Opinie o VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. w Toruń

Proszę mnie nie obrażać. Nie mam innej pracy, więc tu nadal pracuję. Obecnym pracownikom V-C pozostały 3 wyjścia: 1. Zwolnić się w trybie natychmiastowym z artykułu 55 Kodeksu Pracy i uwolnić się od tego zakładu. 2. Pracować i czekać na kolejne raty wypłaty. 3. Pójść na L4 i nadal być pracownikiem V-C, ale wówczas pensja może być wypłacana z bardzo dużym opóźnieniem.

acszaman

No i proszę,sprawy w sądzie pracy ok,teraz zaczekam na pit,ciekawe co powie skarbówka jeśli przedstawię niewiarygodne dochody które są na nim zamieszczone,po nitce do kłębka.

lukasz

dawaj wyplaty!!!!!! - 2013-03-03 10:35:04 [usunięte przez moderatora] Ostrzegam wszystkich przed podjeciem pracy w Valdim dobrze to przekalowac trzeba !!!!!jakim podjeciem pracy??? tam juz nikogo nie zatrudnią. ta firma juz nie istnieje zostaly jedynie [usunięte przez moderatora]ludzie bez godnosci ktorzy pracuja za 500zl z nadzieja ze d[usunięte przez moderatora] to rozrusza a są tam tylko do pilnowania hali i złomu na hali. zaklad ma 3 lata a funkcjonowal tylko pol roku...

dawaj wyplaty!!!!!!

dawaj pieniadze dziadu jeden, jednym dajesz a drudzy moga poczekac !!!!! Ostrzegam wszystkich przed podjeciem pracy w Valdim dobrze to przekalowac trzeba !!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
logo firmy Technolog
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
fakt

nie czepiam się o polski, tylko o logiczne myślenie, a to jest różnica

ciekawy - 2013-02-28 13:10:26 został już ktoś spłacony???? ja zostalem splacony

Polonista

fakt - 2013-03-01 09:51:48 fakty i prawda !!!! - 2013-02-27 15:35:05 fakty - 2013-02-27 13:48:37 a kto powiedział, że pracownicy jeżdżą w delegacje za darmo?Jeżdżą w delegacje za darmo i to fakt .!!!! Ja czekam już 4 miesiące na pieniądze z delegacji .Za 40 dni w delegacji dostalem 0 zl jak do tej pory wiec placą czy nie? jak ktoś dostal to jest tym wybranym czy jak !!!rozumiem, że na lekcjach polskiego było się na wagarach... w języku polskim występują 3 czasy: przeszły, teraźniejszy i przyszły skoro zadaję pytanie: "a kto powiedział, że pracownicy jeżdżą w delegacje za darmo?", to oznacza, że obecni pracownicy nie jeżdżą za darmo zresztą, wiadomo, że jak się jest bliżej prezesa, to można od niego dostać pieniądze do ręki, można poprosić o wypłatę chociaż części wynagrodzenia kryteriów, komu prezes zapłaci w danym dniu za pensje czy delegacje, nie zna nikt, nawet on samCzepiasz się o polski, a interpunkcja leży. W naszym, ojczystym języku zdanie zaczynamy z dużej litery, natomiast kończymy kropeczką.

fakt

fgygy

ciekawy - 2013-02-28 13:10:26 został już ktoś spłacony???? nikt nic ani zlotowki

ciekawy

został już ktoś spłacony????

sprawdzajcie pit 11

Sprawdzajcie pity czy macie wystawione za caly rok ,czy tylko za pare miesiecy . bo chyba bendzie chcial zrobić walek na nas !!!

dostal

prawda - 2013-02-27 16:10:48 fakty i prawda !!!! - 2013-02-27 15:35:05 fakty - 2013-02-27 13:48:37 a kto powiedział, że pracownicy jeżdżą w delegacje za darmo?Jeżdżą w delegacje za darmo i to fakt .!!!! Ja czekam już 4 miesiące na pieniądze z delegacji .Za 40 dni w delegacji dostalem 0 zl jak do tej pory wiec placą czy nie? jak ktoś dostal to jest tym wybranym czy jak !!!A CZY KTOŚ DOSTAL KASE ZA DELEGACJE ????ZAWODNIK DOSTAL ZA 3 DNI DELEGACJI

prawda

fakty i prawda !!!!

fakty

a kto powiedział, że pracownicy jeżdżą w delegacje za darmo?

stąporków

Gdzie moje pieniądze [usunięte przez moderatora] ???

cuda w delegacje jadą za free

Jadą w delegacje za free . ciekawe czy po smietnikach szukają jedzenia

I PO LUTYM!!!!

echo dnia - jest już luty - 2013-02-03 14:03:16 Chcą ruszyć w lutym. Ruszą? Co na to kierownictwo firmy.[usunięte przez moderatora], [usunięte przez moderatora] w Valdi Ceramica tłumaczy. - Owszem, mamy zaległości, ale na przełomie stycznia i lutego spółka ma zostać dofinansowana ze źródeł zewnętrznych, nie ma mowy o sprzedaży czy likwidacji zakładu. Szukamy możliwości eksportu zagranicę. W lutym powinna ruszyć produkcja płytek, zorganizujemy nabór, będziemy potrzebowali przynajmniej 40 pracowników. Nic mi nie wiadomo o blokadzie naszych kont, normalnie wystawiamy faktury – zapewnia [usunięte przez moderatora].[usunięte przez moderatora]ale daleś ciala !!! Ciekawe co teraz powiesz??? Komornik na zakladzie , ruszyć to mozesz [usunięte przez moderatora] jak go masz w spodniach A ruszyć to moze likwidacja .

on

polecam

___

:) ciekawa praca

Zostaw merytoryczną opinię o VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O. - Toruń

VALDI-CERAMIKA SP. Z O. O.