Opinie o Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski w Częstochowa

I

Kolejny oszust. Samochód z podanym przebiegiem 240kkm w rzeczywistości 290kkm. I oczywiście śpiewka, że to klient wstawił i oni rączki umywają. W innym aucie na blacie przebieg nieco ponad 200kkm a w książce serwisowej - 240kkm. Szkoda czasu.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy w Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

I

Mar Nowy wpis
Klient
@I

Kupiłem w Komisie George Rakowski BMW 118d z przekręconym licznikiem o prawie 150 tys. km. Zorientowałem się niestety po 5 latach. Mimo to poszedłem do sądu. Jeśli chcesz mi pomóc, odezwij się najlepiej na adres mejlowy. kmgoss@toya.net.pl

Ada Nowy wpis

@anonim napisz coś więcej ?

Anonim Nowy wpis

Pan Grzegorz to zwykły (usunięte przez administratora) bez poszanowania drugiego człowieka, jedyne co umie to wyzywać i manipulować wypowiedziami wyrywając je z kontekstu. Zwykły furiat. Unikać jak ognia!!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiktor

Czy na forum tylko negatywnie można pisać? Trzeba dobrze pracować a nie będzie narzekania bo firma dobra!

Opel

Komentarze mówią wszystko, a ta garstka pozytywnych to wystawiona zapewne przez wlasciciela. Unikac jak ognia, ja nie polecam. Auta z zewnatrz i wewnatrz wyczyszczone jak w salonie, a mechanicznie tragedia.

Kot

W porządku! Lubię atmosferę w Auto komis Rakowski Wiślana 55 - 87-811 Szpetal Górny, włocławski, Kujawsko-pomorskie (Polska) 604 za: Transakcja bez problemów, wszystko wiadomo, wszystko w porządku

Informatyk

Nie polecam ani pracy w komisie, ani kupowania tam samochodów. Praca jest, jak się właścicielowi podoba, jak nie ma humoru to wynocha. Nie ma żadnej umowy, możesz pracować a jak przyjdzie jakaś kontrola to tu nie pracujesz, oczywiście nie masz żadnych składek ani zusów. Samochody są mocno zużyte, podpicowane do sprzedaży, żeby tylko przejechały te 200-300 kilometrów.

Teresa

Zachęcam pracowników Auto komis Rakowski do aktywności na forum. Jak oceniacie tego pracodawcę? Jakie warunki zatrudnienia oferuje zatrudnionym w firmie? Czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące? W jaki sposób Auto komis Rakowski docenia swoich pracowników? Osobom wypowiadającym się na forum przypominam również o tym żeby zachować zasady kultury wypowiedzi - gowork.pl jest forum publicznym i nie ma tu miejsca na obraźliwe określenia wobec kogokolwiek. Zapraszam do dokładnego zapoznania się z regulaminem - https://www.gowork.pl/regulamin

anonymous

dokładnie właściciel to oszust, zapewniał ze auto jest sprawne a gdy wzięliśmy je na serwis okazało się ze nie można się nim poruszać bo koło trze oraz wyszły inne wady łącznie z miejscem sprowadzenia samochodu jak i pojemnością silnika , powiedział ze zrobi to ale gdybyśmy nie prześwietlili samochodu i kupili go ,nie dojechalibyśmy nim do domu , a właściciel komisu podsumował to słowami" to byłby wasz problem".Nie dość ze sami zapłaciliśmy za serwis samochodu to mimo tego ze okazało sie co innego niz zapewniał w opisie nie oddał złotówki. Właściciel to typowy handlarz sprzedałby sznurówkę mówiąc ze to makaron. Odradzam kupna w tym komisie.

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Auto komis Rakowski Wiślana 55 - 87-811 Szpetal Górny, włocławski, Kujawsko-pomorskie (Polska) 604 . Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

KlientWacław

Kupiłem auto w Komisie "Auto Komis Rakowski" ze Szpetala górnego, jestem bardzo zadowolony, przebieg oryginalny, samochód miał malowane dwa elementy ale zostałem poinformowany telefonicznie a na miejscu otrzymałem czujnik grubości lakieru by samemu zweryfikować jego stan.

oszukany

Miałem okazję być w tym komisie i muszę stwierdzić że właściciel tej firmy to co najmniej krętacz. Przez telefon wszystko OK, cacy lala. Ale jak już przyjedziesz to okazuje się że akurat miałeś pecha bo auto coś zaczęło szwankować, a opis w Internecie to bajka nie mająca nić wspólnego z rzeczywistością. Auta mocno zużyte i podejrzane przebiegi . Nie polecam Tego sprzedawcy no chyba, że ktoś lubi przykre niespodzianki.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grzegorz Rakowski F.H. George Auto Komis Rakowski
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dźbowska 66