ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne

Kraków

Opinie o ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne

paweł

Czy są jakieś przyjęcia do firmy ?.Obiło mi się o uszy ,że poszukują kogoś do pracy i ,że to fajna firma . Miła atmosfera i zarobki też całkiem . Nie mogę namierzyć nic w necie . Może ktoś coś podpowiedzieć XXX

ep0

wiem jak ciężko jest obecnie z praca dobrze płatną dla copywriterów na polskim rynku a widzę że wy takich szukacie - jak u was jest z wynagrodzeniem dla nich?

michał

Szału nie ma dla Montażystów umowy śmieciowe czyli zlecenie i czekanie na cud

Anna

Bardzo przyjazna pracownikowi firma. Przyjemna atmosfera, zgrany zespół, niezłe zarobki, możliwość awansu i bardzo rozbudowany socjal (dodatkowe ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, kurs językowy w firmie, imprezy integracyjne, wspólne zajęcia sportowe, karnety do kin, teatru itp, pyszna kawa :)

Zostaw opinię o ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne