Opinie o Keller Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Keller Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Keller Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keller Sp. z o.o. w Gliwice

Mati

Nie pracuję w Kellerze już od jakiegoś czasu i szczerze zrezygnowałem z tej pracy tylko ze względu na kierownika, Kamil jest osobą kompletnie nie kompetentną, jest kierownikiem tylko dlatego, że jest synem Prezeski, równie dobrze mogłoby go tam nie być, a firma w ogóle nie odczułaby tej nieobecności.

W punkt
@Hehe

Dawno tu nie wchodziłem, ale przejeżdżając dzisiaj koło tego pato januszexu postanowiłem przeczytać czy przypadkiem coś się nie zmieniło... no i w sumie nic się nie zmieniło hahaha. Wypucowany (wszyscy wiedzą o co chodzi, wystarczy wejść na insta) synuś mamusi który dodaje sobie zajebistości przejmując nazwisko ciężko pracujących ludzi (mam tu na mysli założycieli firmy) a sam nic nie robi i niczego sobą nie reprezentuje. Ludzie odchodzą i będą odchodzić... podobno w zeszłym roku wszyscy handlowcy odeszli a na ich mieście zatrudnił takich samych jak on... ale beka...

Kierowca

I jak tam z robota? Dalej patrzenie na ręce i wyliczanie minut w toalecie? Dalej zakaz używania telefonu i zebrania po robocie o słupkach?

Arturo Nowy wpis

Wyczuwam ze tu chyba podwyżki dadzą na dniach o ile już jakieś nie weszły skoro ludzie twierdza ze odchodzą. Można już wyczuć poprawę warunków? zaraz wyjdzie ze nie jest tak źle

??? Nowy wpis
@Arturo

Jakie niby podwyżki? Ludzie zwalnialiby się gdyby dostali podwyżki? Tak na logikę, jak Ci się wydaje?

Bart Nowy wpis
@???

Koledze to chodzi raczej o to ze sami braki będą mieć to trzeba jednak kolejnych złowić. Jakby więcej kasy dali to może sam bym sie dał w to wciagnac. No bo co innego miałoby jeszcze pozostałych zachęcać do pracy dla nich?

Mati

@Mati

Dziękuje za miłe słowa :) Rozżaleni byli pracownicy i ich opinie z pewnością robią na mnie ogromne wrażenie. Serdecznie pozdrawiam.

Hehe
@Keller Kamil

Uderz w stół a norzyce się odezwą prawda boli to widać po twoim wpisie może zachowaj się jak prawdziwy facet i idź pracować gdzieś gdzie sam do czegoś dojdziesz najwyższa pora wyjść spod kiecki mamusi a nie udawać że coś umiesz jak nie umiesz nie miałeś jeszcze pracy której by ci mama nie załatwiła a przyjęcie nazwiska Keller tylko świadczy o tobie jaki nieudolny jesteś.I żeby nie było nie mam cię zamiaru tu obrażać tym co napisałem wręcz przeciwnie mam nadzieję że sobie to przemyślisz i pójdziesz własną drogą bierz przykład z przyszywanych braci poszli własną drogą i nie potrzebują do tego bogatych rodziców.

W punkt Nowy wpis
@Hehe

Angela

Pracownik myjni Samochodów Używanych w ofercie dla tego stanowiska jest jasno napisane, że umowa jest o pracę, zwolnienia muszą być wtedy płatne. Zarobki to piszecie, że najniższa krajowa a czasem jakaś premia wpadnie?

Nie ważne kto
@Angela

Jasno jest napisane w umowach oczywiście ma pani rację , tylko gdzie jest tam stawka podana w kwocie i o jakiej pani premi opowiada , wyrównawczej do podstawy , dopatrzyłem się też odciągnięcie na pefron i to nie tylko mi , czy to jest zakład pracy chronionej bo jeśli tak to gdzie dodatkowy urlop i krótszy czas pracy , czemu nie można do pani zadzwonić tylko wszystko e-mailem , i dobrze że odchodzą ludzie a myjkowym tylko harować pozostało , też szukam czegoś innego szanowna pani

Pracownik firmy Keller

Jest w firmie duża grupa wieloletnich pracowników która jest zadowolona z warunków pracy i płacy. W Polsce mówimy zawsze źle, rzadko dobrze. Osoby które są zainteresowane stanowiskami w firmie Keller polecam ocenić firmę osobiście. Osoby które przychodzą do pracy pracować na pewno będą zadowolone.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Keller Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Elizka

Czy na etacie pracownika myjni samochodów używanych mogą pracować też kobiety? Wydaje mi się, że mogłabym się sprawdzić w tej pracy. Dają szansę na dalszy rozwój, a napiszcie w jakim kierunku mogłoby to być i jak to wygląda z awansem. Dobrze by było jeszcze znać stawkę godzinową w tej pracy....

Nikos
@Elizka

Nawet nie myśl o tym żadna stawka godzinowa a w dodatku nie zarobisz więcej niż najniższą krajową , tu musisz sprzedać swoje godziny , czyli chorujesz jak (usunięte przez administratora) a i tak nie zarobisz , lepiej idź do myjni na mieście prywatnej acha i o jakim ty awansie myślisz bo to co piszą w ogłoszeniu odbiega od całości , pozdrawiam

Patryk

Ciekawe czemu z myjni odchodzą po paru miesiącach , po prostu zajob za grosze , w ostatnim czasie znowu dwóch odeszło i to nie z powodu lub ich winy że nie potrafią , chcesz się narobić ale zarobić lepsza jest produkcja , chcesz się narobić a nie zarobić zapraszamy , nic nowego słupki i procenty za to rodziny nie wyżywić , puki co kto inny ma to robić , dobra gadka , ale nie odstraszać nikogo nikogo trzeba się przekonać , jeszcze trochę i też z stamtąd znikam

Czy jest możliwość pracy w Keller Sp. z o.o. na część etatu?

Pracownik Firmy

Proszę skontaktować się w tej sprawie z kierownikiem danego działu :) Wszystko zależne jest od stanowiska i zakresu obowiązków. Pozdrawiam :)

Celina
@Pracownik Firmy

A można poprosić o informację jakie stanowiska pracują na mniejszy wymiar czasu pracy? Kierownik tak w ogóle decyduje o ilości godzin do przepracowania? Wtedy z nim się ustala dni pracujące czy samemu można zadeklarować dyspozycyjność?

A w ofercie dla automatyka jest napisane, że atmosfera jest przyjemna. Co powiecie na temat konkretnie tego stanowiska i ludzi tam pracujących? Podobno są wyjazdy służbowe, tak napisano w ogłoszeniu, często takie wyjazdy się zdążają i ile średnio trwają? Wszystkie koszty z tym związane ponosi pracodawca?

Pracownik Firmy

Dzień dobry, nasza firma aktualnie nie prowadzi rekrutacji na stanowisko automatyk. Prawdopodobnie pomylił Pan/Pani firmy :)

Klient

Tak troche z innego punktu widzenia - byłem jakiś czas temu Dacią u was na serwisie i jestem pozytywnie zaskoczony. W porównaniu do innych serwisów dacia/renault różnica jest na plus. Nie chciałbym wymieniac serwisów do których szkoda oddawać auto ale w niektórych jest gorzej niż za (usunięte przez administratora) Tutaj obsługa była fachowa, miła pani, która przyjmowała samochód traktowała mnie i była zaangażowana w naprawę jak bym był klientem premium ale przyjechałem tylko dacią

Grzegorz

Co racja, to racja. Tyle, że mało ich ostatnio. A kiedyś - czyli z rok temu - to pisano, że kierownik nie stoi za pracownikami. Radzono, że zatrudniając się w firmie można zapomnieć o L4, czy spokojnym urlopie, bo będą telefony, czy nie przyjdziesz do pracy, bo nie ma komu robić. Pojawiły się też słowa o regulaminowym zakazie korzystania z telefonu oraz kamerach nad głową. Atmosferę natomiast opisano, jako napiętą, jak plandeka na tirze. I podsumowano, że generalnie szkoda nerwów, by się tu zatrudniać, jako diagnosta. A jak Ty uważasz, czy tamten opis oddawał prawdę o pracy w tej firmie? Jak jest teraz z atmosferą, czy możliwością otrzymania urlopu?

Estera

Nie widzę problemu w tym, że w firmie są kamery, to już raczej standard a nie śledzenie. Wpadłam na forum ponieważ pomagam mężowi rozejrzeć się za pracą. Znalazłam ofertę dla automatyka i zamierzam mu ją przedstawić. Praca na tym stanowisku jest zmianowa, nie ma tego w ogłoszeniu? Chętnie się dowiem w jakich godzinach i czy są też zmiany nocne? Czytałam o obcinaniu premii, czy takie premie są na tym stanowisku?

Kierowca

Jakie są warunki zatrudnienia w Keller Sp. z o.o. – dealer Hyundai, Renault i Dacia?

PIOTR BONK

15.07.2023 i dwa dni wcześniej byłem WASZYM klientem i jak zawsze ,/a korzystam z WASZYCH usług już od kilku lat/ bardzo jestem zadowolony,obsługa fachowa i bardzo miła.

Doma

Na tronie www w zakładce kariera firma zachęca do aplikowania swojego CV. Zatrudniane są osoby na stanowiska doradcy klienta? Jakie kwalifikacje będą brane pod uwagę przy zatrudnieniu? Trzeba posiadać doświadczenie, czy firma sama szkoli swoich pracowników? Jest możliwość rozwoju albo ewentualnych awansów?

Szukają diagnosty, a ja akurat przeprowadzam się do gliwic na dniach i jestem diagnostą. Jak tam jest na tej stacji? Czy sprawdzenia są dla diagnosty czy dla szefa? Czy kierownik stoi nad pracownikiem czy jest niezależność? Dużo badań miesięcznie? Na czas urlopów czy jest trzeci diagnosta? Czy poza badaniami technicznymi diagnosta musi robić coś innego? Jak patrzą na korzystanie z telefonu w wolnym czasie i czy są kamery? Premie jakieś są? I ogólnie jak tam ta firma czy jest fajna atmosfera?

Anonim 2

Anonimie, kierownik będzie szukał tylko Twoich błedów żeby obciąć Ci premie, bo sie (usunięte przez administratora)pali. Kierownik nigdy nie stal za pracownikami, tylko podpierdololo na każdego nie tylko ze swoich ale i innych działow. Bedziesz musiał robić wszystko czego prezesowska wola zapragnie, bo jest Twoim panem i władca. Generalnie zapomnij o L4, spokojnym urlopie, bo beda telefony czy nie przyjdziesz do pracy bo nie ma kto robic. Regulaminowy zakaz korzystania z telefonu, kamera nad głową. Atmosfera napięta jak plandeka na tirze. Nie polecam, szkoda nerwów.

@Anonim 2

Dziękuję za informacje. W tej branży brakuje diagnostów, więc nie będę się tam pchał skoro czytam tyle opini starych i jeszcze mnie utwierdzacie na bieżąco. Pozdrawiam

Nieznajomy
@Anonim 2

Myślą że będziesz żył tą pracą 24/7. O wypłacie za nadgodziny zapomnij, nic takiego nie istnieje . Ktoś się wysypie to dzwoni do ciebie bo mu się (usunięte przez administratora) palu, najpierw traktuje cie jak śmiecia a potem woła o pomoc...

polak mały

Omijać szerokim łukiem, nerwówka po prostu dramat. Chcesz nabawić się tików i nerwicy to polecam.

Barbara
@Nieznajomy

Często są nadgodziny? No i skoro nie są wypłacane to można je chociaż odebrać w postaci dnia wolnego? Często zdarzają się takie telefony po pracy? Macie telefon służbowy czy dzwonią na prywatny?

Barbra Streisand
@Barbara

Barbaro, dzwonią na prywatny, bo traktują go jak służbowy. Niedługo trzeba się będzie szykować, że pracownicy będą musieli oddawać jeszcze papier toaletowy i wejdą kartki na jedzenie w kuchni, jak już pseudo kierownik biega po salonach i każe jechać do domu po walentynkowe balony, które jak co roku wzięlismy dla dzieciakow do domu. (usunięte przez administratora)

Barbara
@Barbra Streisand

Serio taka akcja była z tymi balonami? Finalnie trzeba było je zwrócić? To nie zapewniają służbowych telefonów? Są jeszcze jakieś braki w potrzebnym sprzęcie do pracy?

@Barbra Streisand

Akcja walentynkowa była wyznaczona do czwartku i jeżeli pracownicy robią sobie samowolkę i nikogo nie pytając zabierają własność która do nich nie należy będę biegać po salonach i kazać odkupywać zabrane atrakcje które zapewniamy klientom. Ludzie opamiętajcie się, czy przychodząc do kogoś do domu zabieracie jego alkohol, jedzenie i rzeczy po spotkaniu bądź w jego trakcie ? - jeżeli tak to nie wnikam w wasze "zwyczaje", zdecydowanie w naszej firmie na takie zachowania nie przystajemy. Owszem balony co roku są do dyspozycji pracowników ale po zakończonej akcji reklamowej/marketringowej a nie w trakcie trwania. Wystarczyło podejść i zapytać czy można zabrać balony, wtedy dana osoba dowiedziałaby się, że są do wzięcia dopiero po zaplanowanej akcji - ale po co pytać jak można zabrać bez pytania a później się jeszcze obrazić, że ktoś raczył zwrócić uwagę, że dana osoba zniszczyła zaplanowane w firmie procesy i napisać kilka "miłych" słów o firmie w której się pracuje na goworku ... Jedyne co mnie zawsze zastanawia gdy czytam te komentarze, że ktoś tak narzeka, oczernia Zarząd, Kierowników kogo mu się chce i jak mu się chce,(wyzwiska, rasistowskie poglądy itp bez zachowania jakiegoś dobrego smaku czy klasy i treści merytorycznych) a dalej przychodzi i pracuje dla tych ludzi ... W dodatku wszystkie wpisy anonimowe - pogratulować odwagi i zaangażowania.

@Barbara

Witam Pani Barbaro, Pracownicy mają zapewniony sprzęt i wszystkie inne rzeczy do wykonywania zleconej im pracy. Nie wiem skąd się biorą tutaj te niektóre komentarze, jeżeli ma Pani więcej pytań dotyczących samej pracy i procedur w naszej firmie zapraszam do kontaktu. 32 301 88 12

@Barbra Streisand

Firma nie jest od zapewniania rozrywek i zabawek dzieciakom pracowników. Organizujemy spotkania Mikołajkowe i prezenty dla waszych dzieci wiec proszę nie wymagać abyśmy dodatkowo pozwalali na demontaż wystawionych ekspozycji marketingowych w czasie ich trwania, bo któryś z rodziców wpadł na fantastyczny pomysł aby nie pytając do kiedy trwa akcja marketingowa zdemontował ekspozycje i zabrał dla swoich pociech podczas trwania akcji. Zdecydowanie na takie coś nie zezwalamy. Pozdrawiam.

@Barbara

Pani Barbaro każdy pracownik w naszych spółkach ma wypłacane nadgodziny za dodatkową pracę. Jeżeli pracownik chce ma możliwość wybrania tych godzin. Oczywiście jak w każdej firmie trzeba podejść do przełożonego i zgłosić, że się miało nadgodziny i chce się je wybrać albo prosić o wypłatę. Telefony oczywiście zdarzają się do pracowników ale w sytuacjach awaryjnych i wyjątkowych. Pozdrawiam.

antoni

jak zmiennik na urlopie to będziesz (usunięte przez administratora) dwa tygodnie po 12 dziennie tak tu fajnie , czemu dwóch diagnostów im "zwiało" ?

willy
@Keller Kamil

akurat ostatnie czego można się w tej firmie spodziewać to rzekome zarządzanie procesami. raczej zarzadzanie pod wpływem chwili i fantazji zarządu bo nigdy nie wiadomo czego danego dnia sie spodziewac. a szczytem hipokryzji jest mówienie o okradaniu firmy, kiedy osoba która powinna dawac innym pracownikom przykład jako osoba "zarzadzajaca" działem (bo sa przeciez tacy niewychowani!) wychodzi co drugi dzien o 15 wozac sie samochodami pokazowami dla klientów za firmowe paliwo, pół dnia spedza na pogawedkach w kuchni, a drugie poł klikajac ostentacyjnie w telefon z nogami na biurku i odpisujac na te wszystkie (usunięte przez administratora)(chyba (usunięte przez administratora) dotyczy czego innego, moze predzej homofobia ale pewnie i tak nie zrozumiesz) xd wez sie człowieku zastanow co ty piszesz, bo robisz z siebie jeszcze wieksze posmiewisko. kazdy ma oczy i nie trzeba sobie do tego dopisywac reszty historii bo niektore wnioski nasuwaja sie same.

anex
@Keller Kamil

jak widzę (usunięte przez administratora) o wypłacaniu nadgodzin to krew mnie zalewa... nadgodziny owszem się zdarzają ale zazwyczaj nie masz czasu ich wybrać bo wiecznie nie pasują terminy, jeśli chodzi o wypłacanie to jak już nie ma innego wyjścia, może z wielką łaską pójdą ci na rękę. telefony w sytuacjach awaryjnych ? Oczywiście bo się du.a pali co chwilę więc sytuacje awaryjne są kilka razy dziennie. Na szczęście już tam nie pracuje...(usunięte przez administratora)

Diagnosta
@antoni

To chyba nie znasz realiów SKP, dużo stacji ma taki system pracy, ale dzięki temu w normalny miesiąc chodzę do pracy 11 dni a nie 22 dni, więc normalne że jak zmiennik jest na urlopie to wtedy chodzi się codziennie przez dwa tygodnie. W pracy na SKP nie jest to niczym dziwnym,

diagnosta
@Diagnosta

w tej firmie tak, moze gdzie indziej jest inaczej. jak nie ma twojego zastepcy to (usunięte przez administratora)z sobotami, wiec powodzenia. a isc na urlop to nawet sie nie oplaca isc bo tez kanty

Julia
@diagnosta

Ale jak kanty? Z urlopem? To jakie macie umowy ze nie można być pewnym ile za urlop będzie wypłacone? Możesz dać znać?

Rozczarowanie
@Keller Kamil

Te sytuacje awaryjne raczej powinny mieścić się w godzinach 9-17 i na tym zakończmy.

Rozczarowanie
@Anonim 2

Potwierdzam, tyle stresu ile można się nabawić to tylko tam. Wieczna kontrola, zero zaufania do pracownika. Serio, szanujcie swoje zdrowie, bo tam nikogo nie obchodzi czy jesteś chory czy masz problem prywatny. L4 - dzwonią na prywatny, bo co za różnica? Codzienna kontrola co robisz, jak robisz, wieczne pretensje. Januszex pełną gębą. Nie wspominając o kółku wzajemnej rodzinnej adoracji. To jest dopiero nieporozumienie... Innym wolno więcej :)

Haha
@Keller Kamil

Ty chyba w innej pracy pracujesz bo piszesz takie głupoty że porażka proponuję panie Kamilu zejść na ziemię albo zmienić lekarza a najlepiej zabrać się za pracę za którą panu płacą bo jakim cię widzą takim cię piszą krótko i na temat.

Weronika

Temat trochę ucichł. Przeczytałam w wątku, że firma ma system premiowania pracowników? Premie są co msc czy może kwartalne? Jak aktualnie z atmosferą pracy? Pozytywnie?

@Weronika

Premie? Jeśli 3000 zł na rękę z premią Ci wystarczy to próbuj swoich sił. Atmosfera z dnia na dzień coraz bardziej gęsta.

amigos
@Weronika

premię będzie Ci wyliczał kierownik na podstawie 15 przeliczników których nawet sam zarząd nie rozumie, nie mówiąc już o tym że wiedzą do czego służą bo ich wiedza zatrzymała się 20 lat temu na tym co było w stanach, bo jesteśmy tacy fancy cool światowi. ale zawsze będzie za dużo i ci z czegoś utną - standard. nie doliczysz się za nic w świecie, a odejmowanie różnych rzeczy na etapie wyliczeń kierowników, które nie są potem wykazywane na paskach to klasyka firmy keller. jak już przeżyjesz okres próbny to jałmużnę dostaniesz dopiero po 3 miesiącach ale z miesięcznym przesunięciem żeby ciężej ci się było doliczyć czegokolwiek i bardziej pokazać że jesteś tylko robakiem któremu nic się nie należy. nie polecam

Weronika
@Heisenberg

3000 ale brutto czy netto? Chociaż przy dzisiejszej minimalnej to mogę się domyślić, a z drugiej strony nie wiem, czy tam obowiązuje minimalna, bo jaka umowa jest właściwie?

@Weronika

Podstawa to najniższa krajowa, nie licz na więcej. Do tego wychwalona premia, która i tak zostanie ograniczona do minimum. Za taki trud i wysiłek dostajesz 10go jałmużnę.

korona
@Heisenberg

za którą masz być dozgonnie wdzięczny i broń boże nie upominać się o pasek i żądać wyjaśnień za co tym razem uwalili. co najwyżej możesz usłyszeć bo tak, bo sami kierownicy nie będą wiedzieć ale excel się górze nie zgadza, więc to wystarczający powód.

Izka
@korona

A jakieś przykłady za co ucinają premie podacie? Na jakim stanowisku ta najniższa krajowa? Możliwości na podwyżkę nie ma?

Natalka
@Heisenberg

A premia jest na umowie ? Kasa jest na koncie zawsze do tego 10-go czy zdarza się później? Jestem też ciekawa czy są może stanowiska we firmie, na których da radę zarobić więcej niż najniższa.

Heisenberg

Bang! Czas na kolejną opinię. Tak naprawdę nie wiem od czego zacząć. Premie miesięczne są regularnie ucinane. Pracownicy odwalają kawał dobrej roboty z pełnym zaangażowaniem, ale niestety każda ciężko wypracowana premia jest pomniejszana z błahych powodów (nawet kilka tysięcy, aż zostanie ci najniższa krajowa). Parking pracowniczy? Jeśli chcesz korzystać to sobie zapłać 40 zł. Masz ochotę napić się kawy na przerwie? To się na nią zrzuć na recepcji. Zostałeś zapisany na obowiązkowe szkolenie? Pamiętaj, że jak się zwolnisz to dostaniesz fakturę do zapłacenia. Chciałbyś, aby kierownik był częścią zespołu i Cię wspierał w rozwoju? Kierownik jest pacynką zarządu do przekazywania nowych minusów dotyczących premii, każda sugestia i pomysł ze strony pracownika jest wyrzucany do kosza. Chciałbyś zjeść śniadanie w spokoju? Oj może być problem, zjesz je na stojąco pod kamerą i pamiętaj, że czas twojej przerwy jest kontrolowany przez kierownika. Masz dzień wolny w grafiku? Pamiętaj, aby nosić przy sobie swój prywatny telefon przez cały dzień, z pewnością kierownik do Ciebie zadzwoni z jakąś pierdołą, która mogłaby spokojnie zaczekać do jutra, ale po co? Rozpoczynasz pracę o 9:00? Pamiętaj, żeby przyjść do pracy o 8:45 (kierownik sprawdzi to na kamerach i zrobi Ci o to problem). Premia w postaci punktów SODEXO za realizacje planów finansowania (kredyty, leasingi) to dopiero cyrk. Punkty na kartę sodexo, wielka tajemnica. Nie wiesz ile punktów uzbierałeś, ile z tego zabrał zarząd i inni, blokowanie punktów za byle pierdołę. Raz wypłacają co miesiąc, raz co 3 miesiące, a czasem na podstawie cyklów księżyca. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy odeszło sporo świetnych pracowników, na czym firma bardzo ucierpi. Zapraszani byli na śmieszną rozmowę z panią Prezes, która mówiła "Nie ty, to będzie następny".. z takim podejściem i brakiem szacunku do pracownika firma zejdzie całkowicie na psy. Ostatnie komentarze na gowork wywołały sporo emocji. Pani prezes kazała skontrolować informatykom komputer każdego pracownika i sprawdzać IP, gdyby coś znaleźli pewnie skończyłoby się to naganą, albo dyscyplinarnym zwolnieniem.

Poirytowany
@Heisenberg

No tak. Nie będą szaraki Kamilka obrażać. Zaraz sprawdzimy kto i co. Zapomniałeś o obowiązkowych spotkaniach po pracy, na których musisz być nawet gdy masz dzień wolny. Rotacja Rotacja Rotacja.

Hanek
@Heisenberg

Czyli wszystko po staremu :) ta firma działała do momentu kiedy kierował nią sam Marcin. Pani O zrobiła takie zamieszanie ze ludzie którzy pracowali po 10-15 lat albo sami się zwalniali albo ona zrobiła wszystko żeby ich zwolnić.

@Hanek

to prawda, jedyne co można powiedzieć o Pani A to to że jest skuteczna w osiaganiu swoich celów i elimnowaniu każdego kto stanie jej na drodze u jednego sie nie udało to cyk kolejny frajer się znalazł. a prezes chyba ślepy i tylko czekać na kolejne nieracjonalne decyzje

Od pewnego czasu mnie tam nie
@Heisenberg

Czyli w sumie po staremu. Ale kiedyś był jeszcze taki pan piastujący wysokie stanowisko, który mawiał: na pani/pana miejsce znajdę pracownika na przystanku autobusowym. Satysfakcja była ogromna, gdy opuścił nasze szeregi. Zresztą w owym czasie odeszło wielu wartościowych pracowników. Był taki rok czy półtora, że się przychodziło do pracy i się ludzi nie poznawało, bo osoba, która była przy biurku kolejnego dnia była zastąpiona przez inną. Zasada 15 minut przed dalej istnieje? A wciąż logujecie się bezprawnie pobieranym odciskiem palca? Nie daję opinii ani pozytywnej ani negatywnej bo od pewnego czasu mnie tam nie ma. Tak, bez problemu znalazłem pracodawcę, który zapłacił mi znacznie więcej, tak jestem szanowany, tak rozliczają mnie z wykonanej roboty a nie z tego czy spędziłem przy niej 8 czy 12 godzin, nie nie muszę mieć przy sobie telefonu służbowego poza godzinami pracy i dzień wolny jest dniem świętym dla mnie. A na pytanie przełożonego czy czegoś mi potrzeba z czystym sercem odpowiadam: mam wszystkie narzędzia potrzebne mi do pracy.

diagnosta

Na (usunięte przez administratora) znowu szukają diagnosty na skp. Kolejnego , czy poprzednicy szybko wymiękli?

Mistrz serwisu Hyundai

Pracowałem 2 tygodnie i moje wrażenia z tego okresu są bardzo pozytywne, niestety musiałem nagle zrezygnować z przyczyn rodzinnych i wyjazdu. Po krótce kierownik serwisu Hyundai Marek jest profesjonalistą i zawodowcem zespół mechaników złożony jest z specjalistów wysokiej klasy i jak w każdym zdrowym zespole mechaników posiadają wesoły aspekt pozdrawiam Gajowego ;). BHP i higiena pracy oraz kultura pracy jak w Ferrari ;). Co było miłe mimo że miałem staż pracy tydzień liczyli się z moim zdaniem, nie musiałem im jakoś specjalnie udowadniać że pracowałem wcześniej jako koordynator pod różnymi serwisami przez ponad 17 lat. Jeżeli chodzi o równoległy serwis Renault to ciężko mi się wypowiedzieć ponieważ nie leżało to w moich kompetencjach, polecam ten serwis uczącym się majstrom. Poszli mi na rękę przy wypowiedzeniu.

Wanda
@Mistrz serwisu Hyundai

Jeśli chodzi o to BHP to było początkowo przeprowadzane szkolenie z tego zakresu? Miło się czyta takie pozytywne opinie, powiedz proszę jakie wynagrodzenie miałeś dogadane i na jakim stanowisku przede wszystkim? Co masz na myśli, że poszli ci na rękę, rozwiązaliście umowę za porozumieniem stron?

Mistrz serwisu Hyundai
@Wanda

Pani Wando proszę kierować takie pytania bezpośrednio do firmy, mój przypadek był jeden na milion.

Hanek
@Mistrz serwisu Hyundai

Ale to możesz przecież wypowiedzieć się co ci zaproponowali na początek. Chyba że znowu ktoś dostał 50zl do wypłaty za napisanie posta na tej stronie. Jeżeli ktoś ukrywa zarobki lub nie pracując tam nie chce ich pokazać na swiatlo dzienne to od razu nasuwa się myśl o tym ze to jednak jest fake :)

Bleee

Bardzo odradzam kupna auta w Keller, odebrałam auto nowe z salonu a jeździłam min. może 10dni. Cały czas jest w serwisie. Na samym początku był silnik do wymiany, odebrałam auto prawie pół roku później i jeździłam nim kilka dni i znowu musiałam oddać do serwisu bo ponownie zapaliła się kontrolka silnika. W skrócie, kontrolka zapala mi się dzień po odebraniu auta z serwisu a zapalała się już cztery razy. Pisałam dwa razy pisma o odstąpieniu od umowy i za każdym razem odpisują, że jest tonie jest WADA ISTOTNA, to się pytam, co w takim razie jest Pracownicy są aroganccy,powinni być "przodem do klienta" a są D ... do klienta i rozmawiają z pozycji siły. Straciłam na ubezpieczeniu, paliwie bo auto testowali, jeździli ale żeby dotankować co wyjeździli to już musiałam się upominać. Powtarzam stanowczo odradzam Keller i niestety markę Hyundai, bo salon salonem ale Hyundai powinien coś z tym zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Keller Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Keller Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keller Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keller Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Keller Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 62 ocen.

Keller Sp. z o.o.