AARSLEFF Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o AARSLEFF Sp. z o. o.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Pracowal, wspominasz o braku szacunku ze strony firmy do pracownika. Co masz dokładnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony AARSLEFF Sp. z o. o., a może byłeś takiej świadkiem? Czekamy na Twoją ocenę.

Pracowal

Firma wygląda świetnie tylko i wyłącznie na zdjęciach i stronie internetowej.Atmosfera i szacunek do pracowników dawno już zaginął.Zatrudniaja inżynierów bez żadnego doświadczenia co skutkuje czasem prowadzonych robót. Doświadczeni którzy byli już dawno się pozwalniali.Firma się już dawno zgubiła w tym jak się prowadzą więc prowadzi to do jednego jeśli karierowicz będzie na szczycie.....

moze
użytkownik zarejestrowany

moze mi ktoś wyjaśnić skąd takie rotacje wśród inżynierów?

gościu

Pracuję tu ładnych parę lat i wierzcie mi że wszystko w tej firmie jest na pokaz, auta , hotele ale nic poza tym. Mają wszystkich gdzieś , jak jesteś potrzebny jest OK a jak nie to dostajesz takiego kopa że lecisz na Kasprowy. Pogadajcie z tymi co odeszli to powiedzą wam w jaki sposób ich potraktowali, za ich wieloletnią pracę niezależnie od stanowiska. Ja widziałem jak postąpili z kierownikami, a nie wyobrażam sobie co robią ze zwykłymi ludźmi. 500 razy się zastanówcie zanim tam pójdziecie.

czarny
@gościu 18.08.2016, 21:21

Tu właśnie masz rację, wszystko na pokaz a od środka to żenada. Odezwij się głośniej z pretensją a posiedzisz w domu bez roboty ze 3 miesiące. Urlop bierzesz jak nie ma roboty albo jak ci sami wpiszą. Jak kiedyś się spytałem o sprawy pracownicze w firmie to usłyszałem że jak chcę tu pracować to lepiej nie zadawać takich pytań, ale oto motto firmy: ,,Pot na czole, tyłek w błocie to jest AArsleff przy robocie" .

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy AARSLEFF Sp. z o. o.? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o AARSLEFF Sp. z o. o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AARSLEFF Sp. z o. o.