Opinie o Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski w Częstochowa

Dominika Nowy wpis

mój chłopak szuka (usunięte przez administratora) jako mechanik, widziałam właśnie na stronie z ofertami ze z 50 aut jest teraz wystawionych i zastanawiałam się czy nie potrzeba mechanika do jego utrzymania. Tu komentarzy od dwóch lat już nie ma a w zakładce zauważyłam ofertę (usunięte przez administratora) dla operatora CNC, to ma powiazanie z komisem?

Barteks Nowy wpis

uwaga .(usunięte przez administratora)! sprzedaje auta z przekręconymi licznikami

Apoll19 Nowy wpis

Wy tylko potraficie oczernić kogoś nie stać was na samochód i myślicie że komuś zrobicie na złość nie tylko sobie i tak każdy kupi auto i tak ..konkretne ogłoszenie Facet konkretnie mówi co i jak pisemna gwarancja 0 Problemów Polecam 100%.

Joanna Nowy wpis
@Apoll19

Być może to co piszesz się zgadza, ale chyba nie powiesz, że komuś innemu mogło trafić się inaczej? Przecież to różnie bywa, więc niektórzy chyba mają prawo jednak do niezadowolenia jeśli coś poszło nie tak?

1910

KOMIS Rakowski SZPETAL GÓRNY pięknie gada i opisuje auta jakie to cudowne i że wszystko co naj. Najlepiej trzeba auto sprawdzić na renomowanej stacji przed zakupem czego nie zrobiłem i wedle zapewnień sprzedawcy że w aucie wszystko działa i jest bezwypadkowe to wyszło po oględzinach że do auta trzeba sporo dołożyć . PS. NIE KUPOWAĆ W CIEMNO ,NIE WIERZYĆ W ZAPEWNIENIA SPRZEDAWCY (KRĘT) NIE ODDA ZŁOTÓWKI CHYBA ŻE NA DRODZE SĄDOWEJ. Jak nie musicie to nie kupujcie u niego chyba że super prześwietlicie auto bo po zakupie możecie żałować!!!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Operator CNC - Hundegger.
Małgorzata

I jak tam sytuacje z przekręconymi licznikami? Widziałam, że ktoś zgłosił to na drogę sądową, jestem ciekawa czy coś się wyjaśniło... Albo czy ktoś jeszcze gdzieś to zgłosił?

I

Kolejny oszust. Samochód z podanym przebiegiem 240kkm w rzeczywistości 290kkm. I oczywiście śpiewka, że to klient wstawił i oni rączki umywają. W innym aucie na blacie przebieg nieco ponad 200kkm a w książce serwisowej - 240kkm. Szkoda czasu.

Mar
@I

Kupiłem w Komisie George Rakowski BMW 118d z przekręconym licznikiem o prawie 150 tys. km. Zorientowałem się niestety po 5 latach. Mimo to poszedłem do sądu. Jeśli chcesz mi pomóc, odezwij się najlepiej na adres mejlowy. kmgoss@toya.net.pl

Ada

@anonim napisz coś więcej ?

Pan Grzegorz to zwykły (usunięte przez administratora) bez poszanowania drugiego człowieka, jedyne co umie to wyzywać i manipulować wypowiedziami wyrywając je z kontekstu. Zwykły furiat. Unikać jak ognia!!!!

Wiktor

Czy na forum tylko negatywnie można pisać? Trzeba dobrze pracować a nie będzie narzekania bo firma dobra!

Opel

Komentarze mówią wszystko, a ta garstka pozytywnych to wystawiona zapewne przez wlasciciela. Unikac jak ognia, ja nie polecam. Auta z zewnatrz i wewnatrz wyczyszczone jak w salonie, a mechanicznie tragedia.

Kot

W porządku! Lubię atmosferę w Auto komis Rakowski Wiślana 55 - 87-811 Szpetal Górny, włocławski, Kujawsko-pomorskie (Polska) 604 za: Transakcja bez problemów, wszystko wiadomo, wszystko w porządku

Informatyk

Nie polecam ani pracy w komisie, ani kupowania tam samochodów. Praca jest, jak się właścicielowi podoba, jak nie ma humoru to wynocha. Nie ma żadnej umowy, możesz pracować a jak przyjdzie jakaś kontrola to tu nie pracujesz, oczywiście nie masz żadnych składek ani zusów. Samochody są mocno zużyte, podpicowane do sprzedaży, żeby tylko przejechały te 200-300 kilometrów.

Teresa

Zachęcam pracowników Auto komis Rakowski do aktywności na forum. Jak oceniacie tego pracodawcę? Jakie warunki zatrudnienia oferuje zatrudnionym w firmie? Czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące? W jaki sposób Auto komis Rakowski docenia swoich pracowników? Osobom wypowiadającym się na forum przypominam również o tym żeby zachować zasady kultury wypowiedzi - gowork.pl jest forum publicznym i nie ma tu miejsca na obraźliwe określenia wobec kogokolwiek. Zapraszam do dokładnego zapoznania się z regulaminem - https://www.gowork.pl/regulamin

dokładnie właściciel to oszust, zapewniał ze auto jest sprawne a gdy wzięliśmy je na serwis okazało się ze nie można się nim poruszać bo koło trze oraz wyszły inne wady łącznie z miejscem sprowadzenia samochodu jak i pojemnością silnika , powiedział ze zrobi to ale gdybyśmy nie prześwietlili samochodu i kupili go ,nie dojechalibyśmy nim do domu , a właściciel komisu podsumował to słowami" to byłby wasz problem".Nie dość ze sami zapłaciliśmy za serwis samochodu to mimo tego ze okazało sie co innego niz zapewniał w opisie nie oddał złotówki. Właściciel to typowy handlarz sprzedałby sznurówkę mówiąc ze to makaron. Odradzam kupna w tym komisie.

KlientWacław

Kupiłem auto w Komisie "Auto Komis Rakowski" ze Szpetala górnego, jestem bardzo zadowolony, przebieg oryginalny, samochód miał malowane dwa elementy ale zostałem poinformowany telefonicznie a na miejscu otrzymałem czujnik grubości lakieru by samemu zweryfikować jego stan.

oszukany

Miałem okazję być w tym komisie i muszę stwierdzić że właściciel tej firmy to co najmniej krętacz. Przez telefon wszystko OK, cacy lala. Ale jak już przyjedziesz to okazuje się że akurat miałeś pecha bo auto coś zaczęło szwankować, a opis w Internecie to bajka nie mająca nić wspólnego z rzeczywistością. Auta mocno zużyte i podejrzane przebiegi . Nie polecam Tego sprzedawcy no chyba, że ktoś lubi przykre niespodzianki.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski - Częstochowa

• Jak się pracuje w Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski?

Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Dźbowska 66
    42-202 Częstochowa