Opinie o Ewa Szpot w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ewa Szpot. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ewa Szpot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Szpot w Swarzędz

Forsale

Czy to prawda, że firma w upadku? I na sprzedaż ?

To prawda, że firmy już nie ma? ja teraz właśnie po Swarzędzu pracy szukam i tak natknęłam się na dawno wygasła już ofertę dla asystentki zarządu. wpasowałabym się w wymogi, zwłaszcza ze doświadczenia nie wymagali. Ale co tak ostatecznie stało się z osobami zatrudnionymi?

Forsale Nowy wpis

Czy to prawda, że firma w upadku? I na sprzedaż ?

Jak szefostwo w Ewa Szpot traktuje ludzi?

Elo320 Nowy wpis

Najniższa krajowa sama o tym mówi.

bylemechanik

potwierdzam wszystkie złe opinie , trzeba spojrzeć na ciągłe oferty pracy , jeśli ktoś nie wierzy proszę umówić się na rozmowę kwalifikacyjną a wtedy zrozumiecie o czym piszą Ci wszyscy byli pracownicy , i nie wierzcie w zapewnienia że po okresie próbnym wasze pensje znacznie wzrosną, bo to jedna wielka ściema gdy w Swarzędzu zobaczycie wieżę rodem z Paryża uciekajcie jak najdalej pozdro

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ewa Szpot? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy w Ewa Szpot obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Konsultant umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 30 czerwca na Pracuj.pl.

Tak obowiązuje nienormowany czas pracy - darmowe nadgodziny.

@Odpowiedz

A jak często miałyby występować? Da radę tak się czasowo ogarnąć, żeby problemu z tym nie było?

@Julia

Problem jest z kierownikiem serwisu- styl zarządzania rodem z (usunięte przez administratora) Nie ma szacunku dla czasu pracownika. Oczywiście te zostawanie dłużej to za darmoszke.

Julia

tzn., no tak już załapałam, że się na tym nie dorobi ale to do zwrotki, tak? są wyznaczone sztywne terminy kiedy można wziąć czy o pozwolenie należy spytać? I co do tematu dorabiania... W jaki alternatywny sposób można to zrobić?

W firmie Ewa Szpot właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalista PR. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 6300 ?

Dziadowskafirma

Możliwe są zarobki - najniższą krajowa. Omijać szerokim łukiem.

Aleksandra
@Dziadowskafirma

Trochę nie chce mi się wierzyć, że wszyscy od A do Z zarabiacie najniższą krajową. Specjalista ds. marketingu i PR z 2-letnim doświadczeniem z jęz. angielskim raczej nie znajdzie się za 3.460 brutto. Coś czuję, że pracujesz w serwisie i chcesz sobie złości upuścić. Mam rację?

darkwidow
@Aleksandra

Zapraszamy więc, przekonaj się na własne oczy.. czy też własny portfel..

Dziadowskafirma
@Aleksandra

Dlatego nie ma tu kto pracować i (usunięte przez administratora) po miesiącu . Nie masz racji.

Franko
@Aleksandra

Szanowna Pani, czasy są takie ,że wszelkiego rodzaju specjalistów od PR i marketingu mamy na pęczki, zaś o dobrego fachowca , potrafiącego zmierzyć się z "cudami współczesnej motoryzacji" jest co raz mniej, to nie lata 90, rynek potrzebuje specjalistów, a za fachową wiedze płaci się obecnie sporo ;)

Generalnie polecam omijać pracę w tym miejscu szerokim łukiem, pieniądze są śmiesznie małe, o benefitach i premiach dla pracowników można pomarzyć, pani prezes firmy jest ładnie mówiąc kapryśna i wszystko jest uzależnione od jej humoru, nie ma doświadczenia w pracy z człowiekiem, ale czego oczekiwać jeśli wszystko dostało się od taty.

Agnieszka
@ja

Jakie kwoty masz na myśli, że oceniasz je jako strasznie małe? Najniższa krajową? Czy aż tak źle to nie jest?

AdminMirek
@Agnieszka

Firma słynie z bardzo niskich wynagrodzeń, zimna w zimie, upału latem oraz obs.....kiblami.

Agnieszka
@AdminMirek

Ale jesteś w stanie powiedzieć mniej więcej ile wynoszą te "bardzo niskie" wynagrodzenia? A jeśli chodzi o temperatury, to może warto sprawdzić czy są zgodne z normami BHP?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Sprzedawca można liczyć na 3200 . Czy to prawda?

Rotator

Nie nie prawda. Można zarobić znacznie mniej.

@Rotator

Można ale nie trzeba? ;) To co na to wynagrodzenie się tu składa?

Rotator

Ale ma doświadczenie z Psami - pisałem wcześniej.

Rolki

Ciągła rotacja o czymś świadczy ☺️

klient suzuki

Dziś odebraliśmy zakupiony samochód suzuki vitara . Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni bardzo fachową obsługą. Pani Natalia Szews okazała się osobą bardzo fachową i bardzo pomocną przy wyborze modelu a następnie przy sposobie załatwiania wszelkich formalności. Fachowo, szybko, profesjonalnie i wszystko na temat. Pozdrawiam

Kazik
@klient suzuki

Też odbierałem auto u tego dealera i nie mogę złego słowa powiedzieć - profesjonalnie, rzeczowo, na czas.

@Kazik

I do teraz zero problemów? Jak tu gwarancja wygląda?

Jaki dress code obowiązuje w Ewa Szpot?

Suzi

Żaden, nie ma kasy na ubrania dla pracowników

klient

Dzień dobry.Ostatnio odebralem auto od naprawy jestem zadowolony z obslugi troche to trwalo ale liczy się końcowy efekt.Pozdrawiam firmę.

Xxx

Piszecie o usłudze a ja napiszę o czyms innym. Totalne kumoterstwo. Szacunku Do pracownika brak. Od 30 lat nie mieli szacunku i mieć nie będą. Przykład idzie z góry więc...odpowiedzcie sobie na pytanie czy warto wieszać psy na pracownikach, czy na zarządzających np. Dyrektorze prezesie czy właścicielu? To oni odpowiadają za taki stan rzeczy. To oni nie inwestują w pracowników i ich nie szanują. 30 lat pracują w tym samym miejscu i nawyków nie zmienią . Żal mi tych pracowników bo widać że niejeden chciał być lojalny. Ale jak się nie szanują to lojalni odchodzą. Wyników nie będzie bo słowo pracownika który ma rację lub ma doświadczenie i wie co mówi jest wciskane w margines dając mu do zrozumienia że jest nikim. Racja i wypowiedzi są jak zawsze wazniejsze od szeregowego. Wie lepiej zarzadzajacy i ma w .... innych zdanie. Jego racja musi być na wierzchu i wszystko chce sie miec za darmo. Ludzie .... opamietajcie się bo niedługo będzie za późno. Biedni pracownicy robia co moga by utrzymać pracę. Ale zarządzania w tym żadnego nie ma. Ludzi trzeba zmienić na wysokich stołkach.

Bartoszek
@Xxx

Widzę , ze jest dużo ogłoszeń na handlowca, ale po takim opisie szkoda marnować czasu na wysłanie CV. Pytanie jak z kadra kierownicza bo słyszałem, ze to najgorszy punkt w tych salonach. Konkurencja idzie mega do przodu i do niej wyślę Cv. Dziękuje za przestrogę.

Janusz
@Bartoszek

Najgorszym i najsłabszym ogniwem w tej firmie to Pan Janusz. Dyrektor który bardzo blokuje rozwój ludzi, narzuca swoją politykę i nakazy, lubi gdy ktoś do niego donosi słucha ludzi ale robi wielkie wywody gdy ktoś ma inne zdanie. Nie daje zarobić. Stawki za sprzedaż mega niskie nie da się z tego kupić nawet miesięcznego biletu. (usunięte przez administratora) na prowizjach.

Potwierdzam
@Janusz

(usunięte przez administratora)blokuje wszystko nawet nie wypłaca prowizji za sprzedaż wynikająca z umowy.

RODO
@Janusz

Janusz jest dyr. w Szpot, nie w Ewie.

Proszę uważać na tę firmę. Żadnych zasad. Pracownik bez żadnych praw. Finanse bardzo złe. Rozwój niemożliwy. Zarządzanie fatalne. Nepotyzm. Uciekać i trzymać się jak najdalej.

@Marcin

potwierdzam. ktoś już pisał kiedyś o tym - totalne kumoterstwo. warunki sanitarno-socjalne fatalne. zimą zimno, pracownicy w rękawiczkach i kurtkach muszą siedzieć. mam wrażenie, że czas się tam zatrzymał 30 lat temu. zero refleksji i opór względem jakichkolwiek zmian. pracownicy chcą pracować, sa gotowi do zmian, sami je inicjują i zgłaszają potrzebę, niestety zderzają się ze ścianą.

@Marcin

@Marcin, liczę na to, że znajdziesz czas i sprecyzujesz informacje zawarte w Twoim wpisie. Rozwój u Ewy Szpot niemożliwy-dlaczego? Finanse bardzo złe- czyli jakie?

@były pracownik

Piszesz o "totalnym kumoterstwie i nepotyzmie", czy w Twojej opinii jest sens podsyłać swoje CV do Ewy Szpot na e-mail kontaktowy? Czy taka aplikacja będzie w ogóle brana pod uwagę?

@Łucja

Finanse na poziomie 2400 zł na rękę za miesiąc pracy

Renata
@Honda

Włączę się do Waszej dyskusji. Zarobki to rzecz jasna kwestia już bardzo indywidualna - na pewno niektórym te na takim poziomie na pewno będą pasować. No a co z ewentualnymi dodatkami do wypłaty u Ewy Szpot? Czy macie tam jakieś premie kwartalne, dodatki stażowe, itp.? Chętnie się tego dowiem.

Ktos Cos

Pracowałam w tej firmie kilka lat. Nie polecam. Przez cały okres pracy, ani podwyżki, ani wypłaty za nadgodziny nic. Bardzo kiepskie warunki pracy. Poziom wynagrodzeń żenujący. Brak kultury biznesowej Pani Prezes, która nie nadaje się na to stanowisko. Gnębienie pracowników. Wymagania, którym nie idzie sprostać, brak podstawowych narzędzi do pracy. Zero zrozumienia. Wieczne krzyki i fochy. Katastrofa. Firma zatrzymała się na poziomie lat 90. Pomieszczenia socjalne dla pracownika - szkód spisać. Nic od siebie, a od reszty wszystko za darmo. Zero refleksji przy takich rotacjach - brak pomysłu na zarządzanie. O zięciu Pana Szpota nie wspomnę - Ściemniacz to mało powiedziane. Zero zdolności do podejmowania decyzji. Zero wiedzy o branży. Wiecznie zajęty tylko nie wiadomo czym. Kłamliwe się na każdym kroku. Odchodzą najbardziej lojalni i oddani pracownicy - to już chyba mówi samo za siebie. W skrócie - w tej firmie pracownik jest najgorszym złem!

@Ktos Cos

Sama prawda pozdrawiam

Ex_employee
@Ktos Cos

wszystko sie zgadza! z tej firmy ulatnia się chmura frustracji, braku profesjonalizmu i kompletny brak szacunku.

Honda

Witam pracowałem w firmie Ewa Szpot dawno nie widziałem takiego pracodawcy płacą śmieszne pieniądze na te czasy zima bardzo zimno nagrzewnice nie grzeją wogole na hali a latem straszny upał stołówka i toalety wogole nie sa czyszczone pracownicy chyba już się do tego przyzwyczaili niestety kierownik nie szanuje ludzi wogole nie polecam pracy za tak śmieszne pieniądze 2400

@Honda

Cześć @Honda, skoro pracowałeś w firmie Ewy Szpot dawno, może sytuacja uległa zmianie? Czy jest tutaj ktoś z aktualnych pracowników? Czy zgadzacie się z wpisem @Honda?

@Łucja

Cześć pracowałem w zeszłym roku i zwolniłem się pod koniec roku 2020 więc pewnie za dużo się nie zmieniło pozdrawiam Lucja

Łucja

Co Waszym zdaniem wyróżnia firmę Ewy Szpot na tle innych? Wiem, że pytanie może wydawać się ogólnikowe, ale z doświadczenia wiem, że można dzięki niemu otrzymać dużo ciekawych informacji.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Ewa Szpot?

Dyrek

1. Musisz chcieć mało zarabiać 2. Dawać się wykorzystywać, wykonywać czynności niezwiązane ze stanowiskiem , bo brak ludzi bo tamto bo prezes chciała bo .....zobaczy ...... 3. Nie chcesz dostawać podwyżek - bo ich nie ma.

Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Zatrudniają w firmie "córka" umawiają się na kwoty netto a później mówią że t o brutto. Warunki socjalne jak by 20 lat temu przestali inwestować. Jedno wielkie kolesiostwo. Kierownictwo pijaki nie znające się na tym co robią. Nie polecam tam pracować ponieważ wykorzystać pracownika na max a zapłacić minimum.

Teresa
@pracownik

Nie masz pozytywnej opinii o Ewa Szpot jako pracodawcy. Jak konkretnie mógłbyś opisać warunki socjalne, o których wspominasz w swoim wpisie? Chcę Cię przestrzec również przez opiniami obraźliwymi, które naruszają dobre imię osób pracujących w tej firmie. Powinny być zgodne z regulaminem, który każdy z użytkowników zobowiązuje się przestrzegać decydując się na aktywność w tym wątku.

NickFury
@pracownik

Generalnie słabo, w każdej szanującej się firmie handlowej pracownicy otrzymują premie od sprzedaży taka by jak najlepiej zmotywować. Natomiast kiedy przy wynikach brak odpowiedniej pensji, czas myśleć nad zmiana. Do Poznania niedaleko, a poznańskie salony tylko czekają na wyszkolonych handlowców, oczywiście z odpowiednia pensja. Warto zmienić firmę z 1/5 gowork na przynajmniej 4/5 :))

Teresa
@NickFury

Oczywiście - zazwyczaj, jeśli chodzi o branżę handlową, pracownicy otrzymują dodatkowo premię od sprzedaży. Szkoda, iż - według Ciebie - w Ewa Szpot sytuacja wyglądała trochę inaczej. Ale jestem przekonana, że pracodawca ten ma inne atuty, dla których warto byłoby dla niego pracować. Może oferowano Ci tam jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe, które w jakiś sposób rekompensowałyby brak premii?

NickFury
@Teresa

W poznanskiej branży moto po prostu śmieją się z tej firmy, na szczęście rynek weryfikuje, co raz więcej klientów flotowych spogląda na gowork w celu weryfikacji jak tam traktuje się pracowników, bo to również świadczy o podobnym traktowaniu klientów. 1/5 to brzmi jak żart, a jednak jest realny.

Potwierdzam
@Teresa

Nie ma dodatków. Sprzedaż auta za 90 tyś. Bez rabatu dla klienta = 80 zlprowizji

Tak
@Potwierdzam

Zgadza się. To nie sciema.

m.t.u

My z salonu na ulicy Poznanskiej 49 w Swarzedzu, rzucamy wyzwanie tej firmie jesli chodzi o sprzedaz aut marki Opel, Hyundai,Suzuki,Citroen!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Szpot - Swarzędz

• Jak się pracuje w Ewa Szpot?

Zobacz opinie na temat firmy Ewa Szpot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ewa Szpot?

Ewa Szpot