AM Group Plus Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o AM Group Plus Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AM Group Plus Sp. z o.o.

Mapetshow

Witam jedyny plus tej pracy ,że nie jest ciężka ,minusy tak ta firma powinna sie nazywać ! jest to jeden wielki obóz pracy pracuje sie tam 9 godzin w tym godzina za darmo która jest na lunch ,jeśli tak to można nazwać, wyjść nie można jesteś zamknięty jak w baraku w auschwitz ,praca w sobote nie warta zawracania sobie głowy 90 zł za 7 godzin ,a wez nie przyjdz zaraz krzywe ryje ,ludzie oszukiwani na każdym kroku zarobki śmieszne ludzie pracujący po 4 lata zarabiają po 1700 zł i to jeszcze w kopercie, zatrudnili paru nowych z czego jeden w podskokach znalazł sobie nową prace po paru tygodniach ta firma to jedna wielkie obłuda i fałsz wieczne afery z donosicielem Arkiem G. na czele kierownik paweł osoba szalenie niekompetentna ,który jest chamem i prostakiem niema co z nim nawet rozmawiać reszta ekipy która tam pracuje jest naprawde ok szkoda mi tych ludzi że sie tam męczą mobbing na porządku dziennym,zmuszanie do nadgodzin, właściciel firmy to chory człowiek zabronił słuchać radia i dzwonić do rodzin z telefonów komórkowych ,na serwisie pracuje naprawde fajna ekipa jedni ludzie którzy mają tam cokolwiek do powiedzenia jednym, słowem omijać tą firme naprawde szerokim łukiem nie polecam nawet tej pracy żulom z ulicy !

google

Ten obóz pracy nie nadaje się do normalnej pracy.Przetrwają tylko donosiciele.Ciągłe napięcie czy jak wejdzie szef czy cie nie zgnoi bo mu nie stanoł albo żona mu nie dała.Kierownik (memeja i dupo liz ). Paniusie w biurze zachowujące się jak królewny choć nic sobą nie reprezentują,a jak maja coś zrobić to wielką łaską bo przeszkadza im się w przeglądaniu Facebooka lub Allegro.Zapierdalasz po 12godz,a płacą za 8godz. Nadgodziny?hmm,tak ale nie wiesz za ile :),na pewno nie za normalna stawkę..max 25%. Nie polecam

Jahoo

Nie wiem dlaczego nie ma opinii o tym pracodawcy, czyżby wszyscy się bali??? To oszuści, którzy zatrudniają na czarno, szykanują pracowników, prostacy bez wykształcenia, których kasa strasznie zdeprawowała. W tej firmie utrzymują się tylko mierni, bierni, ale wierni czyli lizusy i donosiciele. W ogóle atmosfera wśród pracowników tej pożal się Boże firmy jest straszna ile razy się tam przychodzi snuje się śpiącą królewna bratowa szefa, śmierdzi garkuchnią i wszyscy wszystkich oplotkowują lub uprzejmie donoszą właścicielom........

Zostaw opinię o AM Group Plus Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AM Group Plus Sp. z o.o.