodzenie, a czy Ty pracujesz niewolniczo? Pozostałe aspekty są równie ważne.

Frania
Inne
@Sama prawda

Ale to wynagrodzenie jest w miare adekwatne jak na to, co się robi? Sugerujecie że ciężko jest więc to ciekawy temat. Podasz jakieś widełki płacowe jeśli mozesz?

Widełki
Pracownik
@Frania

Od najniższej krajowej do kilkunastu tys., żeby łapać się na te tysiące musisz naodpowiadać bajek ale uwierzą, spokojnie - są łatwowierni i lubią takich specjalistów co coś robią, ale tak żeby nic nie zrobić. Także można się nachapać

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Grażynka
Pracownik

Akurat ocena nie jest adekwatna na google, bo meble od wajnerta są bardzo dobre - lepiej niż 3,5/5. Dałabym solidną 4.

Kandydat
Kandydat

Owa organizacja na swojej stronie internetowej od długiego czasu ma zamieszczone te same oferty pracy, co wskazuje na problem z znalezieniem odpowiedniego pracownika. Postanowiłem z ciekawości zaaplikować, po czym moje przypuszczenia się potwierdziły. Podczas przeprowadzonej rozmowy telefonicznej przez wysłaniem aplikacji, pani z kadr wyrażała duże zainteresowanie moją kandydaturą. Jednak po wysłaniu aplikacji nastąpił brak kontaktu od strony ogłoszeniodawcy. Gdy po pewnym czasie postanowiłem sam zadzwonić do owego zakładu moja rozmówczyni (p. z kadr) wykazała się brakiem jakichkolwiek kompetencji. Nie była w stanie przyporządkować mojej kandydatury i w podczas rozmowy wielokrotnie wyrażała brak rozeznania z moją aplikacją. Nie będę się odnosić do sugerowanej stawki - ochłapy! Jednak po wyrażeniu moich oczekiwań finansowych otrzymałem maila z odmową. Organizacja ta poszukuje ludzi/ specjalistów, którzy będą w stanie dać się poświęcić za marne grosze - najniższa krajowa. Według mnie szkoda czasu na tą działalność.

Kadry Wajnert
Pracownik
@Kandydat

Dzień Dobry, Dziękujemy, za wyrażenie Pana opinii, to pozwala nam stale podnosić poziom procesu rekrutacji. Jednym z naszych standardów jest odpowiedź zwrotna do kandydatów, którą Pan otrzymał. Niestety nie byliśmy w stanie spełnić Pana oczekiwań i zapewnić Panu zatrudnienia na stanowisko, na które Pan aplikował. Życzymy powodzenia w dalszym poszukiwania odpowiedniego stanowiska i pracodawcy. Pozdrawiamy Kadry Wajnert

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Meble Wajnert? 18 stycznia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Konsultant Telefoniczny. Ktoś z Was aplikował?

Olka
Kandydat

Przyszłam tu jakiś konkret uzyskać, możesz powiedzieć co to za "niskie" kwoty? Najniższa krajowa czy więcej? Bo nie mam żadnego odniesienia. I jest tylko podstawa czy są tez jakieś dodatki?

Basia
Pracownik
@Olka

Po konkrety to się idzie na rozmowę kwalifikacyjną, a nie pisze na GoWork. Nie ma równych płac dla stanowisk, ile wynegocjujesz to będzie, ale na więcej niż 3000 na rękę bym nie liczyła.

Kornela
Kandydat
@Basia

No ale warto mieć chociaż częściowy obraz stąd tu te pytania. Wynagrodzenie ustalane jest na rozmowie? Dlaczego nie dają więcej niż 3 tyś, nawet jak ktoś ma kwalifikacje?

Zofia
Inne

Czy na stanowisko Specjalista ds. e-commerce z j. niemieckim wymagają korporacyjnego doświadczenia? Wiem, że jakiś czas temu było jeszcze ogłoszenie, ale nie mam pojęcia, jakie są ich wymogi. Czy jest szansa, że to nadal aktualne ogólnie?

Kadry
Pracownik
@Zofia

Dzień Dobry, Niestety ten proces rekrutacyjny jest już zakończony. Jednak pojawiła się nowa propozycja. Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim. Zapraszam do aplikowania. rekrutacja@wajnert.com.pl. Pozdrawiamy Zespół Kadry Wajnert

Halina
Kandydat
@Kadry

W ogłoszeniu jest informacja że wymagany jest język niemiecki lub angielski - to obojętnie który się zna, czy jakoś bardziej preferowany jest jeden z nich? Dodatkowo chciałabym zapytać czy jest możliwość pracy częściowo homeoffice?

Kadry
Pracodawca
@Halina

Praca jest stacjonarna, proces rekrutacyjny dotyczy specjalisty z j. niemieckim lub j. angielskim.

Zofia
Kandydat
@Kadry

Aha, czyli nie ma opcji pracy zdalnej. A jakiego poziomu znajomości niemieckiego oczekujecie? Może i bym spróbowała, ale nie mam żadnych „papierów” na to, że znam niemiecki. Czy to problem?

Kadry
Pracownik
@Zofia

Dzień dobry, Brak potwierdzenia znajomości j. niemieckiego nie jest przeszkodą w aplikowaniu na to stanowisko. Znajomość musi być komunikatywna. Zachęcam do aplikowania rekrutacja@wajnert.com.pl

Zofia
Inne
@Kadry

Komunikatywna w jakim sensie? Bardzo by mi pomogło, gdybyście wyjaśnili, na czym konkretnie ta praca polega. I ile trwa cały proces rekrutacyjny?

Kadry
Pracownik
@Zofia

Jeżeli posiadasz umiejętność komunikowania się w j. niemieckim w mowie i piśmie (poprowadzisz rozmowę w j. niemieckim, napiszesz @ w j. niemieckim) zachęcam do aplikowania. Do opisu stanowiska odsyłam do oferty: (usunięte przez administratora)

Adam
Kandydat
@Kadry

Dziękuję za wyjaśnienie. Piszą Państwo w ofercie, że jednym z zadań na tym stanowisku jest sporządzanie faktur eksportowych. Nigdy tego nie robiłem. Czy to poważna przeszkoda, czy do nadrobienia poprzez szkolenia, które oferujecie? I czy pomagacie doszkalać się językowo organizując bądź finansując lekcje?

Kadry
Pracownik
@Adam

Dzień Dobry, Dla pracodawcy najistotniejsza jest znajomość języka obcego. Brak doświadczenia w wystawianiu faktur eksportowych nie jest przeszkodą. Rozpoczynamy współpracę od umowy na okres próbny podczas, którego odbywają się szkolenia również w zakresie wystawiania faktur. Pracodawca oferuje pracownikom kursy językowe. Zapraszam do aplikowania rekrutacja@wajnert.com.pl Pozdrawiamy Kadry Wajnert Meble

Halina
Inne
@Kadry

Ja chciałabym podpytać o rekrutacje. Czy prowadzona ona jest w całości w obcym języku czy tylko sprawdzają państwo ta znajomość? Ile etapów rekrutacji jest i kiedy kandydat poznaje warunki? Będę wdzięczna za odpowiedź

Jolanta
Kandydat

No a na swoim własnym nie można? A nie ma opcji zabranie na pracę zdalną sprzętu z biura? Czy jak się pracuje na prywatnym komputerze, to jest szansa??

Kasia
Pracownik
 Pytanie

Jeżeli brak funduszy na komputery to na czym pracujecie w biurach?

Maria
Inne

Opowiedziałby ktoś o pracy palacza w firmie? Zauważyłam na stronie, że szukają kogoś na to stanowisko i w sumie ciekawa jestem jak praca na nim w praktyce tu wygląda. Jak jest wynagradzana? Mój tata szuka pracy i zastanawiam się czy jakoś szkolą od podstaw pracowników?

Janusz
Pracownik
@Maria

Jeżeli Pani życzy swojemu ojcu dobrze to proszę szukać dalej.

Maria
Inne
@Janusz

oczywiście, że życzę. Istnieje jakaś szansa na wyjaśnienie tej przestrogi? nie zrobi tyle ile by chciał?

Stefan
Pracownik
@Maria

Pani Mario, ja pracuje tutaj od 15 lat na produkcji, proszę nie słychać tych niezadowolonych z życia ludzi, pracuje się spokojnie, szefostwo to normalni ludzie z którymi idzie się dogadać.

Doda
Pracownik
@Stefan

Napisz mi Stefan w którym momencie i kiedy dogadywałeś się z szefostwem bo takich jak Ty maja w gdzieś a od takich rzeczy mają ludzi. Chyba, że piszesz to pod przymusem

Stefan
Kandydat
 Pytanie
@Maria

...no i czym się pali i czy w masce, i czy drony często nad komin nad latują i co wtedy trzeba robić ?

Haha
Były pracownik
 Pytanie
@Stefan

Roman czy to ty skrywasz się pod tym pięknym pseudonimem?

Xxx
Inne

Uważajcie jak chcecie sie zwolnić firma nie wypłaca całego wynagrodzenia za cały miesiąc dostaniecie tzw ochłapy możecie pogratulowac Kierownikowi M . Walczybakowi i Bryg P Wajnertowi jeden drugiego warty te same pieniądze .

Greenman
Inne
@Xxx

Trudno się dziwić !!! Tak się traktuje pracowników jak klientów i klientów jak pracowników. Absolutnie NIE POLECAM zakupów !!!. Mam dowody na piśmie tylko olałem sprawę. Ta opinia wynika z moich doświadczeń z tą - pożal się Boże - "firmą" !!!

Stefan
Pracownik
@Xxx

co za bzdury, wszyscy pracownicy są prawidłowo rozliczeni, nie ma możliwości, aby nie wypłacić pracownikom wynagrodzenia które wypracowali.

Anna
Inne
@Xxx

Na jakiej podstawie nie wypłacają całego wynagrodzenia? Nie dostałeś kwoty podstawy, która masz na umowie czy chodzi o jakieś dodatkowe pieniądze, premie? Dużo Ci ucięli?

Do Stefana
Pracownik
@Stefan

No chyba z wyjątkiem tego co pod stołem

Pytanie
 Pytanie

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Meble Wajnert? Chodzi o pracę jako Konsultant Telefoniczny, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 18 stycznia.

Lilla
Pracownik
@Pytanie

Benefity pozapłacowe to wino na święta i moooże coś na urodziny, czasem coś tam jest

Stefan
Pracownik
@Lilla

Dodatkowo są organizowane lekcje języka niemieckiego, angielskiego, spotkania integracyjne, imprezy noworoczne. Firma bierze udział w licznych akcjach charytatywnych jak szlachetna paczka, wielka orkiestra świątecznej pomocy.

Lilla
Pracownik
 Pytanie
@Stefan

Same benefity ^^ zapraszamy do nas, a przekonasz się jak jest wspaniale... A ludzie się zwalniają bo jest tak super atmosfera, że aż trudno tą wspaniałość wytrzymać, no i może benefity w postaci czystej wypłaty nie są takie zadowalające, ale kto pracuje dla pieniędzy- (usunięte przez administratora)

Greenman
Inne
@Lilla

Jeśli ta firma ma takie podejście do swoich pracowników jak do swoich klientów to mogę stwierdzić (z cała mocą !!!): - OBCHODZIĆ TO (usunięte przez administratora) SZEROKIM ŁUKIEM.

Administrator

Czy w firmie Meble Wajnert można pracować zdalnie?

Zofia
Inne

Czy wtedy pracownicy mają gwarantowany sprzęt służbowy do pracy z domu? I czy mimo pracy zdalnej czasem są jakieś spotkania w biurze?

Lilla
Pracownik
@Zofia

Wyślij CV i może na rozmowie się dowiesz, a nie jakieś dziwne podchody robisz.

Stefan
Pracownik
@Zofia

Pracodawca gwarantuje sprzęt, komputer, telefon, oprogramowanie, dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi pracy.

Aleksandra
Inne

Ktoś tu pytał czy biorą na produkcję kobiety. Moim zdaniem ta praca dla wyklejacza stelaży to może być praca dla kobiet, ale może ktoś potwierdzi? I jakie są zarobki? Bo atrakcyjne warunki zatrudnienia, to mi nie mówi nic, a jest kryzys :/

Stefan
Pracownik
@Aleksandra

Tak, kobiety również pracują na stanowiskach produkcyjnych, zarobki są ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej, to zależy od wymagań kandydata i budżetu pracodawcy.

Renata
Pracownik
@Stefan

Polecam pracę w firmie. Najlepsze wynagrodzenie w okolicy, do tego wspaniała atmosfera i bardzo sympatyczne szefostwo. Wstaje rano do tej pracy z uśmiechem na ustach. Zapraszamy do nas ????

Michał
Inne
@Renata

To już w sumie nie pierwszy wpis pozytywny na temat zarobków. Tak chcę dostać info, ile na rękę tam dokładnie teraz dają? Do pensji dodają jeszcze co miesiąc jakąś premię, czy tylko cyklicznie?

Rafał
Pracownik
@Michał

Można dobrze zarobić, akord + premie

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam, jakie zarobki oferuje firma na stanowisku technolog mebli systemowych?

administratorfff
Pracownik
@Zainteresowany

Witam, Ja pracuję na stanowisku technologa, jestem bardzo zadowolony, zarobki powyżej stawki rynkowej

Janusz
Pracownik
@administratorfff

Może i dobrze płacą ( chociaż co do tego mam wątpliwości), ale coś szybko uciekają Ci technolodzy

Ppp
Pracownik
@administratorfff

O ile wytrzyma się z zarządem dłuższy czas

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Wajnert - Międzybórz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Meble Wajnert?

    Zobacz opinie na temat firmy Meble Wajnert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Wajnert?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meble Wajnert
Przejdź do nowych opinii