Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o

Gliwice

Opinie o Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o

Zadowolony

Jestem pracownikiem tej firmy i mogę powiedzieć dużo dobrego o niej. Nie zmienię pracodawcy, bo wreszcie czuję się doceniony. Każdy pracownik, a jest ich wielu, jest traktowany z należytym szacunkiem i każdego Zarząd zna. Nie jest się anonimowym Kowalskim. Wypłaty są terminowe i nie wypisujcie bzdur, że są "pod stołem", bo to kłamstwo i oszczerstwo! Oczywiście malkontenci będą zawsze wypisywać, że "mało", ale na pozycję trzeba sobie zasłużyć. Polecam pracę w tej firmie, jeśli pracy się nie boicie. Będziecie zadowoleni jak ja.

niezadowolony

NIE POLECAM! Pracowałem w tej para firmie ponad rok. Podstawa minimalna a reszta pod stołem, o co zawsze się trzeba było kłócić. Traktowanie ludzi jak śmieci. Według właściciela masz poświęcić wszystko... rodzinę, dzieci dla jego firmy bo on był łaskawy cię zatrudnić. Po złożeniu wypowiedzenia pensja z tego co masz na papierze nie ważne ile zrobisz i jak długo będziesz pracować.

Księgowość i Zarząd Firmy
@niezadowolony 04.04.2017 18:31

Prosimy w ciągu 7 dni od dnia dzisiejszego o anulowanie wpisu z dnia 04.04.2017 ( godz. 18:31). Wpis ten zawiera nie prawdę i wpływa negatywnie na obraz naszej Firmy. Nie zastosowanie się do powyższej prośby będzie skutkowało zgłoszeniem sprawy do prokuratury o zniesławienie na podstawie art. 212 Kodeksu Karnego. Jednocześnie pragniemy zauważyć, iż musiał Pan pomylić Pracodawcę, ponieważ w naszym przedsiębiorstwie tego typu sytuacje nie mają miejsca.

adamkasia2

Firma jest odwrotnością tego co się słyszy o komisach w przypadku awarii zakupionego auta jaka mi się przydarzyła. Podeszli do tematu z całą perfekcją i odpowiedzialnością. Śmiało mogę polecić tą firmę i dziwię się, że są tacy co narzekają na ich usługi oby wszystkie komisy tak podchodziły to kupującego to TVN TURBO KAMERA nie miałby pracy.Oby tak dalej

PracownikKeller

Witam, pracuje w firmie Keller już ponad rok. Otrzymuje wynagrodzenie regularnie, terminowo. Umowa została zawarta w pierwszym dniu pracy, a kolejna bezpośrednio po okresie próbnym. W firmie wszyscy się znają, panuje miła, koleżeńska atmosfera, wszyscy chętnie sobie pomagają. Jak najbardziej polecam tego pracodawcę.

Księgowość Keller

Firma Keller posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każdy Pracownik traktowany jest indywidualnie. Osoby które czują się pokrzywdzone przez naszą Firmę prosimy o bezpośredni kontakt, zamiast wypisywać oszczerstwa na nasz temat. Chętnych do podjęcia zatrudnienia w naszej Firmie zapraszamy na naszą stronę internetową.

gość

Cały keller to banda wdupowłazów i kolesiów to firma która prędzej czy później zejdzie na dno rynsztoka tak jak cały konfident stary Keller

K.

Nie polecam.

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

grzegorz
@admin 15.06.2015 05:18

Szkoda czasu, nerwow i pieniedzy. Moim zdaniem drogo, nierzetelnie i bezczelnie. Gwarancja na wykonane uslugi w przypadku firmy Keller to fikcja. Szanowna obsluga robi sobie zabawe z klienta.

Zostaw opinię o Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Keller Sp. z o.o. Autoryzowany Agent Renault Polska sp. z o.o