Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

2.4/5
Na podstawie 1027 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Niedoszły (Były) Pracownik

Niedawno złożyłem aplikację do firmy po dwuletniej przerwie. Pracowałem w Tyco 5 lat. Przeszedłem rozmowę kwalifikacyjną wszystko poszło bezproblemowo. Po pewnym czasie odebrałem potrzebne dokumenty… a na następny dzień dostałem telefon z informacją, że byłem pod wpływem alkoholu przy odbiorze dokumentów w kadrach i nie są już mną zainteresowani… dawno nie ktoś tak nie potraktował. Pomówienie pracownika kadr zmarnowało czas mój i wielu innych pracowników zagazowanych w proces rekrutacji. Brak słów…

@Niedoszły (Były) Pracownik

Traktowanie ludzi w tej firmie nigdy się nie zmieni od przełożonych aż do głównego kierownictwa no i teraz jeszcze kadry do tego. Ale pracy jest sporo na rynku coś tam znajdziesz.

Sok magazyn

Jak obecnie pracuje się na magazynie na ul. lubelskiej ? Nadal źle? Chcieli wydymać Freda a tu Fred wydymał wszystkich

Magazyn
@Sok magazyn

Praca lekka, nie jakaś super łatwa, ale przyjemna. Polecam gorąco, kto kapuje ten na kierownika się szykuje.

Magazynier
@Magazyn

Tam źle mi się pracowało, jedyny zakład do którego z nie chęcią jeździłem i z nie chęcia pracowałem przez współpracowników. Jedyny z którym ewentualnie mogłem się często dogadać to był Michał i jest dość kumaty w tym co robi i nawet Pani Ewa była spoko a reszta... szkoda gadać...

Jarosław
@Magazynier

No a co z tą resztą, czemu nie mogliście się dogadać? Opowiesz coś więcej?

Magazynier
@Jarosław

Obgadywanie za plecami i robienie pod górkę itd.

Ustawiacz

Czy do końca roku dowiemy się, za jakie pieniądze będziemy pracować od stycznia??? A może tradycyjnie nowe angaże będziemy podpisywać w lutym lub w marcu. Niby średnia 4% ale wiadomo, że wszyscy równo nie dostaną. Tradycyjnie jedni są lubiani więcej, inni mniej. No i jestem ciekaw, kto będzie przyznawał te podwyżki. Mam nadzieję, że nie mistrzowie, bo mój akurat mnie nie lubi...

Wtryskarki

Czekamy czekamy, kiedy wychodzisz ze szpitala?

Łukasz

Pati przestań afery kręcić . Wszyscy cie znają że jesteś kobietą poważna a ten anons nie pisałaś Ty ! Pozdro normalni

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Konsultant ds. Światłowodu
Nexera Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka starszej Pani w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Laborantka
Bydgoszcz
Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Ostatecznie macie wolne w okresie między świętami, a sylwestrem?

Gladuator

Nie, 3 zmiany....

@Gladuator

Nawet w tym mało osobowym oddziale na ulic Krzywca na Zachemie?

Lupa

Witajcie, pracodawca ma zamiar skrócić nieprzerwany odpoczynek tygodniowy do 24h, tak aby stał się regułą... I tu pojawia się pytanie, czy tak może zrobić? Jeśli tak, to czy powinien to określić na papierze? Życia nikomu nie ratujemy... Pozdrawiam

Kadry.
@Lupa

Tydzień ma 5 dni, czyli 40h. Jak może być regułą? To chyba nadgodziny? Proszę jaśniej.

Jack

Co jest grane, niby ustawiacze/ślusarze, a wiedza poniżej operatorów. Panie wiedzą więcej niż ci dwaj panowie z Vp. (usunięte przez administratora)

lko

Z komodą coraz cięzej się współpracuje, skoczy sie jak z gałą.

Rydz
@lko

A z kim ma współpracować(usunięte przez administratora)

Radziu
@Rydz

Czemu nagle wszyscy gadają, ze szukają nowego zajecia. Niepodoba wam sie nowa lokalizacja, przecież tam bedziecie mieli lepiej niz tutaj.

lola
@Radziu

Tylko nie wszystkim pasuje dojazd .... o tym już nikt nie pomyśli

Iga
@lola

Właśnie.. Z dojazdem a szczególnie jesień-zima,ale..taką pracę się wybrało więc się nie narzeka..wstaje się o 3 na godz 6 żeby dojechac do pracy pociągiem...po pracy czeka się godzinę żeby wrócić,bo gdyby choć firma poszła tym pracownikom na rękę w tym okresie i puścił o 5 min prędzej to byśmy były w domu godz szybciej gdyż jest połączenie.. Może idzie coś pomyśleć wzgl.tych dojeżdżających???????? Pozdrawiam..

Lola
@Iga

Iga to nie tylko dojeżdżający mają problem Ci co mieszkają w Bydzi również ...

Iga
@Lola

Mamy pracować między świętami,nawet wyjechać nie można,i co Wy na to?

Arnold
@Iga

Kierownik ma wolne, więc w czym problem?

Aneta

I jak? może jakiś test zamiast CV i doświadczenia, żart, cały ten zakład to żart, pozdrawiam Jerzy Waliszewski

Ptyś

Pracowałam w Tyco ponad rok zostałam zwolniona bez powodu i podziękowania za współpracę. Rzucają ludźmi na inne piętra bez podania chociażby jakiegoś powodu co do brygadzisty to brak słow innych traktuje jak (usunięte przez administratora) a kilku swoich wybranych faworyzuje i co to za sprawiedliwość jedni robią i (usunięte przez administratora) a inni siedzą na (usunięte przez administratora) i nic nie robią. Jesli chcesz być traktowany równo szukaj pracy gdzię indziej nikomu nie polecam.

Witam jak wyglada praca brygadzisty na wtryskarkach jakie zarobki ?

@Nowy

Czesc, poniżej 4700 się nie zgadzaj, tyle Ci powiem.

Stary
@Wtryskarki

+-netto

@Stary

To kwota brutto. Poniżej tego nie sw schodź. Warunki pracy bardzo słabe. Ludzie to jedyny plus.

Wtrysk
@Nowy

Zarobki są różne, zależy jak kto niegocjował, niektórz z doświadczeniem mają po 6k +dodatek brygadzistowski + nadgodzinny+ premia kwartalna. Jeśli masz doświadczenie wołaj dużo, potem jak cię zatrudnią, bedzie ciężko wyrwać jakąś kase.

Czesc, Na jakie pieniądzeoze liczyć technik RD w dziale projektów? Warto aplikować?

Balcerek

Nie wiem skąd ta niechęć w jakości do nowego dyrektora. Wiem, nie tak miało być - wszystko miało zostac w "rodzinie", a tu włozono taki kij w szprychy, "dobrze ułozonej" przez lata organizacji. Pomysł, że inzynierowie jakości powinni być również na drugiej zmianie brzmi rozsądnie. Ile to produkcji stoi i czeka do rana, aż jakościowec wyda po kolejnych kilku godzinach, swoja mądrą, asekuracyjną, chroniącą swój (usunięte przez administratora) a nie finanse firmy, decyzje. Co ciekawe innych goni sie za najmniejsze przerwy w podukcji, bo przecież wskaźniki spadają.

Ck

Zgadzam się z dk pracą sama w sobie jest nie jest źle ale nie wiadomo jak by się nie starał to brygadzista jak cię nie polubi to i tak zrobi wszystko żeby cię zwolnili możesz się starać nie chorować robić normy ale jak nie pasujesz to dowodzenie mam nadzieję że się tym zajmują w końcu chociaż wątpię bo pracowników mają za zero a wymagania jak nie wiadomo co .....

Dk

Witam praca jak dla kobiet lekka nie jest ciężka ale zasady i współpracownicy to jest porażka dyrektor tego nie widzi jaka opinia idą z firmą TE O WSZYSTKO Niby dbają ale pracownicy mają za nic taka prawdą brygadziści zero poszanowania dla pracowników , w szatniach i stołówkach (usunięte przez administratora) robactwo nic więcej pomyśle o człowieku o niższym stanowisku to że pracuje jako monter to nie znaczy że jest gorszy od Pani z biura wszyscy jesteśmy tylko ludźmi czujemy i żyjemy

Stefan

Witam. Potrzebuje sobie chwilowo dorobić. Warto tutaj przyjść? Kiedyś robiłem w Telepanie. Chciałem tam wrócić lecz mówią że lepiej tutaj. Tym bardziej mi tutaj pasuje bo mam bliżej i znacznie lepszy dojazd (niż Reconext - Mokra) Pozdrawiam. Miłego dnia.

Edek
@Stefan

Nie warto.Osobiscie nie polecam

Zaraz 11 listopada. Czy w dniu 12 listopada oddział na ulicy Aleksandra Krzywca nie pracuje? Pozdrawiam były pracownik.

Aktualny pracownik

Co to za różnica, jak ktoś nie pracuje na danym oddziale? Jedź zobacz jak taki ciekawski ????????????

@Aktualny pracownik

Grzecznie tylko zapytałem i prosiłbym o odpowiedź.

Tomasz (brygadzista)

Grzecznie tylko pyta o sytuację w oddziale, a się z niego wyśmiewają.

Merry

Czyżby w jakości nie obowiązywało punktualne przychodzenie do pracy i ośmiogodzinny dzień pracy.

Produkcja

Zabłysnąłeś/aś tym wpisem. Posyp się jeszcze brokatem!

@Produkcja

Posypie się !!!

Aneta

Tu się liczy wynik testu w razie zatrudnienia,a nie CV i jakie masz doświadczenie.

Rafii :))

Gratuluję zwiazka podpisania porozumienia nadchodzących podwyżek.Inflacja ponad 6 % szalejącą drożyzna a wy takie cos podpisaliście.Normalnie kpina co wy wyrabiacie.Nic za ludźmi nie jesteście.

Zła
@Rafii :))

Przecież w tej firmie nie ma związków, jest to przecież tylko biuro wycieczek dla pracowników.Oni nic nie działają

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 19 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.